gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ  Empty Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ

Δημοσίευση από Μαριάννα Τετ Αυγ 13, 2014 5:49 pm

Καλησπερα σας ειχα παει στη φιλοζωικη για να κανω εξαιτασεις στη γατουλα που βρηκα και τους ειχανε φερει νεογεννητα για ευθανασια... τους ζητησα να μου δωσουνε λιγο χρονο μπας και βρω καποιον με γατομανα η καποιον να ξερει να τα μεγαλωσει! Εγω εχω ηδη 3 γατες ενα σκυλο εναν αδεσποτουλη που φροντιζω και τη μικρη που βρηκα χτες το προβλημα ειναι οτι ενας απ τους γατους μου εχει τον ερπητοποιο που ειναι θανατηφορος για μωρα και δυστυχως δε μπορω να παρω ουτε ενα επισης το σπιτι μου ειναι μικρο οποτε δεν τιθεται θεμα απομονωσης σε καποιο δωματιο με τοσα ζωα και 2 ατομα να ζουν σε αυτο. Σας παρακαλω πολυ προωθηστε το μπορει κατι να βρεθει για τα μωρα!!!
Η διευθυνση της φιλοζωικης ειναι αγιων αναργυρων 34 νεα χαλκηδονα και το τηλ τους 2102581391
Μαριάννα
Μαριάννα
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα, Ελλάδα.
Αριθμός γατουνίων : Περισσότερα.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γάνοιξη, Γατοκαίρι, Γατόπωρο, Γειτώνας...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κάθε γατεργάρης στον γάτο του..
Motto : Το σύμπαν συνουσιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/06/2011
Mood : Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ  M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ  Empty Απ: Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ

Δημοσίευση από deppiekat Σαβ Αυγ 16, 2014 9:48 pm

9milli έγραψε:Καλησπερα σας ειχα παει στη φιλοζωικη για να κανω εξαιτασεις στη γατουλα που βρηκα και τους ειχανε φερει νεογεννητα για ευθανασια... τους ζητησα να μου δωσουνε λιγο χρονο μπας και βρω καποιον με γατομανα η καποιον να ξερει να τα μεγαλωσει! Εγω εχω ηδη 3 γατες ενα σκυλο εναν αδεσποτουλη που φροντιζω και τη μικρη που βρηκα χτες το προβλημα ειναι οτι ενας απ τους γατους μου εχει τον ερπητοποιο που ειναι θανατηφορος για μωρα και δυστυχως δε μπορω να παρω ουτε ενα επισης το σπιτι μου ειναι μικρο οποτε δεν τιθεται θεμα απομονωσης σε καποιο δωματιο με τοσα ζωα και 2 ατομα να ζουν σε αυτο. Σας παρακαλω πολυ προωθηστε το μπορει κατι να βρεθει για τα μωρα!!!
Η διευθυνση της φιλοζωικης ειναι αγιων αναργυρων 34 νεα χαλκηδονα και το τηλ τους 2102581391

Shocked τα καημενούλιαα!!!  Sad Θα το προωθήσω στο φβ και θα πώ και σε φίλους μου να βοηθήσουν.. κρίμα είναι τόσο δα ψυχούλες .....  Sad


Έχει επεξεργασθεί από τον/την deppiekat στις Σαβ Αυγ 16, 2014 9:59 pm, 1 φορά

deppiekat
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 22
Τόπος : Athens, Greece
Αριθμός γατουνίων : 5 αδεσποτάκια♥ (Doremi, Καφετούλα, Γκριζούλης, Τομ, Λουξ)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη, Γατοκαλοκαίριι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τα γατάκια της Καφετούλας που μας τα κρύβει στο υπόγειοοο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/08/2014
Mood : Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ  Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ  Empty Απ: Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ

Δημοσίευση από fotini123 Σαβ Αυγ 16, 2014 9:55 pm

Ελπίζω να μην κατάλαβα καλά... Υπάρχει φιλοζωική η οποία κάνει ευθανασίες σε μωράκια?
fotini123
fotini123
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Αριθμός γατουνίων : 1
Motto : say no to speciesism
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/08/2013
Mood : Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ  M_playtrain

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ  Empty Απ: Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ

Δημοσίευση από Μαριάννα Τρι Αυγ 19, 2014 9:47 pm

Καλησπέρα τώρα είδα τις απαντήσεις.
deppiekat κατάφερα να βρώ άτομο την επόμενη μέρα το πρωί και τους πήρε τηλέφωνο και του είπαν ότι "όλα απεβίωσαν λόγω έλειψης της μαμάς τους" ,δυστυχώς δε το πολυπίστεψα, fotini123 ναι κι εγώ σοκαρίστηκα και τους ρώτησα σα χαζή "δεν είναι παράνομη η ευθανασία σε ζώα χωρίς θέμα υγείας?" και μου απαντήσαμε "όχι αν δεν έχουνε ακόμα ανοίξει τα μάτια τους, δε θεωρούνται κανονικά ζώα ακόμα και το κράτος έχει νομιμοποιήσει το να τα βάζουμε για ύπνο"... ΔΥΣΤΥΧΩΣ
Μαριάννα
Μαριάννα
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα, Ελλάδα.
Αριθμός γατουνίων : Περισσότερα.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γάνοιξη, Γατοκαίρι, Γατόπωρο, Γειτώνας...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κάθε γατεργάρης στον γάτο του..
Motto : Το σύμπαν συνουσιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/06/2011
Mood : Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ  M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ  Empty Απ: Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ

Δημοσίευση από Τίγη Τετ Νοε 05, 2014 10:17 pm

Τι έγιναν τελικά τα μωράκια ?
Τίγη
Τίγη
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 0
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τάμπυ Άσπρο- Πορτοκαλί και κοντά ποδαράκια
Motto : Η πιο δυνατή αγάπη, είναι η αγνή αγάπη
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/11/2014
Mood : Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ  M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ  Empty Απ: Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ

Δημοσίευση από Μαριάννα Πεμ Νοε 06, 2014 2:45 am

Είχαμε βρει εθελοντή την επόμενη μέρα ,αλλά όταν τους τηλεφώνησε το ίδιο μεσημέρι του είπαν ότι πέθαναν όλα επειδή δεν είχαν τη μαμά τους...
Μαριάννα
Μαριάννα
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα, Ελλάδα.
Αριθμός γατουνίων : Περισσότερα.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γάνοιξη, Γατοκαίρι, Γατόπωρο, Γειτώνας...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κάθε γατεργάρης στον γάτο του..
Motto : Το σύμπαν συνουσιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/06/2011
Mood : Μωρα κινδυνευουν απο ευθανασια! ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ  M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης