gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια Empty Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια

Δημοσίευση από Desdemona Δευ Μάης 19, 2008 1:54 pm

Επειδή (όπως ξέρετε) το παιδί είναι ΜΙΖΕΡΟ στο φαΐ και επειδή (όπως καλύτερα ξέρετε) είμαι μια υστερική γατομάνα, έχω καταλήξει να διαθέτω ένα ντουλάπι με τόνους ξηράς τροφής που δεν πρόκειται να χρησιμοποιηθούν ποτέ. Στη γειτονιά μου έχουν πέσει μαζικές στειρώσεις από έναν καλό κύριο και δεν υπάρχουν αδέσποτα, οπότε οι κροκέτες είναι στη διάθεση όποιου ταΐζει αδεσποτάκια στη Θεσσαλονίκη!
Desdemona
Desdemona
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/11/2007
Mood : Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια Empty Απ: Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια

Δημοσίευση από NiaR Δευ Μάης 19, 2008 2:01 pm

καλη ιδεα αυτη Όλγα...γιατι και εμεις αγοραζουμε ξηρα τροφη την ανοιγουμε τον ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ να φαι .... και την αφηνουμε στην ακρη, αγοραζουμε αλλη μαρκα ξανα τα ιδια...
θα μπορουσαμε αυτες τις τροφες να τις δινουμε σε καποιον που ταιζει αδεσποτες... στην γειτονια μου βγηκα τσαρκα με τις τροφες παραμασχαλα αλλα...αδεσποτη δεν βρηκα...
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια Empty Απ: Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια

Δημοσίευση από life Δευ Μάης 19, 2008 3:10 pm

Desdemona έγραψε:Επειδή (όπως ξέρετε) το παιδί είναι ΜΙΖΕΡΟ στο φαΐ και επειδή (όπως καλύτερα ξέρετε) είμαι μια υστερική γατομάνα, έχω καταλήξει να διαθέτω ένα ντουλάπι με τόνους ξηράς τροφής που δεν πρόκειται να χρησιμοποιηθούν ποτέ. Στη γειτονιά μου έχουν πέσει μαζικές στειρώσεις από έναν καλό κύριο και δεν υπάρχουν αδέσποτα, οπότε οι κροκέτες είναι στη διάθεση όποιου ταΐζει αδεσποτάκια στη Θεσσαλονίκη!
Γιατι δεν της πας στο καταφυγιο της Πυλαιας??? Laughing
http://www.love4pets.gr/?page_id=2
life
life
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός γατουνίων : 1 και 4 σκυλους
Ημερομηνία Εγγραφής : 05/12/2007
Mood : Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια Empty Απ: Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια

Δημοσίευση από Desdemona Δευ Μάης 19, 2008 4:44 pm

life έγραψε:
Desdemona έγραψε:Επειδή (όπως ξέρετε) το παιδί είναι ΜΙΖΕΡΟ στο φαΐ και επειδή (όπως καλύτερα ξέρετε) είμαι μια υστερική γατομάνα, έχω καταλήξει να διαθέτω ένα ντουλάπι με τόνους ξηράς τροφής που δεν πρόκειται να χρησιμοποιηθούν ποτέ. Στη γειτονιά μου έχουν πέσει μαζικές στειρώσεις από έναν καλό κύριο και δεν υπάρχουν αδέσποτα, οπότε οι κροκέτες είναι στη διάθεση όποιου ταΐζει αδεσποτάκια στη Θεσσαλονίκη!
Γιατι δεν της πας στο καταφυγιο της Πυλαιας??? Laughing
http://www.love4pets.gr/?page_id=2
Δεν το είχα σκεφτεί! oksmily3 oksmily3 oksmily3
Desdemona
Desdemona
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/11/2007
Mood : Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια Empty Απ: Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια

Δημοσίευση από Gloriana Δευ Μάης 19, 2008 9:21 pm

Έχω και εγώ μια σακούλα PRO-PLAN AFTER CARE και κάποιες κονσέρβες που δε μου χρειάζονται πλέον.
Είμαι Θεσ/νίκη μπορώ να τα διαθέσω κάπου?
Gloriana
Gloriana
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer
Γατοσπιτόγατα με Γατ-Alzheimer

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 52
Τόπος : Σαλόνικα
Αριθμός γατουνίων : πέρασαν πολλά δεν έμεινε κανένα! :)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπεζ κουκίτσα
Motto : Δεν μπορείτε να αλλάξετε τους άλλους, μπορείτε μόνο να τους αγαπάτε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/11/2007
Mood : Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια M_malakia-sto-tetragono-1

http://apartiosi.blogspot.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια Empty Απ: Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια

Δημοσίευση από marmanga Δευ Μάης 19, 2008 9:53 pm

Στη γειτονιά μου έχει μπόλικες αδέσποτες και δυο κυρίες που τις φροντίζουν καθημερινά, αλλά βάζω στοίχημα ότι θα υπάρχουν και πιο κοντινά σας μέρη. Δεν είναι δυνατόν να ζείτε και οι τρεις σε "ευρωπαϊκές" γειτονιές! Shocked
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια Empty Απ: Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια

Δημοσίευση από NiaR Τρι Μάης 20, 2008 8:46 am

Μαρίνα μου καθόλου Ευρωπαικη η γειτονια... αλλα δεν ξερω να χαρω ή οχι (φολες????) που δεν εχω δει αδεσποτη εδω γυρω....???????????
Ισως λογω του περιφερειακου δρομου να μην εχουμε στην γειτονια μου γατες. εδω η γατα της απεναντι καθε μερα κατεβαινει κατω στην εισοδο και λιαζεται στο πατακι της πολυκατοικια ςκαι μολις βαρεθει ανεβαινει μονη της πανω (!!!) θα την αφηνε αν ειχε κινδυνο ??? (καλα μεταξυ μας θελω να της χτυπησω την πορτα μια μερα κ να ρωτησω ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΑΥΤΟ,,, ειναι και Σιαμ η γατα!!!)
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια Empty Απ: Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια

Δημοσίευση από life Τρι Μάης 20, 2008 9:51 am

marmanga έγραψε:Στη γειτονιά μου έχει μπόλικες αδέσποτες και δυο κυρίες που τις φροντίζουν καθημερινά, αλλά βάζω στοίχημα ότι θα υπάρχουν και πιο κοντινά σας μέρη. Δεν είναι δυνατόν να ζείτε και οι τρεις σε "ευρωπαϊκές" γειτονιές! Shocked
Σε εμας παντως εχει ελαχιστες γατες...και απο αυτες μονο ενας κοκκινουλης ερχεται και τρωει σε εμας.Ε,το σακουλακι με τις κροκετες το εχουμε λιγο πολυ ολοι στο ντουλαπι μας Laughing
life
life
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός γατουνίων : 1 και 4 σκυλους
Ημερομηνία Εγγραφής : 05/12/2007
Mood : Χαρίζονται κροκέτες για τα αδεσποτάκια M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης