gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γατακι αρρωστο

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Γατακι αρρωστο Empty Γατακι αρρωστο

Δημοσίευση από Vasileiros Libertidis Τετ Δεκ 14, 2016 11:21 pm

παιδια σας παρακαλω τη βοειθια σας πριν μερικες μερες μαζεψαμε ενα μικρο γατακι απο τον δρομο το ματι το ενα εχει μια μεμβρανη ασπρη που μεγαλωνει σιγα σιγα του δινουμε TOBREX απο την κτηνιατρο μας πρωτινε για αυτο το φαρμακο. μπωρειτε να μου πειτε εαν θα γινει καλα ?
Vasileiros Libertidis
Vasileiros Libertidis
Kitten
Kitten

Άντρας
Γάτα
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/12/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατακι αρρωστο Empty Απ: Γατακι αρρωστο

Δημοσίευση από Gatoplikti Πεμ Δεκ 15, 2016 2:24 pm

Καλησπέρα και καλωσήρθες στο φορουμ!

Αυτο το οποιο ρωτάς μπορει να απαντηθει μονο απο τον γιατρο. Πολλα τέτοια προβληματα διορθώνονται με θεραπεια , αλλα δεν μπορούν να διορθωθούν. Εξαρτάται απο το ποσο έχει προχωρήσει η ασθένεια. Μαλιστα σε προχωρημένη περιπτωση στα μάτια , μονο εξειδικευμένος οφθαλμιατρος κτηνιατρος μπορει να σου δώσει σωστή απάντηση.

Αυτο που μπορώ να σου πω απο την δικη μου την εμπερια ειναι οτι εάν δεν το έχει δει ο γιατρος απο κοντά το γατάκι και απλά έχει προτεινει φάρμακο , να το πας να το δει. Η μεμβράνη που μεγαλώνει δεν νομιζω οτι ειναι θετική εξέλιξη και απο ανάλογη δική μου εμπειρια το κολλυριο θα πρέπει να το δινεις συστηματικά και σιγουρα 3 φορές την ημέρα.
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : Γατακι αρρωστο M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης