gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΠΡΟΣ ΥΙΟΘΕΣΙΑ ! Θεσσαλονίκη, 3 αδέσποτες γατούλες

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΣ ΥΙΟΘΕΣΙΑ ! Θεσσαλονίκη, 3 αδέσποτες γατούλες Empty ΠΡΟΣ ΥΙΟΘΕΣΙΑ ! Θεσσαλονίκη, 3 αδέσποτες γατούλες

Δημοσίευση από fourfouris Σαβ Φεβ 15, 2020 9:01 am

3 θηλυκές γατούλες, η μαμά και δυο κόρες, ήρεμες, χαδιάδες, εμβολιασμένες, αποπαρασιτωμένες & στειρωμένες. Η μαμά 1,5 και οι κόρες 9 μηνών. Κινδυνεύουν καθημερινά από τα αυτοκίνητα και οι γείτονες συνεχώς διαμαρτύρονται. Τις ταίζω και τις φροντίζω όσο μπορώ, όμως χρειάζονται ένα σπιτάκι για να είναι ασφαλείς. Έχω ήδη δυο δικές μου και μια σκυλίτσα. Είναι κανείς που θέλει να τους προσφέρει μια θέση στο σπίτι του, μαζί ή και ξεχωριστά ? Ιουλία, 6974-660573, juliaskg@gmail.com ΠΡΟΣ ΥΙΟΘΕΣΙΑ ! Θεσσαλονίκη, 3 αδέσποτες γατούλες 100_5014
askg@gmail.comΠΡΟΣ ΥΙΟΘΕΣΙΑ ! Θεσσαλονίκη, 3 αδέσποτες γατούλες 100_5015ΠΡΟΣ ΥΙΟΘΕΣΙΑ ! Θεσσαλονίκη, 3 αδέσποτες γατούλες _zina_14

fourfouris
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2015

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΣ ΥΙΟΘΕΣΙΑ ! Θεσσαλονίκη, 3 αδέσποτες γατούλες Empty Απ: ΠΡΟΣ ΥΙΟΘΕΣΙΑ ! Θεσσαλονίκη, 3 αδέσποτες γατούλες

Δημοσίευση από psipsa Σαβ Φεβ 15, 2020 9:10 am

καλοτυχες να ειναι!!! εαν δε βρειτε (πραγμα που απευχομαι) υιοθεσια για τις γατουλες, ισως αν μπορουσατε μια γωνιτσα να τους βρειτε σε κανενα σκεπαστο μπαλκονι με πλεγμα για να μη κινδυνευουν... (το εχω κανει με μεγαλη επιτυχια και φιλοξενει αυτη τη στιγμη δεκα γατουλες το μπαλκονι μου....) λατρευουν το χωρο τους, δεν πανε πουθενα γιατι ειναι το σπιτικο τους.
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : ΠΡΟΣ ΥΙΟΘΕΣΙΑ ! Θεσσαλονίκη, 3 αδέσποτες γατούλες Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης