gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

+23
marianthia
Kikiriki
cloud
ralou
jovanita
Maro
M81
Gatadministrator
patousis
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
μελινάκι
marmanga
Marcos
Πούπσυ
gatoras
rotonda
Anatoli
barkoulitses
ismini
Φωτεινή
BokSurat
markello
supertp
27 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από supertp Τετ Σεπ 09, 2009 8:22 am

Ναμαι και γωωωωωωωωωω!!!
Λοιπόν, χθές βράδυ προσπαθούσα να ανεβάσω καμιά φωτο αλλά με τα imageshack κλπ δεν έβγαλα άκρη οπότε θα το ξαναψάξω σήμερα το βράδυ (τις φώτο τις έχω σπίτι).

Γύρισα σπίτι και το γατάκι μια χαρά. Το τάισα, το σκούπισα λίγο από τα γάλατα, το έβγαλα λίγο από το κουτί... όλα jet.

Και το βραδάκι το πήγα στον κτηνίατρο...

Αποτελέσματα :

1. Η Παντόφλα...μάλλον είναι ο Παντόφλας...αλλά ακόμα δεν είναι σίγουρο...
2. Είμαστε περίπου 4 εβδομάδων.
3. Ήμασταν φίσκα στους ψύλλους και η doc μας έπνιξε στο Frontline Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 240196 Το Frontline κάνει και για γάτες (το γράφει και πάνω στη συσκευασία). Φυσικά δεν το ψέκασε στη μούρη αλλά μόνο πλάτη-κοιλιά. Και οι ψύλλοι πετάγονταν από δώ κι από κεί. Μια αηδία... Πιστεύω τώρα είμαστε ok (μου είπε δε χρειάζεται να τον-την...το ξαναψεκάσω)
4. Μου είπε να του/της πάρω άμμο. Πήγα σε Pet Shop και ακούμπησα μια 35άρα, έτσι για πλάκα... Πήρα άμμο και φτυαράκι και ξηρά τροφή για νεογέννητα -δε θυμάμαι μάρκα-. Έχω βάλει την άμμο αλλά νομίζω το πρωί σήμερα είχε κάνει τα νερά του πάνω στην πετσέτα. Κακάκια δεν έχω δεί ακόμα.
5. Το πρόβλημά μου τώρα είναι με το φαγητό. Ο doc μου είπε πως πρέπει
να τρώει ξηρά τροφή και όχι γάλα...και πως είναι μεγάλο για γάλα. Ακόμα και νερό πρέπει να πίνει.Και για να αρχίσει να τρώει να του δώσω λίγο κοτόπουλο (KFC κάνει; Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 240196)
Χθες προσπαθούσα να του δώσω ξηρά τροφή, με τα χίλια ζόρια να του βάλω ένα κομματάκι στο στόμα. Άλλες φορές το έφτυνε άλλες φορές το έτρωγε (αν του το έχωνα στο στόμα). Είτε βρεγμένο σε νερό, είτε σκέτο είτε βρεγμένο σε γάλα. Μου φαίνεται ότι ζορίζεται να το μασήσει.
Του έχω βάλει νερό και ξηρά τροφή σε μπώλ-τασάκι, λίγο γάλα σε ένα καπάκι βάζου, και χθες το βράδυ και σήμερα το πρωί του ξανάδωσα γάλα. Εκτός αν προτείνετε να δοκιμάσω να το αφήσω νηστικό για 2-3 μέρες...και να δώ μετά αν θα φάει και την ξηρά τροφή ( Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 240196 πλάκα κάνω).
Απλά η ένστασή μου με τον doc είναι ότι μου λέει μεν ότι θα πρέπει να τρώει ξηρά τροφή το γατί, αλλά στη συσκευασία του γάλακτος λέει πως μέχρι και 5 εβδομάδων πίνει γάλα...
Θα τον ξαναπάρω τηλ για διευκρινήσεις.

Αυτά εν ολίγοις.

Α! Και μου είπε πως από το κουτί θα την κοπανάει (και όντως, με λίγο ζόρι σκαρφαλώνει)...
Οπότε το έχω στο μπάνιο. Του έχω βάλει ένα χαλάκι (του σκύλου -που ευτυχώς λείπει διακοπές Θεσσαλονίκη-), 2 τασάκια με νερό-τροφή, το καπάκι με το γάλα, και χαρτί κουζίνας. Και ένα ταψάκι με άμμο.
Πετσέτα δεν του βάζω γιατί την κατουράει.

Α, και για καθαρισμό μου πρότεινε μωρομάντηλα...

Και απλά μου είπε να ξαναπάω Δευτέρα για αποπαρασίτωση έσω-έξω (εγώ δε μπορώ να το κάνωΒρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 517937 και πως αργότερα θα ξεκινήσουμε και εμβόλια (4πλούν...μετά ανά μήνα τους 3 πρώτους μήνες επαναληπτικό και μετά κάθε χρόνο...κάπως έτσι, δε θυμάμαι και σίγουρα).

Φυσικά, ευελπιστώ Κυριακή να το πάρει η sis μου εκτός αν βρεθεί κάποιος να το βάλει σε κανά σπίτι (να μαθαίνω και νέα του)...

Αυτια.

Ευχαριστώ όλους σας για το support.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την supertp στις Τετ Σεπ 09, 2009 8:24 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : additions)

supertp
Kitten
Kitten

Άντρας
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από marmanga Τετ Σεπ 09, 2009 9:48 am

Πλήρης οργάνωση!!!!
Απλώς, στο μπάνιο κοίτα να μην ξεχάσεις ανοιχτό το καπάκι της τουαλέτας κι έχεις καμιά πτώση.
Επίσης, το φαγάκι θα το μάθει σιγα-σιγά, αλλά ναι.
Κακάκια πώς να πολυκάνει αφού δεν τρώει; Τι να βγάλει, δηλαδή...
Πάντως μου φαίνεται ότι ο/η Παντόφλα(ς) είναι πολύ τυχερός/ή! Laughing oksmily3 oksmily3
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από supertp Τετ Σεπ 09, 2009 9:49 am

Βουαλά!!!
Νομίζω πως είναι το πιο όμορφο γατί που υπήρξε ποτέ.
Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 719932
Δεν ξέρω για τα δικά σας, αλλά αποκλείεται να είναι τόσο όμορφα! Με τίποτα!!! Όχι δεν τα έχω δει, αλλά σιγά μην είναι!!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΤΣΟΥΤΣΟΥΝΟΣ Ο ΠΑΝΤΟΦΛΑΣ!!! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 368895
Απλά βρίσκεται στην ανάπτυξη ακόμα!!!!
Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 760806
Η ποιότητα των φώτο αυτών δεν είναι καλή. Το έβγαλα με το κινητό μου και κουνιόταν συνέχεια ο φλούφλης!!!

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Image101.th

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Image102u.th

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Image103k.th

supertp
Kitten
Kitten

Άντρας
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από Φωτεινή Τετ Σεπ 09, 2009 9:50 am

Άχου το!!! Τι ομορφούλι!!! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 505265
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από marmanga Τετ Σεπ 09, 2009 9:55 am

Κοίτα... όσο μπόρεσα να διακρίνω από το φλου-αρτιστίκ των φωτογραφιών είναι όντως πολύ κουκλάκης! Και όντως έχει περισσότερες πιθανότητες να είναι αρσενικός (λόγω χρώματος)
mati
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από supertp Τετ Σεπ 09, 2009 9:56 am

marmanga έγραψε:Πλήρης οργάνωση!!!!
Απλώς, στο μπάνιο κοίτα να μην ξεχάσεις ανοιχτό το καπάκι της τουαλέτας κι έχεις καμιά πτώση.
Επίσης, το φαγάκι θα το μάθει σιγα-σιγά, αλλά ναι.
Κακάκια πώς να πολυκάνει αφού δεν τρώει; Τι να βγάλει, δηλαδή...
Πάντως μου φαίνεται ότι ο/η Παντόφλα(ς) είναι πολύ τυχερός/ή! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 270712 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 742497 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 742497

Καλά, όταν θα τον κάνω σουβλάκι να δεις τύχη που θα έχει! Smile
Thanx για τα καλά σου λόγια.
Αυτό με το καπάκι ήταν το πρώτο που σκέφτηκα. Απλά ελπίζω να μην το ανοίξει μόνος του (γιατί ξέχασα να πω, πως πέραν του ότι είναι ο πιο όμορφος είναι και ο πιο έξυπνος, δυνατός, γυμνασμένος και καθαρός γάτος που υπήρξε!!! Βέβαια αν ξανακατουρήσει πετσέτα θα τον πετάξω εγώ στη λεκάνη! Και το δύσκολο θα είναι να μάθει να τραβάει το καζανάκι και να πλένει τα πόδια του μετά την ανάγκη του...Αλλά μόλις μεγαλώσει λίγοSmile
Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 923319
Ξέρει κανείς να μου πει sites για 'χαρίζονται γατιά';

Βέβαια..τέτοιο γάτο μάλλον πρέπει να τον παω στο Pet City και να τους το πουλήσω για μερικές χιλιάδες ευρώ... Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 847973

supertp
Kitten
Kitten

Άντρας
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από Φωτεινή Τετ Σεπ 09, 2009 10:00 am

supertp έγραψε:
Ξέρει κανείς να μου πει sites για 'χαρίζονται γατιά';

http://www.gatospito.com/forum-f7/topic-t78.htm Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 517937
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Σεπ 09, 2009 1:34 pm

Είναι πάρα πολύ όμορφος ο Παντόφλας (μαλλον)!!! Εγώ θα σου πρότεινα να τον κρατήσεις, τέτοιο κουκλί που είναι!! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 270712
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από ismini Τετ Σεπ 09, 2009 2:37 pm

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 986261 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 986261 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 986261 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 986261 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 986261 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 986261
Φοβερή η ανταπόκριση! Ο Παντοφλας έχει βγει σαν τον Εξορκιστή από το κούνημα. Για να τα κάνει μεσα στην άμμο του ή βαλε τον εσυ μετά το φαγητό (θα τον δεις ανήσυχο να τριγυρίζει και να ψάχνει..πράγμα που σημαινει οτι θέλει να πάει τουαλέτα), ή βάλε την κατουρημένη πετσέτα μέσα στην άμμο για να μυρίσει και να πάει εκει .
Και μην ανησυχείς θα φάει αργά ή γρήγορα! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 270712
ismini
ismini
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : Δύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Πεπίτο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από μελινάκι Τετ Σεπ 09, 2009 3:25 pm

κουκλακης ειναι !!!!!!!!!!!! οντος ειναι πολυ ομορφο γατι! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 742497 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 742497 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 742497
μελινάκι
μελινάκι
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 29
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Αγαπώ τα Χριστούγεννα <3
Motto : ο ηλιος λαμπει, το ενυδρειο ειναι καθαρο, κι εμεις θα φυγουμε απο εδω!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/11/2007
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_bubbles

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Σεπ 09, 2009 4:52 pm

Τι ομορφος!!! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 505265 Να τον χαιρεσαι!Τα τασαλια-μπωλακια ηταν ολα ταλεφτα!!!
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ Τετ Σεπ 09, 2009 9:11 pm

Πως θα ζήσεις χωρίς παντόφλα εεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!! φανταστικέ φίλε!!! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 702886

Κράτησε το το κουκλι δεν θα μετανιώσεις ....για το παρεάκι σου Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 699679

Άλλωστε είσαι ο μπαμπάς του τώρα .... Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 630554

Έρχεται χειμώνας με ποιον θα κοιμάσαι? Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 147804
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου,ο άγγελος μου
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Το Εκτορίνι τον Ντακίρι τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/04/2009
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από patousis Τετ Σεπ 09, 2009 9:32 pm

Οταν θα δεις τη σκηνη να κοιμαται το γατι πανω στο σκυλο σου,... θα αλλαξεις γνωμη....
patousis
patousis
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Μαϊμου
Ηλικία : 55
Τόπος : Καπανδρίτι
Αριθμός γατουνίων : 9+10 μικρα
Motto : Ουδεις Αχαριστότερος Του Ευεργετιθεντος.
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2008
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από supertp Τετ Σεπ 09, 2009 10:38 pm

Γειά χαρά και πάλι.

Μακάρι ρε γμτ να μπορούσα να τον κρατήσω. Αλλά και το σκυλί μόνο είναι τρελή ταλαιπωρία μιας που ανεβαίνουμε συχνά Θεσσαλονίκη και αναγκαστικά, επειδή δεν έχουμε κάποιον να τον αφήσουμε και δε θέλουμε ξενοδοχείο, πρέπει να τον παίρνουμε μαζί και να πηγαίνουμε οδικώς.

Οπότε αν βάλουμε και γάτα στο παιχνίδι...το χάσαμε!

Τέσπα. Θα μου λείψει το τσογλάνι, κι ας το έχω μόνο λίγες μέρες.

Λοιπον, παραθέτω και νέες φώτo.

Άντε, έλα τώρα που γυρνάει. Ποιός θα τον πάρει!

Σήμερα είναι πολύ καλύτερα. Πολύ ζωηρός. Πράγματι κάναμε και κακάκια. Πλέον δε τρώμε γάλα με το ζόρι αλλά κυνηγάμε λίγο το μπιμπερό. Και παίζουμε πολύ και κοιμόμαστε και αρκετά.

Αυτά.

Όλα καλά ευτυχώς!


Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Dsc03074t.th
Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Dsc03073c.th
Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Dsc03072w.th
Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Dsc03071e.th
Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Dsc03070a.th
Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Dsc03065ve.th
Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Dsc03061e.th
Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Dsc03065n.th
Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Dsc03067w.th
Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Dsc03070lo.th


Έχει επεξεργασθεί από τον/την supertp στις Τετ Σεπ 09, 2009 11:06 pm, 1 φορά

supertp
Kitten
Kitten

Άντρας
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από supertp Τετ Σεπ 09, 2009 10:43 pm

patousis έγραψε:Οταν θα δεις τη σκηνη να κοιμαται το γατι πανω στο σκυλο σου,... θα αλλαξεις γνωμη....

Και αν μου φάει το σκύλο τέτοια Παντόφλα-Κτήνος που είναι; Smile

supertp
Kitten
Kitten

Άντρας
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Σεπ 09, 2009 10:45 pm

δε φαινονται οι φωτο Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 442890
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από supertp Τετ Σεπ 09, 2009 10:57 pm

Anatoli έγραψε:δε φαινονται οι φωτο Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 442890

Ekana blakeia. Paleuw twra na tis 3ananebasw! 8a kanw dior8wsh sto prohgoumeno post mou.

Thanx!

supertp
Kitten
Kitten

Άντρας
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από Marcos Τετ Σεπ 09, 2009 10:59 pm

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 986261 Έχεις πολύ πλάκα Supertp Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 986261 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 742497

Δεν του βάζεις μωρέ καμιά κονσερβούλα πατέ που μυρίζει και είναι και μαλακιά και θα την φάει και ευκολότερα; Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 156989
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από supertp Τετ Σεπ 09, 2009 11:05 pm

Marcos έγραψε:Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 986261 Έχεις πολύ πλάκα Supertp Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 986261 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 742497

Δεν του βάζεις μωρέ καμιά κονσερβούλα πατέ που μυρίζει και είναι και μαλακιά και θα την φάει και ευκολότερα; Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 156989

Thanx!
Αλλά...Σιγά μην του πάρω και χαβιάρι!!! Smile Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 734572
Εδώ εγώ δε τρώω πατέ! Άσε που αυτά έχουν συντηρητικά και Ε### που δεν κάνουν καλό. Θα του μαγειρεύω εγώ! Με τα χεράκια μου! Smile

supertp
Kitten
Kitten

Άντρας
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από ismini Τετ Σεπ 09, 2009 11:07 pm

supertp έγραψε:
Anatoli έγραψε:δε φαινονται οι φωτο Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 442890

Ekana blakeia. Paleuw twra na tis 3ananebasw! 8a kanw dior8wsh sto prohgoumeno post mou.

Thanx!
Το εφτιαξα.... Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 300270
ismini
ismini
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : Δύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Πεπίτο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από supertp Τετ Σεπ 09, 2009 11:09 pm

ismini έγραψε:
supertp έγραψε:
Anatoli έγραψε:δε φαινονται οι φωτο Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 442890

Ekana blakeia. Paleuw twra na tis 3ananebasw! 8a kanw dior8wsh sto prohgoumeno post mou.

Thanx!
Το εφτιαξα.... Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 300270


Με μπέρδεψες. Και εγώ μόλις τελείωσα το ανέβασμα, και θέλω να πιστεύω πως... εγώ το έφτιαξα...
Λες να το κάναμε ταυτόχρονα..? Doing!

Thanx παντως!

supertp
Kitten
Kitten

Άντρας
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Σεπ 09, 2009 11:10 pm

Ειναι πάρα πολύ όμορφο!! Και μια μπουκίτσα!! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 697817
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από supertp Τετ Σεπ 09, 2009 11:11 pm

Ώρα για μαμ και νάνι. Και δικό μου νάνι!

Τα λέμε αύριο. Καληνύχτα!

supertp
Kitten
Kitten

Άντρας
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από ismini Τετ Σεπ 09, 2009 11:11 pm

supertp έγραψε:
ismini έγραψε:
supertp έγραψε:
Anatoli έγραψε:δε φαινονται οι φωτο Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 442890

Ekana blakeia. Paleuw twra na tis 3ananebasw! 8a kanw dior8wsh sto prohgoumeno post mou.

Thanx!
Το εφτιαξα.... Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 300270


Με μπέρδεψες. Και εγώ μόλις τελείωσα το ανέβασμα, και θέλω να πιστεύω πως... εγώ το έφτιαξα...
Λες να το κάναμε ταυτόχρονα..? Doing!

Thanx παντως!
Ναι και πάνω που τις ειχα βάλει μεγάλες τις ξανανέβασες μικρές! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 72784 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 72784 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 72784 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 448561 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 448561 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 448561
ismini
ismini
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : Δύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Πεπίτο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Σεπ 09, 2009 11:12 pm

Kαληνύχτα!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από ismini Τετ Σεπ 09, 2009 11:15 pm

Λοιπόν στην αγγελία ανέβασα μεγαλύτερες αυτες http://www.gatospito.com/forum-f7/topic-t3778.htm#216366, οπου φαινεται καθαρότερα και καλύτερα. Καλη του τύχη ευχομαι! Θα γινει ομορφος γάτος, ισως και φουντωτός! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 742497
ismini
ismini
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : Δύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Πεπίτο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από supertp Τετ Σεπ 09, 2009 11:16 pm

ismini έγραψε:
supertp έγραψε:
ismini έγραψε:
supertp έγραψε:
Anatoli έγραψε:δε φαινονται οι φωτο Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 442890

Ekana blakeia. Paleuw twra na tis 3ananebasw! 8a kanw dior8wsh sto prohgoumeno post mou.

Thanx!
Το εφτιαξα.... Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 300270


Με μπέρδεψες. Και εγώ μόλις τελείωσα το ανέβασμα, και θέλω να πιστεύω πως... εγώ το έφτιαξα...
Λες να το κάναμε ταυτόχρονα..? Doing!

Thanx παντως!
Ναι και πάνω που τις ειχα βάλει μεγάλες τις ξανανέβασες μικρές! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 72784 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 72784 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 72784 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 448561 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 448561 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 448561

SYGNWMHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!

supertp
Kitten
Kitten

Άντρας
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από ismini Τετ Σεπ 09, 2009 11:17 pm

Δεν τρέχει τιποτις... Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 742497
ismini
ismini
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : Δύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Πεπίτο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Σεπ 09, 2009 11:20 pm

Ψυχουλα μου,πανεμορφος ειναι! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 656551 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 656551 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 656551 Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 656551
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από Marcos Τετ Σεπ 09, 2009 11:21 pm

Συνεχίζεις να έχεις πλάκα.... Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 986261
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από Gatadministrator Τετ Σεπ 09, 2009 11:22 pm

Πω πω είναι τέλειος!!!

ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΟΝ η συμβουλή μου... και θα με θυμηθείς!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
If a person with multiple personalities threatens suicide, is that considered a hostage situation? Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 662310

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Gatota10

Gatadministrator
Gatadministrator
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάτω Χώρες
Αριθμός γατουνίων : 8 εσωτερικές...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Αλήτη της Μ81
Motto : Ι used to be schizophrenic but WE are OK now!
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Anger2

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από M81 Τετ Σεπ 09, 2009 11:23 pm

Marcos έγραψε:Συνεχίζεις να έχεις πλάκα.... Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 986261
+1

Αλλά και για τον Παντόφλα με κάλυψαν οι από πάνω μου! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 742497
M81
M81
Catarazzi
Catarazzi

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : Την Σουλτανίτσα, τον Γαργαρούλη και την Essie!
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/03/2009
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_bubbles

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από ismini Τετ Σεπ 09, 2009 11:25 pm

Εγω ειμαι σιγουρη οτι θα δοθεί με τέτοια παρουσίαση, αλλά και όνομα! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 742497
ismini
ismini
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : Δύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Πεπίτο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από Maro Τετ Σεπ 09, 2009 11:30 pm

Είναι πολύ όμορφος! Καλή τύχη να έχει!
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Empty Απ: Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα???

Δημοσίευση από supertp Πεμ Σεπ 10, 2009 8:22 am

Καλημέρα.
Ξυπνήσαμε καλά. Ήπιαμε το πρωινό μας γάλα και τώρα παίζουμε.

Σας στέλνω τωρινή φώτο και άποψη του WC! Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 240196)) Το κουτί-BlueRay έχει μετατραπεί σε δωμάτιο!
Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Dsc03081nl
Βρήκα μικρό γατί. Είμαι άσχετος. Και τώρα??? - Σελίδα 2 Dsc03080ja



Δυστυχώς ξηρά τροφή δυσκολευόμαστε να φάμε, αλλά προσπαθούμε. Που θα πάει (χτεσ βράδυ τον έπιασα να προσπαθεί να φάει μόνος του. Σιχάθηκε το γάλα. Μήπως να του βάζω και λίγο Hemo ή Nesquick?)

Αυτά.

Καλή δουλειά σε όλους!

supertp
Kitten
Kitten

Άντρας
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης