gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!!

+2
kouix
Thales
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Empty Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!!

Δημοσίευση από Thales Δευ Μαρ 24, 2014 9:40 am

Παιδια καλημερα σας. Χθες σε μια βολτα στο βουνο ο κολλητός μου (Thalis ,labrador) βρηκε μια κουτα
την οποια μυριζε επιμονα, κουνωντας την ουρα του χαρουμενος. Οταν πλησιασα είδα ένα κουβαρακι
τριχωτο να αναπνεει. Μολις τα ξεχωρισα, καταλαβα οτι ηταν 4 νεογγενητα γατακια. Κλειστα ματια, λωρος ακομη στη κοιλιτσα.
Ειμαι ασχετος με την περιθαλψη και κανω ο,τι διαβασα απο το διαδικτυο. Ξερω οτι το πιο πιθανο ειναι να .... κοιμηθουν οι ψυχουλες.
Βοηθηστε με να βρω μια μανουλα να τα σωσω. Ειναι κριμα....
Ειμαι διατεθειμενος μολις απογαλακτιστουν να τα παρω πισω. Αλλα θελω βοηθεια, οχι για εμενα, αλλα για να ζησουν.....
τηλ. 6951655373 Ηλιας

Thales
Kitten
Kitten

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 4
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/03/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Empty Απ: Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!!

Δημοσίευση από kouix Δευ Μαρ 24, 2014 11:06 am


Καλημέρα Ηλία, ελπίζω να βρεθεί συντομα αυτο μου ψάχνεις...
(αν και, για να πω την αλήθεια, επειδη συμπέφτει και 25η μαρτίου και πολλοί λειπουν, ισως να ειναι δυσκολο να βρεθει ΑΜΕΣΑ γατομαμα....)

Εν τω μεταξυ, είπα να σου παραθεσω και ενα λινγκ εδω του γατοσπιτου, που περιγραφει το χρονικό διασωσης καποιων μωρογατών από μέλος του φόρουμ, και λεπτομέρειες σχετικά...
Ειναι το παρακατω:

http://www.gatospito.com/t10136-topic

Και πάλι, καλή τύχη στην αναζήτησή σου.

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Empty Απ: Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!!

Δημοσίευση από Φανούλα Δευ Μαρ 24, 2014 12:03 pm

δεν καταλαβαινω γιατι τα πετανε ετσι Sad δεν θελουν να τους κανουν μια στειρωση ενώ δεν υπολείπονται λεφτων αλλα τσιγκουνιά σκέτη και το λέω αυτό γιατι εχω γνωρισει τέτοιους ανθρωπους Madd 
Φανούλα
Φανούλα
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 4 την Σισσυ, την Μιννι, τον ακταιο και την αμαντα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιρία πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/08/2013
Mood : Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Empty Απ: Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!!

Δημοσίευση από Thales Δευ Μαρ 24, 2014 12:13 pm

Κουιξ και Φανουλα σας ευχαριστω παρα πολυ. Ετοιμαζομαστε να παμε στο κτηνιατρο για περαιτερω βοηθεια. Δυσκολα τα πραγματα παντως. Δεν εχω εμπειρια απο ψιψινες . Παντως ο Θαλης ,ο σκυλος μου , ειναι πολυ ανησυχος...... Να ειστε καλα.

Οσο γι αυτον που τα αφησε. Τι να πω. Για να φτασουν εκει τα γατακια σημαινει οτι καποιος ειχε σιγουρα δολο. Και αυτη η κακοηθεια ειναι που με τρελαινει παιδια. Τιποτ αλλο. ουτε που περιμενε να απογαλακτιστουν. Ηθελε να τα σκοτωσει!!!!!

Thales
Kitten
Kitten

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 4
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/03/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Empty Απ: Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!!

Δημοσίευση από Φανούλα Δευ Μαρ 24, 2014 1:39 pm

Μα για να τα ριξει ναι σαφως και ηθελε το κακο τους, μωρε δεν τα λυπούνται καθολου , δεν πάνε και την γατα για στειρωση τουλάχιστον αυτό! Τα σκυλια καταλαβαινουν πολλα πραγματα. Πες μας εξελιξεις
Φανούλα
Φανούλα
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 4 την Σισσυ, την Μιννι, τον ακταιο και την αμαντα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιρία πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/08/2013
Mood : Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Empty Απ: Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!!

Δημοσίευση από Thales Δευ Μαρ 24, 2014 2:49 pm

Τα πρωτα νεα ειναι ενθαρρυντικα. Ο κτηνιατρος ειπε οτι φαινεται να ειναι υγιεστατα,ζωιρα.Πηραμε τα απαραιτητα, μπιμπερο ,γαλα και βλεπουμε. Παιδια μια μανουλα να τα δεχτει θελουμε ας γινει κατι......

Thales
Kitten
Kitten

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 4
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/03/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Empty Απ: Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!!

Δημοσίευση από kouix Δευ Μαρ 24, 2014 2:57 pm

Κάνε ότι μπορείς εσύ, κι ότι προκύψει.
Διάβασε και το λινγκ που σου εστειλα, ειναι πολύ κατατοπιστικό.
Όσο για τον σκυλάκο σου, πρέπει να σου πω, οτι επειδη ειναι μωρά, ΛΟΓΙΚΑ δεν κινδυνεύουν απο αυτον. Ειχα βρει και εγώ 2 μωρά ψιψινια (κι εγω ασχετη ήμουν απο ψιψινια, ουσα σκυλομάνα κι εγω...)
και τα σκυλάκια μου δεν τα πειραξαν. (3 και 1 με πήγαινε βεβαια, αλλά ευτυχώς που είχα τον χασμπαντ να με συγκρατεί στις υστερικές στιγμές φόβου μου...χαχαχαχα

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Empty Απ: Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!!

Δημοσίευση από tsili Δευ Μαρ 24, 2014 3:55 pm

Μπράβο σε σένα και στον Thali. (λαμπραντόρ???? τα λατρεύω).
Ελπίζω να πάνε όλα καλά...
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Empty Απ: Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!!

Δημοσίευση από tinkaki Δευ Μαρ 24, 2014 4:56 pm

Εύχομαι και εγω να πάνε όλα καλά. Το έχω περάσει και εγώ και σε καταλαβαίνω αλλά με φροντίδα και αγάπη όλα γίνονται. Καλη επιτυχία!
tinkaki
tinkaki
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 και μοναδικό μέσα στο σπίτι και πολλά απ'έξω
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : άνοιξη-καλοκαίρι και όποτε βγαίνει ο ήλιος
Motto : keep calm and smile like a Cheshir cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/05/2013
Mood : Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Empty Απ: Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!!

Δημοσίευση από Thales Σαβ Απρ 05, 2014 3:31 pm

Καλησπερα παιδια,
μετα απο δυο εβδομαδες ξενυχτιου και απειρης κουρασης
επανηλθαμε. Με απιστευτη χαρα σας ανακοινωνουμε οτι και τα 4 γατακια μας ειναι καλα στην υγεια τους. Στατιστικα ξερω πως ειναι δυσκολο. Ανοιξαμε ματακια, κανουμε κακακια(απο το πολυ χαδι στη περιοχη νομιζω οτι με τη κοπελια μου περιμενουμε να βγει το τζινι απο το λυχναρι.. χαχαχα . Veryhappy  Veryhappy  Veryhappy ...αλλα βγαινει και παντα ενθουσιαζομαστε!!!). Σας ευχαριστουμε για τις συμβουλες και συντομα θα ανεβασω και φωτογραφιες μηπως και θελησει καποιος/καποια να υιοθετησει καποια απο τις ψυχουλες.

Thales
Kitten
Kitten

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 4
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/03/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Empty Απ: Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!!

Δημοσίευση από tsili Σαβ Απρ 05, 2014 4:00 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy 
Μπράαααααααααααααβο σας.
Φωτο oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Empty Απ: Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!!

Δημοσίευση από LAROGATA Σαβ Απρ 05, 2014 4:17 pm

αυτα ειναι πολυ καλα νεα,υπεροχα θα ελεγα.Αν ολα πανε καλα σε καμμια 10ρια μερες τα μικρουλια θα εχουν ξεπεταχτει και θα παψουν να κινδυνευουν.Χιλια μπραβο σε ολους σας,αυτο που κανετε ειναι παρα μα παρα πολυ δυσκολο luck luck luck luck grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Empty Απ: Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!!

Δημοσίευση από Φανούλα Σαβ Απρ 05, 2014 8:54 pm

ω, ωραια elephantrun love 
Φανούλα
Φανούλα
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 4 την Σισσυ, την Μιννι, τον ακταιο και την αμαντα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιρία πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/08/2013
Mood : Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Empty Απ: Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!!

Δημοσίευση από kouix Δευ Απρ 07, 2014 2:42 pm


Θαλη εχεις πμ.

 Laughing 

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : Επειγον!!!!!!!!!!! Ασχετος βρηκε 4 νεογεννητα. Ζητειται μανουλα για να επιβιωσουν!!!! M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης