gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το Μπάκι

+10
purina
AmaranthN
KittyCat<3
alexandrakicat
funambolo
f.m123
Δ²
doremi
marina289
ralou
14 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Το Μπάκι

Δημοσίευση από ralou Παρ Σεπ 21, 2012 9:33 pm

Χοινκ Χοινκ!
-Παρντόν???
-Χοινκ Χοινκ Χοινκ Χοινκ!
Το Μπάκι 0027fbr
-Συγνώμη αλλά δεν σας κατάλαβα αγαπητέ Ινδοχοιρίδιε. Είχα την εντύπωση ότι τα Ινδοχοιριδικά μου τα μίλαγα φαρσί... τόσο λάθος να έκανα?
Το Μπακι με κοιτάει με τα ολοστρόγγυλα ματάκια του και δεν καταλαβαίνει κι αυτό προφανώς!
Χμ... αδιέξοδο...
Μπαίνω στο Γλουγκλ και πέφτω στην μελέτη.
Ωραίος αυτός ο Γκουγκλης! Με ένα κλικ σου φέρνει όλες τις πληροφορίες που θέλεις –και κάποιες χιλιάδες άλλες που δεν θέλεις- αλλά γίνεται η δουλειά!

Διαβάζω:
Φυλές
Αναλογία με τον τύπο τριχώματος τα ινδοχοιρίδια χωρίζονται σε φυλές
-Με κοντό τρίχωμα (Αγγλική φυλή, Αμερικάνικη φυλή)
-Με τραχύ τρίχωμα (Φυλή Αβησσυνίας)
-Με μακρύ τρίχωμα (Περουβιανή φυλή)
Υποθέτω ότι όλα τα Ινδικά Χοιρίδια θα ομιλούν εκτός από την Ινδοχοιριδικη και την γλώσσα της χώρας καταγωγής τους.
Δηλαδή σ αυτά με κοντό τρίχωμα βολευόμαστε στα αγγλικά
Αλλά σ αυτά με τραχύ και με μακρύ τρίχωμα... Τι γλώσσα μιλάνε στην Αιθιοπία και στο Περού άραγε?
Ψάχνω ξανά στον Γκουγλη.
-Ουφ! Ένα σωρό πληροφορίες και τελικά δεν έγινε ξεκάθαρο. Πως θα μιλήσω τώρα με το Ινδογουρουνάκι της Φλώρας που της το είχα υποσχεθεί κιόλας...?.
Και πως θα το καταλάβω αν δεν μιλάω φαρσί την γλώσσα του? Πως θα μου πει τα δικά του που δεν μπορεί να εκμυστηρευτεί σε κανένα σ αυτό τον κόσμο, κλεισμένο στο κλουβί του??? ...μονολογώ…
-Εεεε συγνώμη...
-Και πως θα εκφραστεί κι αυτό το φουκαριάρικο το Μπακι, ποιος θα γίνει ο διερμηνέας του για να φωνάξει το δίκιο του που άλλοι το λένε γουρουνάκι άλλοι το λένε ποντίκι, άλλοι σκιουράκι και άλλοι «μικρη φουντωτή μπαλιτσα»?... ξανα-μονολογώ…
-Εεεε... συγνώμη λέω... κυρία σε σας μιλάω!
Αναπηδώ –λέμε τώρα- στο κάθισμα μου γιατί η φωνούλα που άκουσα από δίπλα, σιγανή και κάπως συνεσταλμένη προήλθε από... από... ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΚΙ!!!!
-Ααααα! Μιλάς Ελληνικά???!!!
-Μα και βέβαια αγαπητή κυρία. Είμαι ένα μορφωμένο Ινδικό Χοιρίδιο εγώ, τι νομίζατε!
-Ωωωω! Μένω έκπληκτη μικρό μου! Και γιατί τόσο καιρό δεν λες τίποτα σ όλους αυτούς που σε κοροϊδεύουν και σου αλλάζουν και το είδος και την ράτσα σου χωρίς ντροπή?
-Ω! Μα ήταν επιλογή μου αυτή αγαπητή κυρία. Και αν κάνω μια εξαίρεση για σας είναι διότι γνωρίζω με πόση αγάπη και κατανόηση αντιμετωπίζετε τα ζώα.
-Ευχαριστώ πολύ μικρό μου. Αφού τα λέμε πια μαζί ας ξεκαθαρίσουμε κάτι σοβαρό. Σε φωνάζουν «ΤΟ Μπακι» γιατί σε ουδέτερο? Τι είσαι τελικά αγόρι ή κορίτσι.
-Μα αγαπητή κυρία Ραλου, γιατί να βάζουμε ταμπέλες στα πλάσματα. Τι παει να πει «αγόρι» και κορίτσι? Είμαι ένα Ινδικό Χοιρίδιο που ζω παρέα με μια νεαρή κυρία και δυο μικρές γατύυλες, ευτυχώς που γλίτωσα το μαχαίρι κάποιου επιστήμονα ανατόμου!
-Τιιιιι! Γνωρίζεις και γι αυτό??? Παναγιά μου! Τι τρομακτικό που θα είναι να το έχεις συνέχεια στο μυαλό σου...
-Μα όχι, σας βεβαιώνω! Ζω την κάθε μέρα και κάνω 24ωρα όνειρα κατά την μέθοδο reiki, δεν αφήνω τίποτα να μου χαλάσει την σκέψη μου!
-Είσαι ευτυχισμένο λοιπόν Μπάκι μου με την ζωή σου?
-Κοιτάξτε κυρία Ραλου, φαγητό και νερό έχω μπόλικο, και λιχουδιές φρουτένιες μου βάζουν καθημερινά, ζεστό και αναπαυτικό κρεβάτι επίσης, όπως και χώρο απομόνωσης για να περνάω τις ιδιωτικές μου στιγμές. Βέβαια το σπίτι μου έχει κάγκελα αλλά με βγάζουν που και που να σουλατσάρω και μέσα στο σπίτι τους και να τα αμολήσω πάνω σε εφημερίδες και περιοδικά για αλλαγή! Επίσης μου βάζουν νόστιμα ξύλινα μπαλάκια και χορταρένια πραγματάκια για να έχω να μασουλάω με τα δόντια μου. Ααα! Είμαι πολύ προσεκτικό με την στοματική υγιεινή!
Και η νεαρή κυρία, με μπανιάρει κιόλας από καιρό σε καιρό, γιατί αυτό κάνει καλό στη γούνα μου λένε. Και εξ άλλου η καθαριότητα είναι μισή αρχοντιά!
Αφήστε δηλαδή που το κλουβί έχει και τα καλά του.
-Τι καλά μπορεί να έχει ένα κλουβί Μπακι μου?
-Κατ αρχάς με προστατεύει από την Χιονάτη κι την Σταχτου! Ξέρετε, αυτές τις δυο τσαπερδόνες νεαρές γάτες που συγκατοικούμε. Έρχονται και με κοιτάζουν έξω από τα κάγκελα, γλύφουν τα μουστάκια τους και η πρώτη ειδικά με κοιτάει με μάτι που γυαλίζει.
Το Μπάκι 0023w
Βέβαια είναι και οι δυο μικρές ακόμα αλλά σύντομα θα μεγαλώσουν και δεν θέλω να τους μπουν τίποτα ιδέες από τώρα! Υστέρα σκεφτείτε αν δεν ζούσα εδώ αλλά στην Φύση ή ακόμα χειρότερα σε κανένα εργαστήριο -φτου φτου μακριά από μας- Για το ιατρικό εργαστήριο δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι και στην Φύση αχ... να ξέρατε καλή μου κυρία πόσους εχθρούς θα είχα στη φύση...!

Κάθομαι και ακούω το Μπακι να μιλάει για την ζωή του που εμένα μου φαίνεται κάπως μονότονη και περιορισμένη και κοιτάξτε που αυτό τα βρίσκει όλα καλά κι ωραία και είναι ευτυχισμένο! Δεν ήξερα ότι τα Ινδικά Χοιρίδιο ήξεραν να παίζουν το παιχνίδι της Πολυάννας!
Σίγουρα βέβαια έχει μεγαλώσει σε κανένα κλουβί από τα μικράτα του ίσως να έχει γεννηθεί κιόλας εκεί μέσα, αλλά όσο να ναι... εννιά μήνες χρειάστηκε να μείνω κλεισμένη στο δικό μου κλουβί χωρίς τρόπο να περπατήσω στους δρόμους, έστω και με τα δυο μπαστούνια μου και έπαθα πλάκα!
Πολύ φιλοσοφημένο αυτό το Μπάκι!

-Και δεν μου λες παιδί μου? Εσύ που έμαθες για τους φυσικούς εχθρούς σου και τα εργαστήρια με ζώα από το κλουβί σου?
-Αααα! Μα... ο Γκουγκλης καλή μου κυρία! Ξέρετε πόσες πληροφορίες διαθέτει για όλα αυτά ο Γκουγκλης? Τις νύχτες κοτσάρω το ασύρματο δίκτυο στο κινητό μου και σερφάρω. Από εκεί έμαθα ότι τα Ινδικά χοιρίδια δεν δείχνουν το φύλο τους παρα μετά από πολύ καιρό και εγώ είμαι μικρό ακόμα.
-Χμ... κι αυτό δεν σου δημιουργεί κρίση ταυτότητας?
-Όχι καθόλου. Προς το παρόν απολαμβάνω το ωραίο μου σπίτι και αφήνω τις χαρές –και τα βάσανα- της ενηλικίωσης για αργότερα.
-Ούτε σου έχει δημιουργηθεί η ανάγκη να κάνεις οικογένεια?
-Αμέ Πως! Μερικές φορές θέλω να αποκτήσω μικρά Ινδοχοιριδιάκια και να τα θηλάζω και να τα εκπαιδεύω... άλλες πάλι ονειρεύομαι μια κομψή και μυρωδάτη θηλικιά στον καιρό της, να κάνουμε παιχνίδια πονηρά και να την βάζω κάτω... Τέλος πάντων αφ ενός είναι ακόμα πολύ μπερδεμένα τα πράγματα μέσα μου, αφ εταίρου ας μην υποβιβάζουμε την συζήτηση με κουτά σεξουαλικά υπονοούμενα...
-Καλά Μπακυ μου. Βλέπω ότι όλα τα σκέφτεσαι και όλα τα υπολογίζεις. Θα ήθελες μήπως να μεταφέρω στους ανθρώπους κάποιο μήνυμα αφού εσύ δεν θέλεις απ ευθείας επικοινωνία μαζί τους?
-Εεεε... Ναι... ίσως... Αλλά μπα... δεν πειράζει, αφήστε το. Απλά μεταφέρετε τους καλή μου κυρία ότι πρώτον ΔΕΝ είμαι Ινδικής καταγωγής και δεύτερον ΔΕΝ είμαι χοιρίδιο! Δεν είναι ότι με προσβάλουν αυτές οι δυο ιδιότητες, αλίμονο!
Μόνο χάριν ακριβείας ας το κάνουμε.
Το Μπάκυ με αποχαιρετά και γυρίζει να κάνει αυτό που ξέρει να κάνει καλύτερα. Να φάει και να πέσει για ύπνο για τις υπόλοιπες 23 ώρες του εικοσιτετράωρου.
Διότι μπορεί να λέει ότι από την Φύση έχει ξεκόψει κι ότι δεν το νοιάζει καθόλου γι αυτό, αλλά τις προσταγές της τις ακολουθεί κατά γραμμα!
-Καληνύχτα Μπακυ μου!
-Καληνύχτα ευγενική μου κυρία!

Kαθώς απομακρύνομαι όμως ακούω το Μπακι να μου φωνάζει
-Εεεε κυρία Ραλού... επιτρέψτε μου να σας προτείνω κάτι...
Η νεαρη κυρία που με φιλοξενεί λέει ότι τα ινδικά χοιρίδια της ράτσας μου, κάνουν λέει καλό στους ανθρώπους που πάσχουν απο διαβήτη! Το ξέρατε εσείς αυτό?
-Αααα! Οχι δεν το ήξερα? Είναι αλήθεια αυτό Μπάκι μου?
-Ε.. χμμμ... δεν ξέρω αγαπητή κυρία...Ισως επειδή είμαστε πολύ γλυκά πλάσματα να λειτουργούμε ομοιοπαθητικά. Παντως, αν θέλετε μπορώ να μεσπλαβήσω να αποκτήσετε ένα συγγενή μου... είμαστε πολυπληθές σόι εμείς και σίγουρα κάποιον θα βρείτε του γούστου σας!
-Ευχαριστώ πολυ ευγενικό μου παιδί... Θα το σκεφτω!

-Φρεγιαααααα! Ετοιμάσου φουκαριάρα μου!
Μπορεί να μην γουστάρεις τις άλλες γάτες αλλά ένα μικρό φουντωτό Ινδοχοιρίδιο ...ε? τι λες?
-... ... ...
-Αει μαρή! Που θα μου πεις εμένα ότι δεν σου αρέσει το κοιρινό! Για παρέα θα το πάρουμε μαρή τρελή όχι για να το φας!
-... ... ...
-Α! Ετσι ε!!! Ε λοιπόν το αποφασισα! Θα κάνω εσένα στο φούρνο με πατάτες και θα κρατήσω το Ινδοχοιρίδιο! Που είναι και ευγενέστατο σαν ζώο!
Μα το Θεό!
-... ... ...

Αχ... γλωσσοκοπάνα... τι να πει κανείς... tongueout

Το Μπάκι Pig-thumb-large
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Μπάκι M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από marina289 Παρ Σεπ 21, 2012 9:40 pm

Δεν είναι να τα υποτιμάς, τελικά , τα χοιρίδια ...
Είδες τί ωραία ξεδιπλώνει τις σκέψεις του Ρούλα μου;;
Ωριμότατο το Μπάκι!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Μπάκι M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από doremi Παρ Σεπ 21, 2012 9:46 pm

Το μαναράκι μουΤο Μπάκι 504504 τόση υποτίμηση είχε το έρμο πια απ' όλους κι όμως! Ανώτερο πλάσμα.Το Μπάκι 45749
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Το Μπάκι M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από ralou Παρ Σεπ 21, 2012 9:49 pm

Και ευγενέστατο, πρεπει να προσθέσω Μαρίνα!
Πραγματικά με εξεπληξε με την καλλιεργημένη φωνη του και τις γνωσεις του!
wow wow wow

Συμπεθέρα... καιρο το ειχα στο μυαλο μου να μιλησω στο Μπακι και να του δωσω ενα βημα για να πει τις αποψεις του! Το ειχα πει και στην Φλωρα εδω και καιρό και μου ειχε δωσει την άδεια.
Ευτυχώς το ευγενικο μου πλάσμα με τιμησε με την εμπιστοσυνη του! Veryhappy
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Μπάκι M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από Δ² Παρ Σεπ 21, 2012 10:53 pm

Μωρέ συγκινήθηκα που του έφτιαξες τη δική του ιστοριούλα. Μπράβο Ρούλα, για άλλη μια φορά grinning4
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Το Μπάκι M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από ralou Παρ Σεπ 21, 2012 11:09 pm

Laughing Laughing Laughing
thanks thanks thanks Δημητρα!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Μπάκι M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από f.m123 Παρ Σεπ 21, 2012 11:13 pm

worship worship worship worship worship
Μα τι πανέξυπνο Μπάκι που'χω εγώ! Που μου έγλειφε το δάχτυλο και νόμιζα ότι ούτε καταλαβαίνει αν είναι φαγητό ή όχι! Πολύ φιλοσοφημένο μου είναι! Αχ μωρέ, να του πάρω άλλο ένα για παρέα; Το λυπήθηκα το καημενούλι..
Ραλλούκο μας ευχαριστούμε για την ιστορία που μας έγραψες grinning4 kissss kissss
Και πέθανα με τη φωτό με το κοτσιδάκι happy2 happy2 happy2
Φρέγια θα σας κάνω εγώ δώρο ένα χοιριδιάκι να το βλέπεις εσύ και να'χεις να ασχολείσαι και η μαμά να βοηθηθεί με το διαβήτη kissss
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Το Μπάκι M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από funambolo Παρ Σεπ 21, 2012 11:17 pm

Δ² έγραψε:Μωρέ συγκινήθηκα που του έφτιαξες τη δική του ιστοριούλα. Μπράβο Ρούλα, για άλλη μια φορά grinning4

+ άπειρο
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Μπάκι M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από ralou Παρ Σεπ 21, 2012 11:29 pm

Παντως Φλωρα με χαρα ειδα ότι δεν εχει κριση ταυτοτητας για το φυλο του. Με απασχολουσε πολυ αυτο.
Ηταν χαρα μου να συνομιλησω με ενα τετοιο ευγενικο πλάσμα μετα τις επαφες μου με τις γατες που ειναι -οι περισσοτερες- τζαναμπετισες...
Ναι! Να του πάρεις ενα για παρεα. Πιστευω ότι ασχετα που δεν το λέει μια καλλιεργημένη συζητηση με ενα ατομο του ειδους του θα του εκανε πολυ καλο.
Οχι ομως αυτο με το κοτσιδάκι!
Ειπαμε οτι δεν τα νοιαζει που δεν γωρίζουν απο νωρίς το φυλο τους αλλά όχι να το επιβάλουν κιολας οι ανθρωποι με τα στολιδια και τα κορδελάκια τους!
Εκτός αν του βρεις για σιγουρια καμια... μεγαλοκοπέλα!
Αν το Μπακι αποδειχθει αγορι θα το εκτιμησει δεόντως
Αν αποδειχθει κορίτσι τουλαχιστον θα του μαθει να πλεκει με το κοπανέλι τις μακριές νυχτες του Χειμωνα!

Να μου στείλεις θεια Φλωρα!
Εγω χοιρινο με σέλινο δε τρωω αλλά ο Πιπης μου τρελαινεται! blinking
Φρεγια


Αθηνα filaki
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Μπάκι M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από f.m123 Παρ Σεπ 21, 2012 11:33 pm

Φρέγια!!! angry2
Ραλλού μου σε ξαναευχαριστούμε kissss flower
Μωρέ το'χω σκεφτεί, αλλά αν μου βγουν ανάποδα τα φύλα.. θα΄χουμε συνωστισμό police
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Το Μπάκι M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από ralou Παρ Σεπ 21, 2012 11:43 pm

Αν βγουν αντιστροφα τα φυλα απλως θα ασχοληθεις λιγακι παραπάνω μαζι τους και θα τους κάνεις εγκαίρως μαθηματα οικογενειακου προγραμματισμου Cool
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Μπάκι M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από f.m123 Παρ Σεπ 21, 2012 11:44 pm

ralou έγραψε:Αν βγουν αντιστροφα τα φυλα απλως θα ασχοληθεις λιγακι παραπάνω μαζι τους και θα τους κάνεις εγκαίρως μαθηματα οικογενειακου προγραμματισμου Cool
Θα τα στείλω σε σένα να τα εκπαιδεύσεις Razz
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Το Μπάκι M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από ralou Παρ Σεπ 21, 2012 11:51 pm

Χα! Η ειδικοτηυτα μου!
Και της Φρεγιας ο έλεγχος του υπερπληθισμου!

Οοοοχι! Οχι Μπακυ μου! Μην τα ακους αυτα εσυ!
Πλάκα κανουμε μεταξυ μας καλο μου...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Μπάκι M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από f.m123 Παρ Σεπ 21, 2012 11:52 pm

happy2 happy2 happy2
Αν δεν έχει προλάβει να τον 'ελέγξει' η Σταχτού (να δει αν είναι γινομένο ντε!)
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Το Μπάκι M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από ralou Σαβ Σεπ 22, 2012 12:09 am

Τελικα ποτε περιμένουμε να μαθουμε το φυλο Φλωρα?????
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Μπάκι M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από f.m123 Σαβ Σεπ 22, 2012 12:21 am

Θα έρθει μια από αυτές τις μέρες η κολλητή μου που είναι ειδική και θα το μάθουμε Laughing
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Το Μπάκι M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από alexandrakicat Σαβ Σεπ 22, 2012 8:41 am

Τελειο το Μπακι! oksmily3
alexandrakicat
alexandrakicat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Τόπος : Μυκονος
Αριθμός γατουνίων : Ενα διαολι,τον Μημ (απτό Μητσος!)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας και βέβαια !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Sushi,την Μπαριλλα,την Pupa,ολα της marinas289 και της Δωρας!
Motto : Live now Think later
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/01/2011
Mood : Το Μπάκι M_love

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000631149520

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Σεπ 22, 2012 9:30 am

f.m123 έγραψε:Θα έρθει μια από αυτές τις μέρες η κολλητή μου που είναι ειδική και θα το μάθουμε Laughing
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Γειάά σου ρε Φλώρα!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Μπάκι M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από KittyCat<3 Σαβ Σεπ 22, 2012 9:38 am

ralou : grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 worship worship !!!
Μπάκι : worship love grinning4 worship grinning4
KittyCat<3
KittyCat<3
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 25
Τόπος : Γλυφάάααδα
Αριθμός γατουνίων : 1(σχεδόν :( :S )
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας,Κρύο και Χιόνιιι <3
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : λοιπόν επειδή είναι πολλά θα τα πώ όλα μαζι : τον Μύκι , τη Ρόζι,τη Σιελ,τον Οθέλλο,τον Σεβάχ, τη Gabriela,τον Αριστο,τη Χιονάτη ΚΑΙ τον Μου Σου , ουφ....
Motto : Επειδή είμαι μικρή δεν σημαίνει ότι δεν μπορώ να κάνω ΜΕΓΑΛΑ πράγματα ! :D
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/08/2012
Mood : Το Μπάκι M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από AmaranthN Σαβ Σεπ 22, 2012 11:04 am

Βρε το Μπάκι! Αποδείχτηκε πολύ ώριμο πλάσμα τελικά!

Ρούλα worship worship grinning4
AmaranthN
AmaranthN
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 30
Τόπος : Ηράκλειο
Αριθμός γατουνίων : 2 + 1 σκυλάκι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη & Φθινόπωρο!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ninja, Naruto, Gabriel!!!
Motto : Ο χρόνος αποφασίζει ποιον συναντάς. Η καρδιά αποφασίζει ποιον θες. Η συμπεριφορά αποφασίζει ποιος θα μείνει!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/06/2012
Mood : Το Μπάκι Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από ralou Σαβ Σεπ 22, 2012 11:07 am

Ευχαριστουμε Αλέσσα, KittyCat<3 , Νενα!
Και το Μπακι σας ευχαριστει που το καταλαβαινετε και το εκτιμάτε! blinking
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Μπάκι M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Σεπ 22, 2012 1:09 pm

Mα είναι δυνατόνε να μην καταλαβαίναμε και να μην εκτιμούσαμε ένα πλάσμα πνιγμένο στην τριχούμπα που ψάχνεις να βρεις πού κρύβεται το φατσονίνο του;; ( blinking )
Αν δεν αγκαλιάζαμε ΕΜΕΙΣ αυτό το πλασματίδιο με συναισθήματα αλληλεγγύης και συμπαράστασης strike
ποίος θα το έκανε, πες μου, ποίος;;

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Μπάκι M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από purina Σαβ Σεπ 22, 2012 5:57 pm

μπακι kissss
ρουλα grinning4
purina
purina
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 40
Τόπος : gatohome
Αριθμός γατουνίων : ενα και μαυρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ola
Motto : Who is the boss???
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/11/2007
Mood : Το Μπάκι M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Σεπ 22, 2012 9:21 pm

marina289 έγραψε:Mα είναι δυνατόνε να μην καταλαβαίναμε και να μην εκτιμούσαμε ένα πλάσμα πνιγμένο στην τριχούμπα που ψάχνεις να βρεις πού κρύβεται το φατσονίνο του;; ( Το Μπάκι 517937 )
Αν δεν αγκαλιάζαμε ΕΜΕΙΣ αυτό το πλασματίδιο με συναισθήματα αλληλεγγύης και συμπαράστασης Το Μπάκι 197555
ποίος θα το έκανε, πες μου, ποίος;;

+1000Το Μπάκι 986261 Το Μπάκι 986261 Το Μπάκι 986261 Ειδικά στην πρώτη φωτό, ψάχνω να βρω το μουρίδιόν του!Το Μπάκι 986261 Το Μπάκι 300270

Ρούλα, η έμπνευσή σου είναι αστείρευτη!Το Μπάκι 719932 Το Μπάκι 719932 Το Μπάκι 751775 Το Μπάκι 719932 Το Μπάκι 719932 Το Μπάκι 193169

Μπάκι, είσαι γλύκα!Το Μπάκι 45749 Το Μπάκι 45749 Το Μπάκι 45749 Το Μπάκι 45749 Το Μπάκι 45749
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το Μπάκι M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από f.m123 Τρι Σεπ 25, 2012 2:25 pm

Το μικρό μας Μπάκι ευχαριστεί για τα κοπλιμέντα σαν ευγενική δεσποινίς που είναι blinking
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Το Μπάκι M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από marina289 Τρι Σεπ 25, 2012 3:00 pm

Γυναικοκρατούμενο σπιτικό! oksmily3

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Το Μπάκι M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από ralou Τρι Σεπ 25, 2012 8:21 pm

Αχα! Ειναι Η ΜΠΑΚΥ τελικα ε?! oksmily3 oksmily3 oksmily3
Χμ... πρεπει να μάθω εντυπωσεις απο την ιδια.
Μολις δουμε τι θα γινει με αυτες τις απαγωγές που κάνει αυτη η ομάδα των ΡΟΖ pale θα επιδιωξω μια συναντηση μαζι της για νεωτερα
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Μπάκι M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από f.m123 Τρι Σεπ 25, 2012 9:28 pm

ralou έγραψε:Αχα! Ειναι Η ΜΠΑΚΥ τελικα ε?! oksmily3 oksmily3 oksmily3
Χμ... πρεπει να μάθω εντυπωσεις απο την ιδια.
Μολις δουμε τι θα γινει με αυτες τις απαγωγές που κάνει αυτη η ομάδα των ΡΟΖ pale θα επιδιωξω μια συναντηση μαζι της για νεωτερα
oksmily3 oksmily3 kissss kissss kissss
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Το Μπάκι M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από Mary-Fish Τρι Σεπ 25, 2012 11:17 pm

Η Μπακα
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Το Μπάκι M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από ralou Τρι Σεπ 25, 2012 11:23 pm

Mary-Fish έγραψε:Η Μπακα
Τστστστστς!
Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Τετοιο ευγενικο πλάσμα αποκλειεται να επετρεπε να της δωσουν αυτο το ονομα.
Ειναι η Μπακυ και αν ηταν αγόρι θα ηταν ο Μπακι Cool Cool Cool Cool
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Μπάκι M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από Mary-Fish Τρι Σεπ 25, 2012 11:33 pm

ralou έγραψε:
Mary-Fish έγραψε:Η Μπακα
Τστστστστς!
Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Τετοιο ευγενικο πλάσμα αποκλειεται να επετρεπε να της δωσουν αυτο το ονομα.
Ειναι η Μπακυ και αν ηταν αγόρι θα ηταν ο Μπακι Cool Cool Cool Cool
happy2
Μα το ειπα επειδη είναι μια κοιλιά μόνο.. escape
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Το Μπάκι M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από ralou Τρι Σεπ 25, 2012 11:35 pm

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Καλα! Μολις μιλησω μαζι της θα της πω τι ειπες και θα δουμε πως θα αντιδρασει Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Μπάκι M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από Mary-Fish Τετ Σεπ 26, 2012 12:03 am

ralou έγραψε: happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Καλα! Μολις μιλησω μαζι της θα της πω τι ειπες και θα δουμε πως θα αντιδρασει Laughing
Πες της "εγώ είμαι φέτες, αυτή έχει ψωμάκια, τι θα λεγε να φτιάξουμε κανα τοστακι??"
Mary-Fish
Mary-Fish
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/05/2012
Mood : Το Μπάκι M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από f.m123 Τετ Σεπ 26, 2012 12:07 am

nio nio nio
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Το Μπάκι M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Μπάκι Empty Απ: Το Μπάκι

Δημοσίευση από otz Τετ Σεπ 26, 2012 12:24 am

ralou έγραψε:Αχα! Ειναι Η ΜΠΑΚΥ τελικα ε?! oksmily3 oksmily3 oksmily3
Χμ... πρεπει να μάθω εντυπωσεις απο την ιδια.
Μολις δουμε τι θα γινει με αυτες τις απαγωγές που κάνει αυτη η ομάδα των ΡΟΖ pale θα επιδιωξω μια συναντηση μαζι της για νεωτερα

Καλέ, δεν το είχα πάρει χαμπάρι ότι συνομιλείς και με το Μπάκι! Την Μπάκι μάλλον. Όλο κόρες.

Σπόιλερ:
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Το Μπάκι M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης