gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ?

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? Empty ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ?

Δημοσίευση από sellman Τρι Νοε 29, 2011 3:03 am

Γεια χαρα σε όλους,

η γατα μου η μπουμπου ειναι 10 ετων και εχει προβλημα στα δοντακια της,πετρα ,ουλιτιδα και ενα σπασμενο κυνοδοντα που χρειαζεται εξαγωγη,παρακαλω πολυ θα ηθελα τη συμβουλη σας για ενα καλο κτηνιατρο και κατα προτιμηση να ειδικευεται σε οδοντιατρικη της γατας(αν υπαρχει στην Ελλάδα).
Συνεργάζομαι με καποια κτηνιατρο αλλά θελω το καλυτερο δυνατο αποτέλεσμα,και να σας πω την αλήθεια απο τα λεγομενα της δεν νομιζω οτι κατεχει και πολυ το συγκεκριμενο κομματι των προβληματων που απασχολουν τη γατα μου ,όποιος γνωριζει κατι να με διαφωτισει,γιατι εχω αλλαξει πολλους γιατρους και εχω δει πολλα ευτραπελα στο χωρο της κτηνιατρικης και φοβαμαι μην την πατησω .

ευχαριστω πολυ.

Πάνος.

sellman
Kitten
Kitten

Άντρας
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : παγκράτι
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : κρυο και χιονι πολυ πολυ πολυ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολες ειναι καρδουλες
Motto : catz rule!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2008
Mood : ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? M_malakia-sto-tetragono-1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? Empty Απ: ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ?

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Νοε 29, 2011 9:43 am

Καλημέρα και καλώς ήρθες.ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? 734728

Αν κάποιος θέλει να προτείνει κτηνίατρο, παρακαλώ πολύ να το κάνει με πμ.
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? Empty Απ: ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ?

Δημοσίευση από BokSurat Τρι Νοε 29, 2011 1:57 pm

βασικά σε ποια περιοχή μένεις; Smile
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? Empty Απ: ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ?

Δημοσίευση από sellman Τρι Νοε 29, 2011 3:48 pm

μενω στο παγκρατι,αλλα εαν υπαρχει καποιος καλος γιατρος και πιο μακρια δεν πειραζει,αρκει να κανουμε σωστη δουλεια.


sellman
Kitten
Kitten

Άντρας
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : παγκράτι
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : κρυο και χιονι πολυ πολυ πολυ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολες ειναι καρδουλες
Motto : catz rule!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2008
Mood : ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? M_malakia-sto-tetragono-1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? Empty Απ: ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ?

Δημοσίευση από sellman Παρ Δεκ 02, 2011 3:40 am

sellman έγραψε:μενω στο παγκρατι,αλλα εαν υπαρχει καποιος καλος γιατρος και πιο μακρια δεν πειραζει,αρκει να κανουμε σωστη δουλεια.


Τελικα δεν υπαρχει καποιος που να προτεινει ενα καλο κτηνιατρο της προκοπης? Εχω βαρεθει να πηγαινω απο Αλμπανη σε σκιτζή γιατρο και να ρισκαρω καθε φορα τη ζωη του γατιου μου.Σας παρακαλώ πολύ θα ήθελα καποιές προτασεις για το θεμα αυτο.Σιγουρα θα υπαρχουν στην Αττικη καποιοι κτηνιατροι που θα θεωρειτε οτι ειναι πιο εξιδεικευμενοι και με μεγαλυτερη πειρα σε οδοντικα προβληματα.

Απλά δεν τους γνωριζω για να αποτανθω.

Οπως ειπα ,εχω κτηνιατρο για τη γατα μου απλα ,θα ηθελα καποιον πιο ειδικο στο προβλημα με τα δοντια της.

Ευχαριστώ.

sellman
Kitten
Kitten

Άντρας
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : παγκράτι
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : κρυο και χιονι πολυ πολυ πολυ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολες ειναι καρδουλες
Motto : catz rule!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2008
Mood : ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? M_malakia-sto-tetragono-1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? Empty Απ: ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ?

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Δεκ 02, 2011 2:08 pm

φίλε μου γιατρούς να σου προτείνω έχω...
αλλά για τα δόντια συγκεκριμένα δεν ξέρω κάποιον ειδικό... μπορείς να ρωτήσεις τον κτηνίτρό σου να σου προτείνει αν ξέρει... θεωρώ ότι θα πρέπει να σου πει...
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? Empty Απ: ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ?

Δημοσίευση από sellman Σαβ Δεκ 03, 2011 3:39 am

BokSurat έγραψε:φίλε μου γιατρούς να σου προτείνω έχω...
αλλά για τα δόντια συγκεκριμένα δεν ξέρω κάποιον ειδικό... μπορείς να ρωτήσεις τον κτηνίτρό σου να σου προτείνει αν ξέρει... θεωρώ ότι θα πρέπει να σου πει...

οκ,στειλε μου π.μ με τις προτασεις σου

ευχαριστω πολυ.

sellman
Kitten
Kitten

Άντρας
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : παγκράτι
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : κρυο και χιονι πολυ πολυ πολυ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολες ειναι καρδουλες
Motto : catz rule!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2008
Mood : ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? M_malakia-sto-tetragono-1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? Empty Απ: ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ?

Δημοσίευση από Patousi Τετ Δεκ 07, 2011 2:39 pm

Ρώτησε κανέναν φίλο σου ή κανένα συγκενεί σου hithere hithere hithere hithere hithere hithere hithere blinking blinking blinking blinking blinking elephantrun elephantrun
Patousi
Patousi
Banned

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 25
Τόπος : Φολέγανδρος!!!
Αριθμός γατουνίων : Η μικρή μου κούκλα στο εξοχικό μου(που έχει συνεχώς λόξυγγα)!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κατακαλόκαιροοοοο!!!!!Το λατρεύω!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξεραίτως, εννοείται!!!
Motto : Ετοιμαστειτε για την μέρα της κυριαρχίας των ΓΑΤΟΥΝΙΩΝ!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/12/2011
Mood : ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΗΣ? Lick

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης