gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό

+4
Πούπσυ
Τζούλι το Κατσούλι
vaso
LAROGATA
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό Empty Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό

Δημοσίευση από LAROGATA Κυρ Αυγ 18, 2013 10:48 pm

Η Ηρώ είναι  ένα ξεχωριστό πλάσμα και αναζητά τον άνθρωπο που θα αγαπήσει την ιδιαιτερότητα της.
Σήμερα ειναι περίπου 5 μηνών ,βρέθηκε σχεδόν μωρό απο εθελόντριες της Στέγης Αδέσποτων του ΖΩΣΥΠΕ στο Πέραμα.
Άκουσαν το κλάμα της και όταν βγήκαν έξω να την ψάξουν,ανακάλυψαν ένα μωρό γατάκι πάνω στη διπλανή μάντρα να κλαίει και με το δεξί χεράκι του να κρέμεται απ΄τον ώμο.Σύμφωνα με τους κτηνιάτρους το χεράκι της ήταν νεκρό και θα'πρεπε ν'ακρωτηριαστεί για ν'αποφευχθούν πιθανή τραυματισμοί.Φιλοξενήθηκε για λίγο καιρό απο εθελόντρια,πριν λίγες μέρες ακρωτηριάστηκε και απο τότε φιλοξενείται στο σπίτι μου,κοντά στις 5 γάτες του σπιτιού μας.Έχω μείνει εντυπωσιασμένη με αυτό το υπέροχο πλάσμα.
Ποτέ δεν μπορούσα να φανταστώ πόσο εύκολα και γρήγορα θα μπορούσε να κάνει τα πάντα.
Τρέχει ,παίζει κρυφτό και κυνηγητό με την άλλη μικρή του σπιτιού,βάζει το ποντίκι της στο στόμα και χοροπηδάει σαν τρελλοκάτσικο.
Είναι ένα χαρούμενο και ευτυχισμένο γατάκι που αν δεν το προσέξεις δεν μπορείς να φανταστείς ότι είναι τριποδάκι.
Η μικρη μας ηρωίδα λοιπόν αναζητά εκείνον τον ξεχωριστό άνθρωπο,γιατί είναι και εκείνη ξεχωριστή , που θα την αγαπήσει και θα της χαρίσει το δικό της σπίτι.Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας ,αποπαρασιτωμένη και εμβολιασμένη και αν έχει την κατάλληλη ηλικία και στειρωμένη.Αν θέλετε να την γνωρίσετε και να την αγαπήσετε ,επικοινωνήστε με το κινητό μου  6976075126 ή με το 6945367391 Μάρθα υπεύθυνη του ΖΩΣΥΠΕ 
Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό 180820133327_zps0a4c85d0Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό 180820133320_zps3aacb560Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό 180820133318_zps03d88da8
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό Empty Απ: Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό

Δημοσίευση από vaso Κυρ Αυγ 18, 2013 11:17 pm

mati mati mati mati mati 
luck luck luck luck luck

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό Empty Απ: Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Δευ Αυγ 19, 2013 11:30 am

Μωράκι μου... Sad heart Sad heartSadheart
Μαράκι, δηλαδή εσύ τη φιλοξενείς;; Ψυχάρα, όπως πάντα...gatoula gatoula gatoula Το καλύτερο σπίτι να βρει μωρέ η μαχήτρια η όμορφη!!!mati mati mati

Έντιτ: Τώρα κατάλαβα, η κοπέλα της αγγελίας τη φιλοξενεί. Laughing  Το "ψυχάρα" πάντως ισχύει!!kissss 
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό Empty Απ: Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό

Δημοσίευση από LAROGATA Δευ Αυγ 19, 2013 12:58 pm

Eγω βρε συ το φιλοξενω,η Λαρογατα ονομα και πραγμα.Μακαρι να βρεθει κατι για τη μικρουλα,γιατι πολυ το φοβαμαι οτι θα γινουν 6 τα σπιτογατα μου ,ζωη να'χουνSad 
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό Empty Απ: Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Αυγ 19, 2013 2:24 pm

αχ αυτά τα ξεχωριστά γατάκια... πόσο τα αγαπώ!!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό Empty Απ: Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό

Δημοσίευση από Ηρακλένια Δευ Αυγ 19, 2013 4:11 pm

αχ κι εγώ τα αγαπάω πολύ αυτά τα μωρά!
τι όμορφη μπουμπού! flower flower flower 
καλή τύχη θα έχει σίγουρα (γιατί ακόμα κι αν δεν υιοθετηθεί έχει ήδη σπιτάκι απ'ότι φαίνεται blinking )
luck luck luck luck luck luck
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό Empty Απ: Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Δευ Αυγ 19, 2013 6:41 pm

LAROGATA έγραψε:Eγω βρε συ το φιλοξενω,η Λαρογατα ονομα και πραγμα.Μακαρι να βρεθει κατι για τη μικρουλα,γιατι πολυ το φοβαμαι οτι θα γινουν 6 τα σπιτογατα μου ,ζωη να'χουνSad 
Αχ, βρε Μαράκι...grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug filaki filaki filaki filaki filaki filaki 
Σπόιλερ:
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό Empty Απ: Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό

Δημοσίευση από Kikiriki Δευ Αυγ 19, 2013 10:39 pm

Κοινοποίησα και εύχομαι καλή τύχη!!!!
Βάλε πολλές φωτογραφίες της!
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό Empty Απ: Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό

Δημοσίευση από LAROGATA Τρι Αυγ 20, 2013 3:38 pm

Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:
LAROGATA έγραψε:Eγω βρε συ το φιλοξενω,η Λαρογατα ονομα και πραγμα.Μακαρι να βρεθει κατι για τη μικρουλα,γιατι πολυ το φοβαμαι οτι θα γινουν 6 τα σπιτογατα μου ,ζωη να'χουνSad 
Αχ, βρε Μαράκι...grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug filaki filaki filaki filaki filaki filaki 
Σπόιλερ:
To κρατησαμε το λουλουδακι,αλλα δυστυχως εχω μεγαλο προβλημα με τα Λαρογατα,ενω στην αρχη την ειχαν δεχτει μια χαρα,εδω και ενα μηνα περιπου σεληνιαζονται και μονο που την μυριζονται,δεν μπορω να τα αφησω ουτε 5 λεπτα μαζι,ειναι ικανα να την ξεσκισουν Sad .Εχω χωρισει το σπιτι στα δυο και ευελπιστω οτι μεγαλωνοντας η μικρη θα μπορει να τους αντιμετωπισει,δεδομενου οτι μαλλον θα γινει τεραστια!!
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό Empty Απ: Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό

Δημοσίευση από LAROGATA Τρι Σεπ 03, 2013 5:06 pm

Η μικρή Ηρώ μεγαλώνει και ακόμα περιμένει τον δικό της άνθρωπο που θα αγαπήσει την ιδιαιτερότητά της.
'Εκανε και τα εμβόλια της και είναι έτοιμη για το δικό της παντοτινό σπιτάκι
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό Empty Απ: Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό

Δημοσίευση από kat-cats Τρι Σεπ 03, 2013 9:17 pm

Ομορφο πλάσμα και ξεχωριστό!!! κοίτα να δεις τι κακούλια μπορούν να γίνουν αυτά τα ξεχωριστά πλάσματα....εύχομαι να πάνε όλα καλά για τη μικρή Ηρώ!!!
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό Empty Απ: Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Σεπ 04, 2013 4:37 pm

LAROGATA έγραψε:
Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:
LAROGATA έγραψε:Eγω βρε συ το φιλοξενω,η Λαρογατα ονομα και πραγμα.Μακαρι να βρεθει κατι για τη μικρουλα,γιατι πολυ το φοβαμαι οτι θα γινουν 6 τα σπιτογατα μου ,ζωη να'χουνSad 
Αχ, βρε Μαράκι...grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug filaki filaki filaki filaki filaki filaki 
Σπόιλερ:
To κρατησαμε το λουλουδακι,αλλα δυστυχως εχω μεγαλο προβλημα με τα Λαρογατα,ενω στην αρχη την ειχαν δεχτει μια χαρα,εδω και ενα μηνα περιπου σεληνιαζονται και μονο που την μυριζονται,δεν μπορω να τα αφησω ουτε 5 λεπτα μαζι,ειναι ικανα να την ξεσκισουν Sad .Εχω χωρισει το σπιτι στα δυο και ευελπιστω οτι μεγαλωνοντας η μικρη θα μπορει να τους αντιμετωπισει,δεδομενου οτι μαλλον θα γινει τεραστια!!
ωωω, τώρα το είδα αυτό. Έλα, βρε Μαράκι, πώς το έπαθαν αυτό, αφού θυμάμαι την είχαν δεχτεί αμέσως.No No Τι κρίμα... Μήπως τους μυρίζει παράξενα επειδή μεγαλώνει και δεν έχει στειρωθεί ακόμα; Πόσο είναι τώρα; Καλά, το ότι προορίζεται για τεράστια είναι πολύ ωραίο, λατρεύω τεράστιες γάτες.heart heart Όσο για την Ηρώ την Ηρωίδα, κάτι μου λέει ότι τα περνάει τόσο όμορφα σπίτι σας, που δε θα θέλει με τίποτα να φύγει.filaki filaki filaki Καλότυχα να είναι και τα δυο, με όποιον κι αν ζήσουν! mati mati mati 
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό Empty Απ: Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό

Δημοσίευση από joygreek Κυρ Σεπ 08, 2013 5:05 pm

τι όμορφη που είναι!!!!!
ευχομαι να βρεί ένα πολύ καλό σπίτι!!!!!!!
heart 
joygreek
joygreek
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 26
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκαλοκαίρι
Motto : Για σένα είναι ένα μικρό κομμάτι της ζωής σου. Για αυτό είσαι όλη του η ζωή!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/09/2013
Mood : Η ξεχωριστή Ηρώ,η μικρή μας ηρωίδα ,αναζητά τον δικό της ξεχωριστο γατογονιό M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης