gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πρησμενο πατουσακι ξανα

Πήγαινε κάτω

Πρησμενο πατουσακι ξανα Empty Πρησμενο πατουσακι ξανα

Δημοσίευση από anniem Τρι Σεπ 08, 2015 12:40 am

Καλησπερα κ απο μενα. Νομος του Μερφυ, οταν πνιγομαστε στη δουλεια ν αρρωσταινει το κοριτσι μου! Δευτερη φορα προφανως κολλαει η αμμος στις τριχουλες στο πατουσακι κ απ τη λυσσα της να το βγαλει εχει πρηστει. Την πρωτη φορα το ειδα δυο μερες πριν το Δεκεμταυγουστο κ ετρεχα να βω κτηνιατρο. Της ειχε κανει ενεση αντιβιωση κ propiogenta. οχι ο δικος της κτηνιατρος (μενω Καλλιθεα κ ο δικος μας ειναι Πετρουπολη κ δεν εχω αυτοκινητο). Το θεμα μου ειναι οτι θ αναγκαστω (λογω 14ωρων στη δουλεια) να την ξαναπαω σ αυτον εδω στην Καλλιθεα (δεν ξερω αν επιτρεπεται ν αναφερω το ονομα του) καθαρος κ οκ αλλα πρεπει να σου κανει κλικ ο γιατρος κ αυτος δεν.. να ρωτησω γνωμες για τον Αιλουρο, μιας κ με ενα ταξακι θα μου ειναι ευκολο σχετικα να την πηγαινω? ευχαριστω! Θ ανεβασω κ βιντεακι να δειτε ποσο αστεια νιαουριζει
anniem
anniem
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Kallithea, Athens
Αριθμός γατουνίων : 1
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : waffles
Motto : everything is possible.. with a cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πρησμενο πατουσακι ξανα Empty Απ: Πρησμενο πατουσακι ξανα

Δημοσίευση από anniem Τρι Σεπ 08, 2015 12:42 am

Επισης γνωμες για να της αλλαξω αμμο! Λογω του οτι ετρωγε μικρη που ηταν αυτη απο πηλο, της επαιρνα την τελειως λεπτη. Ειχα παρει κρυσταλλικη οταν πρηστηκε πρωτη φορα το πατουσακι αλλα δεν της αρεσε καθολου κ τελειωσε σε 4 μερες με το ζορι κ δεν βγαινω οικονομικα ετσι.
anniem
anniem
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Kallithea, Athens
Αριθμός γατουνίων : 1
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : waffles
Motto : everything is possible.. with a cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης