gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γατάκια για υιοθεσια!!!

Πήγαινε κάτω

Γατάκια για υιοθεσια!!!  Empty Γατάκια για υιοθεσια!!!

Δημοσίευση από Stergiannagag Κυρ Μάης 31, 2020 9:48 am

Καλησπέρα και απο εμενα και καλως σας βρήκα.. Πριν κανα χρονο περίπου και λιγότερο μια αδέσποτη γατουλα πού ταΐζουν οι δικοι μου γεννησε 4 μωρά. Τα δυο επειδη αρρωστησαν ανέλαβα να τα κανω καλα και να τα δωσω για υιοθεσια. Ειναι ενα αρσενικό και ενα θηλυκό δυστυχώς στον μικρο χαθηκε εντελως η οραση του παρολαυτα ειναι απόλυτα εξοικιωμενος και ειναι σαν να βλεπει κανονικά τοσο που νομίζεις οτι το γατι σε τρολαρει χαχχα. Περασε ο καιρος γινονται ενος χρόνου τωρα και ενω ελεγα οτι οκ τελικα θα μου μεινουν δυστυχώς δεν μπορω να τα κρατήσω. Ενα απο τα γατια μου που εχω σπιτι απο την αρχη πριν γα μικρά δλδ και ειναι και αυτός τυφλός εμφάνισε προβλημα υγειας και αντιδράει πολυ ασχημα πια στην γατοσυρροη στο σπίτι.. Οποτε ειναι πια επιτακτική αναγκη να φυγουν απο το σπιτι πια οσο και να στεναχωριεμαι γιατι τα μεγαλωσα απο 20 ημερών. Ειναι στειρωμενα και τα δυο καλοανθρεμενα οπως θα δειτε μεγαλα πανυγηρια θα δινοντουσαν ιδανικα μαζι αλλα ετσι όπως ειναι τα πράγματα δινονται και χωρια. Εχουν μαθει σε σπιτι με γατες οπότε δεν θατους παρει καιρο να εξοικιωθουν. Δεν θα τους ανέβαζα αλλα πια η κατάσταση ειναι απελπιστική. Ότι θέλετε μπορειτε να με ρωτήσετε ειμαι ανοιχτη στα πάντα 😊Προς υιοθεσία
Γατάκια για υιοθεσια!!!  Img_2013
Γατάκια για υιοθεσια!!!  Img_2014
Γατάκια για υιοθεσια!!!  Img_2015

Stergiannagag
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : 2 και 2 για υιοθεσια
Ημερομηνία Εγγραφής : 31/05/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης