gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

+5
nosyparker
aporw
Πούπσυ
Τζούλι το Κατσούλι
psika
9 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Τρι Αυγ 09, 2011 12:25 pm

Βρέθηκε η Σαρδελίτσα, γατάκι περίπου 3 εβδομάδων πεταμένο κοντά στην λεωφόρο Βριλησσίων μπροστά από ψαράδικο με κίνδυνο να το πατήσει αμάξι! Ευτυχώς ούρλιαζε τόσο δυνατά που το άκουσα μέσα από το δωμάτιο μου και βγήκα να δω τι συμβαίνει. Αυτό που με στενοχωρεί είναι ότι σε λιγότερο από μήνα είναι το δεύτερο γατάκι που πετάξανε έτσι αβοήθητο, αν θυμάστε η Μόνα ήταν η προηγούμενη και εκείνη 3 εβδομάδων. Τι να πω πια! Η Σαρδελίτσα έχει πολύ πλάκα γιατί τρέχει όλη μέρα να εξερευνήσει ότι μπορεί και μετά πέφτει στο φαί με τα μούτρα. Αν πας να την σηκώσεις την ώρα που τρώει κάνει νννννννννν! happy2 happy2 happy2 happy2 Έχει πανέμορφη μυτούλα σε πορτοκαλί φόντο και κατάμαυρα πατουσάκια λες και έχει πατήσει σε πίσσα είναι πολύ αστεία! Το θέμα είναι ότι την Παρασκευή φεύγουν οι γονείς μου και θα πάρουν μαζί την ψιψιρή μας και εγώ θα πάω σε φίλους και θα πάρω τα υπόλοιπα 2 γατιά μου και εκεί έχουν άλλα δύο και δεν μπορώ να πάρω μαζί και την Σαρδελίτσα γιατί είναι γκαρσονιέρα πολύ μικρή και δεν χωρίζεται και του επιτίθονται τα μεγαλύτερα, για αυτό όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει άμεσα μαζί μου τηλ: 6973623338 (περιοχή Βριλήσσια ) .

[img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Sardelitsa [/img]
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τρι Αυγ 09, 2011 2:34 pm

Άχου ένα ζουζουνίνι!!! heart heart heart mati mati Καλή τύχη να έχει! luck luck luck
psika, όπως πάντα είναι πολύ πετυχημένα τα ονόματα που δίνεις!! happy2
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Τρι Αυγ 09, 2011 2:46 pm

Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:Άχου ένα ζουζουνίνι!!! heart heart heart mati mati Καλή τύχη να έχει! luck luck luck
psika, όπως πάντα είναι πολύ πετυχημένα τα ονόματα που δίνεις!! happy2

Ευχαριστώ πολύ. Το έβγαλα έτσι γιατί το βρήκα στο ψαράδικο απέξω και επειδή σπίτι είχαμε στον φούρνο σαρδελίτσα. Όταν έχουμε σαρδελίτσες πάντα δίνουμε στα γατιά μας και στο μικρό δεν δώσαμε γιατί φοβόμασταν αλλά το βρήκα να παρακολουθεί από τις γρίλιες που τρώγανε τα άλλα και πήγα και του έβαλα καθαρό κομμάτι και το έκανε να!Εξού και το όνομα! happy2 happy2 happy2 happy2
Είναι όμορφο πολύ αλλά χάνει στην φωτογραφία. Από μέρα σε μέρα γίνεται πολύ όμορφο απλά όταν το βρήκα ήταν και αφυδατωμένο πολύ και ταλαιπωρημένο.
όποιος μπορεί να το βάλει και facebook ή να το προωθήσει όπου μπορεί γιατί έχω λίγο άγχος μέχρι την παρασκευή τι λύση θα βρώ. Δεν ξέρω μήπως μπορεί έστω κάποιος να το φιλοξενήσει γιατί θέλω να του βρω έναν άνθρωπο καλό όπως τους αξίζει για να μην κινδυνεύσει ξανά αυτό το αγαπησιάρικο πλάσμα που ακολουθεί όλη την ώρα από πίσω και νιαουρίζει για χάδια.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τρι Αυγ 09, 2011 2:52 pm

Και είναι και μικρή σαν σαρδελίτσα! Laughing Δυστυχώς δεν έχω φέισμπουκ, οπότε κάποιος άλλος ας βοηθήσει. Smile Μακάρι να βρεθεί σύντομα κάτι πολύ καλό για το ψυχούλι! mati
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Αυγ 09, 2011 2:59 pm

προώθησα. καλή τύχη να έχει!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Τρι Αυγ 09, 2011 3:05 pm

Ευχαριστώ πολύ για την προώθηση εύχομαι να βρει κάτι καλό και αυτό το σκατούλι! kissss kissss kissss kissss kissss kissss
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Τρι Αυγ 09, 2011 5:15 pm

[img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Sardelitsa6 [/img][img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Sardelitsa7 [/img][img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Sardelitsa2 [/img][img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Sardelitsa4 [/img][img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Sardelitsa5 [/img]
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από aporw Τετ Αυγ 10, 2011 4:58 pm

mati heart mati heart mati heart mati heart mati heart mati heart mati heart mati heart
aporw
aporw
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Νέα Σμύρνη
Αριθμός γατουνίων : 2 μεγάλες αγάπες!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Λίνο & Χουζούρη
Motto : Χαμογέλα , λίγη τρέλλα θέλει η ζωή...!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2009
Mood : Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! M_malakia-sto-tetragono-1

http://www.meow.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από nosyparker Τετ Αυγ 10, 2011 7:23 pm

psika έγραψε:[img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Sardelitsa6

Τι ωραία μαύρα πατούσια!!! oksmily3
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Τετ Αυγ 10, 2011 7:33 pm

ναι και εμένα τα πατουσάκια της με τρελαίνουν που είναι έτσι ολόμαυρα. Και το άλλο χαρακτηριστικό της είναι η μυτούλα της που έχει ένα πορτοκαλοκαφέ χρώμα που δεν έχει στο υπόλοιπο σώμα. Εύχομαι να βρω γρήγορα κάποιον καλό άνθρωπο να το πάρει και να το αγαπήσει γιατί μιλάμε έχω τρελαθεί το έχω αγαπήσει τρελά αλλά 4 γατάκι δεν μπορώ με τίποτα μα τίποτα να κρατήσω, έχω και τα αδεσποτάκια της αυλής είναι ανέφικτο. Το έχω βρει από το Σάββατο και με ξετρελαίνει που μου νιαουρίζει για να πάω να κοιμηθώ μαζί της και να έρθει πάνω μου να κουλουριαστεί. Λιώνω love love love love love
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Δευ Αυγ 22, 2011 7:45 pm

Η Σαρδελίτσα όσο πάει και ομορφαίνει και φαίνεται ότι θα γίνει πολύ όμορφο τιγράκι.

Εδώ το μόνο που λείπει είναι το καφεδάκι happy2 happy2

[img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Sard1 [/img]
[img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Sard2 [/img][img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Sard3 [/img][img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Sard4 [/img]
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από doremi Δευ Αυγ 22, 2011 7:51 pm

Υπέροχη είναι , μου θυμίζει τόσο τον Φοιβάκο μου που υιοθετήθηκε!
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Δευ Αυγ 22, 2011 8:07 pm

doremi έγραψε:Υπέροχη είναι , μου θυμίζει τόσο τον Φοιβάκο μου που υιοθετήθηκε!

Είναι και αγαπησιάρα αλλά σήμερα δεν ξέρω τι έπαθε γιατί ήρθε ένα ζευγάρι που τους άρεσε να την δει και φοβήθηκε πολύ και κρύφτηκε η σαρδελίτσα μας. Και έδωσε την εντύπωση ότι είναι ατίθαση. Παίζει επειδή μπουκάραμε όλοι μαζί στο δωμάτιο (3 άτομα) να τρόμαξε. Μετά που έφυγαν ανέβηικε πάνω μου και άρχισε τα ζυμαράκια και τα χουρχούρια. Τι να πεις μετά happy2 happy2 happy2
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από doremi Δευ Αυγ 22, 2011 8:13 pm

Και εγώ το ίδιο έπαθα με τον Φοίβο αλλά η κοπέλα ήταν αποφασισμένη και τον πήρε κι ας ψάχναμε για να τον ξετρυπώσουμε. Σε λίγες ώρες είχαν γίνει αυτοκόλλητοι.
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Δευ Αυγ 22, 2011 8:24 pm

doremi έγραψε:Και εγώ το ίδιο έπαθα με τον Φοίβο αλλά η κοπέλα ήταν αποφασισμένη και τον πήρε κι ας ψάχναμε για να τον ξετρυπώσουμε. Σε λίγες ώρες είχαν γίνει αυτοκόλλητοι.

Α ωραία τυχερός ο Φοιβάκος. Και εμένα οι συγκεκριμένοι μια χαρά ωραίο μοντέρνο ζευγάρι αλλά το γατάκι το θέλανε για τα παιδιά τους και το ένα είναι μικρό, οπότε θα τους προβλημάτισε η συμπεριφορά του.
Πάντως έχουν ένστικτο και μόλις μπει ξένος μέσα στο σπίτι κάνουν λες και ξέρουν ότι έρχονται για αυτά. happy2 happy2
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Σαβ Αυγ 27, 2011 1:08 am

Η Σαρδελίτσα όσο πάει και ομορφαίνει και ακόμη περιμένει τον άνθρωπο που θα την λατρέψει. Πήγαμε και στον κτηνίατρο να μας δει και μας έδωσε και φαρμακάκι γιατί είχαμε κρυώσει και κολλυριάκι για το ματάκι που μας ενοχλούσε λίγο.
Η Σαρδελίτσα τρελένεται για παιχνίδια και τα πάει πολύ καλά με άλλα γατάκια οπότε είναι ιδανική για κάποιον που θέλει παρέα για το γατάκι του.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Αυγ 27, 2011 9:59 am

Περαστικούλια στην Σαρδελίτσα!Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! 322479 Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! 24219 Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! 838337
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από Φωτεινή Σαβ Αυγ 27, 2011 4:25 pm

Κουκλάκι είναι!!! Μακάρι να βρει κάποιον να την αγαπάει και να τη φροντίζει!! Προωθώ κι εγώ!
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Σαβ Αυγ 27, 2011 9:45 pm

Ευχαριστώ πολύ για όλα κορίτσια και για την πολύτιμη βοήθεια σας κάθε φορά που χαρίζω κάποιο γατάκι. kissss kissss kissss
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Δευ Αυγ 29, 2011 8:21 pm

Περίμενα σήμερα να έρθουν να δουν την σαρδελίτσα κάποιοι υποψήφιοι αλλά τελικά δεν έκατσε. Θα μιλούσαμε σήμερα για να έρθουν να το δουν αλλά καθώς είδα ότι περνούσε η ώρα πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι βρήκαν άλλο. Κρίμα! Sad Sad Sad Sad

psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από LAROGATA Δευ Αυγ 29, 2011 8:27 pm

κάθε εμπόδιο για καλό μην απελπίζεσαι,η Σαρδελίτσα είναι σκέτη γλύκα,θα βρεί σίγουρα τον γατοψονιό που της αξίζει!! luck luck
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Δευ Αυγ 29, 2011 8:40 pm

το πρόβλημα είναι ότι την έχω λατρέψει και όσο την κρατάω δένομαι γιατί είναι πολύ αγαπησιάρα. Το βράδυ κοιμάται γύρω από το κεφάλι μου και μόλις ξυπνήσω το πρωί αρχίζει να με πλένει χωρίς σταματημό. Είναι πολύ στοργικό πλάσμα και τα δικά μου γατάκια δεν με έχουν συνηθίσει σε τέτοιες αγάπες. Τώρα που γράφω κάθεται κολλημένη στο πόδι μου και άμα θέλει να μου τραβήξει την προσοχή κάθεται στο κρεββάτι και γυρνάει ανάποδα και μου δείχνει την κοιλίτσα της που έχει σχέδια ζέμπρας. happy2 happy2 happy2 Δυστυχώς για τους δικούς μου λόγους δεν μπορώ να την κρατήσω, μετά δεν θα μπορώ να μαζεύω γατάκια με την ίδια άνεση και για άλλους πολλούς λόγους. Θα ναι τυχερός όμως όποιος την πάρει.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από doremi Δευ Αυγ 29, 2011 8:54 pm

Μην αισθάνεσαι ενοχές που θα την δώσεις, όσο και να τα αγαπάμε όλα τα γατάκια που φιλοξενούμε είναι δυστυχώς αδύνατο να τα κρατήσουμε . Από τη στιγμή που θα βρει σωστό σπιτάκι θα είσαι και εσύ ήσυχη κι αυτή ευτυχισμένη. luck luck luck Smile
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Δευ Αυγ 29, 2011 9:06 pm

doremi έγραψε:Μην αισθάνεσαι ενοχές που θα την δώσεις, όσο και να τα αγαπάμε όλα τα γατάκια που φιλοξενούμε είναι δυστυχώς αδύνατο να τα κρατήσουμε . Από τη στιγμή που θα βρει σωστό σπιτάκι θα είσαι και εσύ ήσυχη κι αυτή ευτυχισμένη. luck luck luck Smile

Γενικά έχω άγχος όταν χαρίζω γατάκι γιατί φοβάμαι μήπως δεν βρω τον σωστό και δεν περάσει καλά γιατί κακά τα ψέμματα πάντα υπάρχει ρίσκο στις υιοθεσίες εκτός και αν το παίρνει κάποιος γνωστός σου ή κάποιος που ξέρεις από το φόρουμ. Έχεις απόλυτο δίκιο δεν μπορούμε να τα κρατάμε όλα γιατί αν τα κρατάγαμε όσα βρίσκαμε τώρα θα είχαμε κοπάδι ολόκληρο. happy2 happy2

Σας έβαλα και μια ωραία φώτο της Σαρδελίτσας για να μην ξεχνιόμαστε happy2

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! 445oc

psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από doremi Δευ Αυγ 29, 2011 9:43 pm

Ψυχούλα μου
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από Φωτεινή Δευ Αυγ 29, 2011 9:59 pm

Τι καλό που είναι!!!
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Τρι Σεπ 06, 2011 8:36 pm

μου φαίνεται την Σαρδελίτσα πρέπει να την ονομάσω Μπουλού με τέτοια κοιλίτσα. happy2 happy2 .Έχει ομορφύνει πολύ όπως βλέπεται και οι ίδιοι.[img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Mpoulou1 [/img][img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Mpoulou2 [/img][img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Mpoulou3 [/img][img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Mpoulou4 [/img][img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Mpoulou5 [/img]
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από doremi Τρι Σεπ 06, 2011 10:54 pm

love Γλύκα είναι η μικρή
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Πεμ Σεπ 08, 2011 6:30 pm

Έχει όντως πολύ γλυκό χαρακτήρα. Κάθε πρωί με ξυπνάει χουρχουρίζοντας, κάνοντας ζυμαράκια και γλύφωντας πρόσωπο, χέρια ότι βρει, πραγματικά έχουν περάσει πολλά γατάκια από τα χέρια μου αλλά τέτοιο ξύπνημα δεν είχα ποτέ. Το χαρακτηριστικό της είναι η κοιλίτσα της που μου θυμίζει την κοιλιά μιας χρυσής γάτας που είχα δει τις προάλλες που κάποιοι κατάφεραν να τραβήξουν videaki. Kοιλίτσα ζέμπρας έχει.
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Παρ Σεπ 09, 2011 7:20 pm

https://www.youtube.com/watch?v=24hmNfIBroE
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από psika Σαβ Σεπ 24, 2011 6:40 pm

Η Σαρδελίτσα όσο μεγαλώνει ομορφαίνει και γίνονται και πιο διακριτές οι όμορφες μακριές ρίγες της. Είναι υπερβολικά παιχνιδιάρα και θέλει να παίζει με όλα τα γατάκια happy2 happy2 [img]Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Tigrogataki [/img]
psika
psika
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/09/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! Empty Απ: Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!!

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Σεπ 24, 2011 8:23 pm

Είναι πολύ γλυκιά!Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! 45749 Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! 45749 Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! 45749 Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! 322479 Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! 838337
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Χαρίζεται η Σαρδελίτσα, ένα τιγράκι όνειρο!!! M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης