gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

SOS Τραυματισμενο αρρωστο γατακι στο Νεο Ηρακλειο Αττικης

Πήγαινε κάτω

SOS Τραυματισμενο αρρωστο γατακι στο Νεο Ηρακλειο Αττικης Empty SOS Τραυματισμενο αρρωστο γατακι στο Νεο Ηρακλειο Αττικης

Δημοσίευση από Emilyrose Τετ Μαρ 15, 2017 5:44 pm

Καλησπερα παιδια,
σημερα πριν 2 ωρες περιπου βρηκα ενα αρρωστο γατακι (περιπου 8-9 μηνων αν δεν κανω λαθος) στο Νεο Ηρακλειο.. Ηταν πολυ καταπονημενο και δεν πολυκουνιοτανε και ετρεμε.. Πηρα 3 φιλοζωικές οργανωσεις εκει κοντά αλλα καμία δεν απαντουσε.. Μονο ενας κυριος με καλεσε πισω αλλα δεν το προλαβα και δεν εχουμε καταφερει να συντονιστουμε ακομα ωστε να μιλησουμε.. Δεν ηξερα τι να κανω, αλλα ξερω που ακριβως ειναι, οποτε αν μπορεσει καποιος να με βοηθησει να το παμε καπου να το δει ενας κτηνιατρος, κατι.. Δεν εχω αμαξι και δεν μπορουσα να το παρω με το τρενο να το παω στην δικια μου κτηνιατρο, και επιπλεον φοβηθηκα να το παρω στα χερια γιατι εχω και εγω γατακι στο σπιτι και δεν θελω να κολλησει κατι φυσικα διοτι φαινοταν πολυ αρρωστο... Μπορω να βοηθησω και σε καποια ιατρικα του εξοδα και στην ευρεση σπιτιου, οποτε αν υπαρχει καποιος κοντα, να με βοηθησει να το βοηθησουμε Sad
Emilyrose
Emilyrose
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 29
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/10/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης