gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γατάκι δεν τρώει!!!! SOS!!!!!!!!

+8
ΒρουκοΜπετινόσπιτο
f.m123
Дanae
zeledaki
calliope g.
Osi
Gatoplikti
Elena29
12 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Γατάκι δεν τρώει!!!! SOS!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Γατάκι δεν τρώει!!!! SOS!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΒρουκοΜπετινόσπιτο Παρ Μάης 03, 2013 8:00 pm

Μπράβο.Συνέχισε να του αλέθεις τις κροκέτες και να τις βάζεις στο γάλα. Κάντο και λίγο πιο πηχτό το περιεχόμενο σιγά σιγά και άνοιξε πιο μεγάλη τρύπα στο μπιμπερό για να το ρουφάει. Smile
ΒρουκοΜπετινόσπιτο
ΒρουκοΜπετινόσπιτο
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 58
Τόπος : Κέρκυρα
Αριθμός γατουνίων : 2 αδέλφια,λατρεμένα και κακομαθημένα + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας για χουχούλιασμα ..
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τις χνουδόμπαλες της Μαρίνας,και μια ταρταρούγα με φακίδες.
Motto : Every dog has his day - but the nights are reserved for the cats.
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/07/2012
Mood : Γατάκι δεν τρώει!!!! SOS!!!!!!!! - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατάκι δεν τρώει!!!! SOS!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Γατάκι δεν τρώει!!!! SOS!!!!!!!!

Δημοσίευση από Elena29 Σαβ Μάης 04, 2013 9:41 am

Ε ναι σιγουρα θα το κάνω αυτό γιατί εχθές στουμπωνε λίγο η τρύπα μπροστα στο μπιμπερο και σκεφτομουν να το κάνω πιο ελαφρυ ή να ανοιξω μεγαλυτερη τρύπα????
Σε πόσο καιρο πιστεύετε θα τρώει μόνη της????
Πάντως ολα καλά!!!!Δεν ξαναέκανε με αυτο το φάρμακο εμετο και κανει πιο συμπαγή τα κακάκια του!!!!!!
Τρώει πάααααρα πολυ και με πολύ μανια!!!!!και αρχισε και σκαρφαλωνει τώρα απο κάτω στο παντελόνι μου και φτανει μέχρι πάνω στον ώμο μου!!! geiaxara
Και φέρνει γύρω γύρω όλο το δώμάτιο και παιζει!!!!ΜΕ δαγκώνει κιόλας και μου ορμάει !!!! xazo

Elena29
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/04/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατάκι δεν τρώει!!!! SOS!!!!!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Γατάκι δεν τρώει!!!! SOS!!!!!!!!

Δημοσίευση από ΒρουκοΜπετινόσπιτο Σαβ Μάης 04, 2013 8:29 pm

Elena29 έγραψε:Ε ναι σιγουρα θα το κάνω αυτό γιατί εχθές στουμπωνε λίγο η τρύπα μπροστα στο μπιμπερο και σκεφτομουν να το κάνω πιο ελαφρυ ή να ανοιξω μεγαλυτερη τρύπα????
Σε πόσο καιρο πιστεύετε θα τρώει μόνη της????
Πάντως ολα καλά!!!!Δεν ξαναέκανε με αυτο το φάρμακο εμετο και κανει πιο συμπαγή τα κακάκια του!!!!!!
Τρώει πάααααρα πολυ και με πολύ μανια!!!!!και αρχισε και σκαρφαλωνει τώρα απο κάτω στο παντελόνι μου και φτανει μέχρι πάνω στον ώμο μου!!! geiaxara
Και φέρνει γύρω γύρω όλο το δώμάτιο και παιζει!!!!ΜΕ δαγκώνει κιόλας και μου ορμάει !!!! xazo
Μπράβο... Smile Κανονικά αφου σκαρφαλώνει κιόλας μπορεί να φάει σε λίγες μέρες μόνο του.Δοκίμασε καμιά πατέ κονσερβούλα που είναι μαλακιά για αρχή,μέχρι να συνηθίσει τις κροκετούλες. Smile
ΒρουκοΜπετινόσπιτο
ΒρουκοΜπετινόσπιτο
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 58
Τόπος : Κέρκυρα
Αριθμός γατουνίων : 2 αδέλφια,λατρεμένα και κακομαθημένα + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας για χουχούλιασμα ..
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τις χνουδόμπαλες της Μαρίνας,και μια ταρταρούγα με φακίδες.
Motto : Every dog has his day - but the nights are reserved for the cats.
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/07/2012
Mood : Γατάκι δεν τρώει!!!! SOS!!!!!!!! - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης