gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

+21
NiaR
Milly
fangoulini
Fotoula
christiana
marmanga
Marcos
marestros
life
marfot75
brea
Βίκτωρ
Luna
anabou
Βετούλι
Chouzouris
Φωτεινή
MHTSI
Silmaril
Pepita
XIONIS
25 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Πεμ Οκτ 09, 2008 1:31 pm

Σήμερα το πρωί πηγαινοντας την μητέρα μου στον οδοντίατρο (κτηνίατρο έγραψα αρχικα η τρελλή και το δίόρθωσα!!! geek ) κόντεψα να πέσω και να φαω τα μουτρα μου στο πεζοδρομιο γιατί 2 χνουδομπαλάκια μπλέχτηκαν στα πόδια μου και μου τριβόντουσαν!!! Πήγα τη μαμα, γυρισα σπίτι πήρα γατοφόρο και επέστρεψα. Και τα 2 ειχαν εξαφανιστεί!!!! Μετά από μερικά ψιψιψιιιιιιιιι σκάνε μυτη κατω από ένα αυτοκίνητο 3 γατούνια!!!!! Shocked Υπήρχε κι άλλο!!! Τι 2 τι 3 σκέφτηκα ας τα πιασω και βλεπουμε πως θα τα δώσω. Τα 2, αυτά που μου τριβόντουσαν, μπηκαν οικιοθελώς στη γατοφόρο. Το 3ο με παιδεψε για καμποσο και τελικά το τσάκωσα αλλα μου ξέσκισε τα χέρια με νυχιες και δαγκωνιες όπότε το άφησα. Ισως να ξαναπροσπαθήσω καποια άλλη στιγμή, αλλα το βλεπω δυσκολο. Ειπαμε, καποια γατακια θελουν να σωθουν καποια όχι.

Πηγα με τη γατοφορο στην οδοντιατρο να παρω τη μαμα, η οποία στην επιστροφή με μουρμουραγε ακατάπαυστα!!! Βεβαια τους έκανε και "γουτσου γουτσου τι όμορφα που είναι!!!" στο ενδιαμεσο.... happy2 happy2 happy2
Τους πήρα από το mini market της γειτονιας κονσερβα junior Friskies και άμμο και τα έβαλα στην αποθήκη στον κήπο. Όταν έρθει η αδελφή μου θα έχω καυγαδες και γκρινια πάλι αλλα δε βαριέσαι!!! Αν ηταν 1 το κραταγα στο μπανιο όπως ειχα τον Πίπη στην αρχή, που κι αυτό προβλημα ειναι με τα 2 δικά μου. Αλλα 2 γατουνια στο σπιτι δυσκολο....

Τα μωρούλια πρέπει να ειναι 2-3 μηνων το πολύ. Το ένα, το γκρι ανθρακι με ασπρο που φέρνει λίγο στον Σάκη πρεπει να ειναι κοριτσάκι και το ασπρο με γκρι αυτακια και ουρίτσα πρεπει να ειναι αγοράκι. Αλλα με ξέρετε εμένα, δεν τα πολυξεχωρίζω αυτά... Laughing

Τους έβαλα ήδη Frontline, μου καθησαν και τα χάϊδεψα γουργουρίζοντας, κι έπεσαν με τα μουτρα γουργουρίζοντας ακόμα πιο δυνατά στην κονσέρβα!!!!

Θα τους δώσω Banmith μόλις αγοράσω και από τον Αιλουρο μου ειπαν ότι εφόσων φαινονται καλα δε χρειάζεται να τα παω εκτός αν δω προβλημα στα κακάκια.

Θα βάλω και αγγελία μόλις βγαλω καμια καλή φωτογραφία γιατί αυτές που εβγαλα ειναι από το κινητό.

Προς το παρον παρτε μερικές!!!

Τα χερια μου ξεσκισμένα... Sad Sad Sad
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0411Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0412

Τα μπεμπέκια στη γατοφορο
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0416


Εξευρευνόντας το χώρο

Η Άριελ
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0414

Κι η Χιονάτη
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0415


Με τα μουτρα στο φαγητό!!!
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0417


Έχει επεξεργασθεί από τον/την XIONIS στις Τετ Οκτ 15, 2008 8:13 pm, 1 φορά
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Pepita Πεμ Οκτ 09, 2008 1:37 pm

Xionis έγραψε:Τα χερια μου ξεσκισμένα... Sad Sad Sad
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0411Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0412








Shocked Shocked Shocked Shocked Μάλλον ηταν διασταυρωση με λιονταρι!!! happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Silmaril Πεμ Οκτ 09, 2008 1:42 pm

Πολύ όμορφα γατούλια!!!
Μπράβο Ασπασία!!!
Αλλά προσπάθησε να πιάσεις και το αδερφάκι τους μωλέ....Κρίμα ειναι, θα κάθεται εκεί τρομαγμένο που έχασε την παρεούλα του το κακόμοιρο...Sad
Silmaril
Silmaril
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Αριθμός γατουνίων : 1 + 2 μονίμως φιλοξενούμενα και ένας σκυλάκος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : κρύο, με τόσες φυσικές γούνες τι εχω να φοβηθώ?
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Το Εκτορί της Niar...και την Στρίγγλα της Boksurat (αν δεν είχε προλάβει να την βουτήξει ο Γατοπαράδεισος...)!!!
Motto : Όταν γίνεται κάτι απο πραγματική αγάπη, είναι πέραν του καλού και του κακού- Φ. Νίτσε
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/07/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_toohot

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από MHTSI Πεμ Οκτ 09, 2008 1:45 pm

O Kλαυντ ειναι ημιαιμο σιαμακι ... standard Veryhappy Veryhappy Θα ειναι ευκολο να βρει σπιτακι δηλαδη ... για δες ειναι σιγουρα αρσενικο ... μπας και πισω μια φιλη μου να το παρει αλλα αυτη θελει θηλυκο Laughing
Οραια χερια ασπασια μου ... μια ζωγραφια blinking
MHTSI
MHTSI
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Athina
Αριθμός γατουνίων : 2 kontesses
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/02/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Πεμ Οκτ 09, 2008 1:53 pm

Silmaril έγραψε:
Πολύ όμορφα γατούλια!!!
Μπράβο Ασπασία!!!
Αλλά προσπάθησε να πιάσεις και το αδερφάκι τους μωλέ....Κρίμα ειναι, θα κάθεται εκεί τρομαγμένο που έχασε την παρεούλα του το κακόμοιρο...Sad

Θα ξαναπάω αλλα δυσκολα πιάνεται.... Εκτός του ότι δεν πλησιαζε, όταν καταφερα και το έπιασα έκανε σα δαιμονισμένο!!! Από τα ουρλιαχτά του βγήκε από τον κήπο της πολυκατοικίας η μαμά μαλλον και παρολίγο να μου ορμήξει κι αυτή. Όταν φύγαμε από την οδοντιατρο (ειναι παραδίπλα πολυκατοικία) ήταν μαμά και γατουλι μαζί. Τουλάχιστον έχει τη μαμά... SadSadSad
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Φωτεινή Πεμ Οκτ 09, 2008 1:53 pm

Όπα! Ασπασία, πάλι άνοιξε η τύχη σου; Μια κοπελιά δεν μπήκε εδώ πριν λίγο και ζήταγε γατάκι 1,5 μήνα; Τι 1,5 τι 2...
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Πεμ Οκτ 09, 2008 1:57 pm

MHTSI έγραψε:O Kλαυντ ειναι ημιαιμο σιαμακι ... standard Veryhappy Veryhappy Θα ειναι ευκολο να βρει σπιτακι δηλαδη ... για δες ειναι σιγουρα αρσενικο ... μπας και πισω μια φιλη μου να το παρει αλλα αυτη θελει θηλυκο Laughing
Οραια χερια ασπασια μου ... μια ζωγραφια blinking

Δε νομίζω Μίτση μου να ειναι ημιαιμο σιαμάκι. Έχει μεν ανοιχόχρωμα ματακια αλλα πράσινα και δεν ειναι μπες αλλα λευκο με γκρι ουρίσα και αυτακια. Απλα ειναι βρωμικούλι... Τα δε χέρια, μια ομορφια δε το συζητω!!! Που να δει και το άλλο. Μέχρι αρκετα πανω απο τον καρπο ειμια ξεσκισμένη... Sad Sad Sad

Παράγγειλα από το Pet shop να μου στειλουν το απόγευμα τροφή και banmith για να φυγουν και τα σκουλικάκια αν έχουν. Τι αν εχουν? Θα έχουν σίγουρα...
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Chouzouris Πεμ Οκτ 09, 2008 2:03 pm

Μωρέ Άσπα.......... πού θα βρουν σπίτι??? Sad

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Πεμ Οκτ 09, 2008 2:21 pm

Από το να ειναι στο δρόμο όπως ήταν καλυτερα να μεγαλωσουν λίγο ΄στην αποθηκη με καλη τροφή και φαρμακα και αν δεν βρουν σπιτάκι τα στειρωνω και τα έχω στον κήπο με τα άλλα γατάκια μου. Ειναι πολύ ησυχα και χαδιάρικα παντως και πιστευω ότι θα βρουν. Εκει που ηταν δεν τα άφηνα. Κατω από τα αυτοκίνητα και κοντα στη Συγγρου... Madd
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Βετούλι Πεμ Οκτ 09, 2008 2:25 pm

Ασπασία σε καταλαβαίνω... filaki
Βετούλι
Βετούλι
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : Βετούλι & Φαθάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας στο Gstaad
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Παύλα, γιατί από μικρός ήθελα να γίνω αρτοποιός!
Motto : Η ζωή είναι ωραία μόνο με Βετούλι!
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/05/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_thinking

http://www.raffaellacarrafans.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από anabou Πεμ Οκτ 09, 2008 2:27 pm

Η θηλυκιά είναι ίδια ο Σάκης Sad

Πάντως αφού είναι μικρά και ήμερα θα βρουν σπίτι πιστεύω.
anabou
anabou
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Άγ. Ανάργυροι
Motto : Home, my sweet home... ΧΑΟΣ ΣΕ ΤΑΞΗ!
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Πεμ Οκτ 09, 2008 3:36 pm

Ξαναπήγα να τα δω κι εχουν πολυ πλακα!!! Ξεθαρέψανε και αφου τα χαϊδεψα και γουργουριζαν σαν παλαβα κυνηγουσαν τα ποδια μου με ορθιες ουρίτσες! Το δε γκριζάκι - ο Σάκης στο θηλυκό του!- άρχισε να μου μασουλαει και τα χέρια και να τριβεται!!! Κουκλια ειναι και τα 2 αλλα αυτό το γκριζάκι το ερωτευτηκα! Έχει και γκρι πατουσακια και 3 γκρι βουλίτσες στη μυτούλα... eros eros eros
Οι δε ψύλλοι, παρα το Frontline κανουν παρτυ πανω τους!!! Καμμια 20αρια εβγαλα με τα χέρια μου. Ξαναέβαλα Frontline για καλό και για κακό... Αργεί να πιάσει άραγε? Επίσης το ασπρογκρι έχει πρισμένη σκληρή κοιλίτσα ενω το γκρι έχει φουσκωμενη μεν κοιλιτσα αλλα όχι σκληρή. Φοβαμαι μην εχει το ασπρουλι τιποτα... Θα τους δωσω Banmith το απόγευμα και βλεπουμε...

Τωρα που τα άφησα ειχαν γινει μια μπαλιτσα τα δυο τους και πλενόντουσαν μεταξύ τους!!!! 😄
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Luna Πεμ Οκτ 09, 2008 4:14 pm

Αγάάάπες μου! Α, ρε Ασπασάκι, καιρός σου ήταν να βρεις πάλι ψιψινάκια...Πάντως πλέον διακρίνω μια ψυχραιμία, ε;
Luna
Luna
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Ηράκλειο-Αθήνα-Κέρκυρα
Αριθμός γατουνίων : μία! (προς το παρόν)
Motto : Πανω απ'όλα αξιοπρέπεια...
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_playtrain

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Πεμ Οκτ 09, 2008 4:16 pm

Ε, ναι!!! Μετα τα πρωτα 10 συνηθίζεις.... Καμμια 10αρια πρεπει να εχω μαζεψει μαζί με τον Χιονη και τον Πίπη. Βαζω μεσα και τα 4 μωρακια που μου πεθαναν... Sad


Έχει επεξεργασθεί από τον/την XIONIS στις Πεμ Οκτ 09, 2008 9:31 pm, 1 φορά
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Πεμ Οκτ 09, 2008 9:30 pm

Tα νεωτερα από τα ζουμπουρλούδικά μου!!! Κατέβηκα αρκετά νωριτερα να τα δω, και ειχαν φαει σχεδόν όλη την κονσερβα (Friskies Junior 400 gr.) και ειχαν παει τα καμάρια μου στην άμμο τους κανονικά!!! Αμ, πως! Γατούνια ετοιμα για σπίτι!!! Μόνο που ειχαν κανει ελαφρως διαροια... Αυτό απ'ότι μου'πε η Μιλλυ πρεπει να το προσεξω αν θα συνεχιστει. Σκεφτομαι μηπως φταει η αλλαγη τροφής ή τα σκουλικάκια. Τους έδωσα Bαnmith, καθάρισα ματάκια κι αυτάκια με φυσιολγικό ορό και καθόλη την διάρκεια της ταλαιπωρίας τους, αυτά αντι να διαμαρτυριθούν καθόντουσαν παναγίτσες και γουργούριζαν περισσότερο!!! Τόσα γατακια έχουν περασει από τα χέρια μου, τετοια χρυσούλικα καλοτροπα μωρακια ποτε! Τα δικα μου για να τους καθαρισω ματια κι αυτια μου βγαζουν ελαφρως την πιστη...
Μόνο το ασπρουλι δειχνει να εχει προβλημα στο αριστερο ματακι. Ειναι λιγο κοκκινο κι εχει βγει στην ακρη το 3ο βλέφαρο. Μπορει να εχει ερεθιστει από το Frontline μπορει και οχι. Μου ειπαν οι Αιλουροι και του έβαλα σταγονιτσες Garamat μια σε καθε ματακι και στα ρουθουνακια καθε 8ωρο. Ακόμα και αυτό το μαναράκι μου το δέχθηκε αδιαμαρτύρητα... Μια χαρα δειχνουν παντως. Κοιμουνται όσες φορες πηγα ειτε στο κρεβατι που υπάρχει κατω ειτε στη γατοφόρο στην κουβερτούλα τους και παιζουν στο ενδιαμεσο σαν παλαβα μεταξύ τους!!!

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Dscn2810
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Dscn2811
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Dscn2812
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Dscn2813
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Dscn2814
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Dscn2815

Στην τελευταια φαινεται και η περιεργη μυτούλα της κουκλιτσας μου! Δεν ειναι γλυκα με τις μαυρες τελιτσες? Μου αρέσουν τρελλα αυτα τα γατούλια αλλα δυστυχώς δεν μπορω να τα κρατησω. Πιστευετε οτι ειναι καμια από τις φωτογραφιες καλη για αγγελία?
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Silmaril Πεμ Οκτ 09, 2008 10:30 pm

Ασπασάκι κουκλιά τα μωρά!
Σήμερα με πήρε μια κοπέλα για τον Μουτζουράκο και την παρέπεμψα στο forum μας για να δει όλα τα κουκλάκια που δίνονται για υιοθεσία και να αποφασίσει ποιό θα γίνει το φιλαράκι της...Βασικά σ' όλους όσους παίρνουν το λεω...Smile
Με το άλλο αδερφάκι τι απόγινε;
Silmaril
Silmaril
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Αριθμός γατουνίων : 1 + 2 μονίμως φιλοξενούμενα και ένας σκυλάκος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : κρύο, με τόσες φυσικές γούνες τι εχω να φοβηθώ?
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Το Εκτορί της Niar...και την Στρίγγλα της Boksurat (αν δεν είχε προλάβει να την βουτήξει ο Γατοπαράδεισος...)!!!
Motto : Όταν γίνεται κάτι απο πραγματική αγάπη, είναι πέραν του καλού και του κακού- Φ. Νίτσε
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/07/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_toohot

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Πεμ Οκτ 09, 2008 10:39 pm

Δεν μπορεσα να ξαναπαω απόψε. Μάλλον θα παω αυριο το πρωι που θα ξαναπαω από την οδοντιατρο να παρω μια πανοραμική ακτινογραφια της μαμας. Το βλεπω δυσκολο να πιαστει παντως. Αν εκανε σαν λυσσασμένο πριν τωρα που θα με θυμαται και θα'χει και το φοβο μου απίθανο το βλεπω να πιάνεται....

Τα χέρια μου πάντως ειναι σε αθλια κατάσταση από το πρωί και δεν ξερω αν θα αντεχαν άλλημια τετοια "συναντηση" μαζί του.... Πονάνε πολύ και ο αντιχειρας του αριστερου χεριου και το μικρό δαχτυλο του δεξιου έχουν πριστει και δεν κλεινουν καλα. Η Μιλλυ ειπε οτι μπορει να χρειαστει να παρω αντιβιωση!!! Sad Sad Sad
Τοσα γατάκια εχω μαζεψει αυτο δε μου'χει ξανατυχει! Μονο μια φορα πριν κανενα χρονο που ειχα πιασει τα 2 αδελφακια το πορτοκαλακι που δοθηκε και τον τριγρακη μου που στειρωσα κι αφησα ελευθερο γιατι ηταν αγριμακι, είχα αποκτησει μια ωραιοτατη δαγκωματια παρασημο στον δεικτη μου και αυτο ηταν ολο! Αυτό το σκασμενο τωρα τι επαθε δεν μπορω να καταλαβω. Τα αδελφακια του ειναι τοσο ησυχα και καλοβολα...
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Βίκτωρ Πεμ Οκτ 09, 2008 10:48 pm

XIONIS έγραψε:Σήμερα το πρωί πηγαινοντας την μητέρα μου στον οδοντίατρο (κτηνίατρο έγραψα αρχικα η τρελλή και το δίόρθωσα!!! geek ) κόντεψα να πέσω και να φαω τα μουτρα μου στο πεζοδρομιο γιατί 2 χνουδομπαλάκια μπλέχτηκαν στα πόδια μου και μου τριβόντουσαν!!! Πήγα τη μαμα, γυρισα σπίτι πήρα γατοφόρο και επέστρεψα. Και τα 2 ειχαν εξαφανιστεί!!!! Μετά από μερικά ψιψιψιιιιιιιιι σκάνε μυτη κατω από ένα αυτοκίνητο 3 γατούνια!!!!! Shocked Υπήρχε κι άλλο!!! Τι 2 τι 3 σκέφτηκα ας τα πιασω και βλεπουμε πως θα τα δώσω. Τα 2, αυτά που μου τριβόντουσαν, μπηκαν οικιοθελώς στη γατοφόρο. Το 3ο με παιδεψε για καμποσο και τελικά το τσάκωσα αλλα μου ξέσκισε τα χέρια με νυχιες και δαγκωνιες όπότε το άφησα. Ισως να ξαναπροσπαθήσω καποια άλλη στιγμή, αλλα το βλεπω δυσκολο. Ειπαμε, καποια γατακια θελουν να σωθουν καποια όχι.

Πηγα με τη γατοφορο στην οδοντιατρο να παρω τη μαμα, η οποία στην επιστροφή με μουρμουραγε ακατάπαυστα!!! Βεβαια τους έκανε και "γουτσου γουτσου τι όμορφα που είναι!!!" στο ενδιαμεσο.... happy2 happy2 happy2
Τους πήρα από το mini market της γειτονιας κονσερβα junior Friskies και άμμο και τα έβαλα στην αποθήκη στον κήπο. Όταν έρθει η αδελφή μου θα έχω καυγαδες και γκρινια πάλι αλλα δε βαριέσαι!!! Αν ηταν 1 το κραταγα στο μπανιο όπως ειχα τον Πίπη στην αρχή, που κι αυτό προβλημα ειναι με τα 2 δικά μου. Αλλα 2 γατουνια στο σπιτι δυσκολο....

Τα μωρούλια πρέπει να ειναι 2-3 μηνων το πολύ. Το ένα, το γκρι ανθρακι με ασπρο που φέρνει λίγο στον Σάκη πρεπει να ειναι κοριτσάκι και το ασπρο με γκρι αυτακια και ουρίτσα πρεπει να ειναι αγοράκι. Αλλα με ξέρετε εμένα, δεν τα πολυξεχωρίζω αυτά... Laughing

Τους έβαλα ήδη Frontline, μου καθησαν και τα χάϊδεψα γουργουρίζοντας, κι έπεσαν με τα μουτρα γουργουρίζοντας ακόμα πιο δυνατά στην κονσέρβα!!!!

Θα τους δώσω Banmith μόλις αγοράσω και από τον Αιλουρο μου ειπαν ότι εφόσων φαινονται καλα δε χρειάζεται να τα παω εκτός αν δω προβλημα στα κακάκια.

Θα βάλω και αγγελία μόλις βγαλω καμια καλή φωτογραφία γιατί αυτές που εβγαλα ειναι από το κινητό.

Προς το παρον παρτε μερικές!!!

Τα χερια μου ξεσκισμένα... Sad Sad Sad
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0411Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0412

Τα μπεμπέκια στη γατοφορο
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0416


Εξευρευνόντας το χώρο

Η Μπόνυ
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0414

Κι ο Κλάϊντ
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0415


Με τα μουτρα στο φαγητό!!!
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0417
Χιονακι ειναι πολυ ομορφα.Αντε και σ'ενα καλο σπιτι. oksmily3
Βίκτωρ
Βίκτωρ
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 49
Τόπος : Κατω Πατησια
Αριθμός γατουνίων : 3.5 γατες και 1 γατο
Motto : αγαπαει τις γατες οποιος αλλαζει την αμμο τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/09/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από brea Πεμ Οκτ 09, 2008 11:14 pm

Αχ κι άλλα γατάκια? Άντε με το καλό να δοθούν! Veryhappy

Άσε μπορούν να γίνουν πολύ καθίκια... Μία φορά είχα βρει ένα μισό απ'τα δικά σου, που μου έκανε το χέρι χειρότερο απ'το δικό σου... Και έκανε και 1.000.000 κχχχχχχχ ενώ έτρωγε (ναι, είχα απελπιστεί λίγο και προσπάθησα να το πιάσω ενώ έτρωγε, ήταν η πρώτη φορά που έπιανα αδέσποτο) και κόντεψε να πνιγεί και χέστηκα πάνω μου...
brea
brea
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Τρίκαλα/Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2=20
Motto : Σας έχω πει ότι το λατρεύω το παιδί μου το μαύρο???
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/04/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Silmaril Πεμ Οκτ 09, 2008 11:47 pm

Αν το προσπαθήσεις βάλε μέσα στη γατοφόρο κονσέρβα και περίμενε...κι όταν θα μπει...ξέρεις τι να κάνεις...
Το σκέφτομαι μωρέ...θα είναι εκεί μοναχούλι και τρομαγμένο χωρίς τ' αδέρφια του...Θα κλαίει...Έτσι είχε τρομάξει και ο Μουτζουράκος όταν είχε χάσει τη μαμά και τα αδερφάκια του...
Αλλά θυμάμαι κι άλλα γατάκια που μεγάλωνα στο σπίτι, όταν έφευγαν τ' αδέρφια τους για υιοθεσία, τα έψαχναν και έκλαιγαν!!!
Γι' αυτό στο λεω...
Όσο για δαγκωνιές και γρατσουνιές τι να μου πεις...και τι να σου πω!
Εδώ εμένα ο Φοίβος μου άφησε πέρυσι παράσημο που το έχω ακόμα, απο δαγκωνιά κι έκανα αντιτετανικό! Το ΚΑΘΑΡΜΑ!
Και προχθές με το περιλαίμιο...αστα...μου έκανε κάτι χέρια...και ποιός; Ο Φοίβος! Όχι κανένα τρομαγμένο κι άγνωστο γατάκι...
Silmaril
Silmaril
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Αριθμός γατουνίων : 1 + 2 μονίμως φιλοξενούμενα και ένας σκυλάκος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : κρύο, με τόσες φυσικές γούνες τι εχω να φοβηθώ?
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Το Εκτορί της Niar...και την Στρίγγλα της Boksurat (αν δεν είχε προλάβει να την βουτήξει ο Γατοπαράδεισος...)!!!
Motto : Όταν γίνεται κάτι απο πραγματική αγάπη, είναι πέραν του καλού και του κακού- Φ. Νίτσε
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/07/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_toohot

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Pepita Παρ Οκτ 10, 2008 12:08 am

XIONIS έγραψε:Δεν μπορεσα να ξαναπαω απόψε. Μάλλον θα παω αυριο το πρωι που θα ξαναπαω από την οδοντιατρο να παρω μια πανοραμική ακτινογραφια της μαμας. Το βλεπω δυσκολο να πιαστει παντως. Αν εκανε σαν λυσσασμένο πριν τωρα που θα με θυμαται και θα'χει και το φοβο μου απίθανο το βλεπω να πιάνεται....

Τα χέρια μου πάντως ειναι σε αθλια κατάσταση από το πρωί και δεν ξερω αν θα αντεχαν άλλημια τετοια "συναντηση" μαζί του.... Πονάνε πολύ και ο αντιχειρας του αριστερου χεριου και το μικρό δαχτυλο του δεξιου έχουν πριστει και δεν κλεινουν καλα. Η Μιλλυ ειπε οτι μπορει να χρειαστει να παρω αντιβιωση!!! Sad Sad Sad
Τοσα γατάκια εχω μαζεψει αυτο δε μου'χει ξανατυχει! Μονο μια φορα πριν κανενα χρονο που ειχα πιασει τα 2 αδελφακια το πορτοκαλακι που δοθηκε και τον τριγρακη μου που στειρωσα κι αφησα ελευθερο γιατι ηταν αγριμακι, είχα αποκτησει μια ωραιοτατη δαγκωματια παρασημο στον δεικτη μου και αυτο ηταν ολο! Αυτό το σκασμενο τωρα τι επαθε δεν μπορω να καταλαβω. Τα αδελφακια του ειναι τοσο ησυχα και καλοβολα...

Θυμάμαι μια φορά που είχα πάει την Σασυ στον γιατρό για εμβόλια (σημειοτεον οτι καθεται να την χαιδέψω ΜΟΝΟ εγω )του είχε ξεφύγει και την κυνηγουσε σ'ολο το ιατρείο του.Τελικά την επιασε του δάγκωσε τον αντιχειρα και για να την κάνει να τον αφήσει στην κυριολεξία κρεμόταν στον αερα απο το δακτυλό του το οποιο πρηστηκε αφου ματωσε και αναγκάστηκε να παρει αντιβιωση παροτι η Σασυ ηταν εμβολιασμένη και σπιτισια.Αρα ,και εκει θέλω να καταλήξω ,μηπως πρέπει οντως να πάρεις αντιβιωση.

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από marfot75 Παρ Οκτ 10, 2008 2:51 am

Ασπασία, κουκλάκια είναι και μπράβο γι αυτό που έκανες. Ποιός ξέρει τι τύχη θα είχαν εκεί στο δρόμο.....
marfot75
marfot75
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Αριθμός γατουνίων : .
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από life Παρ Οκτ 10, 2008 8:27 am

Ασπασια filaki
life
life
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός γατουνίων : 1 και 4 σκυλους
Ημερομηνία Εγγραφής : 05/12/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Παρ Οκτ 10, 2008 5:35 pm

Πηγα το πρωί για το 3ο αδελφάκι αλλά παρά το ότι ήμουν κανενα μισάωρο και πρσπαθούσα να το ΄δελεασω με κονσέρβα να πλησιασει δεν τα κατάφερα. Μονο καποια στιγμη που ηρθε πιο κοντα, άπλωσα το χερι μου να τπ χαϊδεψω και μου'χωσε άλλη μια δαγκωνια... Sad Sad Sad Κι οχι τιποτα άλλο αλλα ειναι στο ιδιο σημειο που μέχει ξαναδακώσει κι εχει πριστεί... Sad Sad Sad Sad Sad
Δυστυχώς δε βλέπω να το πιάνω αυτό....
Τα άλλα 2 ειναι μες την καλή χαρά. Έχω κατεβει ήδη 3 φορες από το πρωί, για φαγητό παιχνιδι και σταγόνες στα ματάκια του ασπρουλη. Πρεπει να του βαζω καθε 8ωρο, αλλα ήδη από την πρώτη φορα που του έβαλα χθες βραδυ είδα διαφορα το πρωί. Μάλλον το ματακι κοκκινισε από το Frontline. Είναι όλη την ωρα μαζί τόσο που στεναχωριεμαι που θα τα δωσω χωρια. Γιατι δυσκολα θα βρεθει να τα παρει καποιος μαζι ετσι δεν ειναι?
Κοιμουνται αγκαλιτσα είτε στη γατοφορο είτε στο κρεββατι, παιζουν και πλακωνονται συνέχεια, τρωνε ασταματητα γουργουρίζοντας. Πολλη πείνα μιλάμε!!! Και ειναι το ένα πιο ομορφο από το άλλο. Εγω παντως έχω αδυναμια στο γκριζούλι!! Ειναι απίστευτο!!! Βαζω κοντα του το χέρι μου, και πάει το μαϊμουδάκι και ξαπλώνει το κεφάλι του πανω και με κοιτάει με γυρτό το κεφαλάκι μεσα στα μάτια μ΄ενα βλέμμα σκέτη γλυκα eros eros eros eros
Τοσο χαριτωμενα και χαδιαρικα γατακια δεν έχω δει!!!! Και τον Πίπη από μωρό τον είχα αλλα ηταν ασχημόπαπο. Αυτά ειναι πολύ ζουζούνια!
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Βίκτωρ Παρ Οκτ 10, 2008 5:44 pm

Γεια σου βρε Ασπασακι, εισαι ψυχαρα!
Με τις κοιλιτσες τους τι γινεται ειναι σκληρες ακομα?
Βίκτωρ
Βίκτωρ
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 49
Τόπος : Κατω Πατησια
Αριθμός γατουνίων : 3.5 γατες και 1 γατο
Motto : αγαπαει τις γατες οποιος αλλαζει την αμμο τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/09/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Παρ Οκτ 10, 2008 5:58 pm

Ναι ειναι σχετικά σκληρές αλλά κανανε μάλλον κανονικά κακάκια σήμερα και οχι διάροια. Το περίεργο ειναι ότι καθαρίζοντας την τουαλέτα τους είδα μεσα στα κακάκια κάτι ασπρο-μπεζ μακρια πράγματα σαν κορδόνια ή σαν λεπτο μακαρόνι τέλος παντων. Πήρα στον Αίλουρο και το είπα και μου ειπαν ότι ειναι τα σκουλίκια για τα οποία κάναμε την αποπαρασίτωση με Banminth. Δεν έχω ξαναδει τετοιο πράγμα!!! Εγώ νομιζα οτι μιλαμε για μικρα σκουλικακια κι αυτα τα τερατα φτανουν λεει τους 10 πόντους!!!! Πως να μην ειναι πρισμένη η κοιλιτσα τους μετα!!! Αντε να τα πιασει το φαρμακο να καθαρίσουν τα δόλια...

Συνεχίζω και τις τσαγονες στα μάτια και από βδομάδα πρωτα ο Θεός θα κανουν και τα πρωτα τους εμβολια. Να τα πάμε να δουμε και το φυλο τους γιατί τα κοιταζω τα ξανακοιταζω αλλα δεν μπορω να καταλάβω. Μόνο για το γκρι ειμαι 99% σιγουρη οτι ειναι κοριτσακι. Και τι κοριτσάκι!!!! Καλλονή!!!! heart heart heart
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Παρ Οκτ 10, 2008 8:03 pm

Τελικά την αντιβιωση δε τη γλιτωσα!!! Το δάχτυλό μου έχει γινει 2 φορες τουλάχιστον απ'ότι ηταν, έχει αλλάξει χρωμα και δε μπορω να το λυγίσω!!!
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Dscn2816




Ο γιατρός μου ειπε να κανω αντιτετανικό (που δεν έκανα) και να παρω αντιβιωση Ceclor ανα 8ωρο (αυτό το έκανα!). Ειναι που σιχαίνομαι τα φαρμακα και τους γιατρους... Sad Sad Sad
Τα γατακια δε χρειάστηκε να τα παω στο γιατρο, εγώ όμως ξεκίνησα θεραπεία!!! SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Silmaril Παρ Οκτ 10, 2008 8:06 pm

Ασπασία το θέαμα των σκουληκιών είναι όντως...κάπως! Και τον Φοίβο όταν τον είχαμε βρει και του δώσαμε drontal δεν σου λεω τι έβγαλε στα κακά του...Μέχρι και εμετό γεμάτο σκουλήκια έκανε!!!
Θα καθαρίσουν μην ανησυχείς!

Περαστικά σου για το δάχτυλο! Εγώ είχα κάνει αντιτετανικό για πρώτη φορά στη ζωή μου πέρυσι που με δάγκωσε ο Φοίβος...ψιλοπονάει, αλλά ίσως να είναι απαραίτητος...Ξανασκέψου το....

Silmaril
Silmaril
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Αριθμός γατουνίων : 1 + 2 μονίμως φιλοξενούμενα και ένας σκυλάκος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : κρύο, με τόσες φυσικές γούνες τι εχω να φοβηθώ?
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Το Εκτορί της Niar...και την Στρίγγλα της Boksurat (αν δεν είχε προλάβει να την βουτήξει ο Γατοπαράδεισος...)!!!
Motto : Όταν γίνεται κάτι απο πραγματική αγάπη, είναι πέραν του καλού και του κακού- Φ. Νίτσε
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/07/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_toohot

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Σαβ Οκτ 11, 2008 1:34 am

Μπεμπέκια εν δράση!!! Βιντεάκι τραβιγμενο προ μιας ωρας που κατεβηκα στον κήπο (κι ηταν θεοσκότεινα μμμππρρρρρ...) για να βάλω φαρμακο στα ματακια του ασπρουλη.



Και μια φωτογραφία αφιερωμενη στην Βικτωρία. Η Bonnie σε φαση τεντωματος!
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Dscn2817

Κοιμόντουσαν τα δολια οταν κατεβηκα, αλλα μετα ξεσκιστηκαν στο παιχνιδι και στο φαγητό! Μα τι τρώνε!!!! Shocked Shocked Shocked
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Chouzouris Σαβ Οκτ 11, 2008 9:30 am

Ασπασία οι κοιλίτσες είναι λίγο πρησμένες!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Βίκτωρ Σαβ Οκτ 11, 2008 9:42 am

XIONIS έγραψε:Μπεμπέκια εν δράση!!! Βιντεάκι τραβιγμενο προ μιας ωρας που κατεβηκα στον κήπο (κι ηταν θεοσκότεινα μμμππρρρρρ...) για να βάλω φαρμακο στα ματακια του ασπρουλη.



Και μια φωτογραφία αφιερωμενη στην Βικτωρία. Η Bonnie σε φαση τεντωματος!
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Dscn2817

Κοιμόντουσαν τα δολια οταν κατεβηκα, αλλα μετα ξεσκιστηκαν στο παιχνιδι και στο φαγητό! Μα τι τρώνε!!!! Shocked Shocked Shocked
Καλα ειναι τρέλα.Τα γατια της Ταζμανιας.Ασπασια το χερακι σου το θεραπευεις με ομοιοπαθητικη απ'οτι βλεπω στο βιντεο :pipis: :argyro:
Βίκτωρ
Βίκτωρ
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 49
Τόπος : Κατω Πατησια
Αριθμός γατουνίων : 3.5 γατες και 1 γατο
Motto : αγαπαει τις γατες οποιος αλλαζει την αμμο τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/09/2008
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Σαβ Οκτ 11, 2008 1:40 pm

Chouzouris έγραψε:Ασπασία οι κοιλίτσες είναι λίγο πρησμένες!
Όντως ειναι πρισμένες αλλά τους έχω δωσει Banminth οπότε δε μπορω να κανω κατι άλλο. Άσε που τρώνε πάρα πολύ οπότε μπορεί να ειναι και από το φαγητό!!!

Hugo έγραψε:Καλα ειναι τρέλα.Τα γατια της Ταζμανιας.Ασπασια το χερακι σου το θεραπευεις με ομοιοπαθητικη απ'οτι βλεπω στο βιντεο :pipis: :argyro:
Όλο, δεν καθονται σε ησυχία!! Γκρεμίζουν τα πάντα στην αποθήκη, αλλα δεν πειράζει. Χαιρομαι που έχουν το ένα το άλλο παρέα, γιατί όταν ειχα προπερσι το χειμώνα στην αποθηκη τον Χιόνη πριν τον παρω σπίτι και περυσι το χειμωνα τον Φρεντυ που τον έδωσα τελικα σε μια κοπελα, έσκαγα από τη στεναχωρια μου που ηταν μονα τους. Αυτά ομως ειναι μαζί και παιζουν όλη την ωρα!
Όσο για τα χερια, τα γατουνια ειναι πολυ καλα τα γλυκά μου! Ουτε νυχια βγαζουν και τα χερια μου τα πιπιλάνε δεν τα δαγκώνουν!!! Μόνο το 3ο αδελφάκι βγήκε στριμμένο... :argyro:
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από XIONIS Κυρ Οκτ 12, 2008 4:21 pm

Νεότερα των γατουνιών. Μου βγηκαν λιγο περίεργα στο φαγητό και δεν τρωνε ξηρα τροφή. Το ασπρουλι δηλαδη γιατι το γκριζακι μια χαρα δοκίμασε. Το άλλο ομως το χαζό που κανει και μαλακα κακακια ακόμα και θα 'πρεπε να τρωει ξηρα, προτιμαει την κονσερβα! Madd Τελικά τους ανακατεψα ξηρα με κονσερβα και θα κατεβω σε λιγο κατω να δω αν το φαγανε. Όποτε κατεβαινω στην αποθηκη τα βρισκω να κοιμουνται και με το που με βλεπουν αρχίζει το παρτυ!!! Κανουν σαν παλαβα! Σκαρφαλώνουν στα πόδια μου και με το που καθομαι έρχονται αγκαλια, ιδιαιτερα το γκριζούλι, και στρογγυλοκάθονται πανω μου γουργουρίζοντας! Ειναι πολυ τρυφερα τα μωρακια μου heart heart heart heart heart
Παντως παγματικα μου κανει εντυπωση, και γι'αυτο το λεω και το ξαναλέω, που καθονται και τους καθαριζω ματια, αυτια ή βαζω σαγόνες οχι μονο αδιαμαρτυρητα αλλα γουργουρίζοντας περισσοτερο!!! Shocked
Να μερικες νεες φωτογραφιες. Αν και ειναι δυσκολο γιατι όλη την ωρα παιζουν σαν τρελλα και δε μπορω να τα τραβηξω μια που να μην ειναι κουνημενη.
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0418
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0419
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0420Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0421
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0422Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0423
Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0424Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Img_0425

Άντε να δω πότε θα μαθω το φυλο τους για να βαλω αγγελία... Embarassed
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από Φωτεινή Δευ Οκτ 13, 2008 11:35 am

Αν καταφέρεις να βγάλεις φωτογραφίες...εμ, εκεί πίσω...θα σου πούμε εμείς τι φύλο είναι Smile
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) Empty Απ: Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ)

Δημοσίευση από marestros Δευ Οκτ 13, 2008 12:05 pm

βρε ασπασια μου να σε ρωτησω κατι? αν ειναι ετσι η αποθηκη σας πως ειναι το σπιτι σας???? το δικο μου σπιτι ποτε δεν ειναι τοσο καθαρο... happy2
marestros
marestros
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : κοσμαρα ομως!
Αριθμός γατουνίων : το κατσουλι κατσουλινι!!!!!!!!!!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την ελπιδουλα....
Motto : off with his head!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/12/2007
Mood : Χιονάτη και Άριελ !!!(ex-Μπόνυ και Κλάϊντ) M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης