gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

+18
psipsa
f.m123
ralou
zeledaki
Gatoplikti
Δανάη_Δ
otz
Πούπσυ
Cat-Fairy
gigi&nala
LAROGATA
kat-cats
Theodora*
alex..niaou
nosyparker
Δ²
marina289
kouix
22 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από tia Τρι Ιουν 11, 2013 5:35 pm

σε πιο μέρος της Ιταλίας? flower
κι εμεις απο ιταλια ερχόμαστε!!
αφου αποφάσισες να την κρατήσεις να την κρατήσεις...κριμα είναι να ταλαιπωρηθεί και να υποστεί όλο αυτο το σοκ και το στρες του ταξιδιού και του καινούργιου περιβάλλοντος και ειδικά με τόσες άλλες γάτες ..
και μετά αν κατι δεν παει καλα να πρεπει να ξαναγυρίσει και ξανα όλα απο την αρχή...?
ξέρω γω μωρέ...
αφου θέλεις να την κρατήσεις ποιος ο λογος να την υποβάλεις σε όλο αυτο?
όσο για το μπαλκόνι αν βάλεις δίχτυ και απο πάνω ψηλές καλαμιές_?
tia
tia
Gatus Xenitemenus
Gatus Xenitemenus

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ιταλία
Αριθμός γατουνίων : 4 ζουζούνια σπίτι: τον Othello την Luna τον καρπό του έρωτα τους τον Liu και την Brighitta + 2 τσουτσουκάκια τον Luther και την Goldene που ζούνε με τους γονείς μου!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας κρύοο παγωνιαααά
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Freddochino amore mio ti voglio solo mio!!
Motto : La felicita' puo' essere misurata in gatti...piu' gatti hai,piu' felice sei!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/01/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M_tour10

http://www.walkurepersians.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Τρι Ιουν 11, 2013 9:50 pm

Τια, ειναι εξαιρετικά δυσκολο να περιφραχτει η βεραντα με ΑΣΦΑΛΕΙΑ
(αλλα και χωρις να δειχνει φυλακη....)
Κοιταξα αυτο το διχτυ της "trixie" που μου προτεινε η γατοπληκτική, αλλα δεν μ' αρεσει.... (μου θυμιζει "τρατα" ή ψαρόβαρκα....) No

τεσπα..... θα δουμε.....
==> ειδες γατοπληκτική..? αρχισα να χαλαρωνω.... Laughing

χμ.... κι αν την περιορισω ΜΟΝΟ μεσα στο σπιτι και καθολου βεράντα πειραζει....? scratch

χμ χμ.... ειναι μολις 2.5 μηνων.... υπαρχουν "σαμαρακια" για 2.5 μηνων γατακια να παω να της παρω ενα να την βγαζω βεραντα με σαμαρακι μονο να την φευγει η καψα....? scratch

Σπόιλερ:
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από tia Τρι Ιουν 11, 2013 10:14 pm

kouix έγραψε:Τια, ειναι εξαιρετικά δυσκολο να περιφραχτει η βεραντα με ΑΣΦΑΛΕΙΑ
(αλλα και χωρις να δειχνει φυλακη....)
Κοιταξα αυτο το διχτυ της "trixie" που μου προτεινε η γατοπληκτική, αλλα δεν μ' αρεσει.... (μου θυμιζει "τρατα" ή ψαρόβαρκα....) No

τεσπα..... θα δουμε.....
==> ειδες γατοπληκτική..? αρχισα να χαλαρωνω.... Laughing

χμ.... κι αν την περιορισω ΜΟΝΟ μεσα στο σπιτι και καθολου βεράντα πειραζει....? scratch

χμ χμ.... ειναι μολις 2.5 μηνων.... υπαρχουν "σαμαρακια" για 2.5 μηνων γατακια να παω να της παρω ενα να την βγαζω βεραντα με σαμαρακι μονο να την φευγει η καψα....? scratch

Σπόιλερ:
εγώ έλεγα για τέτοιο πλέγμα(βλέπε φώτο) και απο πάνω την καλαμοτή έτσι όπως ειναι στην φώτο ούτως ώστε να μην μπορει να σκαρφαλώσει ..έτσι δεν νομίζω να είναι σαν φυλακή το μπαλκόνι...έχει κ διαφορα χρώματα κ στα δυο οποτε μπορεις να διαλέξεις...σίγουρα παντως θα πρέπει να βάλεις κάτι ..ακόμη κ αν την βγαζεις με σαμαράκι γιατι έτσι όπως ειναι τώρα το μπαλκόνι σου είναι πολύ επικύνδινο..

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 16lg_zps3d4639d8
2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Kalamotes_zps32ba87e1


εγώ μένω τριέστε!
στην μπολόνια έχω πάει αρκετές φορές!απο κει έχω πάρει κ το λουνάκι μου!!!
είναι ονειρεμένη πόλη!!!
tia
tia
Gatus Xenitemenus
Gatus Xenitemenus

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ιταλία
Αριθμός γατουνίων : 4 ζουζούνια σπίτι: τον Othello την Luna τον καρπό του έρωτα τους τον Liu και την Brighitta + 2 τσουτσουκάκια τον Luther και την Goldene που ζούνε με τους γονείς μου!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας κρύοο παγωνιαααά
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Freddochino amore mio ti voglio solo mio!!
Motto : La felicita' puo' essere misurata in gatti...piu' gatti hai,piu' felice sei!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/01/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M_tour10

http://www.walkurepersians.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Τετ Ιουν 12, 2013 12:42 am


εχω "θεμα" με τα πλεγματα τια μου .... Sad Sad

(δεν μ' αρεσουν ......)

Sad Sad


θα δω τι θα κανω.....

θα παω (μαλλον αυριο) να δω αν μπορω να της αγορασω ενα "σαμαρακι" που να της κανει..... να την βγαζω [προς το παρον] μ' αυτο, ΜΟΝΟ με επιτηρηση......
(και στην βεραντα... και στον κηπο..... )

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από tia Τετ Ιουν 12, 2013 12:51 am

kouix έγραψε:
εχω "θεμα" με τα πλεγματα τια μου .... Sad Sad

(δεν μ' αρεσουν ......)


Sad Sad


θα δω τι θα κανω.....

θα παω (μαλλον αυριο) να δω αν μπορω να της αγορασω ενα "σαμαρακι" που να της κανει..... να την βγαζω [προς το παρον] μ' αυτο, ΜΟΝΟ με επιτηρηση......
(και στην βεραντα... και στον κηπο..... )
εμμ....πρέπει να κάνουμε θυσίες για τα παιδιά μας!!!! geek
χαχαχαχαχα!
tia
tia
Gatus Xenitemenus
Gatus Xenitemenus

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ιταλία
Αριθμός γατουνίων : 4 ζουζούνια σπίτι: τον Othello την Luna τον καρπό του έρωτα τους τον Liu και την Brighitta + 2 τσουτσουκάκια τον Luther και την Goldene που ζούνε με τους γονείς μου!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας κρύοο παγωνιαααά
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Freddochino amore mio ti voglio solo mio!!
Motto : La felicita' puo' essere misurata in gatti...piu' gatti hai,piu' felice sei!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/01/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M_tour10

http://www.walkurepersians.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από alex..niaou Τετ Ιουν 12, 2013 9:09 am

εγω παντως αρτεμη επειδη δεν εχω περιφραξει το μπαλκονι,τις βγαζω αραια κ που με το σαμαρακι για να ξεσκανε..ουτε γκρινιαζουν ουτε τιποτα,οπως το μαθεις ειναι το γατι.. αμα μαθει οτι δεν θα πολυβγαινει,δεν θα θελει να βγαινει! τοσο απλα! Smile
οποτε ασε τη βεραντα σου ετσι κ το γατι σκυλι δεν ειναι,μεσα μια χαρα θα ειναι.. οταν θα θες να την κυκλοφορεις,με τ σαμαρακι κ αυλη ή μπαλκονι..
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από houlieta Τετ Ιουν 12, 2013 9:35 am

Θα μπορούσες να περιφράξεις ένα μέρος του μπαλκονιού στο οποίο θα έχει πρόσβαση η μικρή και όχι όλο το μπαλκόνι. Επίσης, μπορείς να την μάθεις να κυκλοφορεί με το σαμαρακι όταν είναι εξω για να αισθάνεσαι πιο ασφαλής.
Τον τελευταίο καιρό διαμορφώνω και εγω ένα μερος της αυλής μας για να έχουν πρόσβαση τα παιδιά και επειδή ουτε εγω ηθελα πλαστικά και σύρματα, θα το κλείσω με ξύλινο πλέγμα (πιο ακριβό αλλά σαφώς ωραιότερο)..
Συγκεκριμένα, με τετοιο:
2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 P-14-500
Υπάρχουν διάφορα είδη και μεγέθη (μεγεθος κενού εννοώ) και ετσι μπορείς να βρεις κάτι να σε καλύπτει..
Αλλα μιλάμε για έξοδο...
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Τετ Ιουν 12, 2013 9:47 am


καλημερα !

σας ευχαριστω παρα παρα παρα πολυ για το ενδιαφερον..... :

@αλεξ μαλλον αυτο θα κανω (προς το παρον)

@χουλιετα, δυστυχως ελείψει χρημάτων, δεν μπορω να κανω τετοια κατασκευη....

@ τια... θα κανω ΜΙΑ θυσια (σε κανα-δυο μηνες ομως) και θα περιφράξω το ΠΙΣΩ μπαλκονι που ειναι το μισό και χωρις ζικ ζακ με το ιδιο πλεγμα που εχει περιφραξει και η κοπελια του 3ου (για τα παιδια της) κι ετσι θα δειχνει ομοιομορφο.... (αλλα μονο το πισω....)


Πέρα απο όλα αυτά, λέω να αποσύρω την αγγελία της φίφας...... και να της φτιαξω ενα "κανονικό" θεματακι να την συστήσω στην γατοπαρεα ΚΑΝΟΝΙΚΑ πλεον....
Τι λέτε...?

Laughing Laughing Laughing Laughing

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από houlieta Τετ Ιουν 12, 2013 9:52 am

Καλή ιδέα, πολλές φωτογραφίες να βάλεις! oksmily3
Αντε, να σας ζήσει!

Αυτό που δείχνω είναι όντως λίγο ακριβό...
Αλλά δεν είναι αδύνατον, δλδ μπορείς να το κάνεις μελλοντικά (αφού κάνεις κουμάντο δλδ)..
Εγω θα κλείσω χώρο 7,60 * 3m περίπου, φτιάχνοντας και υποόστεγο και τα υλικά περίπου φτάνουν τα 800?.
Δουλειά προσωπική φυσικά, διότι όταν ρώτησα μονο για υπόστεγο (χωρίς τις πέργκολες που ειναι το μεγάλο έξοδο) μου ζήτησαν 1500?...
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από Gatoplikti Τετ Ιουν 12, 2013 1:42 pm

Ειπες δεν σου αρέσουν οι περιφράξεις εγω θα σου δειξω αυτο το απιστετο πραγμα που έκανε ενα παιδι εδώ με το πλέγμα της trixie

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 P1010647a
περιγράφεται εδώ.
http://mycat.e-steki.gr/showthread.php?p=2510694

Εγώ εχω βάλει το κλασσικο πλέγμα 1,2 αλλα η γατα μου δεν έχει την τάση να πηδήξει φοβάται. Επισης το σαμαράκι που μπορεις να βρεις το ασφαλέστερο ειναι της trixie παλι και ρυθμιζεται το κουμπωμα ειτε με κλιπ ειτε χωρις καθολου έτοιμες τρύπες και το βάζεις οπου θέλεις εσυ. 

Eγώ έχω αυτο χωρις έτοιμες τρύπες.
2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 4185
Τέτοιου τύπου έχω δει και στο καρφουρ ακομα. Κανει 5-10  ευρώ το πολυ.
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από lovekittens black Πεμ Ιουν 13, 2013 2:01 am

Λοιπον η μικρη Δεν πρεπει να δωθει και ο λογος ειναι οτι αφου εκανε τους παντες μεχρι κ τα σξυλια να την δεχτουν δεν πρεπει να την διωξεις τωρα..Ειμαι απολυτη γιατι κ γω ειμαι "παρανοικη"στο να ελεγχω τι θα μου συμβει στο μελλον κ.να προγραμματιζω γι αυτο σε καταλαβαινω και δηλωνω οτι ξερεις τι θα συμβει θα την αγαπατε Απεραντα κ αυτη θα ναι πανευτυχης Σας διαλεξε μην της το χαλασεις..οι γατες αυτο θελουν κυριως τον ανθρωπο τους η την οικογενεια τους την οποια μια φορα διαλεγουν..

lovekittens black
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Τόπος : αθηνα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μαυρα γατουνια και διχρωμα ρατσας ήαδεσποτακια με αδυναμια ομως στισ βρετανικες και τισ νορβηγικου δασους!!
Motto : αν θελεις κατι πραγματικα θα το εχεις
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/01/2012
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Πεμ Ιουν 13, 2013 2:47 am

Η  φιφουλα  τελικα  (το πηρα αποφαση.....)  θα μεινει ΕΔΩ που βρισκεται....(μαζι μας) Smile

Είναι  το  τυχερό της...  δεν  θα το ζορίσω άλλο να  ΤΗΣ ΤΟ  ΧΑΛΑΣΩ.... Smile


Της  εφτιαξα  και θεματακι για να  τα  λετε/λεμε  απο  ΕΚΕΙ  για να  νοιωθει  καλύτερα...!

http://www.gatospito.com/t10095-topic


(μου εκανε  παραπονα  συνεχεια....  δεν ηθελε  να  ειναι  στην  ενοτητα "αναζητουνται γατογονεις"...!  αφου τους  γατογονεις,  τους  εχει ήδη βρει!)

Και  παλι,  σας  θερμοευχαριστουμε για ΟΛΑ.......!!! cheers

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από FROGK Πεμ Ιουν 13, 2013 9:57 pm

Πολυ ευχαριστα νεα! 


Θα θελατε να μεταφερθει ή να κλειδωθει αυτο το θεμα?
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Πεμ Ιουν 13, 2013 10:28 pm

χμ....  να  μεταφερθει...?
scratch
 
(δεν ξερω  τι  σημαινει αυτο....)xazo

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από FROGK Πεμ Ιουν 13, 2013 10:32 pm

Να μεταφερθουν ολα οσα γραφτηκαν εδω στο νεο σας θεμα και αυτο εδω να κλειδωθει. 

Ή να κλειδωθει αυτο το θεμα οπως ειναι (χωρις να γινει μεταφορα των ποστ).
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από kouix Πεμ Ιουν 13, 2013 11:04 pm

Νομιζω πως  το καλύτερο θα ήταν  να  κλειδωθει, αφου  εδω  το θέμα είναι  άλλο. Απο  δω και περα,  θα  μιλαμε  για  την φιφούλα απο το θεματακι  της.
Ευχαριστω πολυ!
(για όλα)
Smile

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 Empty Απ: 2 ορφανά γατοαδερφάκια ψάχνουν για γονείς- Υιοθετήθηκαν

Δημοσίευση από FROGK Πεμ Ιουν 13, 2013 11:05 pm

Οκ. Η αγγελια λοιπον κλειδωνεται!
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : 2 ορφανά  γατοαδερφάκια ψάχνουν  για  γονείς- Υιοθετήθηκαν  - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης