gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

!!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!!

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

!!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!! Empty !!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!!

Δημοσίευση από Mira1 Σαβ Απρ 05, 2014 12:26 pm

!!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!!
ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΣΗΜΕΡΑ (04/04/2014) ΤΡΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ. Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΕ ΘΑ ΤΑ ΚΟΙΜΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥΣ. ΓΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΘΑ ΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΟΜΩΣ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΗΔΗ ΑΛΛΑ ΠΕΝΤΕ ΜΩΡΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΒΡΗΚΕ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΑ ΣΥΝ ΤΟΥ ΟΤΙ ΑΠΟΥΣΙΑΖΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ, ΣΥΝΕΠΩΣ ΑΔΥΝΑΤΕΙ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΕΙ ΣΤΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥΣ. ΕΠΕΙΓΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΓΑΤΟΜΑΜΑ Ή ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΑΤΟΜΟ, ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΙΣΟΥΝ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ. ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6947024685 EΛΕΝΗ
Περιοχή Αθήνα
Mira1
Mira1
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : συννεφιασμενος...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Βρετανικη κοντοτριχη!
Motto : ...δως μου τη δυναμη να αντεξω, οσα δεν καταλαβαινω...
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/03/2014
Mood : !!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!! M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

!!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!! Empty Απ: !!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!!

Δημοσίευση από catsforever Σαβ Απρ 05, 2014 2:36 pm

Εχω ξαναδιαβασει το θεμα σου και σε άλλη κατηγορια.Εχω απαντησει σε εκεινο-να μην τα ξαναγραφω.Πηγαινε να δεις.
Αυτό που πιστευω ότι θα δωσει μια λυση είναι:
μπορει η φιλη σου να τα δωσει σε φιλοζωικες οργανώσεις για αδεσποτα.Τι λες?
Δε χρειαζεται ο κυριος να ξερει ότι τα δωσατε σε φιλοζωικη.Απλα θα του πειτε ότι μια άλλη φιλη σας τα υιοθετησε.
ΕΡΩΤΗΣΗ:Γιατι να τα κοιμισει αυτος ο κυριος αφου δεν του ανηκουν (η του ανηκουν και κανω λαθος?);
catsforever
catsforever
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 25
Τόπος : σπιτι μου,στο γατοσπιτο
Αριθμός γατουνίων : ολα τα γατακια της γειτονιας τα οποια ταϊζουμε!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γαταχείμωνο ή γατακαλόκαιρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μερλινα
Motto : Τα ομορφοτερα πραγματα στη ζωη δεν ειναι πραγματα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/03/2013
Mood : !!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!! M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

!!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!! Empty Απ: !!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!!

Δημοσίευση από Mira1 Κυρ Απρ 06, 2014 2:24 pm

Καλησπερα,εχω κι εγω απαντησει εκει.
Οσο αφορα τις φιλοζωικες,εχουν ηδη πολλα υπο τη προστασια τους.Τα συγκεκριμενα μπορουν να τα δεχτουν μονο οταν μεγαλωσουν λιγο.Γι'αυτο κανω εκκληση σε οποιον μπορει,να τα παρει εστω για λιγο!
Ο ''κυριος'' που με ρωτας,τα βρηκε, αλλα επειδη δε θελει να φερει την ευθυνη τους ,διαλεξε να τους χαρισει μια ''ανθρωπιστικη'' λυση,αυτη του θανατου.Δυστυχως πολλοι ''φιλοζωοι'',των ενθαρυναν.Μιλησα με τη κοπελα που τα εχει τωρα και μου ελεγε κλαιγωντας,πως την αντιμετωπισαν αυτοι οι ''φιλοζωοι''.Ηθελα να ηξερα,αν επροκοιτο για το δικο τους κατοικιδιο,το ιδιο θα ελεγαν;Υποκριτες..
Mira1
Mira1
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : συννεφιασμενος...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Βρετανικη κοντοτριχη!
Motto : ...δως μου τη δυναμη να αντεξω, οσα δεν καταλαβαινω...
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/03/2014
Mood : !!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!! M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

!!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!! Empty Απ: !!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!!

Δημοσίευση από catsforever Κυρ Απρ 06, 2014 4:51 pm

Οντως!Μα τι εχουν στο μυαλο τους!Ακου εκει:φιλοζωοι να προτεινουν ευθανασια!Και πολλες φιλοζωικες τα λενε αυτά.Και μετα λεγονται φιλοζωικες!Μακαρι να μπορουσα να κανω κατι.Εχω πει και σε φιλες μου μηπως μπορουν να υιοθετησουν ένα,δυο ή και τα τρια γατακια μα δε μπορουν:η μια εχει σκυλο,η άλλη δε θελει πολύ τις γατες,η άλλη εχει ηδη γατα ενώ στη γειτονια της υπαρχουν πολλα σκυλια και τελος,εκεινη που δεν εχει κατοικιδιο,δεν την αφηνουν οι γονεις της!Ελεος!
Παντως,ευχομαι να σωθουν τα γατακια!
 luck 
catsforever
catsforever
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 25
Τόπος : σπιτι μου,στο γατοσπιτο
Αριθμός γατουνίων : ολα τα γατακια της γειτονιας τα οποια ταϊζουμε!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γαταχείμωνο ή γατακαλόκαιρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μερλινα
Motto : Τα ομορφοτερα πραγματα στη ζωη δεν ειναι πραγματα.
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/03/2013
Mood : !!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!! M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

!!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!! Empty Απ: !!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!!

Δημοσίευση από Thales Δευ Απρ 07, 2014 12:48 pm

Καλημερα,
να σας υπενθυμησω κι εγω οτι βρηκα πριν δυο εβδομαδες 4 νεογεννητα περιπου 3 ημερων. Μιλησα με ενα σωρο φιλοζωικες. Το ιδιο μου προτειναν. ΕΥΘΑΝΑΣΙΑ!!!. εΙΛΙΚΡΙΝΑ ΦΙΛΟΖΩΙΚΕς ΣΕ ΡΟΛΟ ΜΠΌΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. Υπαρχει ομως και η δικαιολογια οτι ειναι υπερπληρεις και δεν εχουν τα μεσα να κανουν κατι. Τουλαχιστον ας δινουν θαρρος και κουραγιο και πληροφοριες σε ολους εμας που εχουμε την ευαισθησια,ακομη, να νοιαζομαστε για τις αθωες ψυχουλες που τυχαινει να συνανταμε. Αλλωστε οκ μπορει να εχουν τα δίκια τους αλλα δεν θα επρεπε η πρωτη οδηγια σε καποιον που βρισκεται στη θεση μας να ειναι η ευθανασια.
Με χαρα ομως αν καποιος απο αυτους διαβασει το ποστ μου ,τους πληροφορω οτι και τα 4 ειναι ζωντανα, μεγαλωνουν, ανοιξανε ματακια και ολα αυτα σε απαντηση ολων οσων μου ειπαν οτι θα ψοφησουν.
Καλο κουραγιο!!!!!!!

Thales
Kitten
Kitten

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 45
Αριθμός γατουνίων : 4
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/03/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

!!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!! Empty Απ: !!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!!

Δημοσίευση από Mira1 Δευ Απρ 07, 2014 12:51 pm

Καλη δυναμη σε οσους νιαζομαστε ,Thales.Η υποκρισια και σκληροτητα ειναι απιστευτη !!!
Mira1
Mira1
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : συννεφιασμενος...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Βρετανικη κοντοτριχη!
Motto : ...δως μου τη δυναμη να αντεξω, οσα δεν καταλαβαινω...
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/03/2014
Mood : !!! ΣΟΣ !!! KAΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ 3 ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ!!! M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης