gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ασθενεια

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ασθενεια  Empty ασθενεια

Δημοσίευση από αννααννουλα Τρι Οκτ 13, 2020 8:32 pm

καλησπέρα παιδιά ήθελα την συμβουλή σας σε ένα θέμα που αντιμετωπίζω....ο γατούλης μ 2 ετών στηρομενος μαθημένος μόνο μέσα στο σπίτι πήδηξε από το μπαλκόνι μου από τον 3 όροφο και έκανε σπάσιμο στο πίσω ποδαράκι του ...οπως επεσΕ μπήκε το ένα κόκκαλο μέσα στο άλλο και χρειάστηκε ενχηριση και έβαλαν λαμακια ....το κόστος που μας είπαν είναι 550ε μόνο η ενχηριση σιν η αντιβίωση του ακτίνες και λοιπά ....Θέλω να ξέρω αν ξέρει κάποιος περίπου τις τιμές σε αυτήν την περίπτωση και αν κάποιος έχει αντιμετωπίσει κάτι παρόμοιο.... Ευχαριστώ

αννααννουλα
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/10/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ασθενεια  Empty Απ: ασθενεια

Δημοσίευση από psipsa Σαβ Οκτ 17, 2020 12:34 am

προσωπικα δε γνωριζω για την περιπτωση που περιγραφετε, ισως καποιο αλλο μελος εδω μεσα αλλα θα σας προτεινα να ασφαλισετε το μπαλκονι σας με πλεγμα για να σωθειτε κι εσεις και να ειναι ασφαλες και το γατακι. Το οτι δεν ειχε ως τωρα πηδηξει δε λεει κατι γιατι τα ζωακια μας ειναι απροβλεπτα και μπορει κατι που δεν εχουν κανει για δεκα χρονια να τους γυρισει το κεφαλι και να το κανουν σε δεκα δευτερολεπτα... Υπαρχει πλεγμα απο πανω ως κατω διαφανες που ειναι και οικονομικο και καλαισθητο και πανω απ ολα ασφαλες!! εαν θελετε πληροφοριες μας ρωτατε το εχουμε τοποθετησει στα μπαλκονια μας πολλοι απο εμας ηδη.. πανω απ ολα, περαστικα στο γατακι σας!!
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ασθενεια  Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης