gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!!

+2
Chouzouris
γατομανα ιρεθ
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! Empty Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!!

Δημοσίευση από γατομανα ιρεθ Σαβ Οκτ 29, 2011 1:29 pm

Σας παρακαλώ λίγη ενημέρωση χρειάζομαι αν ξέρει κάποιος,παρατήρησα χθες το βράδυ κοκκινίλα στο ματάκι του γάτου μου και όπως έχω συνεννοηθεί με τον γιατρό του έβαλα αλοιφή γιατί είναι σαν αλλεργία το βγάζει κάθε φθινόπωρο.Το πρόβλημα είναι ότι σήμερα το πρωί παρατήρησα ανισοκορία,το μαύρο στο ματάκι δεν διαστέλλεται όπως στο καθαρό ματάκι.Από Δευτέρα θα πάει στο γιατρό αλλά θέλω να ξέρω τι μπορεί να τρέχει.Ευχαριστώ πολύ!!

γατομανα ιρεθ
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! Empty Απ: Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!!

Δημοσίευση από Chouzouris Σαβ Οκτ 29, 2011 1:33 pm

Δες σχετικό θέμα εδώ

http://www.gatospito.com/t10-topic


Να πάτε οπωσδήποτε γιατρό ώστε να δει πού οφείλεται.

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! Empty Απ: Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!!

Δημοσίευση από γατομανα ιρεθ Σαβ Οκτ 29, 2011 7:38 pm

Ευχαριστώ πολύ,πήγαμε ήδη του κάναμε ένεση και θα δείξει αν είναι κάτι σοβαρό,θα ξαναπάει την Δευτέρα.Ευχαριστώ και πάλι!!!

γατομανα ιρεθ
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! Empty Απ: Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Σαβ Οκτ 29, 2011 7:57 pm

περαστικά του! ευχομαι να μην ειναι κάτι σοβαρό και να περασει γρήγορα!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! Empty Απ: Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!!

Δημοσίευση από Anatoli Σαβ Οκτ 29, 2011 8:01 pm

Περαστικα σας. ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! Empty Απ: Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!!

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Οκτ 29, 2011 8:22 pm

Περαστικά σας! Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! 126539 Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! Empty Απ: Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!!

Δημοσίευση από enoplos Σαβ Οκτ 29, 2011 8:52 pm

περαστικα ολα καλα ευχομαι να πανε. oksmily3
enoplos
enoplos
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΙΩΤΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 τον JUINOR
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΟΛΟΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΜΟΥ.
Ημερομηνία Εγγραφής : 05/09/2011
Mood : Ανισοκορία στο ματάκι του παιδιού και γατομάνα έχει πανικοβληθεί!! M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης