gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του....

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του.... Empty Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του....

Δημοσίευση από Tsouki Παρ Οκτ 26, 2012 7:48 pm

καλησπερα

ο γατούλης που επισυνάπτω στις φωτογραφίες βρίσκεται απο χθες το βράδυ στην αυλή ενός ακατοίκητου σπιτιού στο Γαλάτσι.Προσπαθεί να βγει από την καγκελόπορτα της αυλής αλλά δεν χωράει και κλαίει.Πρέπει να είναι από σπίτι γιατί όταν τον πλησιάζεις χαιδεύεται και από όσο μπόρεσα να δω μου φαίνεται στειρωμένος.Μπορεί κάποιος να βοηθήσει στην απεγκλώβισή του και στην φιλοξενία του; Εγώ δυστυχώς δεν μπορώ να τον απεγκλωβίσω μόνη μου ούτε να τον φιλοξενήσω γιατί έχω σκυλί και δεν τον είδα πολύ φιλικό με τα σκυλιά και μένω και με την μαμά μου η οποία δεν θέλει τις γάτες.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων



Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του.... DSC00041






Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του.... DSC00040
Tsouki
Tsouki
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδακι ο Τιγρης μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2011
Mood : Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του.... Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του.... Empty Απ: Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του....

Δημοσίευση από Tsouki Σαβ Οκτ 27, 2012 8:38 pm

εβγαλα και καινούργια φωτογραφία σήμερα.Δυστυχώς ο γατούλης είναι ακόμα στο σπίτι και πρέπει να έχει μπει και αδέσποτος γάτος μέσα γιατί άκουσα φωνές και όταν πήγα να τον ταϊσω άργησε να βγεί από την κρυψώνα του και ερχόταν προς την πόρτα κοιτάζοντας πίσω του.Μήπως θέλει κάποιος να τον υιοθετήσει;



Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του.... DSC00043
Tsouki
Tsouki
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδακι ο Τιγρης μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2011
Mood : Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του.... Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του.... Empty Απ: Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του....

Δημοσίευση από nosyparker Σαβ Οκτ 27, 2012 10:06 pm

Νομίζω πως η πυροσβεστική αναλαμβάνει διασώσεις γάτων. Είναι σίγουρα εντελώς ακατοίκητο το σπίτι; Ή μήπως λείπουν για λίγες μέρες οι ιδιοκτήτες και τον άφησαν στην αυλή; Γιατί αν δεν μπορεί να βγει, τότε πώς μπήκε;
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του.... M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του.... Empty Απ: Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του....

Δημοσίευση από Tsouki Κυρ Οκτ 28, 2012 7:08 am

nosyparker έγραψε:Νομίζω πως η πυροσβεστική αναλαμβάνει διασώσεις γάτων. Είναι σίγουρα εντελώς ακατοίκητο το σπίτι; Ή μήπως λείπουν για λίγες μέρες οι ιδιοκτήτες και τον άφησαν στην αυλή; Γιατί αν δεν μπορεί να βγει, τότε πώς μπήκε;


Το σπίτι ειναι ακατοικητο εδω και χρονια.Ο γατος είναι 99% στειρωμενος απο οσο μπορεσα να δω και πρεπει να εχει φυγει απο σπίτι ή τον πέταξαν μέσα στο σπίτι.Χθες καποιοι γειτονες προσπαθησαν να τον βγάλουν αλλά σφήνωσε στην πόρτα.Η πυροσβεστική μπορεί να τον βγάλει αλλά φοβάμαι μήπως τον χτυπήσει κανένα αυτοκίνητο γιατί στην γειτονιά υπάρχει κίνηση.Φαίνεται να μην γνωρίζει από δρόμους.Δεν ξερω τι είναι σωστό.Να τον βγάλουμε έξω κινδυνεύοντας να τον χτυπήσει αυτοκίνητο και να τους την "πέσουν" αδέσποτοι γάτοι ή να μείνει μέσα στην αυλη και να τον ταϊζουμε μήπως βρεθεί φιλοξενία ή υιοθεσία?
Tsouki
Tsouki
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδακι ο Τιγρης μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2011
Mood : Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του.... Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του.... Empty Απ: Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του....

Δημοσίευση από nosyparker Κυρ Οκτ 28, 2012 8:45 am

Nα τον βγάλετε έξω. Εκεί τώρα σαν φυλακισμένο είναι το γατί.
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του.... M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του.... Empty Απ: Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του....

Δημοσίευση από Tsouki Κυρ Οκτ 28, 2012 2:48 pm

μπορειται να κλειδωσετε την αγγελια.μολις βρεθηκαν οι ιδιοκτητες του και τον πηραν.Αρα μόνος του μπήκε στο σπίτι αλλά δεν μπορούσε να βγει γιατι φράκαρε στην πόρτα.Τώρα μην με ρωτήσετε πως το κατάφερε αυτό. Τελος καλό όλα καλά. Veryhappy
Tsouki
Tsouki
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδακι ο Τιγρης μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2011
Mood : Εγκαταλελειμμένος γατούλης - Επέστρεψε στην οικογένεια του.... Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης