gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών

+11
Kikiriki
alexandrakicat
Fotoula
XIONIS
doremi
Anatoli
nosyparker
Πούπσυ
LAROGATA
SuperCatz
Joey
15 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών

Δημοσίευση από Joey Δευ Σεπ 05, 2011 9:17 pm

XIONIS έγραψε:Καλα αυτο το μωρο ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! Που να το δειτε κι απο κοντα!!! Μια χουφτιτσα ειναι και τοσο φουντωτο και αναμαλλιασμενο !!!! Απιστευτο!!! Μελλοντικη μαμα του διαβαζω? Βρηκε μαμα? Εχασα επισοδεια!!!

Μπορει να μην το εχω αναφέρει.
Την βρήκα Τριτη στις 16/8 και την επόμενη ημέρα μου ζήτησε μια γνωστή μου , την οποία συμπαθώ και πολύ και την ξέρω ότι είναι καλή γατομαμά, γατάκι για μεσα στο σπίτι γιατί έχασαν την δικιά τους (την οποια αφηναν να βγαινει και εξω) - μαλλον μια κυρία στην γειτονιά το φρόντισε Sad Sad Sad
Μιλήσαμε , συμφώνησε και με την στείρωση, και αφού ξέρω ότι είναι και καλόάτομο το θεώρησα ως σημάδι και της είπα το ναι κατευθείαν.
Ο γιατρός μας βέβαια επιμένει οτι δεν θα θέλω να την αφήσω να φύγει αλλά παιδιά ειλικρινά, δεν προλαβα να ξεκουραστώ από το τρεξιμο της Ρόρυ και μου ηρθε κατευθειαν η Νουφ και τώρα δεν βλέπω την ώρα να μεγαλώσει να παει σπιτάκι της , ΝΥΣΤΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 τι κακια γατομανα που είμαι
Joey
Joey
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 στο σπίτι και 1 στον ουρανό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αποφάσισα επιτέλους!! Την χιονάτη!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2009
Mood : Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Σεπ 05, 2011 11:15 pm

Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 Dsci2824

Ιιιιιιιι!!!! Λες να με είδανε? Θα κάτσω ακίνητη μπας και δε με πάρουν χαμπάρι!Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 986261 Freeeeeze, freeeeze σ' λέω!Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 986261 Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 201970 Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 45749 Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 45749
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών

Δημοσίευση από doremi Δευ Σεπ 05, 2011 11:29 pm

SuperCatz έγραψε:Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 Dsci2824

Ιιιιιιιι!!!! Λες να με είδανε? Θα κάτσω ακίνητη μπας και δε με πάρουν χαμπάρι!Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 986261 Freeeeeze, freeeeze σ' λέω!Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 986261 Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 201970 Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 45749 Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 45749

παλαβιάρα, happy2 happy2 happy2 αυτά τα μωρά μας έχουν παλαβώσει εδώ που τα λέμε happy2 heart heart heart heart
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών

Δημοσίευση από Joey Τετ Σεπ 07, 2011 6:50 pm

Η μικρή σήμερα έφαγε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κονσέρβα , και αν όλα πάνε καλά, το ΣΚ θα την πάρει η μελλοντική της μαμά!!!!
Joey
Joey
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 στο σπίτι και 1 στον ουρανό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αποφάσισα επιτέλους!! Την χιονάτη!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2009
Mood : Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών

Δημοσίευση από LAROGATA Τετ Σεπ 07, 2011 7:18 pm

Joey έγραψε:Η μικρή σήμερα έφαγε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κονσέρβα , και αν όλα πάνε καλά, το ΣΚ θα την πάρει η μελλοντική της μαμά!!!!
Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Σεπ 07, 2011 11:59 pm

Joey έγραψε:Η μικρή σήμερα έφαγε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κονσέρβα , και αν όλα πάνε καλά, το ΣΚ θα την πάρει η μελλοντική της μαμά!!!!
Με το καλόοοο Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 501866 Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 501866 Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 501866 Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 501866 Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 501866 Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 501866
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών

Δημοσίευση από Joey Σαβ Σεπ 10, 2011 3:58 pm

Το μικρό μου γλυκάκι ΥΙΟΘΕΤΗΘΗΚΕ. Ηρθε σήμερα η μαμά της και την πήρε.
Το θέμα μπορεί να κλειδωθεί Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Joey
Joey
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 42
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 στο σπίτι και 1 στον ουρανό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αποφάσισα επιτέλους!! Την χιονάτη!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/11/2009
Mood : Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών

Δημοσίευση από doremi Σαβ Σεπ 10, 2011 5:05 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy μπράβο σας και ζήτω σας. Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών

Δημοσίευση από XIONIS Σαβ Σεπ 10, 2011 5:55 pm

Πανηγυριζω διακριτικα και κλειδωνω!!!! elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun

Α!!! Μη ξεχασεις να πεις στη φιλη σου να γραφτει εδω και να μαθαινουμε νεα της μπουμπους!!!! Madd
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Ζητείται μαμά για γατάκι 10 ημερών  - Σελίδα 3 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης