gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

+18
psipsa
f.m123
ralou
zeledaki
Gatoplikti
Δανάη_Δ
otz
Πούπσυ
Cat-Fairy
gigi&nala
LAROGATA
kat-cats
Theodora*
alex..niaou
nosyparker
Δ²
marina289
kouix
22 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kat-cats Τετ Μάης 22, 2013 10:42 am

Σε καταλαβαίνω...η κατάσταση είναι άσχημη προφανώς...και είναι τόσο κρίμα γιατί αυτό το κοριτσάκι πραγματικά είναι πολύ όμορφο!!! ευχαριστουμε για την πρόσκληση, αν και ελπίζω να βρεθεί ένα υπέροχο σπιτάκι γρήγορα γι αυτό το μικρουλάκι!! φιλάκια στην κοιλίτσα της από εμένα παρακαλώωωωω Smile
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από Gatoplikti Τετ Μάης 22, 2013 11:34 am

Αχχ καταλαβαινώ!! Την καλύτερη τυχη να έχει αυτο το αγαπησιάρικο πλασματάκι luck luck luck
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Σαβ Μάης 25, 2013 12:23 am

να ΄μαστε πάλι.... κάνουμε βόλτες πάνω στον καναπέ, και περιμένουμε να μας ζητήσει κάποιος που θα μας αγαπήσει πολύ.... Smile

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Wp000788d


ΥΓ: σήμερα στον κήπο εμφανίστηκε και η γατομαμά μου , που έφερε βόλτα τα υπολοιπα αδερφάκια μου....
Τα αδερφάκια μου δεν έκατσαν για την φωτογράφηση.... στράφηκαν σε άτακτη φυγή.... happy2 φοβήθηκαν τα χαζά... happy2 happy2
η μαμά μου όμως (που εμενα με έχει ξεχάσει απο τότε που ήμουν 15 ημερων) έκατσε να φωτογραφηθεί, γιατι της εχουν πει οτι εχει όμορφα μάτια και την έχει δει μοντέλο Smile Smile
να τη:
2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Mamafifas







kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από zeledaki Σαβ Μάης 25, 2013 3:38 pm

Θεα η φιφα μακαρι κ αυτη γρηγορα να βρει σπιτακι κ εμεις ακομα ψαχνουμε για τον μικρο μπομπιρα...Μακαρι να πιανοταν η μανουλα κ να μπορουσατε να τη στειρωσετε για να σταματησει καποια στιγμη να συμβαινει αυτο.. Smile
zeledaki
zeledaki
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη θα έλεγα είναι η καλύτερη εποχή
Motto : Keep Walking!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/08/2011
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Σαβ Μάης 25, 2013 4:16 pm

ζελαδάκι γλυκό 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 270712 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 134150 (χμ... φραουλα κατα προτίμηση... χε χε χε)

ΤΟ θεμα "αδεσποτων" δεν λύνεται απο μία γατούλα που θα πιάσω εγω και θα στειρώσω....

(btw εγω έπιασα 3 μωρα.... και ΑΥΤΑ... θα τα στειρώσω, γιατι τόσα πέσαν στα ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ και χρειαζονταν την ΑΝΑΓΚΗ ΜΟΥ αλλιως θα πεθαιναν....)

ΤΟ ΘΕΜΑ θα λυθεί όταν, σταματήσουν οι ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ να είναι ΤΟΣΟ ανευθυνοι....
Που παίρνουν ένα γατάκι (απο υιοθεσία, γιατι το ζητησε η κόρη τους, γιατι τους άρεσε το χρώμα και πήγαινε σετάκι με το τραπεζάκι του σαλονιού, και για χιλιους άλλους λόγους) και μετα το ένα, το κάνουν 5 (γιατι το βαζουν και ζευγαρώνει) και απο τα 5, χαρίζουν το ΕΝΑ και τα άλλα 4 τα αμολάνε στους δρόμους.

ΣΗΜΕΡΑ για παραδειγμα.... μου ήρθε να πιασω απο το μαλλι μία (τρελή) έξω απο το κτηνιατρείο, που ηρθε να χαϊδεψει την ΦΙΦΟΥΛΑ ... (η οποία εκανε σήμερα τα πρωτα της εμβολια.... 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 501866)

γιατι απο το μαλλί...?

γιατι μου ειπε... οτι ΕΙΧΕ 4 γατιά.... 3 κορίτσια και ενα αγόρι.

και το αγόρι (οπως ήταν αναμενόμενο) ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕ και τα τρία κοριτσάκια (για να μην εχουν παραπονο....)

και ετσι, εχει σήμερα 22 (!!) γατάκια.......

και (λεω οτι ειναι ΤΡΕΛΗ) γιατι είχε την αφέλεια και την χαζομάρα, να μου πει οτι ΘΑ ΤΑ ΑΜΟΛΥΣΕΙ στον δρόμο λιγο ακόμη να ξεπεταχτούν.... γιατι δεν μπορει να τα ταϊζει όλα...... 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 260204
....... ΔΥΣΤΥΧΩΣ...... τρελοί σαν κι αυτήν.... υπαρχουν πολλοι....
(που -δεν μου το βγαζει κανεις απο το μυαλο αυτο.... ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ!!!)

...... κι ετσι.... τα 20 ΑΜΟΛΥΜΕΝΑ γατούνια της ΤΡΕΛΗΣ..... θα γίνουν σε 9 μήνες..... (στην καλύτερη) 70 στην χειρότερη 150....


και πάει λέγοντας............


ΥΓ: δεν την επιασα απο το μαλλί.... 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 388464 την τύπα, γιατι θα λερωνόμουν.... πρεπει να είχε πίο πολλούς ψύλους αυτη, απο το γατάκι που έφερε στο γιατρο......
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από alex..niaou Σαβ Μάης 25, 2013 6:56 pm

kouix έγραψε:να ΄μαστε πάλι.... κάνουμε βόλτες πάνω στον καναπέ, και περιμένουμε να μας ζητήσει κάποιος που θα μας αγαπήσει πολύ.... Smile

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Wp000788d


ομορφια μου,πώς μεγαλωσες μωρε! heart heart heart
τετοια γατια δε μενουν αζητητα.. οπως σου ειχα πει,παιζει ρολο κ το οτι ερχεται καλοκαιρι κ σου λεει ο αλλος "που να παιρνω τωρα γατι,κ στις διακοπες τι θα κανω(κλπ κλπ)απο σεπτεμβριο!"

βγαλε μαρη αρτεμη μια καλη φωτο το μωρο,ολο κουνημενες ή νυχτερινες βαζεις! Madd happy2
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Σαβ Μάης 25, 2013 11:17 pm

χαχαχα θα ανεβασω αύριο...... στο υποσχομαι.... 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 134150


Σπόιλερ:
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Κυρ Μάης 26, 2013 5:34 pm

ορίστε, μ' έφαγεςςςς..... 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 690518

εδω η φίφα αγναντεύει το μέλλον της.......

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Wp000856r


κι εδω κλασικά κάνει μπαλαρινιές......

(στο ξύπνιο της)
note: προσπαθει να κανει την φιγουρα που της εμαθαν στο μπαλετο προχθες... δωστε σημασια στην γλώσσα 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 986261
2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Topaleuw


κι εδω κανει μπαλαρινιες στον υπνο της
(η λεγομενη υπνοπαιδεία) 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 986261 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 986261 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 986261

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Xeriapsila
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από alex..niaou Κυρ Μάης 26, 2013 5:46 pm

oksmily3
την αγαπωωωω! heart
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από Δανάη_Δ Κυρ Μάης 26, 2013 7:08 pm

Μωρ' τι ζούζουλο είναι δαύτο;;; salia
Δανάη_Δ
Δανάη_Δ
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : 0
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Το βαφτιστήρι μου τον Πύρο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/03/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Κυρ Μάης 26, 2013 11:04 pm

alex..niaou έγραψε: 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 742497

την αγαπωωωω! 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 45749


.... κι εγώ την αγαπώ.... 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 126539 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 517937


Δανάη_Δ έγραψε:Μωρ' τι ζούζουλο είναι δαύτο;;; 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 661956

.... ενδιαφέρεσαι....? 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 517937 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 517937 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 517937 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 517937


Ειναι η φίφα η μπαλαρίνα.... (με τ' ονομα)...!!!! κι όσο περνάει ο καιρός και δεν την ζητάει κανεις, τόσο ανεβάζει το κασέ της το "ψώνιο".... 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 986261 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 986261 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 986261

(την ψωνάρα την έχει γονιδιακή απο την μάνα της.... 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 270712
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από zeledaki Κυρ Μάης 26, 2013 11:18 pm

Φραουλα προτιμω κ εγω happy2 οσο για αυτην στο κτηνιατρο τι να πω απλα αυτο που λεω παντα καποιοι εχουν ξεχασει να κατεβουν απο τα δεντρα κ μετα αντε να σωσεις τη κατασταση εγω παντως στειρωσα φετος 5 θυληκες στη γειτονια αδεσποτες επειδη πιανοντουσαν κ τωρα τις ταιζω οτι μπορω κανω αλλα οταν ακουω τετοια.. No
zeledaki
zeledaki
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη θα έλεγα είναι η καλύτερη εποχή
Motto : Keep Walking!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/08/2011
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Φανούλα ενα ανοιξιάτικο λουλούδι

Δημοσίευση από LAROGATA Κυρ Μάης 26, 2013 11:25 pm

Η Φανούλα είναι ένα γλυκό ανοιξιάτικο λουλούδι.Μια γατούλα 40 ημερών το πολύ ,αλλά μ΄ένα απίθανο μουτράκι,ζωηρή ,παιχνιδιάρα ,ψάχνει να βρεί το σπίτι των ονείρων της.Θα γίνει μακρύτριχη και απο τώρα είναι μια ντίβα.
Την φιλοξενώ προσωρινά ,μιας και δεν μπόρεσα να την αφήσω εκεί που την ειχε μεταφέρει μαζί με το αδελφάκι της η μαμά τους.Το αδελφάκι της σκοτώθηκε μπροστά στα μάτια και μου ηταν αδύνατο να την αφήσω εκει που την βρήκα.
Εχει αποπαρασιτωθεί μέσα-έξω και αναλαμβάνω τα πρώτα της ιατρικά έξοδα.
Αν βρεθεί ο κατάλληλος γατο-γονιός γι'αυτο το υπέροχο πλάσμα θα αναλάβω και ένα μέρος των εξόδων για τη στείρωση της όταν φτάσει την κατάλληλη ηλικια.
Για πληροφορίες επικοινωνήστε με το 6976075126[img]2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 260520132912_zps80afc104[/img][img]2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 260520132910_zps1b57e877[/img][img]2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 260520132904_zpse69af7bb[/img][img]2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 260520132894_zps683393a2[/img]
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Δευ Μάης 27, 2013 12:38 am

zeledaki έγραψε:Φραουλα προτιμω κ εγω 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 986261 οσο για αυτην στο κτηνιατρο τι να πω απλα αυτο που λεω παντα καποιοι εχουν ξεχασει να κατεβουν απο τα δεντρα κ μετα αντε να σωσεις τη κατασταση εγω παντως στειρωσα φετος 5 θυληκες στη γειτονια αδεσποτες επειδη πιανοντουσαν κ τωρα τις ταιζω οτι μπορω κανω αλλα οταν ακουω τετοια.. 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 504504


ζελεδάκι μου ... εγω δεν θα μπορούσα να ταϊσω ζωο και να ΜΗΝ το νοιωσω ΣΑΝ να ηταν δικο μου (με οτι αυτο συνεπάγεται σχετικα με την φροντιδα του , την ασφαλεια του, τα εμβολια, τα σεα, και τα μέα....)

Δενομαι απίστευτα με τα ζωα.... τα πονάω....

Γι' αυτο προτιμω να κανω πως ΔΕΝ τα βλεπω τα αδεσποτάκια της γειτονιάς.... αλλιώς.... θα πρέπει να ξυλώσω τον μπαξέ... και να κάνω γατοπαιδική χαρά (περιφραγμένη, με σουίτες μεσα, fun park, σινεμά, εστιατόρια κτλ....) δεν σου συζητω για τα $$ που ΔΕΝ εχω φυσικα για να τα ταϊσω ΟΛΑ αυτα ... 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 504504

Κάνω οτι δεν τα βλεπω. Την λεω την αμαρτία μου.

ΑΛΛΑ οταν βλεπω ΜΩΡΑ............. "μπροστα μου" οτι και να είναι....... και μωρό ΦΙΔΙ να ειναι....... τα στραβα μάτια δεν μπορω να τα κανω.
τα ΜΩΡΑ ειναι ο κάλος μου... (στο πόδι στην τσέπη ΚΑΙ στον εγκεφαλο... 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 270712 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 270712 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 270712 )


ΥΓ: Λαρογάτα, σου εύχομαι ολόψυχα , το γατουνάκι που βρήκες, να έχει μία απο τις καλύτερες τύχες!!! 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 742497
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Σαβ Ιουν 08, 2013 12:27 pm

....χμ.... ψιψιψιλοχάθηκα αυτον τον καιρό.....

γιατι.... δειτε εδω ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ στο σπιτι...............................

πειστήριο ΠΡΩΤΟ....
2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Wp000915j

Πειστήριο ΔΕΥΤΕΡΟ.....
2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Wp000933


Μετα απο ΟΛΑ ΑΥΤΑ.......

πως να την δώσω την Φίφα....???? μου λέτε....???? angry2

Θελω να είμαι ειληκρινής με τον εαυτό μου ΚΑΙ με τους γύρο μου...
Εξακολουθω να πιστεύω οτι το δικό μου σπίτι δεν ειναι το καταλληλότερο για το Φιφί....

(αφήστε που δεν ξερω τιποτα σχεδον απο γατακια.... :-( )

Αλλα με όλα αυτα που γινονται στο σπιτι (οπως ειδατε... η Φίφα εχει διπλαρώσει ΟΛΑ τα υπολοιπα "κατοικίδια" στο σπιτι -συμπεριλαμβανομένου και του συζυγου- με σκοπο να με πεισει να την κρατήσουμε......)

Κι εγω, είμαι διαρκώς με έναν προβληματισμό (όχι εναν, ΠΟΛΛΟΥΣ για να ειμαι ειληκρινής.....) τυπου:
should she stay? Veryhappy
or should she go...? mantili





kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από ralou Σαβ Ιουν 08, 2013 1:10 pm

Κακως αγχωθηκες αν μου επιτρεπεις μια γνωμη!
Το θεμα καθολου δεν ειναι "should she go...?"
Η μικρη εχει ηδη μεινει αλλα δεν το εχεις αντιληφθει ακομα blinking
Καλως την δεχτηκες.
flower flower flower

Παρεμπιπτοντως, να προσθεσω:
1. Ενα σπιτι γεματο... κατοικιδια παντος ειδους ειναι ακριβως το καταλληλοτερο σπιτι για την Φιφ!
2. Οδηγιες για γατακια. Βαζεις φαι και αμμο. Λαμβανεις σκ@τουλακια και χαριτωμενιες. Χαϊδευεις γουνα, παιρνεις χουρχουρητα και ενιοτε και καμια παιγνιωδη δαγκωνιτσα. Απολαμβανεις. End of story.

(E...χμμμ... σε γενικες γραμμες βεβαια. Περι γρατζουνισμενων επιπλων/ καταληψης των μαξιλαριων και των θεσεων του καναπε, δεν λεω τιποτα γιατι ενδεχομενως τα υπολοιπα κατοικιδια παντος ειδους σε εχουν εκπαιδευσει καταλληλως)
Laughing Laughing Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Σαβ Ιουν 08, 2013 1:54 pm

Αχ ραλού μου....... αχ!!!
Καλως την εχω δεχτει απο 15ημερων !!! δεν ειναι εκει το προβλημα..... Smile

Το προβλημα ειναι οτι εχω ενα παραθυρο .... που οταν ανοιγει η φιφ "ευκολα" μπορει να γινει ιπταμενη ολανδή, κι ας μην εχει παει ολανδια..... (μεχρι να φτασει στο ισογειο απο τον 4ο, θα πετάει παντως..... )

Εχω τα σκυλακια που τρωνε της φιφας το φαϊ ....και η φιφ των σκυλακίων....
(και η φιφ ειναι 2.5 μηνων... απ' οτι εχω διαβασει ΠΡΕΠΕΙ να εχει συνεχεια προσβαση στο φαϊ της... προς το παρον, και ΔΕΝ μπορει να εχει, γιατι αν εχει η φιφ.... εχουν ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ........ pale

Εχω μπαλκονι + βεραντα που αν δεν περιφραχτει μεχρι απανω απανω (σαν φυλακη) δεν θα ειναι ασφαλή για την φιφ (γιατι υπαρχουν παραθυρα, με παραθυροπρεβάζια που κοιτανε ΚΑΙ στο μπαλκονι ΚΑΙ στην βεραντα.... κι ετσι η φιφ, τσουπ θα πηδαει στο πρεβαζι (μεθαυριο) και στουπ μετα θα κανει το σαλτο μορτάλε στο "κενό"... pale
(τελικα δεν βγαινει κανεις μας στην βεραντα... για να μην ζηλευει η φιφ....)

Εχω και την ΗΡΑ που οταν κοιμαται, .... οκ.... ανεχεται να ΤΗΝ ακουμπαει η φιφ.... αλλα οταν ειναι ξυπνια........ ζουμε ενα δραμα.... :-((
Σιγουρα ΔΕΝ εχει σκοπο να την φαει (το λεω πλεον με σιγουρια αυτο, ....)
αλλα της ορμαει, και βλεπεις της φιφ, τ' ανασκελα με τα "χερια" ψηλα, σαν να λεει : "παραδίνομαι" (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.... γιατι ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΩ.... θα στα χρωσταω ΟΛΑ ΑΥΤΑ...... ) whip whip

εχω κι εναν κηπο παραδεισο για την φιφα....
(αλλα δεν εχει κανει το επαναληπτικο εμβολιο της ακόμη.... και φοβαμαι να την κατεβασω....)
αλλα και να την κατεβασω....... ΑΝ παρει δρόμο ? τι θα κανω μετα...? pale
Αν γίνει Λουης (απο Φίφα που ειναι) .... και δεν ειναι και στειρωμενη (φυσικα) ακόμη..... ΤΙ θα απογίνω η ερημη...?

Υπαρχει αλήθεια τρόπος να πεισεις την γάτα σου να ερθει κοντα σου, ενω εχει βαλει πλώρη (πχ) για το ΔΙΠΛΑ οικοπεδο ...? (που μεσα ειχε ενα ωραιότατο μολοσο, που θα την περιμενει με ανοιχτα σαγόνια...?)
pale

.......... με άλλα λόγια........
ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..... pale
ο συζυγος ειναι πολυ χαλαρος αλλα δεν μπορω να τον ακολουθησω....
Νοιωθω οτι θα ειμαι ανευθυνη ΑΝ "χαλαρωσω" κι εγω..... να απολαυσω επιτελους χωρις φοβίες την Φιφούλα.... pale pale

kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από f.m123 Σαβ Ιουν 08, 2013 4:20 pm

Για όλα τα προβλήματα υπάρχουν λύσεις Laughing

Το προβλημα ειναι οτι εχω ενα παραθυρο .... που οταν ανοιγει η φιφ "ευκολα" μπορει να γινει ιπταμενη ολανδή, κι ας μην εχει παει ολανδια..... (μεχρι να φτασει στο ισογειο απο τον 4ο, θα πετάει παντως..... )
Βάζεις σίτα από πίσω ή προσέχετε όταν το ανοίγετε να είναι η μικρή σε άλλο δωμάτιο.

Εχω τα σκυλακια που τρωνε της φιφας το φαϊ ....και η φιφ των σκυλακίων....
(και η φιφ ειναι 2.5 μηνων... απ' οτι εχω διαβασει ΠΡΕΠΕΙ να εχει συνεχεια προσβαση στο φαϊ της... προς το παρον, και ΔΕΝ μπορει να εχει, γιατι αν εχει η φιφ.... εχουν ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ........ pale
Απλά της δίνεις 4 γεύματα αντί για 3 που συνηθίζουμε στις ενήλικες γάτες και της γεμίζεις το μπολ να φάει όσο θέλει. Εξάλλου σε λίγο θα ανεβαίνει εκεί που δεν έχουν πρόσβαση τα σκυλιά, επομένως αν θέλεις σόνι και ντε να της αφήνεις διαθέσιμο φαγητό όλη μέρα μπορείς να το βάζεις κάπου ψηλά. Δε θα πάθει απολύτως τίποτα το γατάκι αν δεν έχει διαθέσιμο ένα μπολ 24/7.

Εχω μπαλκονι + βεραντα που αν δεν περιφραχτει μεχρι απανω απανω (σαν φυλακη) δεν θα ειναι ασφαλή για την φιφ (γιατι υπαρχουν παραθυρα, με παραθυροπρεβάζια που κοιτανε ΚΑΙ στο μπαλκονι ΚΑΙ στην βεραντα.... κι ετσι η φιφ, τσουπ θα πηδαει στο πρεβαζι (μεθαυριο) και στουπ μετα θα κανει το σαλτο μορτάλε στο "κενό"... pale
(τελικα δεν βγαινει κανεις μας στην βεραντα... για να μην ζηλευει η φιφ....)
Μια καλαμωτή αρκεί, γιατί πρέπει να γίνει σαν φυλακή το μέρος;

Εχω και την ΗΡΑ που οταν κοιμαται, .... οκ.... ανεχεται να ΤΗΝ ακουμπαει η φιφ.... αλλα οταν ειναι ξυπνια........ ζουμε ενα δραμα.... :-((
Σιγουρα ΔΕΝ εχει σκοπο να την φαει (το λεω πλεον με σιγουρια αυτο, ....)
αλλα της ορμαει, και βλεπεις της φιφ, τ' ανασκελα με τα "χερια" ψηλα, σαν να λεει : "παραδίνομαι" (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.... γιατι ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΩ.... θα στα χρωσταω ΟΛΑ ΑΥΤΑ...... ) whip whip
Δε χρειάζεται να τα πηγάινουν τέλεια όλα τα ζωάκια μεταξύ τους. Συνηθίζουν και δεν πιστεύω να έχει σκοπό να της κάνει κάποιο σοβαρό κακό της μικρής.

εχω κι εναν κηπο παραδεισο για την φιφα....
(αλλα δεν εχει κανει το επαναληπτικο εμβολιο της ακόμη.... και φοβαμαι να την κατεβασω....)
αλλα και να την κατεβασω....... ΑΝ παρει δρόμο ? τι θα κανω μετα...? pale
Αν γίνει Λουης (απο Φίφα που ειναι) .... και δεν ειναι και στειρωμενη (φυσικα) ακόμη..... ΤΙ θα απογίνω η ερημη...?

Υπαρχει αλήθεια τρόπος να πεισεις την γάτα σου να ερθει κοντα σου, ενω εχει βαλει πλώρη (πχ) για το ΔΙΠΛΑ οικοπεδο ...? (που μεσα ειχε ενα ωραιότατο μολοσο, που θα την περιμενει με ανοιχτα σαγόνια...?)
pale
Όσον αφορά το θέμα του έξω, είναι ο κλασικός φόβος όλων μας happy2
Είναι δική σου επιλογή το αν θα την αφήσεις να βγαίνει έξω. Απλά αν βγαίνει θα πρέπει να συμφιλιωθείς με το γεγονός ότι μπορεί να φύγει κιόλας.
.......... με άλλα λόγια........
ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..... pale
ο συζυγος ειναι πολυ χαλαρος αλλα δεν μπορω να τον ακολουθησω....
Νοιωθω οτι θα ειμαι ανευθυνη ΑΝ "χαλαρωσω" κι εγω..... να απολαυσω επιτελους χωρις φοβίες την Φιφούλα.... pale pale
Νομίζω είσια λίγο υπερβολική.. Αν υπάρχουν ιδανικές συνθήκες για μια γάτα 'η έναν σκύλο, νομίζω απειροελάχιστοι μπορούν να τα προσφέρουν. Και νομίζω ότι σε οποιοδήποτε σπίτι να πάει η μικρή δε θα περάσει καλύτερα από ότι σε εσάς. Το μόνο που έχει πραγματικά ανάγκη είναι μια στέγη, αγάπη, φροντίδα και φαγητό. Σε όλα τα υπόλοιπα προσαρμόζεστε μαζί Laughing
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από alex..niaou Σαβ Ιουν 08, 2013 7:17 pm

f.m123 έγραψε:Για όλα τα προβλήματα υπάρχουν λύσεις Laughing

Το προβλημα ειναι οτι εχω ενα παραθυρο .... που οταν ανοιγει η φιφ "ευκολα" μπορει να γινει ιπταμενη ολανδή, κι ας μην εχει παει ολανδια..... (μεχρι να φτασει στο ισογειο απο τον 4ο, θα πετάει παντως..... )
Βάζεις σίτα από πίσω ή προσέχετε όταν το ανοίγετε να είναι η μικρή σε άλλο δωμάτιο.

Εχω τα σκυλακια που τρωνε της φιφας το φαϊ ....και η φιφ των σκυλακίων....
(και η φιφ ειναι 2.5 μηνων... απ' οτι εχω διαβασει ΠΡΕΠΕΙ να εχει συνεχεια προσβαση στο φαϊ της... προς το παρον, και ΔΕΝ μπορει να εχει, γιατι αν εχει η φιφ.... εχουν ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ........ pale
Απλά της δίνεις 4 γεύματα αντί για 3 που συνηθίζουμε στις ενήλικες γάτες και της γεμίζεις το μπολ να φάει όσο θέλει. Εξάλλου σε λίγο θα ανεβαίνει εκεί που δεν έχουν πρόσβαση τα σκυλιά, επομένως αν θέλεις σόνι και ντε να της αφήνεις διαθέσιμο φαγητό όλη μέρα μπορείς να το βάζεις κάπου ψηλά. Δε θα πάθει απολύτως τίποτα το γατάκι αν δεν έχει διαθέσιμο ένα μπολ 24/7.

Εχω μπαλκονι + βεραντα που αν δεν περιφραχτει μεχρι απανω απανω (σαν φυλακη) δεν θα ειναι ασφαλή για την φιφ (γιατι υπαρχουν παραθυρα, με παραθυροπρεβάζια που κοιτανε ΚΑΙ στο μπαλκονι ΚΑΙ στην βεραντα.... κι ετσι η φιφ, τσουπ θα πηδαει στο πρεβαζι (μεθαυριο) και στουπ μετα θα κανει το σαλτο μορτάλε στο "κενό"... pale
(τελικα δεν βγαινει κανεις μας στην βεραντα... για να μην ζηλευει η φιφ....)
Μια καλαμωτή αρκεί, γιατί πρέπει να γίνει σαν φυλακή το μέρος;

Εχω και την ΗΡΑ που οταν κοιμαται, .... οκ.... ανεχεται να ΤΗΝ ακουμπαει η φιφ.... αλλα οταν ειναι ξυπνια........ ζουμε ενα δραμα.... :-((
Σιγουρα ΔΕΝ εχει σκοπο να την φαει (το λεω πλεον με σιγουρια αυτο, ....)
αλλα της ορμαει, και βλεπεις της φιφ, τ' ανασκελα με τα "χερια" ψηλα, σαν να λεει : "παραδίνομαι" (ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.... γιατι ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΩ.... θα στα χρωσταω ΟΛΑ ΑΥΤΑ...... ) whip whip
Δε χρειάζεται να τα πηγάινουν τέλεια όλα τα ζωάκια μεταξύ τους. Συνηθίζουν και δεν πιστεύω να έχει σκοπό να της κάνει κάποιο σοβαρό κακό της μικρής.

εχω κι εναν κηπο παραδεισο για την φιφα....
(αλλα δεν εχει κανει το επαναληπτικο εμβολιο της ακόμη.... και φοβαμαι να την κατεβασω....)
αλλα και να την κατεβασω....... ΑΝ παρει δρόμο ? τι θα κανω μετα...? pale
Αν γίνει Λουης (απο Φίφα που ειναι) .... και δεν ειναι και στειρωμενη (φυσικα) ακόμη..... ΤΙ θα απογίνω η ερημη...?

Υπαρχει αλήθεια τρόπος να πεισεις την γάτα σου να ερθει κοντα σου, ενω εχει βαλει πλώρη (πχ) για το ΔΙΠΛΑ οικοπεδο ...? (που μεσα ειχε ενα ωραιότατο μολοσο, που θα την περιμενει με ανοιχτα σαγόνια...?)
pale
Όσον αφορά το θέμα του έξω, είναι ο κλασικός φόβος όλων μας happy2
Είναι δική σου επιλογή το αν θα την αφήσεις να βγαίνει έξω. Απλά αν βγαίνει θα πρέπει να συμφιλιωθείς με το γεγονός ότι μπορεί να φύγει κιόλας.
.......... με άλλα λόγια........
ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..... pale
ο συζυγος ειναι πολυ χαλαρος αλλα δεν μπορω να τον ακολουθησω....
Νοιωθω οτι θα ειμαι ανευθυνη ΑΝ "χαλαρωσω" κι εγω..... να απολαυσω επιτελους χωρις φοβίες την Φιφούλα.... pale pale
Νομίζω είσια λίγο υπερβολική.. Αν υπάρχουν ιδανικές συνθήκες για μια γάτα 'η έναν σκύλο, νομίζω απειροελάχιστοι μπορούν να τα προσφέρουν. Και νομίζω ότι σε οποιοδήποτε σπίτι να πάει η μικρή δε θα περάσει καλύτερα από ότι σε εσάς. Το μόνο που έχει πραγματικά ανάγκη είναι μια στέγη, αγάπη, φροντίδα και φαγητό. Σε όλα τα υπόλοιπα προσαρμόζεστε μαζί Laughing

η φλωρα με καλυψε απολυτα... Smile (κ εκατσε να γραψει ολα αυτα που εγω βαρεθηκα να γραψω,τ'ομολογω. happy2 )
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από Δ² Σαβ Ιουν 08, 2013 7:37 pm

Συμφωνώ κι εγώ με Φλωράνς. Δεν είναι και τόοοσο δύσκολο τελικά, με τον καιρό μαθαίνετε μαζί. Και με τα σκυλούμπια θα τα πηγαίνει όλο και καλύτερα. Θα συνηθίσουν και, ή θα κάνουν παρέα ή θα αδιαφορούν πλήρως το ένα για το άλλο (και με μας έτσι έγινε).

Αν φάει και λίγη σκυλοτροφή δεν παθαίνει κάτι. Τα σκυλιά δεν πρέπει να τρώνε γατοτροφή. Αυτό λύνεται πολύ εύκολα, θα τρώει η Φίφα πάνω σε κάποιο τραπέζι. Εγώ έτσι κάνω, καθώς τα σκυλιά μας είναι τόσο κοιλιόδουλα που ό,τι βρουν θα το φάνε σε dt. Με το που βγάζω το τάπερ της γατοτροφής, αμέσως πηδάνε τα γατιά πάνω στο τραπέζι τους για να φάνε. Τα σκυλιά απλώς κοιτάζουν, δεν μπορούν να κάνουν κάτι...

Όσο για το έξω, θα μπορέσεις σιγά-σιγά να της μάθεις το σαμαράκι και να τη βγάζεις στον κήπο με επιτήρηση. Εφόσον υπάρχει ο μολοσσός, το θεωρώ τρομερά επίφοβο να την αμολύσεις μόνη της...

Για τέλος, κάτι που σου έχω ξαναπεί. Ακόμα κι αν της βρεις άλλο σπίτι, δε νομίζω ότι κανείς θα την αγαπήσει όσο εσύ. Εσύ τη μάζεψες, τη μεγάλωσες, ανησυχείς για το παραμικρό και προσπαθείς να την προφυλάξεις από τα πάντα. Μπορείς να είσαι 100% σίγουρη ότι θα συμπεριφερόταν ομοίως και ο επόμενος που θα την υιοθετούσε; Suspect
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Σαβ Ιουν 08, 2013 10:41 pm

f.m123 έγραψε:Για όλα τα προβλήματα υπάρχουν λύσεις Laughing
συμφωνω απολύτως, αυτες προσπαθω να βρω άλλωστε... Smile

Βάζεις σίτα από πίσω ή προσέχετε όταν το ανοίγετε να είναι η μικρή σε άλλο δωμάτιο.

σιτα υπαρχει ήδη αλλα κουνιέται περα δωθε -ειναι συρώμενη-, κι οπως κανει η φιφα αναριχίσεις πανω στην σιτα... ευκολα την μετατοπίζει...


Απλά της δίνεις 4 γεύματα αντί για 3 που συνηθίζουμε στις ενήλικες γάτες και της γεμίζεις το μπολ να φάει όσο θέλει. Εξάλλου σε λίγο θα ανεβαίνει εκεί που δεν έχουν πρόσβαση τα σκυλιά, επομένως αν θέλεις σόνι και ντε να της αφήνεις διαθέσιμο φαγητό όλη μέρα μπορείς να το βάζεις κάπου ψηλά. Δε θα πάθει απολύτως τίποτα το γατάκι αν δεν έχει διαθέσιμο ένα μπολ 24/7.

οκ, με το φαγητο ας πουμε οτι το θεμα λυνεται ευκολα.... η φίφα θα τρωει απ'ολους, και οι αλλοι δεν θα τρωνε της φιφας... (δικαιο μου ακουγεται.. χι χι χι.... ) πλακα κανω...! οκ, το θεμα φαγητο, ας πουμε οτι ειναι ήδη λυμένο.... Smile

Μια καλαμωτή αρκεί, γιατί πρέπει να γίνει σαν φυλακή το μέρος;

δυστυχως ΔΕν λυνεται αυτο με μια καλαμωτη... γιατι το "πρεβαζι" των παραθυρων ειναι ΚΟΝΤΑ στα καγκελα και θα μπορει να πηδαει στο πρεβαζι και απο το πρεβάζι "εξω" απο την καλαμωτη, στο "κενό" -αν της καρφωθεί- No


Δε χρειάζεται να τα πηγάινουν τέλεια όλα τα ζωάκια μεταξύ τους. Συνηθίζουν και δεν πιστεύω να έχει σκοπό να της κάνει κάποιο σοβαρό κακό της μικρής.

ΟΚ και σ' αυτο.... οπως λενε και οι Γάλλοι.... λεσέ φέρ..! (αφηστε να γινουν "μονα τους" τα πραματα δηλαδη). Αυτο εχουμε κανει μεχρι τωρα, κι ακόμη ζούν και τα τρία... (δοξα τω θεω... χαχαχα)


Όσον αφορά το θέμα του έξω, είναι ο κλασικός φόβος όλων μας happy2
Είναι δική σου επιλογή το αν θα την αφήσεις να βγαίνει έξω. Απλά αν βγαίνει θα πρέπει να συμφιλιωθείς με το γεγονός ότι μπορεί να φύγει κιόλας.

δεν συμφιλιωνομαι ευκολα με κάτι τέτοιο... ειμαι πολύ ευθυνοευθυνόΥπεύθυνο ατομο.... τα "ατυχήματα" τα κουβαλάω βαρεως, και τα αποφεύγω.... στον κήπο μονο με σαμαρακι θα κατεβαίνει μεχρι να με πείσει οτι ΔΕΝ θα φυγει... (θα την βαλω να υπογράψει μεχρι και συμβόλαιο συμφωνίας ΜΗ αποδρασης απο τον κήπο....χαχαχα)


Νομίζω είσια λίγο υπερβολική..
ειμαι ΠΟΛΥ υπερβολική, το ξερω, γι' αυτο αναρωτιεμαι μηπως δεν μου "παει" μια γάτα που ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ αναξερτητη γιατι, η δικη μου "υπερβολη" τεινει να "περιοριζει" την δική της "υπερβολή".....




Δ² έγραψε:
Για τέλος, κάτι που σου έχω ξαναπεί. Ακόμα κι αν της βρεις άλλο σπίτι, δε νομίζω ότι κανείς θα την αγαπήσει όσο εσύ. Εσύ τη μάζεψες, τη μεγάλωσες, ανησυχείς για το παραμικρό και προσπαθείς να την προφυλάξεις από τα πάντα. Μπορείς να είσαι 100% σίγουρη ότι θα συμπεριφερόταν ομοίως και ο επόμενος που θα την υιοθετούσε; Suspect

Δήμητρά μου, γνωρίζοντας το ΠΟΣΟ "υστερική" είμαι εγω (πανω στο θεμα του να γινονται ολα 'σωστα' και μην γινει καμια στραβη κτλ....) ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ οτι δεν θα της συμπεριφερόταν κανεις σαν κι εμενα.... (αλλα απο την αλλη κι αυτη η υστερια η δική μου.... αναρωτιεμαι μηπως την "ευνουχίζει" ..... κοινως, την περιοριζει.... ή αλλιως.... την κανει δυστυχισμένη ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.... pale
(Για το παρόν, είμαστε ΟΚ.... το ΜΕΛΛΟΝ της μου ειναι αβεβαιο.... -καθως δεν εχω συναναστραφει ποτε γατακια εντος σπιτιού στο παρελθον, δεν γνωριζω ποιο ειναι αυτο το σημείο 'περιορισμού' που ΑΝ το υπερβει κανείς, το γατάκι θα ειναι δυστυχισμένο.... )
...Και φυσικά, ΑΝ διαπιστωσω στο ΜΕΛΛΟΝ οτι τα πραγματα δεν ειναι καλα για την φιφουλα... θα ειναι αργα για το γατακι ..... θα εχει ήδη μεγαλώσει, και θα ειναι δυσκολο να βρει σπιτάκι.....

με 2 λόγια....... ας μου ρίξει κανείς μερικές ροπαλιές στην κεφάλα !!!να! ετσι... doing doing μπας και συνέλθω και σταματήσω να προσπαθω να ΠΡΟΒΛΕΨΩ και να ΠΡΟοικονομίσω για το τι θα γίνει το 2025....... xazo xazo


ΥΓ: Αλεξάνδρα..? πότε θα ξαναρθεις απο Νέο Ηράκλειο βολτούλα, να με εμψυχώσεις μπας και αποσύρω την αγγελία της Φίφας...? .... φέρε μαζί σου και ρόπαλο .....doing doing doing το χρειαζομαι μαλλον.... xazo


kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από alex..niaou Κυρ Ιουν 09, 2013 10:06 am

ετοιμο το ροπαλο! happy2
νεο ηρακλειο μαλλον προς μεσα ιουλιου με βλεπω.. Laughing αν ερθω,οπωσδηποτε θα περασω να σας δω! Smile
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Κυρ Ιουν 09, 2013 11:05 am


αργεις φιλεναδα..... αργεις πολύ.... angry2 angry2 angry2

(κι αν μου την ζητήσουν εν τω μεταξύ την Φίφα, την δώσω.... και μετα κλαιω με ΜΑΥΡΟ δακρυ, που την εδωσα.....??)


.......(κι αν μου την ζητήσουν εν τω μεταξύ την Φίφα, ΔΕΝ την δώσω, .... και μετα ΠΑΛΙ κλαιω με Μαυρο δακρυ, που ΔΕΝ την εδωσα...??)


..... somebody stop me..... !!!! toixo toixo toixo toixo

kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από Gatoplikti Κυρ Ιουν 09, 2013 3:55 pm

kouix έγραψε:
f.m123 έγραψε:Για όλα τα προβλήματα υπάρχουν λύσεις Laughing
συμφωνω απολύτως, αυτες προσπαθω να βρω άλλωστε... Smile

Βάζεις σίτα από πίσω ή προσέχετε όταν το ανοίγετε να είναι η μικρή σε άλλο δωμάτιο.

σιτα υπαρχει ήδη αλλα κουνιέται περα δωθε -ειναι συρώμενη-, κι οπως κανει η φιφα αναριχίσεις πανω στην σιτα... ευκολα την μετατοπίζει...


Απλά της δίνεις 4 γεύματα αντί για 3 που συνηθίζουμε στις ενήλικες γάτες και της γεμίζεις το μπολ να φάει όσο θέλει. Εξάλλου σε λίγο θα ανεβαίνει εκεί που δεν έχουν πρόσβαση τα σκυλιά, επομένως αν θέλεις σόνι και ντε να της αφήνεις διαθέσιμο φαγητό όλη μέρα μπορείς να το βάζεις κάπου ψηλά. Δε θα πάθει απολύτως τίποτα το γατάκι αν δεν έχει διαθέσιμο ένα μπολ 24/7.

οκ, με το φαγητο ας πουμε οτι το θεμα λυνεται ευκολα.... η φίφα θα τρωει απ'ολους, και οι αλλοι δεν θα τρωνε της φιφας... (δικαιο μου ακουγεται.. χι χι χι.... ) πλακα κανω...! οκ, το θεμα φαγητο, ας πουμε οτι ειναι ήδη λυμένο.... Smile

Μια καλαμωτή αρκεί, γιατί πρέπει να γίνει σαν φυλακή το μέρος;

δυστυχως ΔΕν λυνεται αυτο με μια καλαμωτη... γιατι το "πρεβαζι" των παραθυρων ειναι ΚΟΝΤΑ στα καγκελα και θα μπορει να πηδαει στο πρεβαζι και απο το πρεβάζι "εξω" απο την καλαμωτη, στο "κενό" -αν της καρφωθεί- No


Δε χρειάζεται να τα πηγάινουν τέλεια όλα τα ζωάκια μεταξύ τους. Συνηθίζουν και δεν πιστεύω να έχει σκοπό να της κάνει κάποιο σοβαρό κακό της μικρής.

ΟΚ και σ' αυτο.... οπως λενε και οι Γάλλοι.... λεσέ φέρ..! (αφηστε να γινουν "μονα τους" τα πραματα δηλαδη). Αυτο εχουμε κανει μεχρι τωρα, κι ακόμη ζούν και τα τρία... (δοξα τω θεω... χαχαχα)


Όσον αφορά το θέμα του έξω, είναι ο κλασικός φόβος όλων μας happy2
Είναι δική σου επιλογή το αν θα την αφήσεις να βγαίνει έξω. Απλά αν βγαίνει θα πρέπει να συμφιλιωθείς με το γεγονός ότι μπορεί να φύγει κιόλας.

δεν συμφιλιωνομαι ευκολα με κάτι τέτοιο... ειμαι πολύ ευθυνοευθυνόΥπεύθυνο ατομο.... τα "ατυχήματα" τα κουβαλάω βαρεως, και τα αποφεύγω.... στον κήπο μονο με σαμαρακι θα κατεβαίνει μεχρι να με πείσει οτι ΔΕΝ θα φυγει... (θα την βαλω να υπογράψει μεχρι και συμβόλαιο συμφωνίας ΜΗ αποδρασης απο τον κήπο....χαχαχα)


Νομίζω είσια λίγο υπερβολική..
ειμαι ΠΟΛΥ υπερβολική, το ξερω, γι' αυτο αναρωτιεμαι μηπως δεν μου "παει" μια γάτα που ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ αναξερτητη γιατι, η δικη μου "υπερβολη" τεινει να "περιοριζει" την δική της "υπερβολή".....




Δ² έγραψε:
Για τέλος, κάτι που σου έχω ξαναπεί. Ακόμα κι αν της βρεις άλλο σπίτι, δε νομίζω ότι κανείς θα την αγαπήσει όσο εσύ. Εσύ τη μάζεψες, τη μεγάλωσες, ανησυχείς για το παραμικρό και προσπαθείς να την προφυλάξεις από τα πάντα. Μπορείς να είσαι 100% σίγουρη ότι θα συμπεριφερόταν ομοίως και ο επόμενος που θα την υιοθετούσε; Suspect

Δήμητρά μου, γνωρίζοντας το ΠΟΣΟ "υστερική" είμαι εγω (πανω στο θεμα του να γινονται ολα 'σωστα' και μην γινει καμια στραβη κτλ....) ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ οτι δεν θα της συμπεριφερόταν κανεις σαν κι εμενα.... (αλλα απο την αλλη κι αυτη η υστερια η δική μου.... αναρωτιεμαι μηπως την "ευνουχίζει" ..... κοινως, την περιοριζει.... ή αλλιως.... την κανει δυστυχισμένη ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.... pale
(Για το παρόν, είμαστε ΟΚ.... το ΜΕΛΛΟΝ της μου ειναι αβεβαιο.... -καθως δεν εχω συναναστραφει ποτε γατακια εντος σπιτιού στο παρελθον, δεν γνωριζω ποιο ειναι αυτο το σημείο 'περιορισμού' που ΑΝ το υπερβει κανείς, το γατάκι θα ειναι δυστυχισμένο.... )
...Και φυσικά, ΑΝ διαπιστωσω στο ΜΕΛΛΟΝ οτι τα πραγματα δεν ειναι καλα για την φιφουλα... θα ειναι αργα για το γατακι ..... θα εχει ήδη μεγαλώσει, και θα ειναι δυσκολο να βρει σπιτάκι.....

με 2 λόγια....... ας μου ρίξει κανείς μερικές ροπαλιές στην κεφάλα !!!να! ετσι... doing doing μπας και συνέλθω και σταματήσω να προσπαθω να ΠΡΟΒΛΕΨΩ και να ΠΡΟοικονομίσω για το τι θα γίνει το 2025....... xazo xazo


ΥΓ: Αλεξάνδρα..? πότε θα ξαναρθεις απο Νέο Ηράκλειο βολτούλα, να με εμψυχώσεις μπας και αποσύρω την αγγελία της Φίφας...? .... φέρε μαζί σου και ρόπαλο .....doing doing doing το χρειαζομαι μαλλον.... xazo



Εισαι πάρα πολυ αγχωμένη και πιστεύω χωρις να χρειάζεται τοσο πολυ πια. Το γατάκι έχει μεγαλώσει ήδη σε περιβάλλον που του αρέσει και το αγαπάνε. Τοσος καιρος που πέρασε βλέπεις οτι τα πράγματα πάνε καλύτερα, και ιδου το μελλον. Το γατάκι στο μέλλον δεν θα αισθάνεται καλα, αν φυγει απο κει που το αγαπάνε και απο κει που έχει συνηθισει. Τουλάχιστον στην αρχη και αν θα βρεθει ο σωστος άνθρωπος που λέει η δήμητρα.
Εγω θα σου προτεινα να χαλαρώσεις, να εφαρμοσεις κάποιες λυσες που πολύ εύστοχα περιέγραψε η φλώρα, να το κρατήσεις και να το χαρεις!
Το μπαλκονι μπορεις να το περιφράξεις απο πάνω ως κατω με ειδικο πλέγμα ή σύρμα, θα βγαινει και θα εισαι πολύ χαλαρή μετα. Υπάρχει το ειδικο πλέγμα της trixie που ειναι πολύ διακριτικο. Επισης δεν ειναι παντα απαραιτητο να κλεισεις ολο το μπαλκονι εγω ας πουμε εχω κλεισει με περιφραξη 1,2μέτρα απο το πάτωμα και ειμαι μια χαρά. Εξαρτάται βέβαια και απο το γατι σε αυτο το θέμα. Την συρομενη σίτα βρες μια πατέντα να την σταθεροποιήσεις καπως. Πιστεύω οσο περνάει ο καιρος θα δεθουν και άλλο τα σκυλια με την φίφα.



Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Δευ Ιουν 10, 2013 2:07 am

Λεπόν....
αφού εχω καταντήσει αηδία..... (τυπου: βαράτε με κι ας κλαίω....κι ακόμη παραπέρα....)

Ακουστε να δείτε ΤΙ θα κανω.............. Laughing
Το φιφάκι θα παραμείνει ΕΔΩ μαζί μας.....
(προς το παρον)
Τέλος του μήνα, θα φιλοξενήσουμε στο σπίτι μας, τους γονείς του κουμπάρου μας.....
(εξ Ιταλιας οι γονείς, Ιταλός και ο κουμπάρος)

Η μαμά του κουμπάρου... είναι γάτο-φανατική-μέχρι-το-κόκαλο....!!!
(εχει 7 γατες αυτη τη στιγμη..... ΜΕΣΑ στο σπιτι αυστηρα.)
..... και ελπίζω επιστρέφοντας στην Ιταλία, να τις κανει 8 τις γατούλες της...! blinking
Ήδη εκανα προεργασία devil3 (εστειλα φωτο με Φιφώνι μπαλαρίνα κτλ...) devil3
Εκεί η Φίφ, θα γίνει πραγματικά, και σίγουρα.... ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ...!! flower
Αν πάλι δεν καταφερω να την πείσω...... (καθως με ειδοποιούν απο το "κοντρόλ" πως δίνει μάχη με τον εαυτό της αυτη τη στιγμη, γιατι ειχε πει οτι ΔΕΝ θα παρει ΚΑΙ άλλη γατούλα......)
τότε η Φιφούλα να παραμείνει ΕΔΩ ..... ΜΑΖΙ ΜΑΣ μέχρι "νεοτέρας". (πιθανολογώ οτι αυτο μαλλον σημαίνει: "για πάντα" )

kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από gigi&nala Δευ Ιουν 10, 2013 9:23 pm

Να το κρατήσεις μωρέ το Φιφάκι!! Smile
Είναι ολοφάνερο ότι σας αγαπάει και την αγαπάτε!
Μη αγχωνεσαι για την φροντίδα της τόσο.. Το βασικό που θέλει μία γατούλα είναι αγάπη και χάδια και φαίνεται ότι το έχει και με το παραπάνω μάλιστα..
Είναι νομίζω μεγάλο δώρο που βρήκατε εσείς αυτή και αυτή εσάς, μη το κάνεις πέρα!!
gigi&nala
gigi&nala
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Αριθμός γατουνίων : 1 το Ναλακι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμωνας!
Motto : τα μυαλά και τα αερόστατα δουλέυουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Δευ Ιουν 10, 2013 10:35 pm


την αγαπαμε!!! την αγαπαμε!!! oksmily3

βασικα.... την ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ (οχι απλα την αγαπαμε)

eros eros eros eros eros




___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από Δ² Δευ Ιουν 10, 2013 11:20 pm

Όχι ότι μου πέφτει λόγος, αλλά το θεωρώ επίφοβο να τη στείλετε σε ένα σπίτι που υπάρχουν άλλες 7 γάτες... Αν δεν τη δεχτούν, θα τη βασανίσουν άσχημα. Άσε που και για την ίδια αλλά και για τις άλλες θα είναι πολύ στρεσσογόνο. Και μετά είναι ολόκληρο ταξίδι σε ξένη χώρα, δεν είναι εδώ δίπλα που πας και την παίρνεις πίσω αν κάτι πάει στραβά (όπως έγινε με τη μάνα 4 παιδιών)...

Αν πρέπει οπωσδήποτε να τη δώσετε κάπου, καλύτερα να γίνει με περισσότερη προσοχή αλλιώς θα κάνετε κακό προσπαθώντας να κάνετε καλό!
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Δευ Ιουν 10, 2013 11:32 pm


... ωχ! λες...? (μη μου πεις....!)

αχ παναγιτσα μου!! αυτο δεν ειχε περασει απο το μυαλο μου ουτε στιγμη.....

Sad Sad

..... η Βαντα (ΑΝ την παρει τελικα, που δεν ξερω τι θα αποφασισει)
ειναι κατι σαν...... η ΜΗΤΕΡΑ ΤΕΡΕΖΑ των γατουνιων :-(((
Εχω ζησει σπιτι της, εχω ζησει -παλια- με "καποιες" γατες της... (που τωρα πια δεν ζουν)
και παντα ειχα να λεω ΠΟΣΟ ηρεμα και γουργουριστα πλασματα ηταν.....
Κατι σαν ... ΛΟΥΤΡΙΝΕΣ γατουλες.....
(ουτε στιγμη δεν ειχε περασει απο το μυαλο μου οτι ηταν "γατουλες" με ΝΥΧΙΑ και ΔΟΝΤΙΑ......)

.... προσφατα μαλιστα, απεκτισε το 7ο γατακι της, μικρουλακι κι αυτο, και ο αντρας της το εχει συνεχεια αγκαλιτσα και του κανει συνεχεια παρεα.... το λατρευει.....
(ο κουμπαρος μου, μου τα λεει αυτα)
και μαλιστα ειχε πει ο αντρας της, οτι ειναι ΚΡΙΜΑ για το μικρουλακι (που έχουν ήδη) να μην εχει ακόμη ενα μικρουλακι να παιζουν μαζι!!!!!

με προβληματισες πολυ Δημητρα.... και πιο πολυ, γιατι ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ, οι υποψιες σου είχαν βγει αληθινες...... Suspect

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από Δ² Δευ Ιουν 10, 2013 11:52 pm

Έχω ένστικτο, να με ακούς, είμαι Σαββατογεννημένη... geek

Απλά αν το δεις αντικειμενικά ως τρίτος, θα καταλάβεις πράγματα που πάνω στον πανικό που νιώθεις τώρα δεν τα βλέπεις, θεωρώντας ότι μακριά από σένα η μικρή θα είναι καλύτερα. Πραγματικά πιστεύω ότι για αυτήν το καλύτερο είναι να μείνει μαζί σας. Ήδη είναι το σπίτι της εκεί, εκεί μεγάλωσε, εκεί έχει μάθει. Αν της το διαταρράξετε αυτό, θα είναι -τουλάχιστον προσωρινά- τρομαγμένη και δυστυχισμένη. Αυτό είναι αναπόφευκτο. Αν πρέπει οπωσδήποτε να τη δώσετε, τουλάχιστον εξετάστε και τα άσχημα σενάρια σε κάθε πιθανή υιοθεσία (τα καλά σενάρια είναι το εύκολο) και πράξτε αναλόγως.

Όλα αυτά τα λέω επειδή έχω καταλάβει ότι την αγαπάτε και θέλετε το καλύτερο για εκείνη. Αν δεν το πίστευα, δεν θα ασχολιόμουν καν με το θέμα σας...
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Τρι Ιουν 11, 2013 12:54 am

Ναι βρε Δήμητρά μου, την αγαπαμε πολυ.... !!
Αφου ΜΟΝΟ που δεν την "γεννήσαμε" να φαντασεις.......... ολα τ' αλλα, εμεις τα καναμε...

Οταν μου ειχαν προτείνει να υιοθετήσω την ΗΡΑ πριν 13 χρονια (ουτε ΚΑΝ 40 ημερων......) εκατσα μια ολοκληρη μερα σπιτι και φιλοσοφουσα ΑΝ "μπορω" να την παρω (περα απο το οτι ΗΘΕΛΑ να την παρω)
Μετα απο 7 χρονια ηρθε ο Φιντελ (κληρονομια απο τον αποβιοσαντα πατερα του συζυγου μου). Εκει δεν ειχα να φιλοσοφισω και πολλα.... ενα 2ο σκυλακι δεν αλλαζε πολλα πραγματα....

Τωρα με την φιφογατούμπα, που ηρθε ουρανοκατεβατη, δεν εχω περασει απο το σταδιο της φιλοσοφιας.... και εχω ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ.... roll eyes roll eyes roll eyes
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από psipsa Τρι Ιουν 11, 2013 9:44 am

κι εγω θα ταχθω με αυτους που ειναι υπερ του να την κρατησεις. νομιζω πως εχει βρει τις ισορροπιες της με τα σκυλουνια σου και οσο για το μπαλκονι, ενα σου λεω. τα δικα μου εχουν το μπαλκονι του πρωτου οροφου ολο δικο τους. το εχω περιφραξει αλλα ως την κουπαστη με συρμα λεπτο. ανεβαινουν ομως στην κουπαστη και ισορροπουν στο καγκελο. κανενα τους ως τωρα δε διανοηθηκε να πηδηξει κατω. Νομιζω πως ο αγνωστος εξω κοσμος τα τρομαζει..το σπιτι μας και το μπαλκονι ειναι ο κοσμος τους, οικειος, περα απο εκει ειναι το αγνωστο και δεν το τολμανε. Η Μιου μονο μια φορα επεσε απ το μπαλκονι οταν ηταν μικρη. στις 3 τη νυχτα ακουσαμε τη μανα της να νιαουριζει σπαρακτικα, βγηκαμε εξω με το φακο και η δολια ουτε που μας νιαουρισε απο το φοβο της. τη βρηκαμε στριμωγμενη στη γωνια οπου ειχε πεσει, στον κηπο. εκτοτε δεν ξαναανεβηκε ουτε στην κουπαστη.
Η δικη σας τωρα αυτο το σπιτι ξερει για κοσμο της. εκει ειναι ευτυχισμενη κι ασφαλης. Κι αν τα καταφερετε και με το σαμαρακι, τωρα που ειναι ακομα μικρη, θαναι το ιδανικοτερο...
psipsa
psipsa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : δροσια
Αριθμός γατουνίων : 14
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιιρακι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : θα τα ηθελα ολα!!! και επειδη το συμπαν ακουει, ερχονται ολοενα και περισσοτερα..
Motto : keep purring...
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/06/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από tia Τρι Ιουν 11, 2013 10:32 am

η μικρή είναι μια οπτασία!!! love
κι εγώ θα έλεγα να την κρατήσεις και να χαλαρώσεις..!!!
θα δεις μελλοντικα οτι έκανες αυτο που έπρεπε να κανεις!!! Smile
kissss
tia
tia
Gatus Xenitemenus
Gatus Xenitemenus

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ιταλία
Αριθμός γατουνίων : 4 ζουζούνια σπίτι: τον Othello την Luna τον καρπό του έρωτα τους τον Liu και την Brighitta + 2 τσουτσουκάκια τον Luther και την Goldene που ζούνε με τους γονείς μου!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας κρύοο παγωνιαααά
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Freddochino amore mio ti voglio solo mio!!
Motto : La felicita' puo' essere misurata in gatti...piu' gatti hai,piu' felice sei!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/01/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_tour10

http://www.walkurepersians.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από Gatoplikti Τρι Ιουν 11, 2013 4:35 pm

Κοινώς....... Χαλαρωσε και απολαυσε την !!! Smile Laughing
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Τρι Ιουν 11, 2013 5:03 pm

ετσι ετσι!! βαράτε doing doing doing (θα συνελθω που θα παει...? χαχαχα)

@ πσιπσα: εγω μενω στον 4ο οροφο, δεν ΜΑΣ παιρνει να κανουμε πειραματα να δουμε ΑΝ θα υπαρξει εστω κι αυτη η μία φορα που θα πεσει απο κάτω.... Wink

@τια και @γατοπληκτική: θα την κρατήσω (το αποφασισα) .... police police
ΕΚΤΟΣ κι αν, οταν ερθει η ΒΑΝΤΑ, και κατοπιν οριμης ΦΙΛΟΣΟΦΙΣΕΩΣ, καταληξω οτι ειναι καλύτερα για το φιφι να παει εκει....

@Δημητρα: ΑΝ το φιφί παει Ιταλία Αρχες Ιουλίου και δεν ειναι καλα, ειναι εφικτο να γυρισει πισω μεσα στον Ιουλιο....που θα ερθει ο κουμπαρος μου. (θα μου πεις... γιατι να το ταλαιπορήσεις για 20 μερες, συν το πηγαινε ελα...? θα σου πω οτι κατι τετοιο θα γινει μονο ΑΝ και εφοσον και και και.... -φυσικα θα σας συμβουλευτω ξανα σε μια τετοια περιπτωση... ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ...! Smile


Τωρα μενει μονο (απο τους προβληματισμους μου) να λυσουμε το θεμα ΒΕΡΑΝΤΑ - ΜΠΑΛΚΟΝΙ.... που ΔΕΝ λυνεται ευκολα.....

οριστε και το φωτορεπορταζ.....


ΠΩΣ θα την μαντρωσω την βεραντα ΑΥΤΗ???
2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 Wp000995

εχει παραθυρο στο 1,28 εχει ζαρντινιερες 2 στο 1.20 (μια που φαινεται και μια πισω απο μενα που τραβαω την φωτο) και εχει και 3-4 ζιγκ-ζαγκ στα καγκελα.... :-((
και εχει και δυο κενα "μεγαλα" μεχρι πατωμα εκει που εφαπτεται η ζαρντινερα στον τοιχο (που απο εκει φευγει και παιδί, όχι μονο γατάκι....)
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης