gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΓΑΤΑΚΙ ΜΕ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΟΖ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΓΑΤΑΚΙ ΜΕ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΟΖ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!! Empty ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΓΑΤΑΚΙ ΜΕ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΟΖ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!

Δημοσίευση από Fei Τρι Ιουν 12, 2012 10:22 pm

Το γατάκι της φωτογραφίας το παράτησε η μάμα του στον κήπο μου και στην συνέχεια προσπάθησε να το πνίξει.. Αυτή τη στιγμή είναι περίπου 1,5 μηνών, στην Θεσσαλονίκη, υγιέστατος, απίστευτα παιχνιδιάρης, έχει μάθει να τρώει από το πιατάκι του και να πηγαίνει στην άμμο του! Θα δοθεί με συμβόλαιο υιοθεσίας, αποπαρασιτωμένος, εμβολιασμένος και με τροφή και άμμο για τον πρώτο καιρό. Δυστυχώς δες μπορώ να το κρατήσω γιατί έχω ήδη 2 σκυλιά. Όποιος ενδιαφέρεται γι' αυτό το μωράκι, ας επικοινωνήσει μαζί μου στο 6943876567, email: fotant@gmail.com
Αριθμός Πρωτοδικείου "Η Αγάπη": 30248/03

ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΓΑΤΑΚΙ ΜΕ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΟΖ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!! Dscf1700b



ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΓΑΤΑΚΙ ΜΕ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΟΖ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!! Dscf1697bx



ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΓΑΤΑΚΙ ΜΕ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΟΖ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!! Dscf1675b



ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΓΑΤΑΚΙ ΜΕ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΟΖ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!! Dscf1691b


Fei
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 36
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 11/05/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΓΑΤΑΚΙ ΜΕ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΟΖ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!! Empty Απ: ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΓΑΤΑΚΙ ΜΕ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΟΖ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!

Δημοσίευση από polina4smile Τετ Ιουν 13, 2012 9:03 am

Τι γλυκο μουτρακι ειναι αυτο?????? Και το μυτακι του! Μια ζωγραφια! Καλοτυχο να ναι! luck luck luck
polina4smile
polina4smile
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Τόπος : Ροδος
Αριθμός γατουνίων : Ο Αρθουρος μου, η Ζιζελ και ενα σκυλάκι η Μαγιά!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη!
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/01/2012
Mood : ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΓΑΤΑΚΙ ΜΕ ΓΑΛΑΝΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΟΖ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!! M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης