gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παρακαλώ θέλω βοήθεια για να βρει σπίτι ο γατούλης

Πήγαινε κάτω

Παρακαλώ θέλω βοήθεια για να βρει σπίτι ο γατούλης  Empty Παρακαλώ θέλω βοήθεια για να βρει σπίτι ο γατούλης

Δημοσίευση από Νατασα Πεμ Ιαν 26, 2023 9:18 pm

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη,
Θα ήθελα να ζητήσω την βοήθεια σας διότι βρήκα πριν 4 μήνες ένα γατάκι μόλις κάτι ημερών χωρίς την μάνα του το πηγαινοεφερνε ένας κύριος και μου είπε ότι κάποιοι άνθρωποι ηρθαν και το παράτησαν στο πάρκο που είχα πάει εγώ βόλτα.. Έψαχνε μήπως το δεχτεί κάποια γατομανα όμως δεν έγινε αυτό και για να μην πεθάνει το πήρα σπίτι μου και το μεγάλωσα με μπιμπερο. Το θέμα είναι ότι εγώ θα φύγω από την Ελλάδα μόνιμα τον Φεβρουάριο και δεν έχω που να τον δώσω. Κανείς δεν τον θέλει γιατί είναι τόσα γατιά που είναι αδέσποτα και δεν ξέρω τι να κάνω. Έχει μάθει μέσα στο σπίτι και η μόνη μου επιλογή είναι να τον πάω στο χωριό μου να είναι στην εξοχή ομως σε εξωτερικό χώρο και δεν ξέρω πως θα τα πάει με τις υπόλοιπες γάτες εκεί πέρα. Θα ήταν πολύ καλύτερο να πήγαινε σε μια οικογένεια μέσα στο σπίτι έτσι όπως έχει μάθει. Εάν κάποιος ενδιαφέρεται να τον υιοθετήσει παρακαλώ μπορεί να μου στείλει μήνυμα. Η πόλη που μένω είναι η Πάτρα. Η φωτό είναι πιο παλιά αλλά βάζω αυτή προς το πάρων μέχρι να βγάλω άλλη.

Νατασα
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 24
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/01/2023

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης