gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!!

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!! Empty Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!!

Δημοσίευση από SOYSOYDAKI Κυρ Ιαν 06, 2013 7:26 pm

Αυτό το θηλυκό γατάκι, περίπου 6 μηνών, το είχα βρει με ένα συνάδελφο μου, σε ένα πολύ κεντρικό δρόμο της Λευκωσίας, στην Αρχαγγέλου Μιχαήλ πριν από περίπου τρεις μήνες και το είχα στο γραφείο του εργοταξίου που δουλεύει ο συνάδελφος μου και το τάιζα μαζί με ένα ακόμα. Μέχρι το Σάββατο που μας πέρασε, όπου σκότωσε το άλλο γατί ένα αυτοκίνητο και το βρήκα το μικρούλι μα κάθεται από πάνω από το άλλο γατί και να κλαίει. Τρόμαξα πάρα πολύ και το πήρα από εκεί.
Δεν του έχω δώσει όνομα αλλά μόλις του κάνω ψιτ έρχεται αμέσως. Πριν κανένα μήνα το δάγκωσε σκύλος αλλά ευτυχώς το βρήκαμε γρήγορα και το πήγαμε στο γιατρό και έτσι τα κατάφερε, του έχει μείνει μια πολύ μικρή πληγή στην πλάτη που κλείνει σιγά σιγά.
Είναι πολύ φιλικό και καλό. Μακάρι να μπορούσα να το κρατήσω αλλά η δική μου η γάτα ούτε να το δει δε θέλει, σε σημείο που μου επιτέθηκε όταν το έφερα σπίτι.
Τώρα μένει προσωρινά στο συνάδελφο μου και της ψάχνουμε σπίτι.

SOYSOYDAKI
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!! Empty Απ: Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!!

Δημοσίευση από SOYSOYDAKI Κυρ Ιαν 06, 2013 7:30 pm

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151429861732275&set=oa.10150310907288581&type=1&theater

SOYSOYDAKI
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!! Empty Απ: Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!!

Δημοσίευση από SOYSOYDAKI Κυρ Ιαν 06, 2013 9:26 pm

[img]Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!! Img2003ei [/img][img]Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!! 20130102190605 [/img][img]Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!! Img2002mr [/img]

SOYSOYDAKI
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!! Empty Απ: Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!!

Δημοσίευση από SOYSOYDAKI Δευ Ιαν 07, 2013 6:59 pm

Ξέρω ότι πιθανότατα κανένας από εσάς δεν μπορεί να της δώσει ένα σπίτι γιατί η ιστοσελίδα απευθύνεται επί το πλείστον στην Ελλάδα. ΩΣΤΟΣΟ (αναφέρομαι σε όσους έχουν facebook) κάθε φορά που κάποιου του αρέσει η φωτογραφία της ή κάνει κάποιο σχόλιο στην φωτογραφία της, στη παρακάτω διεύθυνση, πηγαίνει στην κορυφή της λίστας και έχει περισσότερες πιθανότητες να βρει ένα σπίτι..... αλλιώς θα καταλήξει σε καταφύγιο και αργά ή γρήγορα θα της κάνουν ευθανασία ...
Δε παίρνει χρόνο και θέλει μόνο καλή διάθεση! Έχω πάρει μεγάλη απογοήτευση και ειρωνεία από τους δήθεν φιλόζωους φίλους μου αλλά πιστεύω ότι ίσως εδώ με καταλάβετε λιγάκι.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151429861732275&set=oa.10150310907288581&type=1&theater

SOYSOYDAKI
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!! Empty Απ: Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!!

Δημοσίευση από SOYSOYDAKI Τρι Ιαν 08, 2013 9:24 pm

Watch me playing!!!


SOYSOYDAKI
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!! Empty Απ: Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!!

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Ιαν 09, 2013 12:09 am

Αχ είναι ένα πανέμορφο τιγράκι και πολύ γλυκούλι όπως παίζει με το παιχνιδάκι του μωρέ!! Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!! 45749Εύχομαι να είναι καλότυχο και να βρεθεί γρήγορα το καινούργιο του σπιτάκι!Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!! 322479Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!! 838337Αν μέχρι τότε δεν το έχει λατρέψει ο συνάδελφος και δεν το έχει υιοθετήσει εκείνος!Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!! 854171Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!! 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Γατάκι στη Λευκωσία ψάχνει σπίτι!!! M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης