gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Carnilove- Primordial- Ambrosia- Josera

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Carnilove- Primordial- Ambrosia- Josera Empty Carnilove- Primordial- Ambrosia- Josera

Δημοσίευση από Serenata Σαβ Απρ 01, 2023 9:02 pm

Καλησπέρα σε όλους!
Αναζητώ ιδιαίτερα εύγευστη grain free τροφή. Διαπιστώνω πως οι γατούλες μου δεν τρώνε πια με πολλή όρεξη τη Naturea  και θα ήθελα κάποια τροφή χωρίς σιτηρά στην ίδια τιμή πάνω κάτω, άρα αποκλείω εξαρχής τις Acana και Orijen, καθώς και την Applaws γιατί η μία μου γάτα είχε εμφανίσει κάποια αλλεργία μετά από αυτή την τροφή πριν χρόνια.
Ψάχνοντας τα συστατικά και τις τιμές των διαφόρων τροφών που κυκλοφορούν, κατέληξα στις ακόλουθες τέσσερις, Carnilove, που μου φαίνεται η καλύτερη απ τις 4, Primordial, Ambrosia και Josera.
Έχει δοικιμάσει κάποιος κάποια από αυτές; Θα μ' ενδιέφερε να μάθω αν βρήκε κάποια γατούλα πολύ δελεαστική κάποια από αυτές ή και κάποια άλλη grain free .
Ευχαριστώ  Smile
Serenata
Serenata
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Χαλάνδρι
Αριθμός γατουνίων : Αμελί, Καραμέλα, Σερενάτα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γαταχείμωνο
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/05/2010
Mood : Carnilove- Primordial- Ambrosia- Josera M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Carnilove- Primordial- Ambrosia- Josera Empty Απ: Carnilove- Primordial- Ambrosia- Josera

Δημοσίευση από LAROGATA Κυρ Απρ 09, 2023 2:04 pm

Serenata έγραψε:Καλησπέρα σε όλους!
Αναζητώ ιδιαίτερα εύγευστη grain free τροφή. Διαπιστώνω πως οι γατούλες μου δεν τρώνε πια με πολλή όρεξη τη Naturea  και θα ήθελα κάποια τροφή χωρίς σιτηρά στην ίδια τιμή πάνω κάτω, άρα αποκλείω εξαρχής τις Acana και Orijen, καθώς και την Applaws γιατί η μία μου γάτα είχε εμφανίσει κάποια αλλεργία μετά από αυτή την τροφή πριν χρόνια.
Ψάχνοντας τα συστατικά και τις τιμές των διαφόρων τροφών που κυκλοφορούν, κατέληξα στις ακόλουθες τέσσερις, Carnilove, που μου φαίνεται η καλύτερη απ τις 4, Primordial, Ambrosia και Josera.
Έχει δοικιμάσει κάποιος κάποια από αυτές; Θα μ' ενδιέφερε να μάθω αν βρήκε κάποια γατούλα πολύ δελεαστική κάποια από αυτές ή και κάποια άλλη grain free .
Ευχαριστώ  Smile
Δεν ξερω αν σ'ενδιαφερει η SANABELLE ειναι grain free και σε καλη τιμη.Εγω δινω τη sensitive πολλα χρονια και ειμαι πολυ ευχαριστημενη
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Carnilove- Primordial- Ambrosia- Josera M_thunder

Αρέσει στον χρήστη Serenata

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Carnilove- Primordial- Ambrosia- Josera Empty Απ: Carnilove- Primordial- Ambrosia- Josera

Δημοσίευση από Serenata Τρι Απρ 11, 2023 10:12 pm

Ευχαριστώ για την απάντηση Larogata. Τελικά πήρα δοκιμαστικά την Carnilove, και δείχνουν να την τρώνε με αισθητά περισσότερη όρεξη απ' τη Naturea. Σε δεύτερο χρόνο μπορεί να δοκιμάσω και τη Sanabelle, το κρατάω σαν πληροφορία! Καλή Ανάσταση!
Serenata
Serenata
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Χαλάνδρι
Αριθμός γατουνίων : Αμελί, Καραμέλα, Σερενάτα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γαταχείμωνο
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/05/2010
Mood : Carnilove- Primordial- Ambrosia- Josera M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης