gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Προς υιοθεσία

+3
Stergiannagag
belezza
Aggi
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Προς υιοθεσία Empty Προς υιοθεσία

Δημοσίευση από Aggi Δευ Μάης 11, 2020 8:27 pm

Καλησπέρα σας. Νέα στο φόρουμ και λίγο απελπισμένη. Είχαμε ένα σκύλο. Ήρθε μία γατούλα κακοποιημένη και έγκυος
Περισυ βρήκαμε δύο πεταμένα γατάκια. Επίσης ένα χτυπημένο σκυλάκι. Πρίν από 40 ημέρες βρήκαμε στα σκουπίδια πεταμένα γατάκια. Έζησαν τά δύο και όπως καταλαβαίνετε από τά παραπάνω δεν μπορούμε να τα κρατήσουμε. Είναι ένα θηλυκό και ένα μαύρο αρσενικό πολύ χαριτωμένα. Χρειάζομαι βοήθεια γιατί δεν θέλω νά τά αφήσω στην εξοχή μόνα τους, αλλά δεν έχω άλλη επιλογή. Επίσης δεν ξέρω νά διαχείριζομαι τό φόρουμ.

Aggi
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 65
Αριθμός γατουνίων : 5
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/05/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς υιοθεσία Empty Απ: Προς υιοθεσία

Δημοσίευση από belezza Σαβ Μάης 16, 2020 9:47 pm

Καλησπερα σας .Πρωτο απ 'ολα  χρειαζονται φωτογραφιες .Μπορειτε να ανεβασετε  εδω  πηγαινοντας στο παραθυρο  ακριβως απο πανω (server του forum) που λεει εισαγωγη εικονας .Μολις σας βγει το  select files , διαλεγετε απο τον  υπολογιστη σας (τις εχετε ηδη περασει ) ,κατοπιν  και μολις εμφανιστουν  πατατε send all (εχετε δικαιωμα για τρεις  τη φορα . .Μετα πατατε το μαυρο κουμπακι  διπλα στη φωτογραφια  .Ομως  παραλληλα δημοσιευστε αγγελιες και σε αλλα site οπως   χρυση ευκαιρια ,get pet ,i pet  .Ευχομαι καλη τυχη να εχουν
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Προς υιοθεσία Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς υιοθεσία Empty Απ: Προς υιοθεσία

Δημοσίευση από Aggi Παρ Μάης 22, 2020 11:29 pm

το αριστερό είναι ίδιο ό Μάξ μου. Είναι ενός έτους.ευχαριστω για την καθοδήγηση.ήταν πολύ μικρά. Τώρα που ξεπετάχτηκαν θα βάλω φωτογραφία.

Aggi
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 65
Αριθμός γατουνίων : 5
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/05/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς υιοθεσία Empty Απ: Προς υιοθεσία

Δημοσίευση από belezza Κυρ Μάης 24, 2020 5:16 pm

Αυτος  ειναι ο baccarat   και θα γινει 3 τον αλλο μηνα . luck luck luck
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Προς υιοθεσία Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς υιοθεσία Empty Απ: Προς υιοθεσία

Δημοσίευση από Aggi Πεμ Μάης 28, 2020 3:44 pm

Aggi έγραψε:Καλησπέρα σας. Νέα στο φόρουμ και λίγο απελπισμένη. Είχαμε ένα σκύλο. Ήρθε μία γατούλα κακοποιημένη και έγκυος
Περισυ βρήκαμε δύο πεταμένα γατάκια. Επίσης ένα χτυπημένο σκυλάκι. Πρίν από 40 ημέρες βρήκαμε στα σκουπίδια πεταμένα γατάκια. Έζησαν τά δύο και όπως καταλαβαίνετε από τά παραπάνω δεν μπορούμε να τα κρατήσουμε. Είναι ένα θηλυκό και ένα μαύρο αρσενικό πολύ χαριτωμένα. Χρειάζομαι βοήθεια γιατί δεν θέλω νά τά αφήσω στην εξοχή μόνα τους, αλλά δεν έχω άλλη επιλογή. Επίσης δεν ξέρω νά διαχείριζομαι τό φόρουμ.
Προς υιοθεσία Img_2012
Προς υιοθεσία Img_2013
Προς υιοθεσία Img_2014

Aggi
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 65
Αριθμός γατουνίων : 5
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/05/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς υιοθεσία Empty Απ: Προς υιοθεσία

Δημοσίευση από Aggi Πεμ Μάης 28, 2020 3:45 pm

ελπιζω να ειναι ενταξει

Aggi
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 65
Αριθμός γατουνίων : 5
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/05/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς υιοθεσία Empty Απ: Προς υιοθεσία

Δημοσίευση από belezza Πεμ Μάης 28, 2020 8:20 pm

Πολυ   χαριτωμενα  .Ευχομαι να εχουν  την   καλυτερη   τυχη .Τωρα θα ανανεωνετε τις φωτογραφιες τους  και θα εχετε υπομονη .Θελει μεγαλη προσοχη στην επιλογη   γατογονιου ,οσο και αν βιαζεστε  .Επισης μπορειτε αν εχετε f/b   να τα κοινοποιησετε  και σε ομαδες  (υπαρχουν πολλες )
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Προς υιοθεσία Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς υιοθεσία Empty Γατάκια για υιοθεσια

Δημοσίευση από Stergiannagag Κυρ Μάης 31, 2020 9:13 am

Καλησπέρα και απο εμενα και καλως σας βρήκα.. Πριν κανα χρονο περίπου και λιγότερο μια αδέσποτη γατουλα πού ταΐζουν οι δικοι μου γεννησε 4 μωρά. Τα δυο επειδη αρρωστησαν ανέλαβα να τα κανω καλα και να τα δωσω για υιοθεσια. Ειναι ενα αρσενικό και ενα θηλυκό δυστυχώς στον μικρο χαθηκε εντελως η οραση του παρολαυτα ειναι απόλυτα εξοικιωμενος και ειναι σαν να βλεπει κανονικά τοσο που νομίζεις οτι το γατι σε τρολαρει χαχχα. Περασε ο καιρος γινονται ενος χρόνου τωρα και ενω ελεγα οτι οκ τελικα θα μου μεινουν δυστυχώς δεν μπορω να τα κρατήσω. Ενα απο τα γατια μου που εχω σπιτι απο την αρχη πριν γα μικρά δλδ και ειναι και αυτός τυφλός εμφάνισε προβλημα υγειας και αντιδράει πολυ ασχημα πια στην γατοσυρροη στο σπίτι.. Οποτε ειναι πια επιτακτική αναγκη να φυγουν απο το σπιτι πια οσο και να στεναχωριεμαι γιατι τα μεγαλωσα απο 20 ημερών. Ειναι στειρωμενα και τα δυο καλοανθρεμενα οπως θα δειτε μεγαλα πανυγηρια θα δινοντουσαν ιδανικα μαζι αλλα ετσι όπως ειναι τα πράγματα δινονται και χωρια. Εχουν μαθει σε σπιτι με γατες οπότε δεν θατους παρει καιρο να εξοικιωθουν. Δεν θα τους ανέβαζα αλλα πια η κατάσταση ειναι απελπιστική. Ότι θέλετε μπορειτε να με ρωτήσετε ειμαι ανοιχτη στα πάντα 😊Προς υιοθεσία Img_2011
Προς υιοθεσία Img_2010
Προς υιοθεσία Img_2012Προς υιοθεσία Img_2011
Προς υιοθεσία Img_2010
Προς υιοθεσία Img_2012

Stergiannagag
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : 2 και 2 για υιοθεσια
Ημερομηνία Εγγραφής : 31/05/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς υιοθεσία Empty Απ: Προς υιοθεσία

Δημοσίευση από Lina Κυρ Μάης 31, 2020 9:34 am

Stergiannagag έγραψε:Καλησπέρα και απο εμενα και καλως σας βρήκα.. Πριν κανα χρονο περίπου και λιγότερο μια αδέσποτη γατουλα πού ταΐζουν οι δικοι μου γεννησε 4 μωρά. Τα δυο επειδη αρρωστησαν ανέλαβα να τα κανω καλα και να τα δωσω για υιοθεσια. Ειναι ενα αρσενικό και ενα θηλυκό δυστυχώς στον μικρο χαθηκε εντελως η οραση του παρολαυτα ειναι απόλυτα εξοικιωμενος και ειναι σαν να βλεπει κανονικά τοσο που νομίζεις οτι το γατι σε τρολαρει χαχχα. Περασε ο καιρος γινονται ενος χρόνου τωρα και ενω ελεγα οτι οκ τελικα θα μου μεινουν δυστυχώς δεν μπορω να τα κρατήσω. Ενα απο τα γατια μου που εχω σπιτι απο την αρχη πριν γα μικρά δλδ και ειναι και αυτός τυφλός εμφάνισε προβλημα υγειας και αντιδράει πολυ ασχημα πια στην γατοσυρροη στο σπίτι.. Οποτε ειναι πια επιτακτική αναγκη να φυγουν απο το σπιτι πια οσο και να στεναχωριεμαι γιατι τα μεγαλωσα απο 20 ημερών. Ειναι στειρωμενα και τα δυο καλοανθρεμενα οπως θα δειτε μεγαλα πανυγηρια θα δινοντουσαν ιδανικα μαζι αλλα ετσι όπως ειναι τα πράγματα δινονται και χωρια. Εχουν μαθει σε σπιτι με γατες οπότε δεν θατους παρει καιρο να εξοικιωθουν. Δεν θα τους ανέβαζα αλλα πια η κατάσταση ειναι απελπιστική. Ότι θέλετε μπορειτε να με ρωτήσετε ειμαι ανοιχτη στα πάντα 😊Προς υιοθεσία Img_2011
Προς υιοθεσία Img_2010
Προς υιοθεσία Img_2012Προς υιοθεσία Img_2011
Προς υιοθεσία Img_2010
Προς υιοθεσία Img_2012
Καλημέρα και καλωσορίσατε welcome
Ανοίξτε ένα δικό σας θέμα εδώ https://www.gatospito.com/f7-forum ώστε να μπορούν καλύτερα να τα δουν.
Κρίμα που αναγκάζεστε να τα αποχωριστείτε είναι πανέμορφα!
Βάλτε και σε άλλα sites την αγγελία όπως getpet.gr,i pet.gr, χρυσή ευκαιρία.Προσοχή στην επιλογή γατογονιού, εύχομαι να βρεθεί το καλύτερο!
luck luck luck
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : Προς υιοθεσία M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς υιοθεσία Empty Απ: Προς υιοθεσία

Δημοσίευση από Stergiannagag Κυρ Μάης 31, 2020 9:49 am

Ευχαριστώ πολύ 😊 μολις το έκανα δεν ήξερα πως γίνεται

Stergiannagag
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : 2 και 2 για υιοθεσια
Ημερομηνία Εγγραφής : 31/05/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς υιοθεσία Empty Απ: Προς υιοθεσία

Δημοσίευση από ZIZIKOS Κυρ Μάης 31, 2020 4:17 pm

Είναι πανέμορφα και φροντισμένα.
Κρίμα που αναγκάζεσαι να τα αποχωριστείς τώρα μετά απο τόσο καιρό.

Θέλει υπομονή και επιμονή για τον κατάλληλο που θα τα αναλάβει.

Συνέχισε και μ΄αλλες φωτο και σε άλλα sites.

Καλή τύχη και στα δύο

luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck  luck
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : Προς υιοθεσία Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς υιοθεσία Empty Απ: Προς υιοθεσία

Δημοσίευση από Stergiannagag Κυρ Μάης 31, 2020 4:22 pm

Ευχαριστώ πολύ 😊 τα ανεβάζω παντού ελπιζω να βρεθεί κατι γιατι ειναι απελπιστική η κατάσταση

Stergiannagag
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : 2 και 2 για υιοθεσια
Ημερομηνία Εγγραφής : 31/05/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς υιοθεσία Empty Χαρίζονται γατάκια!

Δημοσίευση από tzianna21 Τρι Ιουν 09, 2020 12:06 pm

Χαίρετε!!

Χαρίζονται δυο μικρά πανεμορφα γατάκια!!

Τα βρήκα πριν δύο μέρες σε κακή κατάσταση εξω από το σπίτι. Είναι πολύ μικρά αλλά μπορουν  να φάνε ξηρά τροφή. Τα έχει δει κτηνιάτρος  και έχουν πάρει την κρέμα για αποπαρασίτωση και την αμπούλα για ψίλους. Κάθε μέρα δυναμώνουν και περισσότερο.
Δεν είναι ακόμη έτοιμα για εμβόλιο πρέπει να μεγαλώσουν λίγο ακόμη μου είπε η κτηνιάτρος. Εγω δεν μπορώ να τα κρατήσω γατί έχω γάτα.
Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να με καλέσει στο 6946250256. Λέγομαι Άννα.Προς υιοθεσία 20200610

tzianna21
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/06/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς υιοθεσία Empty Χαρίζονται γατάκια!

Δημοσίευση από tzianna21 Τρι Ιουν 09, 2020 12:07 pm

Χαίρετε!!

Χαρίζονται δυο μικρά πανεμορφα γατάκια!!

Τα βρήκα πριν δύο μέρες σε κακή κατάσταση εξω από το σπίτι. Είναι πολύ μικρά αλλά μπορουν  να φάνε ξηρά τροφή. Τα έχει δει κτηνιάτρος  και έχουν πάρει την κρέμα για αποπαρασίτωση και την αμπούλα για ψίλους. Κάθε μέρα δυναμώνουν και περισσότερο.
Δεν είναι ακόμη έτοιμα για εμβόλιο πρέπει να μεγαλώσουν λίγο ακόμη μου είπε η κτηνιάτρος. Εγω δεν μπορώ να τα κρατήσω γατί έχω γάτα.
Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να με καλέσει στο 6946250256. Λέγομαι Άννα.Προς υιοθεσία 20200610

tzianna21
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/06/2020

Αρέσει στον χρήστη ZIZIKOS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Προς υιοθεσία Empty Γατακια πατρα;;;

Δημοσίευση από Georgiamt Παρ Οκτ 02, 2020 4:47 pm

Καλησπερααααα σας 🐱🐱🐱γατομαμαδες και γατομπαμπαδες σας επειδη θα ηθελα και εγω να γινω μια γατομαμα οποιος ξερει για γατακια προς υιοθεσια στη πατρα ας με ενημερωσει ❤

Georgiamt
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 0
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης