gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

+19
natalouko
tsili
Ηρακλένια
koneko
doremi
Maskotaki
vanilia cat
funambolo
Anatoli
Δ²
Tsouki
BokSurat
tzoutzou
Fotoula
Kikiriki
otz
Πούπσυ
f.m123
popi.samara.9
23 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Ιουλ 27, 2012 9:38 am

popi, πριν 2 χρόνια είχαμε δει έναν όγκο στο λαιμό της γατούλας που έχασα πέρσι, ήταν 2+ χρονών τότε...
όλοι μου έλεγαν ότι σύσκολα τόσο μικρό γατί θα έχει κακοήθη όγκο, και τελικά όντος ήταν το καλύτερο το δυνατόν σενάριο, η βιοψία έδειξε ότι δεν ήταν καν όγκος, αλλά κάποιο κοκκίωμα που προκλήθηκε από "χτύπημα" ή από κάτι που κατάπιε κ την είχε τραυματίσει...
οπότε θετική σκέψη κούκλα μου και όλα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη!!! kissss
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Ηρακλένια Παρ Ιουλ 27, 2012 10:30 am

Kikiriki έγραψε:
dimitroula έγραψε:
Τα λευκά όμως ήταν ανεβασμένα. Αν στον δικό σου δεν είναι, τότε αυτό είναι πολύ θετικό.
Eφόσον όμως υπάρχει φλεγμονή, τα λευκά λογικά θα είναι ανεβασμένα σε οτιδήποτε κι αν οφείλεται γι'αυτό ας μην πανικοβληθεί μόνο από αυτό.

Σωστό και αυτό. Αλλά έγραψε πως οι εξετάσεις ήταν καθαρές.

Πολλές φορές και οι ίδιοι οι γιατροί δυσκολεύονται να ερμηνεύσουν τις εξετάσεις γιατί δεν παίζει ρόλο σχεδόν ποτέ μόνο μία παράμετρος στην πάθηση. Μην προσπαθείτε να βγάλετε συμπεράσματα γιατί γιγαντώνετε την αγωνία σας έτσι, κρίμα είναι!
Και πάλι εύχομαι το γατάκι να έχει κάτι απολυτως αντιμετωπίσιμο και σύντομα να είναι καλά!
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από tsili Παρ Ιουλ 27, 2012 10:37 am

όλες τις θετικές ευχές και από μένα.....Να μην είναι τίποτα και γρήγορα να τον έχεις σπίτι για αγκαλίτσες!!!
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Tsouki Παρ Ιουλ 27, 2012 11:17 am

Συνήθως ο καρκίνος δεν ανεβάζει πυρετό .Αν ανεβάσει συνήθως είναι δέκατα τα οποία δεν πέφτουν με φάρμακα.Τουλάχιστον απ'ότι ξέρω με τους ανθρώπους γιατί έχω μία θεία που ανακάλυψε οτι είχε καρκίνο στους λεμφαδένες γιατί είχε συνεχώς δέκατα που δεν έπεφταν.Το ότι ο πυρετός του δικού σου έπεσε με φαρμακευτική αγωγή μπορεί να είναι ένα σημάδι οτι πρόκειται ίσως για κάποια φλεγμονή.Εύχομαι ότι καλύτερο στα αποτελέσματα της βιοψίας.
Tsouki
Tsouki
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδακι ο Τιγρης μου
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2011
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Παρ Ιουλ 27, 2012 12:14 pm

Χειρότερα δε γίνεται....η θετική σκέψη τελικά δε φτάνει..η κυτταρολογική εξέταση έδειξε λέμφωμα...η κατάσταση είναι κρίσιμη...καρκίνος μου είπαν....σε λίγο μπαίνει χειρουργείο...θα προσπαθήσουν να του αφαιρέσουν και αν όλα πάνε καλά μετά θα ακολουθήσει αγωγή με χημειοθεραπείες...δεν ξέρω τι να πω...αλλά και πάλι δε δίνει πολύ καιρό ζωής....κάποιους μήνες....ίσως χρόνο...ρε γαμώτο ούτε 1,5 χρονών γατί δεν είναι...γιατί να πάθει κάτι τέτοιο? δεν το αντέχω...
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από funambolo Παρ Ιουλ 27, 2012 12:28 pm

Δυστυχώς, δεν υπάρχει αυτό το "γιατί σ΄εμένα" σ΄αυτές τις περιπτώσεις... Ούτε για τους ανθρώπους, ούτε για τα ζωάκια... Κανείς δεν το ξέρει το γιατί...
Παρ΄όλα αυτά συνεχίζω να εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι κάτι αντιμετωπίσιμο, έστω και με χειρουργείο, έστω και με χημειοθεραπείες, έστω και με ό,τι άλλο χρειαστεί... Και επίσης μέσα από την καρδιά μου εύχομαι να διαψευσθούν οι αρνητικές προγνώσεις, δεν θα είναι εξάλλου η πρώτη φορά...
Καλή δύναμη να έχετε... Είναι το μόνο που μπορεί να βοηθήσει...
flower flower flower flower flower flower flower
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από natalouko Παρ Ιουλ 27, 2012 12:35 pm

Έχετε όλη μας την θετική ενέργεια να πάνε όλα καλά!! grouphug grouphug grouphug grouphug grouphug
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από f.m123 Παρ Ιουλ 27, 2012 12:40 pm

Ουφ.. Δύσκολη η κατάσταση..
Εσείς θα κάνετε ο,τι μπορείτε για να διορθώσετε όσο γίνεται την κατάσταση, και θα συμφωνήσω με τη funambolo από πάνω, κι εγώ αυτά ήθελα να γράψω πάνω κάτω.. Κάντε ένα μεγάλο κουράγιο για τον γατούλη σας, ξέρω ότι είναι οδυνηρό, και ξέρω ότι αυτό το γιατί θα σας βασανίζει, αλλά δε θα λυθεί ποτέ.. Κι εγώ εύχομαι να καταφέρετε κάτι με το χειρουργείο και τις θεραπείες, και να μπορέσει να περάσει όσο περισσότερο χρόνο γίνεται κοντά σας..
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Παρ Ιουλ 27, 2012 12:51 pm

Το ξέρω..όπου κι αν ψάξω για το λέμφωμα γράφει ότι είναι σύνηθες στις γάτες μεγάλης ηλικίας..ποτέ δεν είσαι τελικά σίγουρος και για τίποτα..το παν είναι να μπορεί να αφαιρεθεί αυτός ο όγκος και να μην έχει κάνει μεγάλη ζημιά στο έντερό του. Μετά όλα σιγά σιγά θα διορθωθούν...έτσι θέλω να πιστεύω...διαβάζω ότι οι γάτες δέχονται καλύτερα τις χημειοθεραπείες....βασικό μου μέλημα αυτή τη στιγμή είναι να γίνει ότι καλύτερο για το γατούλη....ότι κι αν σημαίνει αυτό..δεν του αξίζει για εγωιστικούς λόγους να τον έχω κοντά μου και να είναι χάλια η ποιότητα ζωής σου...ο γιατρός είπε ότι αν τον ανοίξει και δει οτι δεν μπορεί να αφαιρεθεί θα τον κλείσει και μετά ή τον αφήνουμε και όσο αντέξει (αλλά είναι κάτι που δεν μπορώ να το δεχτώ να είναι έτσι χάλια) ή του κάνουμε ευθανασία..δεν αντεχεται ο πόνος αυτός....δεν το μπορώ...
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από f.m123 Παρ Ιουλ 27, 2012 12:59 pm

popi.samara.9 έγραψε:Το ξέρω..όπου κι αν ψάξω για το λέμφωμα γράφει ότι είναι σύνηθες στις γάτες μεγάλης ηλικίας..ποτέ δεν είσαι τελικά σίγουρος και για τίποτα..το παν είναι να μπορεί να αφαιρεθεί αυτός ο όγκος και να μην έχει κάνει μεγάλη ζημιά στο έντερό του. Μετά όλα σιγά σιγά θα διορθωθούν...έτσι θέλω να πιστεύω...διαβάζω ότι οι γάτες δέχονται καλύτερα τις χημειοθεραπείες....βασικό μου μέλημα αυτή τη στιγμή είναι να γίνει ότι καλύτερο για το γατούλη....ότι κι αν σημαίνει αυτό..δεν του αξίζει για εγωιστικούς λόγους να τον έχω κοντά μου και να είναι χάλια η ποιότητα ζωής σου...ο γιατρός είπε ότι αν τον ανοίξει και δει οτι δεν μπορεί να αφαιρεθεί θα τον κλείσει και μετά ή τον αφήνουμε και όσο αντέξει (αλλά είναι κάτι που δεν μπορώ να το δεχτώ να είναι έτσι χάλια) ή του κάνουμε ευθανασία..δεν αντεχεται ο πόνος αυτός....δεν το μπορώ...
Το καταλαβαίνω και δε ξέρω κι εγώ στη θέση σου πως θα το διαχειριζόμουν.. Δείτε πως θα πάει το χειρουργείο και ύστερα σκέφτεστε το 'μετά'.. Πότε θα γίνει το χειρουργείο; Σήμερα;
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Fotoula Παρ Ιουλ 27, 2012 1:00 pm

Εσύ ξέρεις και μαζί θα αποφασίσετε -εσύ και αυτός- τι είναι καλύτερο και για τους δυο σας. Embarassed

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Παρ Ιουλ 27, 2012 1:05 pm

τώρα χειρουργείται..εγώ ήρθα σπίτι....δεν του έκανε καλό που ήμουν εκεί όσο ήταν ξύπνιος..ενώ ήταν ήρεμος με το που μας είδε άρχισε να νιαουρίζει και να προσπαθεί να σηκωθεί....και μας ειπε ο γιατρός ότι δεν του κάνει να είναι σε υπερένταση πριν το χειρουργείο...αναμένουμε αλλά η ώρα δεν περνάει...όσο δε με παίρνει τηλέφωνο ο γιατρός είναι καλό γιατί σημαίνει ότι αφαιρείται....
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Fotoula Παρ Ιουλ 27, 2012 1:07 pm

εντάξει κάπου εδώ γύρω θα είμαστε και εμείς να περιμένουμε μαζί σας. ...

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από funambolo Παρ Ιουλ 27, 2012 1:08 pm

Fotoula έγραψε:εντάξει κάπου εδώ γύρω θα είμαστε και εμείς να περιμένουμε μαζί σας. ...

+1
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από f.m123 Παρ Ιουλ 27, 2012 1:09 pm

Fotoula έγραψε:εντάξει κάπου εδώ γύρω θα είμαστε και εμείς να περιμένουμε μαζί σας. ...
Ακριβώς!
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Πούπσυ Παρ Ιουλ 27, 2012 1:12 pm

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 854171 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 854171 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 854171 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 854171 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 854171 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 854171 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 854171 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 854171 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 854171 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 854171 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 854171 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 854171 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 854171
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Maskotaki Παρ Ιουλ 27, 2012 1:19 pm

prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi prosefxi
Maskotaki
Maskotaki
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Gatomorfosi
Αριθμός γατουνίων : 2 :) Την Σουρλη και τη νεοφερμενη Rain :)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χιονια, βροχουλες και ψυχρουλα :)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Oλα τα αδεσποτακια του κοσμου :-)
Motto : Cats ALWAYS Rulez !!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/05/2011
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Παρ Ιουλ 27, 2012 1:31 pm

τον χάσαμε....πέθανε με το που ξύπνησε από το χειρουργείο από ανακοπή....
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από f.m123 Παρ Ιουλ 27, 2012 1:33 pm

popi.samara.9 έγραψε:τον χάσαμε....πέθανε με το που ξύπνησε από το χειρουργείο από ανακοπή....
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Ε όχι...
Πω πω..
Ήταν να μην τα καταφέρει τελικά.. Λυπάμαι πάρα πολύ, δε φαντάζεσαι πόσο.. Τουλάχιστον να προσπαθείς να σκέφτεσαι ότι πέρασε τον καιρό του με την αγάπη σας και τη φροντίδα σας, τον πέρασε ευτυχισμένος... Ξέρω ότι δεν υπάρχει τίποτα να σε παρηγορήσει τώρα, όμως αν αυτό φτάνει, εδώ μέσα όλοι σε καταλαβαίνουμε και είμαστε εδώ για να μιλήσεις όσο θέλεις..
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Fotoula Παρ Ιουλ 27, 2012 1:35 pm

Sad

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Πούπσυ Παρ Ιουλ 27, 2012 1:37 pm

λυπάμαι πάρα πολυ... Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 72784 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 72784 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 72784 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 72784 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 72784 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 72784 Κουράγιο, ό,τι και να πω είναι λίγο
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από natalouko Παρ Ιουλ 27, 2012 1:39 pm

Λυπάμαι πάρα πολύ..... Sad Sad Sad Sad Sad
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Παρ Ιουλ 27, 2012 1:53 pm

ο γιατρός μου είπε ότι όλη η κοιλιά του ήταν γεμάτη.....δεν ήταν για να ζήσει... R.I.P εχω σοκαριστεί γιατί ήταν όλο τόσο ξαφνικό..μία βδομάδα πριν σταμάτησε να έχει όρεξη και σήμερα...τον χάσαμε....με ανακουφίζει το γεγονός ότι πλέον δεν υποφέρει....θα τον πάμε στον κήπο των γονιών μου...να τον έχουμε κοντά μας
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από funambolo Παρ Ιουλ 27, 2012 1:54 pm

Καληνύχτα όμορφε... Όνειρα γλυκά εκεί που πήγες... Θα σε θυμούνται με αγάπη... rainbow
Λυπάμαι πάρα πολύ... Και πάλι.. καλό κουράγιο... Αν μπορούμε να βοηθήσουμε σε κάτι, εδώ είμαστε... Και είμαστε πολλοί που το έχουμε ζήσει αυτό....
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Παρ Ιουλ 27, 2012 1:56 pm

σας ευχαριστώ ολους..ήταν πολύ όμορφος και ξεχωριστός για να ανήκει σε αυτόν τον κόσμο...τώρα είναι ένα γλυκό αγγελουδάκι...
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από kat-cats Παρ Ιουλ 27, 2012 2:14 pm

...λυπάμαι πολύ Sad
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από otz Παρ Ιουλ 27, 2012 2:23 pm

Αυτό δεν το περίμενα. Νόμιζα ότι θα άνοιγα τον υπολογιστή και θα έβλεπα καλά νέα. Δε νομίζω πως υπάρχει κάτι που, αν σου το πω, θα νιώσεις καλύτερα αυτή τη στιγμή.
Εμείς θα είμαστε εδώ, μπορείς να μιλήσεις γι' αυτό όποτε θέλεις, όσο θέλεις.
Λυπάμαι πολύ για την απώλειά σας...
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από tsili Παρ Ιουλ 27, 2012 2:25 pm

E ,όχι, ούτε εγώ το περίμενα αυτό.....

΄Λυπάμαι πάρα πάρα πολύ....
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Παρ Ιουλ 27, 2012 2:27 pm

αυτό που σκέφτομαι είναι ότι τώρα δεν πονάει πια..αυτό το γατί πραγματικα με έκανε να αλλάξω όλες μου τις απόψεις για τις γάτες...που εννοείται ότι δε τους έκανα ποτέ κάτι κακό αλλά ήμουν πάντα άνθρωπος των σκύλων..ήταν τόσο καλός...τόσο τρυφερός...γεμάτος ζωντάνια....και τώρα ξέρω πως τόσους μήνες υπέφερε...και παρόλα αυτά ήταν έτσι...φεύγω την κυριακή για ένα μήνα στο χωριο μου...θα ξεπεράσω καλύτερα την απώλειά του σε άλλο σπίτι..εδώ τα πάντα θυμίζουν το μωρό μου...
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Παρ Ιουλ 27, 2012 2:29 pm

μου λεγανε όλοι ότι σαν τον σκύλο τίποτα..κι όμως...πόσο λάθος κάνουν...την αγάπη και την τρυφερότητα που πήρα από τον Τσίκο να ήξεραν μόνο όσοι το λένε αυτό...
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Дanae Παρ Ιουλ 27, 2012 2:40 pm

Ειλικρινά, λυπήθηκα πολύ με την ιστορία σας...
Πόπη μου, άφησε τη στενοχώρια σου να εκφραστεί, ώστε να καταλαγιάσει σιγά σιγά ο πόνος... Και κράτα στο μυαλό σου όλες τις όμορφες στιγμές. Την τρυφερότητα που πήρες, αλλά και τη φροντίδα που του έδωσες. Κουράγιο κοπέλα μου.
Дanae
Дanae
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Ν.Ηράκλειο
Αριθμός γατουνίων : 2 μέσα + τα κηπογατάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΟΛΑ τα γατομωράκια
Motto : Time spent with cats is never wasted, S.F.
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/06/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Ιουλ 27, 2012 2:42 pm

μπήκα να διαβάσω τα καλά νέα...
αλλά... λυπάμαι... όλα έγιναν τόσο ξαφνικά... κουράγιο popi κουράγιο... όλα όπως ακριβώς τα γράφεις είναι... τώρα δεν πονάει... έζησε πολύ καλά αυτό το 1,5 χρόνο μαζί σας και είμαι σίγουρη ότι ήρθε στην ζωή σας για να σας διδάξει ότι "ναι, και μια γάτα μπορεί"...
καλή δύναμη σου εύχομαι για όταν θα πας να τον πάρεις, κάνε μου μια χάρη μόνο... μην πας μόνη σου!
RIP τσίκο ήσουν ένας άτυχος κούκλος ...
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Δ² Παρ Ιουλ 27, 2012 2:59 pm

otz έγραψε:Αυτό δεν το περίμενα. Νόμιζα ότι θα άνοιγα τον υπολογιστή και θα έβλεπα καλά νέα. Δε νομίζω πως υπάρχει κάτι που, αν σου το πω, θα νιώσεις καλύτερα αυτή τη στιγμή.
Εμείς θα είμαστε εδώ, μπορείς να μιλήσεις γι' αυτό όποτε θέλεις, όσο θέλεις.
Λυπάμαι πολύ για την απώλειά σας...
Ακριβώς τα ίδια, δεν ξέρω τι να πω. Λυπάμαι πολύ... Sad
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Παρ Ιουλ 27, 2012 3:06 pm

είναι το δεύτερο ζωάκι που χάνω από καρκίνο....το άλλο ήταν σκυλάκι..3 ετών..κι αυτό μπεζ...και έχω χάσει κι άλλο σκυλάκι 4 μηνών από μόρβα...κι αυτό μπεζ...τι να πω....δε θα του περάσει όμως...όποιος κι αν είναι αυτός που μου στερεί την υπέροχη παρουσία των ζώων μου δε θα με αποθαρρύνει...θα συνεχίζω να δένομαι μαζί τους..θα συνεχίζω να τα φροντίζω όσο μπορώ....σκέφτομαι ότι αν τον Τσικουλίνο μου δεν τον είχα μαζέψει από το δρόμο...τώρα θα ήταν σε μία γωμία κάπου...και θα υπέφερε...έστω κι έτσι ηρέμησε ο γλυκός μου...πότε θα κλείσουν οι βρύσες των ματιών δεν ξέρω...προσπαθώ να ξεσπάσω...με την ταχύτητα που εγιναν όλα φοβάμαι πως ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει...ευτυχώς θα τον έχουμε κοντά μας στην αυλή των γονιών μας...έστω κι έτσι θα είναι δίπλα μας....
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Kikiriki Παρ Ιουλ 27, 2012 3:19 pm

Πόπη, εφόσον ήταν λέμφωμα, δεν ήταν μόνο στο έντερο. Ήταν παντού. Και λυπάμαι που στο λέω κατόπιν εορτής αλλά δεν έπρεπε να γίνει η εγχείρηση. Στα λέω γιατί τα ίδια πέρασα. Αυτό δε σημαίνει πως θα μπορούσαν να γίνουν πολλά για τον γατούλη. Η ίδια κατάληξη θα ερχόταν πολύ σύντομα. Είναι καλό που δεν ταλαιπωρήθηκε καιρό. Έφυγε ήσυχος. Τον δικό μου τον "ταλαιπώρησα" όσο δεν παίρνει. Από 6.5 κιλά γάταρος είχε μείνει 2,5. Δεν το ξανακάνω ούτε σε ζώο και φυσικά ούτε σε άνθρωπο.
Αντίο πανέμορφε Τσίκο...
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 3 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης