gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

+16
LAROGATA
kouix
Mau
nosyparker
florans
Μαριάννα
Gatoplikti
ZIZIKOS
psipsa
houlieta
Ηρακλένια
Lina
marina289
crispyfelinagr
dagger
Leviathan
20 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Gatoplikti Κυρ Αυγ 23, 2015 3:50 pm

Βάλτε την φιλενάδα του την Ακάλι να τον βρει !! ntountouka
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από LAROGATA Κυρ Αυγ 23, 2015 9:00 pm

Gatoplikti έγραψε:Βάλτε την φιλενάδα του την Ακάλι να τον βρει !! ntountouka
Δεν ξερω αν θα πιασει βρε Γατοπληκτουλα και εγω ειχα κανει το ιδιο με τη Φανη ειχα παρει μαζι μου την Ηρω και το μονο που ειχα καταφερει ηταν ν'αφηνιασει η Ηρω και να κατουρηθει απ΄το φοβο της μες τη γατοφορο.Μονο ψαξιμο και να ρωτανε τη γειτονια.Μακαρι ο Τζαρβαν να ειναι καλα prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από ZIZIKOS Κυρ Αυγ 23, 2015 10:48 pm

Βρε παιδιά ο Τζάρβαν λείπει πόσο σχεδόν ?? 10 μέρες ?

Δε μπορεί τόσες μέρες να είναι νηστικός και χωρίς νερό.
Όσο φοβισμένος και νάναι κάπου θάχει ξεμυτίσει για να φάει κάτι.
Ίσως πλησίασε σε κάποιο σπίτι απ τα πολλά που υπάρχουν με κήπτους κι επειδή είναι φοβικός κάποιος να τον λυπήθηκε, να τουδωσε να φάει και νάχει μείνει σε καμμιά γωνιά ή να τον έχει κάποιος γείτονας.
Θα είναι πολύ φοβισμένος κι αν τον τάισε κάποιος λογικό είναι να μην έφυγε.

΄Οσο για τα άλλα συμφωνώ με τη Kouix (κοίταγμα παντού μη σας ξέφυγε κάτι).

Άλλωστε αφού δεν έχει φανεί τίποτα κακό στη γειτονιά εξακολουθώ να πιστεύω ότι "No news, good news"

Εύχομαι για άλλη μια φορά να βρεθεί το συντομότερο και να είναι καλά

luckluckluckluckluckluckluckluckluckluckluck
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από florans Κυρ Αυγ 23, 2015 11:28 pm

Αυτο ακριβως εαν ηταν νηστικο και χωρις νερο,θα ειχε βγει για να φαει,αποκλειεται να τρωει απο τα σκουπιδια!Οταν ενα γατι δραπετευει απο το χωρο του,παει να πει κατι δεν του αρεσει,εμενα το ειχε σκασει η πρωτη μου γατουλα  η Τερεζα εννεα χρονων τοτε,  επειδη ενιωθε μοναξια γιατι ηταν πολλες ωρες μονη της και παρασυρθηκε απο αλλες γατες,ειχε κρυφτει στο ακαλυπτο  γιατι ειχε φοβηθει και δεν εβγαινε με τιποτα,ειχα φαει το κοσμο να την ψαχνω ,εχασα τρια κιλα σε πεντε μερες, καθε μερα εκλαιγα, στη δουλεια με κοροιδευαν  ωσπου τη πεμπτη μερα το βραδυ ακουσα το κουδουνακι της και το νιαουρισμα της απεναντι στο κηπακι της διωροφης πολυκατοικιας δηλαδη με φωναζε να παω να την παρω και ετσι κατεβηκα και την βρηκα , εξαντλημενη ,ειχε αμυχες στα ποδια και στο προσωπο ,φανταστειτε η καημενη θα προσπαθουσε να προστατευτει απο αλλα γατια ,προφανως την ειχε κοψει  η λορδα και η διψα.Οταν μπηκε σπιτι θυμαμαι επινε νερο και δεν χορταινε και ετρωγε με λυσσα!Τα φοβικα γατια με τους ανθρωπους δεν ειναι αναγκη να τα πιασεις,αμα τους βαλεις φαγητο καθονται εκει που τρωνε! Ευχομαι να βγω ψευτρα και συντομα να γυρισει ο Τζαρβαν,το ευχομαι με ολη μου την καρδια! prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi
florans
florans
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Βυρωνας
Αριθμός γατουνίων : 5 Μινι,Γκεραλτ,Μικυ ( Τερεζα και Νταιζη μας κοιταζουν απο ψηλα!)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας γιατι χουρχουριζουμε πιο πολυ!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ολα ειναι πολυ γλυκουτσικα! τα θελω ολα!!
Motto : Αγαπη και ανθρωπια!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/02/2012
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από nen Δευ Αυγ 24, 2015 12:46 am

kouix έγραψε:Εχετε  ψάξει καλα  στην ταρατσα...!?!?!! ...

επισης καπου κοντα  στον  φωταγωγό...?  στην βαση του φωταγωγού ίσως...?  


Αυτό κυρίως. Μην είναι πουθενά αποκλεισμένος και χωμένος εκεί πάνω ή σε άλλη ταράτσα..

florans έγραψε:Οταν ενα γατι δραπετευει απο το χωρο του,παει να πει κατι δεν του αρεσει,

Θα διαφωνήσω. Ναι σε κάποιες περιπτώσεις μπορεί να μην του αρέσει κάτι.. Πολλές φορές όμως φεύγουν από περιέργεια αν βρουν ανοιχτά παράθυρα/πόρτες και μετά ή δεν ξέρουν να γυρίσουν ή δεν μπορούν για κάποιο λόγο.

Ελπίζω να βρεθεί ο Τζαρβαν και πάνω από όλα να είναι καλά όπου και να βρίσκεται.
nen
nen
Kill Deal Cats
Kill Deal Cats

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο.
Motto : Θα πεθάνουμε όλοι
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/11/2014
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_skat10

https://www.facebook.com/judopatras

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Gatoplikti Δευ Αυγ 24, 2015 1:04 am

Αυτο με την ταράτσα πάντωες μπορει να παιζει ή ακομα και να πήγε σε κάποια διπλανη ταρατσα ισως?

Μαρια φαντάζομαι και αυτο εξαρτάται απο το γατι.
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από florans Δευ Αυγ 24, 2015 1:05 am

Εαν δεν μπορουσε να γυρισει πισω πιστευω θα νιαουριζε γοερα ,και θα εκλαιγε να πανε να τον παρουν,για μενα πρεπει να κοιταξουν εκει κοντα,στους γειτονες!
florans
florans
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Βυρωνας
Αριθμός γατουνίων : 5 Μινι,Γκεραλτ,Μικυ ( Τερεζα και Νταιζη μας κοιταζουν απο ψηλα!)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας γιατι χουρχουριζουμε πιο πολυ!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ολα ειναι πολυ γλυκουτσικα! τα θελω ολα!!
Motto : Αγαπη και ανθρωπια!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/02/2012
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από dagger Τρι Αυγ 25, 2015 8:14 pm

τον βρήκαμε oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3

ειμαι ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος του κόσμου

τον κοιτάζω που καθαρίζεται και νοιώθω σαν να έχω όλο τον κόσμο δικό μου


Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
dagger
dagger
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 62
Τόπος : Δάφνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 16 και τέλος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : όλες τις εποχές .... με μια αδυναμία στον χειμώνα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τώρα πια κανένα ...έκλεισα σαν γατομάνα
Motto : follow your dream
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2015
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Ηρακλένια Τρι Αυγ 25, 2015 8:20 pm

elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun

Πού ήταν; Είναι καλά;
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τρι Αυγ 25, 2015 8:20 pm

oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3

χαίρομαι τόοοοοοσο πολύ και μπορώ να καταλάβω τη χαρά σου
Επιτέλους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είναι καλά ????? Που ήταν το ΄παλιόγατο happy2 happy2  τόσες μέρες.


Απ τα πιο ευχάριστα νέα σήμερα
oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3

υγ. από δω και πέρα προσοχή στα μπαλκόνια !!!! ΚΑΙ στις πόρτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oksmily3oksmily3oksmily3oksmily3oksmily3oksmily3oksmily3oksmily3
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από thanoschris1 Τρι Αυγ 25, 2015 8:35 pm

Μα τι καλά νέα!!!! cheers cheers cheers cheers

Που ήταν ο σενιόρος τόσες μέρες εεεε????

Δεν θα πω τίποτα..  tafos tafos .... καλώς τον δέχτηκες τον γυριστρούλη!!!
thanoschris1
thanoschris1
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 63
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΟΥΖΟΥΡΟΚΑΙΡΟΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μμμμμ...όλες
Motto : ΘΕΛΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΙ ΑΓΑΠΑΚΙΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/12/2013
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από crispyfelinagr Τρι Αυγ 25, 2015 9:06 pm

dagger έγραψε:τον βρήκαμε  oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3

ειμαι ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος του κόσμου

τον κοιτάζω που καθαρίζεται και νοιώθω σαν να έχω όλο τον κόσμο δικό μου  


Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy


Τον βρήκατε Veryhappy Veryhappy Veryhappy
ΤΟΝ ΒΡΗΚΑΤΕ; Veryhappy Veryhappy Veryhappy
ΤΟΝ ΒΡΗΚΑΤΕ; Veryhappy Veryhappy Veryhappy

Αχ, υπέροχα νέα! Υπέροχα! Veryhappy Veryhappy Veryhappy

Πως το βρήκατε το μπλε αγόρι;

Αντε, να μην ξαναχαθεί κανένα άλλο mati mati mati mati mati mati mati mati mati
crispyfelinagr
crispyfelinagr
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 29
Αριθμός γατουνίων : -
Motto : Tomorrow everything's gonna be better
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/09/2013
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Mau Τρι Αυγ 25, 2015 9:47 pm

Μπραβο!! Smile θελουμε λεπτομερη αναλυση της ευρεσης strike
Mau
Mau
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περαμα - Πειραιας
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρακι
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/11/2012
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από LAROGATA Τρι Αυγ 25, 2015 9:52 pm

Τι υπεροχα νεα!!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από dagger Τρι Αυγ 25, 2015 10:14 pm

Λοιπόν εδώ και 2 ωρες ο αλητηριος , ο μπαγασας , η αγαπη μου η ομορφη ειναι πάλι στην αγκαλιά μου.

Κατ αρχην να ευχαριστησω ολους οσους κοινοποίησαν το ότι χάθηκε , όπως και για τις συμβουλές σας .... γιατί αυτα με τις αφίσες κλπ κλπ δεν τα ηξερα .

Ειναι σε πάρα πολύ καλή κατάσταση , λίγο αδυνατος , αλλά συμπεριφέρεται σαν να μην έλειψε μια μέρα.

Κλαψουρίζει λίγο , κυνηγιέται με τον γκαλαξυ , παιξαμε και με ενα κουβάρι , θα με τρελάνει τελειως λέμε αυτός.

Εχει φαει αρκετά .... ο πειναλέος .... χαχαχαχχαχα και τωρα εχει καθισει στην θεση του πανω στο κρεβατι μου και καθαρίζει την κορμάρα του .

Τις τελευταιες 3 μέρες ειχα πολλά τηλεφωνήματα για τον τζαρβαν , με πληροφορίες που τον ήθελαν να περιφέρεται 3-4 μέρες και όχι 15 ...
2 απο αυτα μου ανεφεραν το ίδιο πράγμα , τον είχαν δει στο σινεμά , απέναντι από το σπίτι μου.
Προχθες ενας υπαλληλος του σινεμά μας ειπε ότι τον είδε στο δωμάτιο που βαζανε τις σφουγγαρίστρες .
Σημερα με το που ανοιξε το σινεμά , βασικα πριν ανοιξει , μου λεει ο συζυγος ,,,, ο δικος σου ειναι απεναντι στο σινεμα ....
Κατεβηκε η κορη μου με φαγάκι , και αυτό ήταν ....
Για φοβικο γατί πάντως μια χαρά μας ήρθε αμέσως , κλαιγοντας με την ουρά σηκωμένη ....

Που ήταν τόσες μέρες και γιατί δεν εμφανιζόταν δεν ξέρω. 12 μερες δεν τον ειχε δει ανθρωπος , και ξαφνικα τον εβλεπαν ολοι ?

Παντως ειναι καλα και αυτο εχει σημασία

Τα υπόλοιπα ενα ενα γιατί περασα 15 μέρες στην κόλαση

περί πόρτας:

αποψε θα κοιμηθω χωρίς εφιάλτες , πεταγομουν στον υπνο μου γιατι νομιζα ότι τον ακουγα να σαλταρει στο κρεβατι μου ...
αστε που εβλεπα σε ονειρο τα πεθαμενα μου συνεχεια , και τους μιλαγα και ρωταγα που ειναι ο τζαρβαν και μου απανταγε ο Μαρκος λέει και μου ελεγε οτι δεν τον ειχε δει , μιλαμε οτι ειχα σαλταρει τελειως.
Λες και ανοιξε μια τρυπα καπου μέσα μου και εφευγε η χαρά , το γελιο .... και ξαφνικα ολα εγιναν οπως πριν.

Οταν τον πηρα ορκιστηκα οτι αυτο θα ειναι το τελευταιο του σπίτι.
Πηρα ενα πλασμα πονεμένο , με πληγες σε σωμα και ψυχη.
Και το μεταμορφωσα με την αγαπη μου σε μια γατα που ομοια της δεν υπαρχει.
Και την δουλεια που καναμε την ειδα σήμερα , στο βλέμμα του , στον τροπο που αφέθηκε στην αγκαλια μας, στον τροπο που ερχεται και μου τριβεται ...

Γυριζω και τον κοιτάζω που κοιμάται ....
Η ζεστασιά που αισθανομαι κοιταζοντας τον , η χαρά ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΝΤΑΙ

πάσχω από οξεία Τζαρβαν-ίτιδα happy2 happy2




dagger
dagger
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 62
Τόπος : Δάφνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 16 και τέλος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : όλες τις εποχές .... με μια αδυναμία στον χειμώνα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τώρα πια κανένα ...έκλεισα σαν γατομάνα
Motto : follow your dream
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2015
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Mau Τρι Αυγ 25, 2015 10:31 pm

Σιγουρα καπου εκει ηταν απο την αρχη! Αντε κ λιγο παραπερα! Smile Smile
Mau
Mau
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Περαμα - Πειραιας
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρακι
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/11/2012
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Ηρακλένια Τρι Αυγ 25, 2015 10:39 pm

dagger έγραψε:

περί πόρτας:


Σπόιλερ:

Άντε τέλος καλό, όλα καλά!! Να ηρεμήσετε κι εσείς (αυτά απ'ό,τι φαίνεται πάντα ήρεμα είναι, μόνο εμάς ξέρουν να ταράζουν happy2 )
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Lina Τρι Αυγ 25, 2015 10:57 pm

Καλώς τον δεχθήκατε!!!!!!!!!!!!!
Υπέροχα νέα, μπράβο elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από florans Τετ Αυγ 26, 2015 1:05 am

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!  Veryhappy  Veryhappy  Veryhappy  Veryhappy  Veryhappy Βρε ο γλυκουλης σου  ο Τζαρβαν,ειπε να ξεσκασει και να παει στο σινεμα να δει καμμια ταινια!! tiletheatis Θερινο ειναι το σινεμα;Τελος καλο,ολα καλα,ευτυχως που ειχε τρυπωσει εκει και δεν γυρνουσε στους δρομους,που υπαρχουν κινδυνοι!!Ηρεμησε και χαλαρωσε τωρα και απολαυσε το κουκλο Τζαρβαν σου!!  party1 Δως του πολλα φιλακια!! filaki filaki filaki filaki filaki heart heart heart heart heart
florans
florans
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Βυρωνας
Αριθμός γατουνίων : 5 Μινι,Γκεραλτ,Μικυ ( Τερεζα και Νταιζη μας κοιταζουν απο ψηλα!)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας γιατι χουρχουριζουμε πιο πολυ!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ολα ειναι πολυ γλυκουτσικα! τα θελω ολα!!
Motto : Αγαπη και ανθρωπια!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/02/2012
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από nen Τετ Αυγ 26, 2015 1:14 am

Αχ μπράβο! Πολύ χάρηκα, τον σκεφτόμουν συνέχεια αυτόν τον γατούλη. heart Εύχομαι να μην ξανά έχει καμία ταλαιπωρία πια ο καημενούλης και εσείς να μην ξανά πάθετε τέτοια λαχτάρα.

Δέσε την πόρτα με 5 αλυσίδες καλύτερα Razz
Στο μεταξύ δεν έχω καταλάβει. Σε αυτήν την πόρτα έχετε πρόσβαση μέσω του διαμερίσματος ή πρέπει να βγείτε στους διαδρόμους της πολυκατοικίας για να πάτε εκεί;
nen
nen
Kill Deal Cats
Kill Deal Cats

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο.
Motto : Θα πεθάνουμε όλοι
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/11/2014
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_skat10

https://www.facebook.com/judopatras

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από abyssinia Τετ Αυγ 26, 2015 1:48 am

Μπραβο , τελεια ειδηση. Η ειρωνεια ειναι οτι στο φπ γραφει οτι ο τζαρβαν χαθηκε απεναντι απο το δημοτικο σινεμα και δεν πηγε ο νους κανενος οτι εκει ακριβως βρισκεται τοσες μερες.
Τοσες φορες διαβασα το κειμενο και κοιτα να δεις.
Τωρα να ηρεμησεις και να ξεκουραστεις. Ολα πηγαν καλα και ο κουκλινος ειναι μαζι σας.
Πιστευω οτι πολλοι ανθρωποι χαρηκαν σημερα με αυτη την ειδηση. Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
abyssinia
abyssinia
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 49
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ολα τα γατακια του κοσμου
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2013
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Gatoplikti Τετ Αυγ 26, 2015 1:51 am

Αντε μπράβο μπράβο !! oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
Τελικα για ακομα μια φορα αποδυκνειεται οτι τα γατια που φεύγουν ειναι κοντα στο σπιτι τους!!!

Σινεφιλ λοιπον ο μεσιέ και μαλιστα ειχε βρει και καταφύγιο στην αποθηκη!!

Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από dagger Τετ Αυγ 26, 2015 4:36 am

Αυτη δεν ειναι γατα
Ειναι το κατι αλλο.
Κατ αρχην συμπεριφερεται σαν να μην ελειψε 15 ολοκληρες μέρες
Ενα χοτ ντογκ πηγα να φαω η γυναικα και μου αφησε μόνο το ψωμι με την κετσαπ και την μουσταρδα -- μπλιαξ.
Εχει φαει επισης μια κονσερβα , κροκετες , εχει πιει μισο λιτρο νερό ... εχει κανει μια κοιλάρα νααααααααααα απο το φαγητο ... κοιμάται αγκαλια με την ακαλι , επαιξε με τον γκαλαξυ ... ολα τα κανει κανονικα .
Μονο που γουργουρίζει ..... αυτο ειναι καινουργιο μιας και δεν γουργουριζε ποτέ μέχρι τώρα .
Και έχει και πολλά αέρια .... και κοιμάται στην μούρη μου διπλα ... οποτε μοσχομυρίζω .... Laughing Laughing Laughing Laughing αλλά χαλάλι του
Μ αρεσει που εκλεισα και το δωματιο μου για να ηρεμησει - ποιος ηρθε λεει ? - και να ξεκουραστει ....
Τοσα ξερω τοσα λεω ή μηπως τοσα νοιωθω τοσα κανω ?
Δεν εχω ιδέα ...
Τελικα ο μονος που ειχε χασει τον υπνο του εδω μέσα ήμουν εγώ μου φαινεται.
dagger
dagger
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 62
Τόπος : Δάφνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 16 και τέλος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : όλες τις εποχές .... με μια αδυναμία στον χειμώνα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τώρα πια κανένα ...έκλεισα σαν γατομάνα
Motto : follow your dream
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2015
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από marina289 Τετ Αυγ 26, 2015 5:28 am


επιτέλους!
πρόσεχέ τον (όλα τους) σαν τα μάτια σου

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από tsili Τετ Αυγ 26, 2015 6:29 am

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Επιτέλους....Άμα πια τα βρωμογατα ...Γεννημένα για να χάνουμε μέρες από τη ζωή μας...Τρέλανέ τον στα φιλιά τον μούργο
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από florans Πεμ Αυγ 27, 2015 2:19 am

Ειναι κουκλος ο ατιμουλης!! fancat fancat fancat Δος του πολλα φιλακια!! filaki
florans
florans
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Βυρωνας
Αριθμός γατουνίων : 5 Μινι,Γκεραλτ,Μικυ ( Τερεζα και Νταιζη μας κοιταζουν απο ψηλα!)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας γιατι χουρχουριζουμε πιο πολυ!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ολα ειναι πολυ γλυκουτσικα! τα θελω ολα!!
Motto : Αγαπη και ανθρωπια!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/02/2012
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από dagger Πεμ Αυγ 27, 2015 12:35 pm

Πολλές και όμορφες καλημέρες από εμένα και τον Τζάρβαν, του οποίου οι ματάρες είναι σταθερά καταπράσινες .

Δεν του δινω φιλάκια ,,, αυτός μου δίνει
Με εχει ταράξει στις κουτουλίτσες , τα φιλάκια και όλα τα γλυκαναλατα που κανουν τα χαλβαδογατα.
Και φυσικά το παλιο μας χούι δεν μας αφησε .
5 το πρωί με ξυπνάει να του βαλω να φάει.
dagger
dagger
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 62
Τόπος : Δάφνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 16 και τέλος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : όλες τις εποχές .... με μια αδυναμία στον χειμώνα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τώρα πια κανένα ...έκλεισα σαν γατομάνα
Motto : follow your dream
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2015
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από houlieta Πεμ Αυγ 27, 2015 1:02 pm

Μπραβο ρε παιδιά, μπραβο!.. Smile
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

.... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 Empty Απ: .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ)

Δημοσίευση από Μαριάννα Κυρ Αυγ 30, 2015 11:00 pm

Μπράβο!!! Εγώ μόλις τώρα το είδα το πήρα χαμπάρι ότι έχουμε νέα και ότι βρέθηκε!!! Να κλείσει και η σιχαμένη πόρτα να μη ξαναφύγει γατάκι. Πάντως χάρηκα, διάβασα ένα καλό νέο και μου έφτιαξε η μέρα γιατί κατά τα άλλα όλο κακά έχουμε αυτές τις μέρες...
Μαριάννα
Μαριάννα
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα, Ελλάδα.
Αριθμός γατουνίων : Περισσότερα.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γάνοιξη, Γατοκαίρι, Γατόπωρο, Γειτώνας...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κάθε γατεργάρης στον γάτο του..
Motto : Το σύμπαν συνουσιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/06/2011
Mood : .... Χάθηκε γατούλης, βοήθεια. (Δάφνη, Αθήνα) (ΒΡΕΘΗΚΕ) - Σελίδα 2 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης