gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

+19
natalouko
tsili
Ηρακλένια
koneko
doremi
Maskotaki
vanilia cat
funambolo
Anatoli
Δ²
Tsouki
BokSurat
tzoutzou
Fotoula
Kikiriki
otz
Πούπσυ
f.m123
popi.samara.9
23 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Fotoula Πεμ Ιουλ 26, 2012 5:29 pm

tiletheatis

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Δ² Πεμ Ιουλ 26, 2012 5:59 pm

popi.samara.9 έγραψε:Γιαούρτι???το αγαπημένο του!!! τρώει λίγο μέρα παρά μέρα!!! του έδινα και γιαουρτάκι..όταν λες αποπαρασίτωση εννοείς χάπι? του δίνω κάθε μήνα χάπι για παρασιτα και κάθε 3 μήνες χάπι για παράσιτα εντέρου
Εμένα το γιαούρτι μου είχε πει γιατρός ότι τους φέρνει δυσκοιλιότητα και στη δική μου δε δίνω ποτέ γιατί έχει χρόνιο πρόβλημα (όχι ότι της αρέσει κιόλας...). Δεν κατάλαβα, δίνεις χάπι κάθε μήνα αλλά και κάθε τρίμηνο; Το χάπι είναι μόνο για εντερικά παράσιτα και είναι για κάθε τρίμηνο. Για τα εξωτερικά παράσιτα (ψύλλους κλπ.) βάζουμε αμπούλες ή σπρέυ κάθε μήνα. Εκτός κι αν είναι κάποιο άλλο προϊόν που δεν ξέρω...Suspect

popi.samara.9 έγραψε:Ευχαριστούμε πολύ Φλώρα μου. Εγώ είμαι η Πόπη. Χάρηκα! μακάρι μωρέ να πάνε όλα καλά..κι εγώ αυτό πιστεύω ότι θα γίνει καλά. Η άλλη εξέταση που μου είπε ο γιατρός ότι ίσως χρειαστεί αν δεν ανακάμψει είναι για παγκρεατίτιδα και ίσως και υπέρηχος κοιλίας. Αλλά η παγκρεατίτιδα μου είπε ότι συνοδεύεται και με ανορεξία... θα δούμε!! Σας ευχαριστώ όλους και πάλι..θα σας πω αύριο πώς είναι το μωρό μου
Ο υπέρηχος είναι το πρώτο που σκέφτομαι εγώ σε αυτές τις περιπτώσεις γιατί είναι η μόνη εξέταση που δίνει εποπτεία των εσωτερικών οργάνων. Απλώς συνήθως οι κτηνίατροι/κλινικές που έχουν υπερηχογράφο, κάνουν την εξέταση μόνο με ραντεβού και μόνο συγκεκριμένες μέρες. Γι'αυτό θα σου έλεγα να το τσεκάρεις εγκαίρως ώστε αν χρειαστείς να ξέρεις πότε μπορείς να πας. Σας εύχομαι περαστικά με όλη μου την καρδιά.
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Πεμ Ιουλ 26, 2012 7:39 pm

Τα νέα δε θα μπορούσαν να είναι χειρότερα...νιώθω απόγνωση...κατάθλιψη.... του βρήκαν έναν όγκο στην περιοχή του εντέρου... 6 εκατοστά.Του πήραν υγρό και αυριο το πρωί θα ξερουμε περίπου τι είναι αυτό..το χειρουργείο δεν το γλιτώνουμε..ο γιατρός λέει να παρακαλάμε να είναι καλοήθης....πολύς ο πόνος μέσα μου..δεν ξέρω τι να κάνω...θα τρελαθώ...πρέπει να οδηγούσα σαν την τρελή προς το σπίτι...
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από otz Πεμ Ιουλ 26, 2012 7:44 pm

Δηλαδή είναι κάτι που με χειρουργείο μπορεί να διορθωθεί; Μετά θα είναι καλά;
Όλα να πάνε καλά για το μωρό σου. Σιδερένιος. mati mati
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Ιουλ 26, 2012 7:45 pm

όχι ρε..............................................
εντάξει υπομονή, θετική σκέψη να είναι καλοήθης!!! ας γίνει το χειρουργείο να βγει κ να το θυμάστε μετά και οι 2 σας σαν μια πολύ κακή ανάμνηση!!!!!
υπομονή κούκλα μου... πόσες μέρες θέλουν τα αποτελέσματα για να ξερετε στα σίγουρα; καμιά 5-6;
κουράγιο !!!!
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Πούπσυ Πεμ Ιουλ 26, 2012 7:46 pm

ψυχραιμία. μπορεί να μην είναι τίποτα επικίνδυνο και να το αφαιρέσετε και να γίνει καλά. υπομονή μέχρι αύριο.
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Ιουλ 26, 2012 7:49 pm

Τωρα τα ειδα ολα αυτα...Δε περιμενα κατι τετοιο,κι εγω για τριχομπαλα που εχει φραξει το εντερο το εκοβα...
Απεκλεισε ο γιατρος να ειναι κατι τετοιο?
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Fotoula Πεμ Ιουλ 26, 2012 7:50 pm

Ένα πράγμα τη φορά. Κράτησε τα χειρότερα για όταν και εάν έρθουν... kissss

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
έχω και εγώ αποκλίνουσα συμπεριφορά .....
Και lipothymia
και Proud Member των απανταχού Α.Δ. arrogant
και Proud Member των απανταχού Embarassed
Fotoula
Fotoula
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα
Citrullus lanatus Mod/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 103
Τόπος : Σπίτι
Αριθμός γατουνίων : ενάμισο...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παλιόκαιρος όλων των αποχρώσεων......
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ντύλαν, Κουασιμόδο & Πανδώρα !
Motto : ΝΕΡΙΝΑΣΚΑΣΜΟΥΛΗΣ
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_caseclosed

http://www.nerinanasia.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Πεμ Ιουλ 26, 2012 7:57 pm

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές...νά'στε καλά..Ναι Anatoli μου το απέκλεισε...φαίνεται καθαρά μια μάζα εκτός του εντέρου....μου είπε ότι θα μπορούσε να είναι κύστη....αλλά δε φαίνεται να έχει τόσο υγρό, ίσως είναι παλιά κύστη και εχει ξεραθεί, μπορεί επίσης να είναι μία πολύ μεγάλη φλεγμονή, μπορει να είναι καλοήθης ογκος...μπορεί να είναι λεύκωμα που ειναι η πιο ήπια μορφή καρκίνου, αλλά μπορεί να είναι και κακοήθης να έχει κάνει μεταστάσεις...που αυτή την περίπτωση δε θέλω ούτε να την σκέφτομαι...έχω χάσει σκύλο 3 ετών από καρκίνο στο στομάχι...ρε γαμώτο από όλα αυτά ο δικός μου θα έχει το χειρότερο? κι εγώ και ο άντρας μου είμαστε σε άθλια κατάσταση...πήγαινα κι εγώ όλο αισιοδοξία και σκεφτόμουν ότι για να μη με πήρε ο γιατρός άρα θα είναι καλές οι εξετάσεις και όταν μου ειπε για όγκο...νομιζα ότι θα λιποθυμήσω....το κλάμα να δω πότε θα σταματήσει..τα μάτια μου βρύσες ανοιχτές και δεν μπορώ να το ελέγξω...τον είδα τον καημένο...ψιλοναρκωμένο από τη χαλαρωτική ενεση που του έκαναν για να του κάνουν τον υπέρηχο. 6 εκατοστά είναι πολύ μεγάλο μου είπε...αυτές τις μέρες εντωμεταξύ που τον ψηλάφιζα...έπιανα κάτι σαν όγκο..το είχα πει στο γιατρό αλλά κι εκείνος λόγω ηλικίας του γατιού πίστευε ότι ήταν κάτι άλλο...ερεθισμένο έντερο ίσως...δεν ξέρω τι να πω...και μόνο στην ιδέα να τον χάσω δεν το αντέχω ρε παιδιά...
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Πεμ Ιουλ 26, 2012 7:58 pm

αύριο μεχρι τις 12 θα βγουν οι απαντήσεις από το υγρό...αλλά το χειρουργείο δε θα γίνει στην περίπτωση που του βρουν κάτι πολύ κακό και δε θα έχει νόημα να γίνει....
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από funambolo Πεμ Ιουλ 26, 2012 8:02 pm

Δεν είναι απαραίτητο να τον χάσεις.... Ας ελπίσουμε κι ας ευχηθούμε ότι είναι κάτι δύσκολο μεν, αντιμετωπίσιμο δε.... Αυτό είναι το σημαντικό. Αν με χειρουργείο μπορεί να αντιμετωπιστεί, τότε θα γίνει το χειρουργείο και συν τω χρόνω θα είναι μόνο μια κακιά ανάμνηση. Εύχομαι από την καρδιά μου μέσα να δείξουν τα αποτελέσματα το μικρότερο,τηρουμένων των αναλογιών, πρόβλημα... mati gatoula
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Πεμ Ιουλ 26, 2012 8:09 pm

funambolo έγραψε:Δεν είναι απαραίτητο να τον χάσεις.... Ας ελπίσουμε κι ας ευχηθούμε ότι είναι κάτι δύσκολο μεν, αντιμετωπίσιμο δε.... Αυτό είναι το σημαντικό. Αν με χειρουργείο μπορεί να αντιμετωπιστεί, τότε θα γίνει το χειρουργείο και συν τω χρόνω θα είναι μόνο μια κακιά ανάμνηση. Εύχομαι από την καρδιά μου μέσα να δείξουν τα αποτελέσματα το μικρότερο,τηρουμένων των αναλογιών, πρόβλημα... mati gatoula

σ'ευχαριστώ πάρα πολύ...ας στείλουμε όλοι θετική ενέργεια στο μωράκι μου....
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από vanilia cat Πεμ Ιουλ 26, 2012 8:09 pm

ολα καλά να πάνε! εύχομαι το καλύτερο! να το ξεπεράσει και να βγει σιδερένιος γρήγορα!
vanilia cat
vanilia cat
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γαταχείμωνο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΗΝ ΑΡΓΥΡΩ ,το ΛΟΎΣΙΦΕΡ , το ΣΕΙΡΙΟ , την ΚΕΝΤΡΑ και τον ΛΙΝΟ
Motto : live your life on paws.....!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Hellos11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από f.m123 Πεμ Ιουλ 26, 2012 8:10 pm

Πωπω! Κι εγώ νόμιζα ότι θα'ναι κάτι πιο απλό.. Ελπίζω να μην είναι τίποτα που δε λύνεται με χειρουργείο, ξέρω και καταλαβαίνω πόσο αναστατωμένοι είστε, όμως να ελπίζετε για το καλύτερο.. Κράτα μας ενήμερους και ειλικρινά περαστικά και αγύριστα...


Υ.Γ. Δήμητρα
Σπόιλερ:
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Πεμ Ιουλ 26, 2012 8:16 pm

σας ευχαριστώ όλους σας...είχατε ποτέ κανένα παρόμοιο περιστατικό? με το φτωχό μου μυαλό νιώθω ότι είναι καλοήθης...ή κάτι καλό τέλοσπάντων γιατί πάντα τον ψηλάφιζα και αυτό το πράγμα δεν το ακουμπούσα πριν από κάποιο καιρό....δεν μπορεί να είναι κακοήθης και να μεγαλωσε τόσο απότομα....τι λέτε?? μοιάζω σαν την παροιμία ο πγιγμένος από τα μαλλιά του κρατιέται.προσπαθώ να βρω μία λογική εξήγηση σε όλο αυτό γιατί έγινε από τη μία στιγμή στην άλλη....δε θα είχε τόσο καιρό καποιο άλλο σύμπτωμα αν ήταν κακοήθης???ξέρει κάποιος άλλος να μου πει?
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Ιουλ 26, 2012 8:19 pm

Aχ μωρε, ολα καλα να πανε και να ειναι κατι αντιμετωπισιμο. mati mati mati mati mati mati mati
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από f.m123 Πεμ Ιουλ 26, 2012 8:38 pm

Δεν έχω παρόμοια εμπειρία να σου πω, πάντως μην προσπαθείς να βρεις λογική εξήγηση.. Αυτά συμβαίνουν, και σε εμάς και στα ζώα μας, και εκεί που δεν το περιμένουμε.. Σημασία έχει να πάνε καλά τα πράγματα για τον μικρούλη και να μην είναι κακοήθης..
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Πεμ Ιουλ 26, 2012 9:42 pm

θα είναι μεγάλη η νύχτα απόψε...στις μου είπε ο γιατρός να τον πάρω να μου πει πώς είναι..επειδή του είχε κάνει ηρεμιστική ένεση...έξαλλο θα γίνει το μωρό μου που τον έχουν στο κλουβί...
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από f.m123 Πεμ Ιουλ 26, 2012 9:45 pm

Για το καλό του είναι gatoula
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Πούπσυ Πεμ Ιουλ 26, 2012 9:45 pm

υπομονή. πιστεύω ότι θα είναι κάτι αντιμετωπίσιμο. μη μείνεις άυπνη, ξεκουράσου. αυριο το πρωί όλα θα είναι καλύτερα. Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 193169 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 838337
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Ιουλ 26, 2012 9:49 pm

Για καλο του ειναι gatoula Υπομονη.....
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Πεμ Ιουλ 26, 2012 9:55 pm

η αλήθεια είναι ότι χρειάζομαι ξεκούραση γιατί από την προηγούμενη πέμπτη που αρχισαν τα συμπτώματα είμαι με πολύ λίγες ώρες ύπνο κάθε βράδυ...πεταγόμουν κάθε τρεις και λίγο για να δω αν είναι καλά..αν εχει δύσπνοια..αν πήγε τουαλέτα...και όλα τα σχετικά...αν δε δουλευα τώρα θα κοιμόμουν για να μην νιώθω πια αυτόν τον τραγικό πονοκέφαλο που μου τρυπάει το κεφάλι.....θα σας ενημερώσω για ότι νεότερο...σας ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ....μου δίνετε πολύ κουράγιο..θα τη χρειαστώ την ξεκούραση..γιατί όταν με το καλό τελειώσει το χειρουργείο και όλα πάνε καλά..θα πρέπει να φροντίζω το μωρό μου
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από f.m123 Πεμ Ιουλ 26, 2012 9:57 pm

Κοιμήσου μόλις τελειώσεις Ποπάκι και προσπάθησε να κρατήσεις τη ψυχραιμία σου. Και ο,τι θες, εδώ είμαστε kissss
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Maskotaki Πεμ Ιουλ 26, 2012 9:59 pm

Περαστικα και απο μας απο τα βαθη της καρδιας μας mati mati mati mati mati mati
Maskotaki
Maskotaki
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Άντρας
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Gatomorfosi
Αριθμός γατουνίων : 2 :) Την Σουρλη και τη νεοφερμενη Rain :)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χιονια, βροχουλες και ψυχρουλα :)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Oλα τα αδεσποτακια του κοσμου :-)
Motto : Cats ALWAYS Rulez !!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/05/2011
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από doremi Πεμ Ιουλ 26, 2012 10:09 pm

Ολα να πάνε καλά ,Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 322479 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 322479 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 322479 Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 322479 ξεκουράσου να είσαι δυνατή στο πλάι του αύριο.
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από koneko Πεμ Ιουλ 26, 2012 10:11 pm

ολα καλα θα πανε και ευχομαι ολοψυχα να μην ειναι κατι το σοβαρο!!! Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 322479
koneko
koneko
Γατο-gourmeδιά
Γατο-gourmeδιά

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Τόπος : Β. Αμερικη
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλες!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/03/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Δ² Πεμ Ιουλ 26, 2012 10:25 pm

Κι εγώ σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια, πιστεύω θα το αντιμετωπίσετε και γρήγορα θα είναι περδίκι ο μικρούλης σου. Προσπάθησε να μείνεις ψύχραιμη και να σκέφτεσαι θετικά, θα τον βοηθήσεις ό,τι και να έχει και θα το ξεπεράσετε μαζί. kissss
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Kikiriki Παρ Ιουλ 27, 2012 12:09 am

Ο γάτος του αβαταρ μου έφυγε από καρκίνο του εντέρου και μετά από εγχείρηση ( κάποιοι θα θυμούνται την ιστορία του) αλλά ήταν 11 χρονών.
Εύχομαι ολόψυχα να μην είναι κακοήθης. Μου φαίνεται απίστευτο για τόσο νέο γάτο. Ο γιατρός είπε να προχωρήσετε κατευθείαν στην εγχείρηση ;
Μακάρι μακάρι να υπάρχει θετική εξέλιξη.
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από popi.samara.9 Παρ Ιουλ 27, 2012 12:35 am

ο γιατρός ειπε ότι ελπίζουμε λόγω ηλικίας να είναι καλοήθης και ότι συνήθως καρκίνος εμφανίζεται σε πιο μεγάλα σε ηλικία γατιά. Αλλά υπάρχουν και περιπτώσεις που εμφανίζεται και σε νεαρή ηλικία...αύριο θα βγουν τα αποτελέσματα από το υγρό που πήραν από τη μάζα αυτή....δεν είναι βιοψία είναι αν θυμάμαι καλά κυτταρική εξέταση..κατι τέτοιο...είναι πολύ μεγάλο και καλοήθης να είναι πρέπει να αφαιρεθεί...
popi.samara.9
popi.samara.9
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Χολαργός
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμώνας!!!!!
Motto : Όλα καλά.....
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_tears

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από f.m123 Παρ Ιουλ 27, 2012 12:39 am

Kikiriki έγραψε:Ο γάτος του αβαταρ μου έφυγε από καρκίνο του εντέρου και μετά από εγχείρηση ( κάποιοι θα θυμούνται την ιστορία του) αλλά ήταν 11 χρονών.
Εύχομαι ολόψυχα να μην είναι κακοήθης. Μου φαίνεται απίστευτο για τόσο νέο γάτο. Ο γιατρός είπε να προχωρήσετε κατευθείαν στην εγχείρηση ;
Μακάρι μακάρι να υπάρχει θετική εξέλιξη.
Ο Μαγιούλης είναι στο άβαταρ και ο Άρτσι και η Λιλού στην υπογραφή; Μοιάζει πολύ στον Άρτσι αν ναι.. Δεν ήξερα την ιστορία σας Κική.. Sad
f.m123
f.m123
Catastro(f)ika Catλογού
Catastro(f)ika Catλογού

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 32
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκατακαλόκαιρο
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/04/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Δ² Παρ Ιουλ 27, 2012 12:44 am

Μπορεί να είναι και κήλη όμως και μόλις αφαιρεθεί να είναι σαν να μην υπήρξε ποτέ. Μη σκέφτεσαι άσχημα και αν δεν είσαι σίγουρη για το γιατρό σου, μην κάνεις εκεί την επέμβαση. Μπορείς να πας σε άλλον ή σε κλινική ζώων.
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Kikiriki Παρ Ιουλ 27, 2012 12:49 am

f.m123 έγραψε:
Kikiriki έγραψε:Ο γάτος του αβαταρ μου έφυγε από καρκίνο του εντέρου και μετά από εγχείρηση ( κάποιοι θα θυμούνται την ιστορία του) αλλά ήταν 11 χρονών.
Εύχομαι ολόψυχα να μην είναι κακοήθης. Μου φαίνεται απίστευτο για τόσο νέο γάτο. Ο γιατρός είπε να προχωρήσετε κατευθείαν στην εγχείρηση ;
Μακάρι μακάρι να υπάρχει θετική εξέλιξη.
Ο Μαγιούλης είναι στο άβαταρ και ο Άρτσι και η Λιλού στην υπογραφή; Μοιάζει πολύ στον Άρτσι αν ναι.. Δεν ήξερα την ιστορία σας Κική.. Sad

Ναι, έτσι είναι.

Πόπη> Πριν κάνουμε υπέρηχο στο Μαγιούλη, είχαμε κάνει γενική αίματος που έδειξε πρόβλημα στο συκώτι αλλά αυτό οφειλόταν στη θέση του όγκου που πίεζε το συκώτι.
Τα λευκά όμως ήταν ανεβασμένα. Αν στον δικό σου δεν είναι, τότε αυτό είναι πολύ θετικό.
Ξεκουράσου σήμερα και εύχομαι όλα να πάνε καλά!
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Ηρακλένια Παρ Ιουλ 27, 2012 12:58 am

popi.samara.9 έγραψε:..θα τη χρειαστώ την ξεκούραση..γιατί όταν με το καλό τελειώσει το χειρουργείο και όλα πάνε καλά..θα πρέπει να φροντίζω το μωρό μου

μπράβο κοπελα μου έτσι πρέπει να σκέφτεσαι!
όλα να πάνε καλά εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!
kissss σε σένα και στο γατούλι!
Ηρακλένια
Ηρακλένια
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : δώθε, κείθε, πέρα...
Αριθμός γατουνίων : 3: τον Ηρακλή τον άρχοντα το μοσχοαναθρεμένο, τη Μελίτα τη χαδιάρα την πρώην αλανιάρα και τη Ρίτα, το Ριτάκι - κανέναν δε φοβάσαι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : είμαστε γατός καιρού!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιοδήποτε τετράποδο, γουνιστό, που κάνει μάου
Motto : Cats do care! For example they know instinctively what time we have to be at work in the morning and they wake us up twenty minutes before the alarm goes off...
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/07/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Δ² Παρ Ιουλ 27, 2012 1:00 am

Τα λευκά όμως ήταν ανεβασμένα. Αν στον δικό σου δεν είναι, τότε αυτό είναι πολύ θετικό.
Eφόσον όμως υπάρχει φλεγμονή, τα λευκά λογικά θα είναι ανεβασμένα σε οτιδήποτε κι αν οφείλεται γι'αυτό ας μην πανικοβληθεί μόνο από αυτό.
Δ²
Δ²
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/04/2012
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 Empty Απ: Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα)

Δημοσίευση από Kikiriki Παρ Ιουλ 27, 2012 1:05 am

dimitroula έγραψε:
Τα λευκά όμως ήταν ανεβασμένα. Αν στον δικό σου δεν είναι, τότε αυτό είναι πολύ θετικό.
Eφόσον όμως υπάρχει φλεγμονή, τα λευκά λογικά θα είναι ανεβασμένα σε οτιδήποτε κι αν οφείλεται γι'αυτό ας μην πανικοβληθεί μόνο από αυτό.

Σωστό και αυτό. Αλλά έγραψε πως οι εξετάσεις ήταν καθαρές.
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Καθαρές εξετάσεις αλλά δεν ανακάπτει (λέμφωμα) - Σελίδα 2 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης