gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

+3
Λιαννα
patousis
superkitten
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Empty ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

Δημοσίευση από superkitten Δευ Ιουλ 11, 2011 10:38 pm

Καλησπέρα παιδιά! Γράφω γιατί μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Στην πολυκατοικία που μένω στον ακάλυπτο χώρο τον τελευταίο καιρό συχνάζει ένας κούκλος γάτος. Την βγάζει συνεχώς στην οροφή μιας αποθηκούλας που ανήκει στην πολυκατοικία που μένω. Επειδή δεν έχω πρόσβαση στην οροφή της αποθηκούλας τον ταΐζω (με πατέντα blinking) από το μπαλκόνι μου. Ο ακάλυπτος συνορεύει με μάντρα με μια άλλη αυλή η οποία έχει και ένα κούταβο. Το ζήτημα είναι ότι οι υπόλοιποι κάτοικοι της πολυκατοικίας δεν ενοχλούνται και ενοχλείται ο γείτονας που ο γάτος δεν μπαίνει καν στην αυλή του. Αυτός έχει βάλει πράγματα πάνω στη μάντρα που θα βοηθήσουν τον σκύλο του όταν μεγαλώσει λίγο να ανεβαίνει στην οροφή της αποθήκης μας. Σήμερα με βλέπει που τάιζα τον γάτο και αφήνει ελεύθερο το σκυλί. Πάει να πάρει τη σφουγγαρίστρα και πέταγεται η κυρά του παίρνει μια σκούπα και την πετάει πάνω στον γάτο!!!!! Τα πήρα άγρια! Με ποιο δικαίωμα χτυπάει ένα ζωντανό; Εξάλλου ο γάτος δεν είναι καν στην αυλή του. Λογοφέραμε και μου είπε ότι δεν έχει σημασία που το γατί είναι στο δικό μου χώρο γιατί ενοχλεί το σκυλί του Shocked Shocked
Με απείλησε ότι αν πάει στην αυλή του θα το βρω με κομμένη ουρά!!!! Φυσικά εκνευρίστηκα κι άλλο και του τα είπα ένα χεράκι μέχρι ότι αν πάθει κάτι το γατί θα τον μηνύσω. Κατευθείαν μπήκε σπίτι του. Φυσικά η κυρά του μούγκα!! tafos

Το συγκεκριμένο ατόμο το είχε δει ένας γείτονας που προσπαθούσε να βγάλει από την αυλή του ένα μωρό γατάκι με aroxol!!! Και οι δικοί του έλεγαν "άσε μωρέ το γατάκι. πεινάει ο σκύλος και θέλει να το φάει" Shocked Shocked

Τι να κάνω με αυτόν; Έχετε καμιά ιδέα; voodoo

(Και δεν μπορώ να πιάσω τον γάτο είναι αγριούτσικος)

superkitten
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 112
Αριθμός γατουνίων : ;)
Ημερομηνία Εγγραφής : 05/06/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

Δημοσίευση από patousis Δευ Ιουλ 11, 2011 10:43 pm

Να του στειλεις εξωδικο και να μου δωσεις τη διευθυνση του
patousis
patousis
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Μαϊμου
Ηλικία : 55
Τόπος : Καπανδρίτι
Αριθμός γατουνίων : 9+10 μικρα
Motto : Ουδεις Αχαριστότερος Του Ευεργετιθεντος.
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2008
Mood : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

Δημοσίευση από Λιαννα Δευ Ιουλ 11, 2011 11:22 pm

superkitten έγραψε:Καλησπέρα παιδιά! Γράφω γιατί μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Στην πολυκατοικία που μένω στον ακάλυπτο χώρο τον τελευταίο καιρό συχνάζει ένας κούκλος γάτος. Την βγάζει συνεχώς στην οροφή μιας αποθηκούλας που ανήκει στην πολυκατοικία που μένω. Επειδή δεν έχω πρόσβαση στην οροφή της αποθηκούλας τον ταΐζω (με πατέντα blinking) από το μπαλκόνι μου. Ο ακάλυπτος συνορεύει με μάντρα με μια άλλη αυλή η οποία έχει και ένα κούταβο. Το ζήτημα είναι ότι οι υπόλοιποι κάτοικοι της πολυκατοικίας δεν ενοχλούνται και ενοχλείται ο γείτονας που ο γάτος δεν μπαίνει καν στην αυλή του. Αυτός έχει βάλει πράγματα πάνω στη μάντρα που θα βοηθήσουν τον σκύλο του όταν μεγαλώσει λίγο να ανεβαίνει στην οροφή της αποθήκης μας. Σήμερα με βλέπει που τάιζα τον γάτο και αφήνει ελεύθερο το σκυλί. Πάει να πάρει τη σφουγγαρίστρα και πέταγεται η κυρά του παίρνει μια σκούπα και την πετάει πάνω στον γάτο!!!!! Τα πήρα άγρια! Με ποιο δικαίωμα χτυπάει ένα ζωντανό; Εξάλλου ο γάτος δεν είναι καν στην αυλή του. Λογοφέραμε και μου είπε ότι δεν έχει σημασία που το γατί είναι στο δικό μου χώρο γιατί ενοχλεί το σκυλί του Shocked Shocked
Με απείλησε ότι αν πάει στην αυλή του θα το βρω με κομμένη ουρά!!!! Φυσικά εκνευρίστηκα κι άλλο και του τα είπα ένα χεράκι μέχρι ότι αν πάθει κάτι το γατί θα τον μηνύσω. Κατευθείαν μπήκε σπίτι του. Φυσικά η κυρά του μούγκα!! tafos

Το συγκεκριμένο ατόμο το είχε δει ένας γείτονας που προσπαθούσε να βγάλει από την αυλή του ένα μωρό γατάκι με aroxol!!! Και οι δικοί του έλεγαν "άσε μωρέ το γατάκι. πεινάει ο σκύλος και θέλει να το φάει" Shocked Shocked

Τι να κάνω με αυτόν; Έχετε καμιά ιδέα; voodoo

(Και δεν μπορώ να πιάσω τον γάτο είναι αγριούτσικος)
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ...
Λιαννα
Λιαννα
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Αριθμός γατουνίων : 8)Η Μελενια ,ο Σωκρατης,η Gilda ,η Σισσυ,η Μινετ,το Κολοκυθακι ,η Σκαρλετ και ο Λεοναρντο!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας+
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον πανεμορφο Snow ,το Μικυ και το Λουκουμα ....Α και τη Μαγια!!!!!!!!!!!!
Motto : υπαρχουν και χειροτερα,αλλα υπαρχουν και καλυτερα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/06/2009
Mood : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

Δημοσίευση από superkitten Δευ Ιουλ 11, 2011 11:30 pm

...κι όμως αληθινό!!! Shocked

δεν έχω αποδεικτικά για εξώδικο. πρέπει να βρω στοιχεία γιατί άντε να με πιστέψουν! Sad

να βάλω κρυφές κάμερες; Laughing

superkitten
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 112
Αριθμός γατουνίων : ;)
Ημερομηνία Εγγραφής : 05/06/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

Δημοσίευση από Smokys Τρι Ιουλ 12, 2011 9:45 am

Τοτε θα σου κάνουν εσένα θέμα, απο τη προστασία προσωπικών δεδόμένων. Το εξώδικο δεν θέλει κάτι, το δικαστήριο θέλει αποδείξεις. Ετσι νομίζω δηλαδή, κανένας νομικός εδω γύρω ???

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Ιουλ 12, 2011 11:13 am

dgriman έγραψε:Τοτε θα σου κάνουν εσένα θέμα, απο τη προστασία προσωπικών δεδόμένων. Το εξώδικο δεν θέλει κάτι, το δικαστήριο θέλει αποδείξεις. Ετσι νομίζω δηλαδή, κανένας νομικός εδω γύρω ???

Shocked happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
ε βαλε μια φωνη!
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

Δημοσίευση από patousis Τρι Ιουλ 12, 2011 12:51 pm

το εξωδικο ειναι απλως ενας πιο επισημος τροπος να πεις κατι σε καποιον. Συνηθως, ετσι στανιαρουν πολλοι, καθοτι ψαρωνουν.
patousis
patousis
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Μαϊμου
Ηλικία : 55
Τόπος : Καπανδρίτι
Αριθμός γατουνίων : 9+10 μικρα
Motto : Ουδεις Αχαριστότερος Του Ευεργετιθεντος.
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2008
Mood : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

Δημοσίευση από superkitten Τρι Ιουλ 12, 2011 5:39 pm

dgriman το να βαλω καμερες το εγραψα για πλακα...μαλλον δεν ειδες καλα το emoticon διπλα στη φραση μου.

το εξωδικο μπορει να μη θελει αποδειξεις αλλα 90% θα παει δικασιμη. αρα στο δικαστηριο χρειαζομαι αποδεικτικα στοιχεια (εχω παρεμφερεις σπουδες στα νομικα και το γνωριζω) και ο συγκεκριμενος δε νομιζω να τον φοβισει ενα απλο εξωδικο!

superkitten
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 112
Αριθμός γατουνίων : ;)
Ημερομηνία Εγγραφής : 05/06/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

Δημοσίευση από Smokys Τρι Ιουλ 12, 2011 11:42 pm

superkitten έγραψε:dgriman το να βαλω καμερες το εγραψα για πλακα...μαλλον δεν ειδες καλα το emoticon διπλα στη φραση μου.

το εξωδικο μπορει να μη θελει αποδειξεις αλλα 90% θα παει δικασιμη. αρα στο δικαστηριο χρειαζομαι αποδεικτικα στοιχεια (εχω παρεμφερεις σπουδες στα νομικα και το γνωριζω) και ο συγκεκριμενος δε νομιζω να τον φοβισει ενα απλο εξωδικο!

Το είδα, αλλά δεν το κατάλαβα έτσι, γιατί όταν κάνω πλάκα σε κάτι, βάζω το Razz. οπότε όλα οκ. oksmily3

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

Δημοσίευση από Chara Τετ Ιουλ 13, 2011 10:20 am

Καλημέρα.
Το να τον φοβερίσεις με μήνυση νομίζω ότι έπιασε για την ώρα.
Τώρα τελευταία"φοριέται" πολύ ώς "απειλή" & φοβούνται όταν το ακούνε όλοι αυτοί οι θρασύδειλοι (τις περισσότερες φορές) επίδοξοι βασανιστές.
Επίσης, μην ξεχνάς ότι πλέον έχει δοθεί και ρητή εντολή στην αστυνομία για την άμεση παρέμβασή της σε περίπτωση κακομεταχείρησης ζώου.
Μήπως επίσης να του πείς ότι θα κάνεις μήνυση κατ' αγνώστων ώστε άν γίνει κάτι στο οποιοδήποτε ζώο θα είναι ο πρώτος που θα ενοχοποιηθεί, αφού θα τον έχεις κατονομάσει στην αστυνομία ?
Όσο για τα εξώδικα (ύστερα απο πρόσφατη συνομιλία με τον δικηγόρο της εταιρείας που εργάζομαι για εξώδικο σε πελάτη), για να καταλήξουν δικάσιμα θα πρέπει να τα εκτελέσεις. Άν δεν τα εκτελέσεις, απλά έχεις πληρώσει για την έκδοση & επίδοσή τους και έχουν "πέσει στο κενό". Εξαρτάται βέβαια και την φύση του εξώδικου. Ο "ενδιαφερόμενος" όμως έχει λάβει το μήνυμα & αυτό είναι νομίζω που μας ενδιαφέρει.
Smile
Chara
Chara
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 49
Τόπος : Νέα Σμύρνη
Αριθμός γατουνίων : 2 + ο σκυλοαδελφός τους + όποιο αδέσποτο
Motto : Ποτέ μη λές ποτέ!
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/06/2011
Mood : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

Δημοσίευση από superkitten Τετ Ιουλ 13, 2011 9:52 pm

Οπως προανέφερα μιλάω πάντα για εκτέλεση του εξωδικου διότι σε θέμα κακοποίησης ζώου ή ανθρώπου (ή απειλή για να προβεί σε τέτοια πράξη) κατά τη γνώμη μου το εξώδικο πρέπει να εκτελεσθεί. Απειλή για μήνυση του έχω κάνει αλλά δεν έπιασε στον συγκεκριμένο. Δυστυχώς δε φοβερίζει πάντα «ανθρώπους» που θέλουν να βλάψουν ή έχουν βλάψει μια ψυχούλα. Απόψε τα άκουσε ξανά όταν βγήκε να με βρίσει. Τελικά η απειλή ότι θα βάλω τις φιλοζωικές να τον κυνηγήσουν μάλλον έπιασε. Απλά θέλω να προλάβω πριν γίνει κάποιο κακό. Ο γατουλης ευτυχώς αρχίζει να με εμπιστεύεται σιγά σιγά και ελπίζω σε κάποιες μέρες να μπορώ να τον πιάσω. Καλύτερα να πάει σε ένα ασφαλές μερος.

Απλά δεν μπορώ να καταλάβω πως υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι. Αισθήματα δεν έχουν;
angry2 angry2

superkitten
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 112
Αριθμός γατουνίων : ;)
Ημερομηνία Εγγραφής : 05/06/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

Δημοσίευση από Βερονικα Κυρ Οκτ 23, 2011 8:56 pm

συγγνωμη που ρωταω γιατι βλεπω οτι το θεμα εχει να απαντηθει κανα δυο μηνες αλλα μηπως εγινε κατι;

Βερονικα
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 26
Τόπος : ρεντης
Αριθμός γατουνίων : 0
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολα τα γατια
Motto : υπαρχουν και αλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/10/2011
Mood : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

Δημοσίευση από Anatoli Κυρ Οκτ 23, 2011 8:58 pm

Δε μαθαμε κατι νεοτερο Βερονικα, εχει καιρο να μπει η Superkitten.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

Δημοσίευση από superkitten Τετ Νοε 02, 2011 3:32 pm

Ευχαριστω για το ενδιαφερον! Μεχρι στιγμης ολα κυλουν καλα! Ο γατος εχει βρει σπιτι κοντα σε εμενα. Μετα απο οσα εχουν γινει αυτο το διαστημα ο γειτονας δεν εχει πειραξει κανενα αλλο γατι! Ο γατουλης οταν βγαινει βολτα μου ερχεται για αγκαλιτσες και παιχνιδια Veryhappy

superkitten
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 112
Αριθμός γατουνίων : ;)
Ημερομηνία Εγγραφής : 05/06/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Empty Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Νοε 02, 2011 3:33 pm

Μπραβο! oksmily3
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΕΙΤΟΝΑ ΚΑΙ ΓΑΤΟ Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης