gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ

+4
flokatoula
Anatoli
LAROGATA
MONDRIAN
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ Empty ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ

Δημοσίευση από MONDRIAN Δευ Αυγ 29, 2011 4:09 pm

Το Σάββατο που μας πέρασε ο Mondrian έπεσε από το μπαλκόνι 2ου ορόφου...αρχικά σταμάτησε σε ένα κλαδί στο ύψος του πρώτου και κατόπιν έπεσε σε τσιμέντο με τα 4 στο ισόγειο...Αμέσως τον πήγα στον κτηνίατρο-εκανε ακτινογραφίες (περπατούσε κανονικα αλλά ο γιατρός μου πρότεινε να μην πάω στα τυφλά) και έκανε και τις ανάλογες αιμοστατικές και παυσιπονες ενέσεις...Ευτυχώς γλύτωσε χωρίς να πάθει τίποτα!
Να σημειώσω ότι είχε ανοίξει τρύπα στην καλαμωτή και από εκεί...δραπέτευσε...Δυο μέρες πριν είχε κάνει και επέμβαση στείρωσης...καταλαβαίνετε λοιπόν ότι σε 4 μέρες 90 ε για τη στείρωση και 70 ε για ακτινογραφίες (2) και τα λοιπά...Διερωτάμαι λοιπόν...μήως ο γιατρός μου είναι λίγο ακριβός...Γνώμες???
MONDRIAN
MONDRIAN
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Πάντα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : chouzouris k xionis
Motto : Είμαι ο Supercat!!!!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/06/2011
Mood : ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ Empty Απ: ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ

Δημοσίευση από LAROGATA Δευ Αυγ 29, 2011 4:13 pm

MONDRIAN έγραψε:Το Σάββατο που μας πέρασε ο Mondrian έπεσε από το μπαλκόνι 2ου ορόφου...αρχικά σταμάτησε σε ένα κλαδί στο ύψος του πρώτου και κατόπιν έπεσε σε τσιμέντο με τα 4 στο ισόγειο...Αμέσως τον πήγα στον κτηνίατρο-εκανε ακτινογραφίες (περπατούσε κανονικα αλλά ο γιατρός μου πρότεινε να μην πάω στα τυφλά) και έκανε και τις ανάλογες αιμοστατικές και παυσιπονες ενέσεις...Ευτυχώς γλύτωσε χωρίς να πάθει τίποτα!
Να σημειώσω ότι είχε ανοίξει τρύπα στην καλαμωτή και από εκεί...δραπέτευσε...Δυο μέρες πριν είχε κάνει και επέμβαση στείρωσης...καταλαβαίνετε λοιπόν ότι σε 4 μέρες 90 ε για τη στείρωση και 70 ε για ακτινογραφίες (2) και τα λοιπά...Διερωτάμαι λοιπόν...μήως ο γιατρός μου είναι λίγο ακριβός...Γνώμες???
νομίζω ότι οι τιμές είναι κανονικές Laughing
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ Empty Απ: ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Αυγ 29, 2011 4:15 pm

Ευτυχως ολα καλα! Α ρε Μοντριαν Ταρζαν!
Για στειρωση αρσενικου ειναι λιγο τσιμπημενη η τιμη εαν σκεφτεις οτι τον μικρο τον δικο μου που τον στειρωσα πριν εναμισυ χρονο, πληρωσα αρκετα λιγοτερα και στειρωθηκε και με αεριο (και οχι ενεση)και σε 5 λεπτα μετα την στειρωση ηταν ξυπνιος και περδικι. Και μια ακτινογραφια που ειχαμε κανει στον μεγαλο πριν 2 χρονια γιατι ειχαμε υποψια οτι ειχε φραξει η ουρηθρα του, παλι λιγοτερα ειχα πληρωσει. Τι να πω, να εχουν ανεβει τοσο οι τιμες?
Περαστικα σας mati
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ Empty Απ: ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ

Δημοσίευση από MONDRIAN Δευ Αυγ 29, 2011 4:16 pm

μου είχε πει 70 για τη στείρωση αλλά η αντιβίωση και το παυσίπονο (ενέσιμα) κόστισαν 20 ε plus
MONDRIAN
MONDRIAN
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Πάντα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : chouzouris k xionis
Motto : Είμαι ο Supercat!!!!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/06/2011
Mood : ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ Empty Απ: ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ

Δημοσίευση από flokatoula Δευ Αυγ 29, 2011 4:21 pm

Για στείρωση και γω ξέρω οτι οι τιμές κυμαίνονται γύρω στα 60 ευρώ για αρσενικό. Βέβαια ελεύθερη αγορά έχουμε...

Η γνώμη μου είναι να διερωτηθείς πόσο ευχαριστημένη είσαι από τον συγκεκριμένο γιατρό. Αν οι τιμές αυτές αντιστοιχούν σε υπηρεσίες υψηλής ποιότητας, είναι πάντα διαθέσιμος, σου εμπνέει εμπιστοσύνη κτλ, ίσως προς το παρόν να μην ψαχτείς για κάτι άλλο, που ίσως σου στοιχήσει πολύ πιο ακριβά...!
flokatoula
flokatoula
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Γαλλήνη
Αριθμός γατουνίων : 2 που πεινάνε για 1000
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κατακαλόκαιροοοοοοοοοοο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την pupa, τον Snow και τον Shaggy...!!
Motto : ποτέ μην εμπιστεύεσαι κάποιον που μπορεί να γλύψει τον κ@λο του
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/08/2009
Mood : ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ Empty Απ: ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ

Δημοσίευση από MONDRIAN Δευ Αυγ 29, 2011 4:26 pm

Είναι πολύ καλός στη δουλειά του (τουλάχιστον απ' όσο μπορώ να κρίνω) δεδομένου ότι απαντάει πάντα στο τηλ. και είναι οκ με το ζώο (ούτε θερμός αλλά ούτε ψυχρός)..Ο Μονδριαν 2-3 ώρες μετά τη στείρωη ήταν μια χαρά και δεν υπάρχει και κανένα σημάδι επέμβασης παρόλο που έγινε την Πέμπτη...το θέμα όμως των χρημάτων το αναφέρει ίσως λίγο περισσότερο απ' ότι θα ήθελα. Όλοι δουλεύουμε για να πληρωνόμαστε, απλά φαίνεται ότι τον απασχολεί αρκετα...
MONDRIAN
MONDRIAN
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Πάντα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : chouzouris k xionis
Motto : Είμαι ο Supercat!!!!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/06/2011
Mood : ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ Empty Απ: ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ

Δημοσίευση από LAROGATA Δευ Αυγ 29, 2011 5:37 pm

Εγώ πάντως πρίν 3 χρόνια για τον Λάρυ είχα δώσει 90 ευρω και με κανονική ναρκωση ,όχι με αέριο.Απο εκει έκρινα ότι είναι καλές οι τιμές tafos
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ Empty Απ: ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ

Δημοσίευση από Kikiriki Δευ Αυγ 29, 2011 8:17 pm

Εμένα μου φαίνεται ακριβός. Μέσα στον χρόνο που διανύουμε στειρώσα τον γάτο μου και 2 του αδερφού μου και ο γιατρός μας πήρε 50 / στείρωση.
Επίσης σε αντίστοιχη περίπτωση ( ακτιν + παυσίπονη ένεση ) πέρισυ μας είχε πάρει 20 ? .
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ Empty Απ: ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Αυγ 29, 2011 10:48 pm

flokatoula έγραψε:Για στείρωση και γω ξέρω οτι οι τιμές κυμαίνονται γύρω στα 60 ευρώ για αρσενικό. Βέβαια ελεύθερη αγορά έχουμε...

Η γνώμη μου είναι να διερωτηθείς πόσο ευχαριστημένη είσαι από τον συγκεκριμένο γιατρό. Αν οι τιμές αυτές αντιστοιχούν σε υπηρεσίες υψηλής ποιότητας, είναι πάντα διαθέσιμος, σου εμπνέει εμπιστοσύνη κτλ, ίσως προς το παρόν να μην ψαχτείς για κάτι άλλο, που ίσως σου στοιχήσει πολύ πιο ακριβά...!

Συμφωνώ απόλυτα!
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ Empty Απ: ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ

Δημοσίευση από marie aristocat Δευ Αυγ 29, 2011 11:15 pm

απο που εισαι σαλλονικη αθηνα καποια αλλη πολη????εμενα η γιατρος που στειρωσε τις 2 γατες μου πηρε 80Ε και για τις 2 και τις κρατησε και 2 μερες μεχρι να συνελθουν καλα καλα....και τις προσεχε....τωρα για ακτινογραφια που εκανα τα 2 αλλα γατια μου περσι τον αυγουστο δεν με παιρνει να μιλησω γιατι τα πηγα στην κτηνιατρικη σχολη...αλλα πιστευω οτι ειναι ακριβα αρκετα!!!!
marie aristocat
marie aristocat
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός γατουνίων : 1 και καμια 4-5 στην αυλη αδεσποτα που τα φροντιζω...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χιονι και καλοκαιρι.....με τιποτα βροχη....μπλιαχ!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ OTHELLO KAI THN LUNA THΣ TIA!!!!!!!!!!!!!
Motto : ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΑ ΖΩΑ ΣΙΧΑΘΗΚΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!!!Τα ζωα ειναι πολυ καλυτερα απο τους ανθρωπους....με λιγο φαι και χαδι σε εχουν θεο τους ενω οι ανθρωποι σε πληγωνουν και σε πατανε ουτε ευχαριστω δεν ακους....ενω τα ζωακια σε αγαπανε και αν ειχαν στομα θα σου ελεγαν εκατομμυρια ευχαριστω!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/02/2011
Mood : ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ Empty Απ: ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ

Δημοσίευση από niou Τρι Αυγ 30, 2011 10:12 am

Παλι καλα που ο μικρος Mondrian δεν επαθε τιποτα!!!

Μα καλα πως τα καταφερε και ανοιξε τρυπα?

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ!

Οσο για τις τιμες δεν ξερω μιας και εχω κοριτσακι αλλα 90? ειναι πολλα αν σκεφτεις οτι εγω την στειρωσα με 100?!
Νομιζω γυρω στα 60 - 70 ? παιρνουν τελικη τιμη για τα αρσενικα χωρις να ειμια και 100% σιγουρη βεβαια!
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ Empty Απ: ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ

Δημοσίευση από MONDRIAN Τρι Αυγ 30, 2011 11:35 am

Marie aristocrat:Μένω Αθήνα-s
kikiriki-αν μπορείς στείλε μου το όνομα του κτηνιάτρου σου σε Pm
MONDRIAN
MONDRIAN
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Πάντα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : chouzouris k xionis
Motto : Είμαι ο Supercat!!!!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/06/2011
Mood : ΠΕΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ-ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΟΣΤΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ M_refr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης