gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Για ρίξτε μια ματιά εδώ!!

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Για ρίξτε μια ματιά εδώ!! Empty Για ρίξτε μια ματιά εδώ!!

Δημοσίευση από calliope g. Πεμ Οκτ 03, 2013 5:24 pm

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.656578937700628.1073741828.211790238846169&type=1

Έξι γατάκια ψάχνουν οικογένεια

Τα έξι αυτά γατάκια τα αφήσανε σε μια κούτα έξω από το κτηνιατρείο της κυρίας Χρυσούλας Παπαδοπούλου,
ενώ η ίδια έλειπε σε διακοπές...
Πέρα λοιπόν από το νομικό κομμάτι που θα πάρει τον δρόμο του,  μιας και η κάμερα κατέγραψε την "φιλόζωη" που τα άφησε,
τα μικρά αφού αποπαρασιτώθηκαν, φιλοξενούνται και είναι έτοιμα να βρουν τις οικογένειες τους...
Είναι 45 ημερών, τρώνε κονσέρβα και ξηρά τροφή, πηγαίνουν στην άμμο τους και όπως θα διαπιστώσετε υπάρχουν χρώματα για όλα τα γούστα. Eίναι 3 αρσενικά - 3 θηλυκά και θα δοθούν εντός Αττικής με συμβόλαιο υιοθεσίας.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6945958452 (Χρυσούλα)

Για ρίξτε μια ματιά εδώ!! Qxxu
calliope g.
calliope g.
Γατ-εθελόντρια
Γατ-εθελόντρια

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Νίκαια Αττική
Αριθμός γατουνίων : 5 + 1 αγγελούδι και 1 σκυλάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : 'Ανοιξη-Φθινόπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : 'Ολα όσα έχουν γούνα!
Motto : Αύριο όλα θα είναι καλύτερα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/10/2012
Mood : Για ρίξτε μια ματιά εδώ!! M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Για ρίξτε μια ματιά εδώ!! Empty Απ: Για ρίξτε μια ματιά εδώ!!

Δημοσίευση από Mimomama Τετ Οκτ 09, 2013 8:07 pm

Χριστέ μου να μπορούσα να τα πάρω όλα !!!! Τί καραμελένια πλάσματα είναι αυτά ! Κάνω κάθε τόσο οφθαλμόλουτρο με τη φωτογραφία !!

Mimomama
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Αριθμός γατουνίων : Το νέο γατούλι και όσα και αν μαζευτούν στην αυλή !! Η Ζιζέλ μας κοιμήθηκε..
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μακάρι να μπορούσα να μαζέψω άπειρα ζωάκια...
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/05/2013
Mood : Για ρίξτε μια ματιά εδώ!! 19749211

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Για ρίξτε μια ματιά εδώ!! Empty Απ: Για ρίξτε μια ματιά εδώ!!

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Οκτ 09, 2013 8:54 pm

Το ένα έχει έντονα χαρακτηριστικά "σιάμ"! Αυτό και τα δύο μαυρουλάκια είναι φανταστικά!Καλότυχα να είναι!!mati mati 
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Για ρίξτε μια ματιά εδώ!! M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Για ρίξτε μια ματιά εδώ!! Empty Απ: Για ρίξτε μια ματιά εδώ!!

Δημοσίευση από anta Τετ Οκτ 09, 2013 10:21 pm

δεν μ αρέσει να κάνω το κοκόρι και να γίνομαι κατίνα αλλά θέλω να μάθω ποια "φιλόζωη" το έκανε αυτό,να βγουν τα πλήρη στοιχεία και το βίντεο στη δημοσιότητα και να υπάρξει και νομική συνέχεια επι του θέματος,δεν υπάρχει μεγαλύτερος συναισθηματικός εκβιασμός απο το να αγαπάς τα ζώα κ να στα πετάνε μπαλάκι στη πόρτα σου.Και όλα αυτά γιατι δεν δώσανε 25 ευρω να κάνουνε μια στείρωση!Το έχω ζήσει στο παλιο μου σπίτι που ήταν μονοκατοικία,έφτασα να έχω 15 γάτες ώσπου μια "καλή "γειτόνισα τα δηλητηρίασε επειδή ήταν πολλά. Η κυράτσα τα πέταξε στη κτηνίατρο και δεν βαριέσαι θα κάνει κάτι,αν η γιατρός έλειπε ενα μήνα ακόμα θα πέθαιναν απο ασιτία ή θα τα κατασπάραζε κανένα σκυλί,όμως η "φιλόζωη"το έκανε το χρέος της.ΝΤΡΟΠΗ.

anta
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : 5
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/07/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Για ρίξτε μια ματιά εδώ!! Empty Απ: Για ρίξτε μια ματιά εδώ!!

Δημοσίευση από calliope g. Πεμ Οκτ 10, 2013 7:52 am

anta έγραψε:δεν μ αρέσει να κάνω το κοκόρι και να γίνομαι κατίνα αλλά θέλω να μάθω ποια "φιλόζωη" το έκανε αυτό,να βγουν τα πλήρη στοιχεία και το βίντεο στη δημοσιότητα και να υπάρξει και νομική συνέχεια επι του θέματος,δεν υπάρχει μεγαλύτερος συναισθηματικός εκβιασμός απο το να αγαπάς τα ζώα κ να στα πετάνε μπαλάκι στη πόρτα σου.Και όλα αυτά γιατι δεν δώσανε 25 ευρω να κάνουνε μια στείρωση!Το έχω ζήσει στο παλιο μου σπίτι που ήταν μονοκατοικία,έφτασα να έχω 15 γάτες ώσπου μια "καλή "γειτόνισα τα δηλητηρίασε επειδή ήταν πολλά. Η κυράτσα τα πέταξε στη κτηνίατρο και δεν βαριέσαι θα κάνει κάτι,αν η γιατρός έλειπε ενα μήνα ακόμα θα πέθαιναν απο ασιτία ή θα τα κατασπάραζε κανένα σκυλί,όμως η "φιλόζωη"το έκανε το χρέος της.ΝΤΡΟΠΗ.
Δυστυχώς Άντα αυτή είναι η πραγματικότητα και μακάρι οι άνθρωποι αυτοί να καταλάβαιναν τι κάνουν.
Σίγουρα ο κόσμος μας θα ήταν καλύτερος αν σεβόμασταν όλα τα όντα που μοιράζονται μαζί μας τη γη.
calliope g.
calliope g.
Γατ-εθελόντρια
Γατ-εθελόντρια

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Νίκαια Αττική
Αριθμός γατουνίων : 5 + 1 αγγελούδι και 1 σκυλάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : 'Ανοιξη-Φθινόπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : 'Ολα όσα έχουν γούνα!
Motto : Αύριο όλα θα είναι καλύτερα...
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/10/2012
Mood : Για ρίξτε μια ματιά εδώ!! M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης