gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας

+6
Stella M.
koneko
Gatoplikti
psipsa
belezza
Mau
10 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας - Σελίδα 5 Empty Απ: Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας

Δημοσίευση από Gatoplikti Τρι Μάης 29, 2018 12:30 pm

Meow έγραψε:
Mau έγραψε:Νιώθω ότι τον βασάνισα .. απλά ήθελα να σωθεί.. σας ευχαριστώ όλους
Σε καταλαβαίνω απολυτα.Ομως κι αν δεν προσπαθουσες τοσο πιθανον θα ενιωθες το ιδιο ασχημα για το οτι δεν τον βοήθησες Sad  Τουλαχιστον τωρα ξεκουραστηκε.


+++++++++

Εκανες οτι μπορουσες με σκοπο να βοηθήσεις... Ξεκουράστηκε ο γατούλης gatoula gatoula gatoula gatoula

Καλο παράδεισο..... rainbow rainbow
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας - Σελίδα 5 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας - Σελίδα 5 Empty Απ: Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας

Δημοσίευση από belezza Τρι Μάης 29, 2018 6:11 pm

Mau έγραψε:Το ξερω , σιγουρα θα ενιωθα ασχημα . Ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα αυτες οι αποφασεις .. απλα αφου διαγνωστηκε ημουν αισιοδοξη οτι θα πηγαινε καλα, δεν περιμενα να χεροτερεψει και ειδικα μεσα σε μια μερα..  τουλαχιστον δεν ταλαιπωηθηκε αλλο .. ετυχε και εφυγα σαββατο πρωι λες και περιμενε να φυγω για να φυγει .. θα φανει χαζο αλλα τον ειδα στον υπνο μου  ξημερωματα κυριακης να ειναι καλα .. το μεσημερι εμαθα οτι ξημερωματα  κυριακης ειχε φυγει .. ισως να ηρθε να με χαιρετησει και να μου δειξει  οτι πλεον ειναι καλα Sad


Ποτε δν ειναι ευκολο να αποφασισεις τι ειναι το καλυτερο τελικα.Καθε τετοια περιπτωση σε βαζει σε δοκιμασια. Ετσι εξαρταται απο το χαρακτηρα σου πια.
Ουτε εμεις το εχουμε με τις ευθανασιες Δν μπορω να παιξω το ρολο του Θεου και αν πεσω εξω ,πως το ξερω? .Ειχαμε κι εμεις σκυλιτσα που εφυγε 18 χρονων.Υπερηλικας πια .Οταν αρρωστησε ,τοτε δεν γνωριζα οσα ξερω τωρα και απλα φωναξαμε ενα κτηνιατρο της περιοχης που απο πολλα δειγματα τωρα δε θα τον εμπιστευομουν .. Εκανε μονο παυσιπονες ,τιποτα αλλο. Μετα απο μια εβδομαδα που το παλευαμε και δεν υπηρχε επιστροφη ,του ζητησα να κανει ευθανασια και συμφωνησαμε να ερθει το απογευμα της ιδιας μερας . Ομως , μολις γυρισα στο σπιτι η Ιρμα με περιμενε για να φυγει..Της μιλησα ,την πηρα αγκαλια και εσκυψε το κεφαλακι κλεινοντας τα ματακια για παντα. Η Ιρμα ηταν δωρο μου σαν φοιτητρια στο πανεπιστημιο.Αν με ρωτησεις θα ειχα αισθανθει πολυ ασχημα κανοντας ευθανασια και ας το ειχα συμφωνησει . Νιωθω πως δεν την οδηγησα εγω αλλα μια ανωτερη απο μενα δυναμη και ως εδω ηταν το κοινο μας ταξιδι.
Οταν βρηκα το νιαουρελο ,υπηρξαν και αυτοι που μου ειπαν ''θα φυγει '' '' αστον '' ''μην ταλαιπωρεισαι '' ''και μην τον ταλαιπωρεις''. Απαντησα ''δεν υπαρχει περιπτωση '' ''δεν το εκανα στην Ιρμα που ηταν 18 χρ. και θα το κανω σε ενα γατι 30 ημερων?''Μεχρι το τελος θα παλεψουμε και θα τα καταφερουμε .Και τα καταφεραμε . Αν το ειχα κανει τι θα ειχα να λεω τωρα? Θα ειμουν μονο με την αμφιβολια και την ευκολη λυση . Ενδεχομενως συναινωντας στις νεες μεθοδους καποιων γιατρων που βγαζουν ευκολο κερδος ή ευκολη γνωματευση .Ενδεχομενως
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας - Σελίδα 5 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας - Σελίδα 5 Empty Απ: Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας

Δημοσίευση από Mau Τρι Μάης 29, 2018 6:53 pm

Πολύ σωστά τα λες.. με πήρε ο γιατρός σήμερα γιατί ανυσηχησε που δεν άκουσε νέα μας , μου είπε να μη νιώθω άσχημα και ότι έκανα ότι μπορούσα ..
Αν δεν είχε χαθεί χρόνος ίσως να είχε σωθεί , αλλά.. επιμενει οτι δεν ειχε fip και απλα υπεκυψε στην τοξοπλασμωση λογω οτι αφεθηκε πολυ καιρο χωρις καταλληλη θεραπεια.. αυτα
Mau
Mau
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περαμα - Πειραιας
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρακι
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/11/2012
Mood : Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας - Σελίδα 5 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας - Σελίδα 5 Empty Απ: Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας

Δημοσίευση από Lina Τρι Μάης 29, 2018 8:21 pm

Mau έγραψε: Πολύ σωστά τα λες.. με πήρε ο γιατρός σήμερα γιατί ανυσηχησε που δεν άκουσε νέα μας , μου είπε να μη νιώθω άσχημα και ότι έκανα ότι μπορούσα ..
Αν δεν είχε χαθεί χρόνος ίσως να είχε σωθεί , αλλά.. επιμενει οτι δεν ειχε fip και απλα υπεκυψε στην τοξοπλασμωση λογω οτι αφεθηκε πολυ καιρο χωρις καταλληλη θεραπεια.. αυτα
Κι εγώ το πιστεύω κάνατε και οι δύο ότι μπορούσατε ακόμη και τώρα που ήταν αργά. Πού να ήξερες. No
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας - Σελίδα 5 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας - Σελίδα 5 Empty Απ: Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας

Δημοσίευση από Mau Τρι Μάης 29, 2018 9:06 pm

Ευχαριστώ Λίνα μου πολυ που ενδιαφέρθηκες τοσο :*
Mau
Mau
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περαμα - Πειραιας
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρακι
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/11/2012
Mood : Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας - Σελίδα 5 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας - Σελίδα 5 Empty Απ: Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας

Δημοσίευση από Lina Τρι Μάης 29, 2018 9:13 pm

Mau έγραψε:Ευχαριστώ Λίνα μου πολυ που ενδιαφέρθηκες τοσο :*
gatoula
filaki
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : Εγκεφαλιτιδα? την βοηθεια σας - Σελίδα 5 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης