gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

+7
maria.z
SuperCatz
Chouzouris
gatoras
Anatoli
BokSurat
anastasia1984
11 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από anastasia1984 Πεμ Ιουλ 29, 2010 9:14 pm

Το γατάκι μου χτύπησε καθώς έπεσε πάνω του ένα ξύλο όπως έπαιζε..Πρέπει να χτύπησε στο κεφάλι γιατί δεν έχει πληγές εξωτερικές..Ανασαίνει με μια μικρή δυσκολία, αλλά ανοιγεί λίγο τα μάτια του και κουνάει τα πόδια του, κυρίως όταν εγώ είμαι κοντά του. Γενικά όσο περνάει η ώρα δείχνει να κοιμάται. Τί να κάνω? Είναι λίγων εβδομάδων..στο δρόμο το είχα βρει..

anastasia1984
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : arketa:)
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Ιουλ 29, 2010 9:18 pm

δεν έχεις κινητό του κτηνιάτρου που το παρακολουθεί;
προτείνω να το πας σε ένα νοσοκομείο ζώων να του κάνουν μια ακτινογραφία, να δούνε αν έχει σπάσει κάτι από μέσα...
δεν έχω κάτι άλλο να σου προτείνω, και επίσης βάλτο κάπου ζεστά, είναι καλοκαίρι όμως οπότε μην σκάσει, και επίσης προσπάθησε όταν το κουνάς να το κάνει το λιγότερο δυνατόν!
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από anastasia1984 Πεμ Ιουλ 29, 2010 9:21 pm

Δεν έχει ακόμη κτηνίατρο..πριν 2 μέρες το βρήκαSad Ναι το έχω κάπου ζεστά...αύριο αν είναι θα φροντίσω να μιλήσω με κτηνίατρο..σε ευχαριστώ!

anastasia1984
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : arketa:)
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Ιουλ 29, 2010 9:32 pm

Γιατρο οπωσδηποτε οσο πιο γρηγορα γινεται.Τι εννοεις οταν λες οτι οσο περναει η ωρα δειχνει να κοιμαται?
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Ιουλ 29, 2010 9:39 pm

Σε ποια περιοχή είσαι;
αν είσαι σε μεγάλο αστικό κέντρο θα σου πρότεινα ακόμα και τώρα να πας σε ένα νοσοκομείο (εφημερεύον) να το κοιτάξουν και αν δεν είναι απαραίτητη παραμονή του εκεί, τότε όλα οκ... αλλιώς θα πρέπει να οπλιστείς με υπομονή...
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από anastasia1984 Πεμ Ιουλ 29, 2010 9:42 pm

Δεν είμαι σε μεγάλο αστικό κέντρο..είμαι εκτός Θεσσαλονίκης και γι αυτό πρέπει να περιμένω μέχρι αύριο..η αλήθεια είναι πως μετά το χτύπημα δεν αντιδρούσε καθόλου και μετά έδειχνε να συνέρχεται και κάπως ηρέμησα..απλά να τώρα κοιμάται κ με ανησυχεί πάλιSad

anastasia1984
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : arketa:)
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Ιουλ 29, 2010 9:54 pm

αναπνέει κανονικά;
μήπως μετά το χτύπημα έδειχνε να αναπνέει όπως τα σκυλιά όταν ζεσταίνονται;
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από anastasia1984 Πεμ Ιουλ 29, 2010 9:56 pm

Αναπνέει...όχι όχι δεν ανέπνεε έτσι..κανονικά με μια μικρή δυσκολία..ίσως και να μη δυσκολεύεται και να μου φαίνεται..

anastasia1984
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : arketa:)
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Ιουλ 29, 2010 9:58 pm

έφαγε;
περπάτησε καθόλου ή έπεσε με την μία για ύπνο;
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από gatoras Πεμ Ιουλ 29, 2010 9:59 pm

Μήπως υπάρχει κάποιος κτηνίατρος εκεί γύρω που να έχει κάποιο κινητό έκτακτης ανάγκης που να μπορείς να πάρεις? Συνήθως τα αφήνουν και στον τηλεφωνητή τα τηλέφωνα αυτά
gatoras
gatoras
Γατοφόνος γατ' εξακολούθηση
Γατοφόνος γατ' εξακολούθηση

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : Oταν θελεις, ψαχνεις τροπους,....Οταν δεν θελεις, ψαχνεις αιτιες...! Τίποτα δεν αξίζει στον κόσμο που να μας κάνει να λοξοδρομήσουμε από εκείνο που αγαπάμε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/04/2009
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από anastasia1984 Πεμ Ιουλ 29, 2010 10:18 pm

Δεν έχουμε κτηνίατρο εδώ..βασικά τώρα το ξαναείδα και έτσι όπως το πήρα στα χέρια μου και μετά το ακούμπησα περπάτησε λίγο...το ένα του το πόδι όμως δε μπορεί να το πατήσει καλά..όχι δεν έφαγε..του έδωσα και δεν έφαγε..δε μπορώ να καταλάβω..μια έτσι μια αλλιώς..πχ νωρίτερα μου ανοιγόκλεινε τα μάτια αλλά δεν περπατούσε..τώρα τα ανοιγεί απλά λίγο τα μάτια του αλλά περπατάει..πάντως η αναπνοή του είναι κανονική νομίζω..το ξανατσέκαρα..και το συνέκρινα με τα αδερφάκια του.

anastasia1984
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : arketa:)
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από anastasia1984 Πεμ Ιουλ 29, 2010 10:20 pm

Όταν χτύπησε έδειχνε αναίσθητο και σιγά σιγά αντιδρούσε...μέχρι που άρχισε να κοιμάται..είναι και φανατική του ύπνου όπως προείπα!μήπως έχει σπάσει το πόδι της και πονάει και γι αυτό είναι έτσι?ουφ

anastasia1984
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : arketa:)
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Ιουλ 29, 2010 10:37 pm

όπως τα λες δεν μου δείχνει κάτι ιδιαίτερα ανησυχητικό όμως ΠΡΕΠΕΙ οπωσδήποτε να το δει γιατρός... ειδικά αν έχει χτυπήσει το πόδι του και δεν μπορεί να το πατήσει καλά μπορεί να είναι σπάσιμο, και πρέπει να το προλάβεις...

αν έχεις κοσνερβούλα που την τρώνε με περισσότερο όρεξη, προσπάθησε να δώσεις στο μικρούλη να φάει... είναι σηαντικό και θετικό σημάδι το να φάει!
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από anastasia1984 Πεμ Ιουλ 29, 2010 10:47 pm

Μόνο γαλατάκι πίνει..είναι μικρούλα..προσπάθησα να της δώσω γάλα και δεν ήθελε..Ψάχνοντας τώρα στο ιντερνετ για τα συμπτώματα αυτά μετά από χτύπημα, διάβασα ότι μπορεί να είναι αιμάτωμα γι αυτό είναι σε "νιρβάνα"...SadSadSadSadSadSadSad σκωτσέζικο ντους..πάνω που χαίρομαι..

anastasia1984
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : arketa:)
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από Chouzouris Πεμ Ιουλ 29, 2010 10:51 pm

Γιατρό το συντομότερο!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από anastasia1984 Πεμ Ιουλ 29, 2010 11:06 pm

Της πήγα κασεράκι και μόλις το μύρισε άνοιξε λίγο τα μάτια της και έβγαλε τη γλωσσίτσα της..αλλά τελικά δεν έφαγε...κοιμάται πάλι...

anastasia1984
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : arketa:)
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Ιουλ 29, 2010 11:22 pm

Chouzouris έγραψε:Γιατρό το συντομότερο!

+10000

Όσο μπορείς μην το καθυστερείς, προσπάθησε να βρεις κάτι απόψε, ανεξάρτητα απόστασης.
Μην βρεθείς μετά να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο που δεν το πήγες στο γιατρό όταν έπρεπε.
Καλύτερα να μην είναι τίποτα και να είσαι σίγουρη...
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από anastasia1984 Πεμ Ιουλ 29, 2010 11:24 pm

Ευχαριστώ...θα κάνω ό,τι μπορώ!!!

anastasia1984
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : arketa:)
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από maria.z Παρ Ιουλ 30, 2010 3:02 pm

Τι να εγινε με αυτο το γατακι τελικα???
maria.z
maria.z
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : 4 καθηκακια πολυαγαπημενα!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Λιλου και Henriette με τα 1000...
Motto : Σε πεισμα των καιρων,εγω ακομα ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ...
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/03/2009
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από Πούπσυ Παρ Ιουλ 30, 2010 11:06 pm

εχουμε κανένα νέο;
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Ιουλ 31, 2010 12:20 am

maria.z έγραψε:Τι να εγινε με αυτο το γατακι τελικα???

Πούπσυ έγραψε:εχουμε κανένα νέο;

Περιμένουμε τα νέα σας... Ελπίζουμε να είναι καλά το μικράκι.. Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από anastasia1984 Σαβ Ιουλ 31, 2010 3:30 am

Καλησπέρα!!Συγγνώμη που δεν έγραψα τίποτα νωρίτερα, αλλά περίμενα να δω πως θα εξελιχθούν τα πράγματα..κι εξελίχθηκαν τέλεια!!!!!

Βρήκα κτηνίατρο, το εξέτασε, του έκανε μια ένεση κορτιζόνης και μου συνέστησε να το ταϊζω συχνά για να δυναμώσει..Μου είπε πως δεν έχει τίποτα σπασμένο και απλά πρέπει να είναι σοκαρισμένο και ζαλισμένο απ το χτύπημα. Άλλωστε παρά τη "ζάλη"¨και την υπνηλία του, αντιδρούσε όταν το έπαιρνα αγκαλιά κι έτρωγε απ το χέρι μου.

Πέρασαν λοιπόν οι ώρες και πλέον το γατάκι μου συνήλθε πλήρως!!!Μου νιαουρίζει και τρώει πολύRazz

Σας ευχαριστώ όλους πολύ για το ενδιαφέρον...έχω εδώ και χρόνια γάτες αλλά ήταν πάντα "τυχερές"..δεν είχε ξανασυμβεί κάτι τέτοιο, γι αυτο κι ανησύχησα τόσο!!Ευχαριστώ και πάλι!!!

anastasia1984
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : arketa:)
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από Πούπσυ Σαβ Ιουλ 31, 2010 3:53 am

Mπράβο!!! Veryhappy
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από BokSurat Σαβ Ιουλ 31, 2010 12:42 pm

anastasia1984 έγραψε:Καλησπέρα!!Συγγνώμη που δεν έγραψα τίποτα νωρίτερα, αλλά περίμενα να δω πως θα εξελιχθούν τα πράγματα..κι εξελίχθηκαν τέλεια!!!!!

Βρήκα κτηνίατρο, το εξέτασε, του έκανε μια ένεση κορτιζόνης και μου συνέστησε να το ταϊζω συχνά για να δυναμώσει..Μου είπε πως δεν έχει τίποτα σπασμένο και απλά πρέπει να είναι σοκαρισμένο και ζαλισμένο απ το χτύπημα. Άλλωστε παρά τη "ζάλη"¨και την υπνηλία του, αντιδρούσε όταν το έπαιρνα αγκαλιά κι έτρωγε απ το χέρι μου.

Πέρασαν λοιπόν οι ώρες και πλέον το γατάκι μου συνήλθε πλήρως!!!Μου νιαουρίζει και τρώει πολύRazz

Σας ευχαριστώ όλους πολύ για το ενδιαφέρον...έχω εδώ και χρόνια γάτες αλλά ήταν πάντα "τυχερές"..δεν είχε ξανασυμβεί κάτι τέτοιο, γι αυτο κι ανησύχησα τόσο!!Ευχαριστώ και πάλι!!!

υπέροχα νέα!!!!!
για πέρνα και από το "γατοσυστηθείτε" τώρ να μας γνωρίσεις τα γατούνια σου Laughing
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από anastasia1984 Σαβ Ιουλ 31, 2010 12:51 pm

ΟΚ! Θα το κάνω το συντομότερο γιατί είμαι λίγο στο τρέξιμο αυτές τις μέρες!!

anastasia1984
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : arketa:)
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από Pepita Σαβ Ιουλ 31, 2010 1:20 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από markello Σαβ Ιουλ 31, 2010 1:21 pm

Πολυ ωραια νεα. Μπράβο!!! Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 322479 Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 322479 Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 322479 Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 322479
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από Anatoli Σαβ Ιουλ 31, 2010 2:04 pm

Πολυ καλα νεα!!!! Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 742497
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από LAROGATA Σαβ Ιουλ 31, 2010 6:50 pm

ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! Empty Απ: Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε!

Δημοσίευση από SuperCatz Σαβ Ιουλ 31, 2010 7:36 pm

BokSurat έγραψε:
anastasia1984 έγραψε:Καλησπέρα!!Συγγνώμη που δεν έγραψα τίποτα νωρίτερα, αλλά περίμενα να δω πως θα εξελιχθούν τα πράγματα..κι εξελίχθηκαν τέλεια!!!!!

Βρήκα κτηνίατρο, το εξέτασε, του έκανε μια ένεση κορτιζόνης και μου συνέστησε να το ταϊζω συχνά για να δυναμώσει..Μου είπε πως δεν έχει τίποτα σπασμένο και απλά πρέπει να είναι σοκαρισμένο και ζαλισμένο απ το χτύπημα. Άλλωστε παρά τη "ζάλη"¨και την υπνηλία του, αντιδρούσε όταν το έπαιρνα αγκαλιά κι έτρωγε απ το χέρι μου.

Πέρασαν λοιπόν οι ώρες και πλέον το γατάκι μου συνήλθε πλήρως!!!Μου νιαουρίζει και τρώει πολύRazz

Σας ευχαριστώ όλους πολύ για το ενδιαφέρον...έχω εδώ και χρόνια γάτες αλλά ήταν πάντα "τυχερές"..δεν είχε ξανασυμβεί κάτι τέτοιο, γι αυτο κι ανησύχησα τόσο!!Ευχαριστώ και πάλι!!!

υπέροχα νέα!!!!!
για πέρνα και από το "γατοσυστηθείτε" τώρα να μας γνωρίσεις τα γατούνια σου Laughing


Όντως υπέροχα νέα! Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 742497 Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 742497 Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 742497 Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 322479 Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 322479 Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 322479 Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 322479



Και γρήγορα!!! Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 339558 Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 339558 Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 339558



Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!Το γατάκι μου χτύπησε! M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης