gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

+8
SuperCatz
Maro
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
flokatoula
Anatoli
marmanga
nosyparker
SophiaSonia21
12 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τετ Ιουν 09, 2010 7:12 pm

Ομολογουμένως, το Σαβ/κο που πέρασε ήταν κόλαση από πολλές απόψεις. Κ ειδικότερα, μία από αυτές είχε να κάνει με τον Στηβ δυστυχώς.


Το θέμα ξεκίνησε το Σάββατο το μεσημέρι όταν αφού το τάισα κ του έδωσε την πάστα αποπαρασίτωσης, παρατήρησα όταν έκανε διάρροια. Δεν ήξερα αν είναι σοβαρό για τις γάτες να μην πηγαίνουν κανονικά, θεώρησα ότι ίσως του βαλα παραπάνω πάστα , δεν το κατάλαβα κ το πείραξε κ πήρα έναν κτηνίατρο που βρήκα από τον ΟΤΕ (ο δικός μας δεν ήταν στο ιατρείο του κ δεν είχα κάποιο κινητό). Ο γιατρός μου είπε ότι δεν έχει να κάνει με την πάστα κ να παρατηρήσω την διάθεση του, αν τρώει κανονικά κ αν ξανακάνει να το πάω να το δεί. Όλο το απόγευμα ήταν μια χαρά, δεν πήγε στην τουαλέτα του, έπαιζε κ έφαγε. Τα μεσάνυχτα, όμως, κ αφού έπαιζε πήγε κ ξανάκανε διάρροια κ μετά ήρθε στην αγκαλιά μου κ έπεσε ξερό από την άποψη ότι ούτε μιλούσε ούτε λαλούσε ούτε κουνιόταν κ άνοιξε τα ματάκια του μόνο όταν το ταρακούνησα. Το έβαλα να σταθεί αλλα δεν το κρατούσαν τα ποδαράκια του, του έριχνα μπάλες κ παιχνίδια κ δεν αντιδρούσε. Ε, όπως καταλαβαίνετε εμένα μου έσπασε η καρδιά, μ'έπιασαν τα κλάματα κ το είχα στην αγκαλιά μου κ το κουνούσα σαν μωρό. Ε, κ επειδή από τη φυσή μου είμαι απαισιόδοξη το μόνο που σκέφτηκα ήταν ότι το γατί θα'χε πεθάνει μέχτι το πρωί. Ευτυχώς ήρθε η μαμά μου στο δωμάτιο, με είδε να έχω πλαντάξει κ της είπα ότι ο Στηβ δεν είναι καλά. Μας λυπήθηκε, κ πρακτική όπως πάντα, πήρε τηλέφωνο στον ΟΤΕ, βρήκε εφημερεύον ιατρείο μικρών ζώων, πήρε ταξί κ μου λέει "βαλ'τον στο κλουβί, φεύγουμε". Όλα αυτά στις 2 το χάραμα.


Όταν πήγαμε, αυτό ξύπνησε κ άρχισε να επανέρχεται - ίσως το ότι έγινε έξαλλο που το έβαλα στο κλουβί βοήθησε - κ αφού ο γιατρός το θερμομέτρησε -ΑΟΥΤΣ-, το ακροάστηκε κ του έκανε κάποια ένεση μας είπε ότι ούτε υποθερμία έχει κ είναι μια χαρά απλά ίσως κρύωσε. Μας είπε να μην του βάλω ούτε νερό ούτε φαγητό μέχρι το πρωί κ όταν ξυπνήσουμε να το ταϊσω κ να το ποτίσω κανονικά. Μου είπε ότι με την ένεση δεν θα ξανακάνει διάρροια αλλα σε περίπτωση που γίνει τίποτα μέχρι το απόγευμα της Κυριακής να του βάλω το γνωστό imodium μέσα στο φαγητό του. Του έδειξα κ την δόση από την πάστα που του έβαλα κ μου είπε ότι ήταν νορμάλ κ ότι δεν είχε να κάνει με αυτό - αν κ προσωπικά ακόμα έχω τις αμφιβολίες μου. Την Κυριακή ευτυχώς όλα πήγαν καλά κ ησύχασε η ψυχή μας.



Πάντως ειλικρινά τα έπαιξα κ δεν ξέρω πώς θα το αντιμετωπίσω αν συμβεί τίποτα κακό. Σήμερα του έκανα την εξωτερική αποπαρασίτωση με το σπρέι που μου 'χε δώσει ο κτηνίατρός μας κ αυτό άρχισε να το γλύφει κ να τρέμει κ πάλι πήγε η ψυχή μου στην Κούλουρη γιατί δεν ξέρω τι συστατικά έχει μέσα αυτό το φάρμακο κ πάι ψιλοφοβάμαι μήπως το ξαναπιάσει διάρροια. Προς το παρόν το τύλιξα σε μία κουβέρτα, του έβαλα κ ένα κολάρο για να μην φτάνει να γλύψει τα πόδια του κ σταμάτησε να τρέμει. Τώρα κοιμάται κ χουρχουρίζει. Κ ο Θεός βοηθός!



Υ.Γ. Μέσα σ'όλα συζήτησα με τον γιατρό κ το θέμα της στείρωσης - ο δικός μας γιατρός έχει πεί να περιμένουμε κανα 4μηνο ακόμα- κ μας είπε ότι είναι εναντίον γιατί είναι άντρας κ δεν υπάρχει λόγος.... Είπε ότι θα μπορούσαμε να του φέρουμε μία γάτα αλλά το βρίσκω εξαιρέτικα δύσκολο να γεμίσουμε γατάκια κ μετά να τα προωθήσουμε....
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από nosyparker Τετ Ιουν 09, 2010 7:21 pm

Φτηνά τη γλιτώσατε. Τέλος καλό όλα καλά.

Για την στείρωση πάντως, αυτό που είπε ο γιατρός ότι "είναι εναντίον γιατί είναι άντρας κ δεν υπάρχει λόγος" είναι ό,τι πιο άκυρο έχω ακούσει ποτέ. Αν δεν τον στειρώσεις, το πιο πιθανό είναι να σας ψεκάζει όλο το σπίτι και να πεθάνετε από τη μπόχα. Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 553874

Καλώς ήρθες και πάλι, ειναι πανέμορφος ο Στηβ.
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από marmanga Τετ Ιουν 09, 2010 7:31 pm

Περαστικά κι αγύριστα!!
Είναι απίστευτο το πόσο χάνει κανείς τη γη κάτω απ' τα πόδια του, άμα αρρωστήσει το ζούδι του.
Να μην το ξαναζήσεις.
flower
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Ιουν 09, 2010 7:55 pm

Πω-πω τι περασατε!Περαστικα και ψυχραιμια! Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 24219
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τετ Ιουν 09, 2010 7:59 pm

Σας ευχαριστώ κορίτσια!! Το ίδιο σκέφτηκα κ εγώ για τη στείρωση....
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από flokatoula Τετ Ιουν 09, 2010 8:03 pm

Έλεος με τους γιατρούς.. Τι μ@λ@κεια θα ακούσουμε ακόμα...

Μήπως γενικά το γατάκι να το πήγαινες και αλλού? Μου χει τύχει να μην ανοίγει τα μάτια και να μην ανταποκρίνεται αλλά απλά είχε λιώσει στον ύπνο...

Η γνώμη μου είναι να τον δει και άλλος γιατρός, καλύτερος.
flokatoula
flokatoula
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Γαλλήνη
Αριθμός γατουνίων : 2 που πεινάνε για 1000
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κατακαλόκαιροοοοοοοοοοο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την pupa, τον Snow και τον Shaggy...!!
Motto : ποτέ μην εμπιστεύεσαι κάποιον που μπορεί να γλύψει τον κ@λο του
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/08/2009
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τετ Ιουν 09, 2010 8:23 pm

Ψάχνω γενικότερα για γιατρούς κ τώρα που την επόμενη βδομάδα πρέπει να κάνει το δεύτερο εμβολιάκι του θα κοιτάξω για κάποιον τρίτο. Ο πρώτος που το'χαν πάει κ από το καταφύγιο είναι πολύ καλός αλλά δεν μπορώ να τον βρώ ποτέ. Τα δύσκολα δυστυχώς είναι στις επείγουσες περιπτώσεις που αν σου τύχει Σαβ/κο ή περίεργη ώρα την πάτησες.... Κ τα λεφτά είναι ΠΟΛΛΑ. No
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Τετ Ιουν 09, 2010 8:41 pm

Ο πρώτος που το'χαν πάει κ από το καταφύγιο είναι πολύ καλός αλλά δεν
μπορώ να τον βρώ ποτέ.

πόσο μου τη δίνει μα πόσο Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 103358 να βρεις ενα γιατρό που να είναι καλός αλλά και να μπορεί να δώσει λύση όταν υπάρχει ανάγκη και όχι όποτε έχει ιατρείο


Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 702886 Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 702886 Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 702886 Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 702886 Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 702886 περαστικά στο μωράκι σου
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τετ Ιουν 09, 2010 8:49 pm

Εντελώς όμως! Κ σήμερα που πήρα να τον ρωτήσω αν κάνει κακό που γλύφει το φάρμακο, πάλι δεν ήταν εκεί. Θα ζητήσω κινητό όταν πάω. Χαζή κ εγώ, δεν το σκέφτηκα την πρώτη φορά! blinking
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από Maro Τετ Ιουν 09, 2010 10:06 pm

Καλώς ήρθατε! Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 501866
Κούκλος ο Στηβ!!!!!!!!
Αν δεν μπορείς να βρεις τον γιατρό δεν υπάρχει λόγος να τον έχεις! Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 339558
Μπράβο στη μαμά! Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 742497
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Τετ Ιουν 09, 2010 10:32 pm

Tnx!! Smile Smile


Αν δεν μπορείς να βρεις τον γιατρό δεν υπάρχει λόγος να τον έχεις!



Χαχα, αυτό είπε κ εκείνη. Τους έχει άχτι τους γιατρούς που δε σηκώνουν τα τηλέφωνά τους γιατί κάποια στιγμή είχε χρειαστεί κ για μένα κ έτρεχε κ δεν έφτανε. Θα βρώ κάποιον σταθερό σύντομα ελπίζω!
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Ιουν 09, 2010 11:17 pm

www.ailouros.gr αν είσαι στην Αθήνα.

Περαστικά στο μωρό, τα σέβη μου στη μαμά σου, είναι γάτα! Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 742497 Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 270712

Υπομονή και δύναμη σ' εσένα, εύχομαι να μην ξαναντιμετωπίσεις κάτι τέτοιο..
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από manto Τετ Ιουν 09, 2010 11:22 pm

Περαστικά στο κουκλάκι σου! mati gatoula
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από markello Πεμ Ιουν 10, 2010 12:05 am

Perastika ston κουκλο!!!! Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 322479 Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 322479 Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 322479 Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 322479 Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 322479
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από SophiaSonia21 Πεμ Ιουν 10, 2010 12:51 am

Ο Στηβ κ εγώ σας ευχαριστούμε πολύ! flower
SophiaSonia21
SophiaSonia21
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 - Steve/Jim/Lila
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπορώ να τα βουτήξω όλα? Τα μισά έστω?
Motto : Όσο περισσότερο γνωρίζω τους άντρες τόσο περισσότερο αγαπώ τους γάτους μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/05/2010
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει M_coffee

https://www.youtube.com/user/SophiaSonia21

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από catniki Πεμ Ιουν 10, 2010 7:52 pm

katalaveno apolita pws enioses ekini tn wra. Etsi pa8eno kai ego otan vlepo t ritoula mou akefi

perastika sto kouklaki sou kai euxomai na eina panta kala kai na min ka8i 3ana kati anapantexo. Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει 742497
catniki
catniki
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 29
Τόπος : Κύπρο-Λευκωσία
Αριθμός γατουνίων : 1 γατόσπιτο-Ρίτα-,3 αυλόγατα-Ασπρούλα, Bob και Ζίζη- και πολλά στο χωριό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τη Μάγια
Motto : Όποιος εν αντρέπεται ο κόσμος ε δικός του!
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/03/2010
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει Empty Απ: Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει

Δημοσίευση από tsili Πεμ Ιουν 10, 2010 9:08 pm

Ώπα τι περνάμε για τα σκασμένα μας!!!


ΚΟΥΚΛΟΣ ο Στηβ
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Μπόρα ήταν κ πέρασε. Αλλά παρακαλώ να μην ξανάρθει M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης