gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μια μόνιμη αγκαλιά για αυτή τη κούκλα!

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Μια μόνιμη αγκαλιά για αυτή τη κούκλα! Empty Μια μόνιμη αγκαλιά για αυτή τη κούκλα!

Δημοσίευση από QueenOfStars Σαβ Νοε 09, 2013 5:43 pm

Χαρίζεται γατούλα 7 μηνών, χρώμα λευκό - γκρι - μπεζ. Στειρωμένη, εμβολιασμένη, απόλυτα υγιής και καλοζωισμένη, με βιβλιάριο υγείας και microchip (939000010665375).

Η Milou είναι κλασσική σπιτόγατα: μικρόσωμη, παιχνιδιάρα, ομιλητική, κοινωνική, ανεξάρτητη, τρυφερή και χαδιάρα με αδυναμία στις βραδυνές αγκαλιές μπροστά στη τηλεόραση. Λατρεύει να παίζει με το ραβδάκι με τα φτερά και να χαζεύει έξω από το παράθυρο με τις ώρες. Τρώει κροκετάκια για στειρωμένα γατάκια, πάει μόνο στην άμμο της, χρησιμοποιεί μόνο το ονυχοδρόμειο της και πατάκια (στους 5 μήνες που την έχω δεν έχει γραντζουνίσει έπιπλο ή καναπέ).

Δίνεται για αποκλειστικά μέσα στο σπίτι, κατά προτίμηση εντός Αττικής. Αν θέλετε να την γνωρίσετε από κοντά να δείτε αν ταιριάζουν οι χαρακτήρες σας, καλέστε στο 6986353517 ή στείλτε μήνυμα στο rfarao@yahoo.com (click εδώ για να δείτε την αγγελία στο Facebook)
Παρακαλώ προωθήστε το όπου μπορείτε καθώς για προσωπικούς λόγους αδυνατώ να την φιλοξενήσω άλλο.

Μια μόνιμη αγκαλιά για αυτή τη κούκλα! Iih6
Μια μόνιμη αγκαλιά για αυτή τη κούκλα! Qkf8
Μια μόνιμη αγκαλιά για αυτή τη κούκλα! Kiww
Μια μόνιμη αγκαλιά για αυτή τη κούκλα! 91ga
Μια μόνιμη αγκαλιά για αυτή τη κούκλα! Ve01
Αγαπημένα παιχνίδια: μπαλάκι ping pong, λαστιχένιο μπαλάκι, ποντικάκι λούτρινο, λαστιχάκι μαλλιών, φωτάκι σε σχήμα ποντικιού, ελαστικό ραβδάκι με φτερά, catnip.
QueenOfStars
QueenOfStars
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/09/2013
Mood : Μια μόνιμη αγκαλιά για αυτή τη κούκλα! M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια μόνιμη αγκαλιά για αυτή τη κούκλα! Empty Απ: Μια μόνιμη αγκαλιά για αυτή τη κούκλα!

Δημοσίευση από QueenOfStars Πεμ Νοε 21, 2013 1:35 pm

Χθες βράδυ, η μικρή Milou μπήκε μόνη της στη καινούργια hot pink γατοφόρο που της έφεραν δώρο και έφυγε για το καινούργιο της σπίτι. Μου λείπει ήδη αλλά είμαι βέβαιη πως θα την αγαπάνε, ίσως όσο την αγαπάω και εγώ.
QueenOfStars
QueenOfStars
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/09/2013
Mood : Μια μόνιμη αγκαλιά για αυτή τη κούκλα! M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μια μόνιμη αγκαλιά για αυτή τη κούκλα! Empty Απ: Μια μόνιμη αγκαλιά για αυτή τη κούκλα!

Δημοσίευση από Antilkmene Πεμ Νοε 21, 2013 3:09 pm

Να έχει μια ευτυχισμένη ζωή το γλυκό κοριτσάκι στο καινούριο της σπιτάκι. Εύχομαι να μαθαίνεις νέα της και έτσι να απαλύνεται λίγο ο πόνος του αποχωρισμου.
Antilkmene
Antilkmene
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Βριλήσσια
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/06/2012
Mood : Μια μόνιμη αγκαλιά για αυτή τη κούκλα! Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης