gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία Empty Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία

Δημοσίευση από harryd Πεμ Μάης 31, 2012 10:20 am

Λευκός γάτος Περσίας με πιστοποιητικά και λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και ψάχνουν επειγόντως σπίτι φιλόζωου διαφορετικά θα βρεθούν στο δρόμο. Είναι εμβολιασμένα και στειρωμένα με τσιπάκι. 8ετών ο Περσίας και 5 ετών η Σιάμ.
Πληροφορίες κ. Χάρης
6944145377
Αττική

Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία 154701_463163_l

Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία 154701_593000_l

Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία 154701_107489_l

harryd
Kitten
Kitten

Άντρας
Ποντικός
Ηλικία : 51
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 31/05/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία Empty Απ: Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία

Δημοσίευση από ChocolateCat Πεμ Μάης 31, 2012 11:45 am

Απο τις φωτό ούτε για Περσίας μου φαίνεται η μία ούτε για Σιάμ η άλλη.Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια,αλλα δεν έχει σημασία γιατί έτσι κι αλλιώς είναι 2 πολύ όμορφα γατάκια.Απο υγεία πώς πάνε;Έχουν κάνει πρόσφατες εξετάσεις αίματος;Χρειάζονται κάποια ειδική(και πανάκριβη)διατροφή;
Δίνονται και ένα ένα ή και τα δύο μαζί υποχρεωτικά;Μαζί με τα γατιά θα δοθεί και η προίκα τους;(ονυχοδρόμια,παιχνίδια κτλ)
Σε ποιά περιοχή βρίσκονται;
ChocolateCat
ChocolateCat
Prime Cat
Prime Cat

Άντρας
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Τόπος : Παλλήνη
Αριθμός γατουνίων : 2 τη Νάταλιιιιιιιιιιιιιιιιι και την μικρή Άριαααααα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιρινή γατοβροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τώρα πια κανένα.Είμαι υπερπλήρης
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/03/2012
Mood : Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία Empty Απ: Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία

Δημοσίευση από harryd Πεμ Μάης 31, 2012 12:01 pm

ChocolateCat έγραψε:Απο τις φωτό ούτε για Περσίας μου φαίνεται η μία ούτε για Σιάμ η άλλη.Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια,αλλα δεν έχει σημασία γιατί έτσι κι αλλιώς είναι 2 πολύ όμορφα γατάκια.Απο υγεία πώς πάνε;Έχουν κάνει πρόσφατες εξετάσεις αίματος;Χρειάζονται κάποια ειδική(και πανάκριβη)διατροφή;

Ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις.
Όπως έγραψα ο Περσίας έχει πιστοποιητικά. Η Σιάμ είναι ημίαιμη.
Και τα δύο έχουν κάνει εξετάσεις και είναι εμβολιασμένα και στειρωμένα.
Το αρσενικό έχει ελεγχόμενο θυροειδή και παίρνει (φθηνό) χάπι.
Πέραν αυτού καμία ειδική (και πανάκριβη) διατροφή: κονσέρβες για γάτες, ξηρά τροφή
Ελπίζω τα παραπάνω να καλύπτουν τις ερωτήσεις σας.

harryd
Kitten
Kitten

Άντρας
Ποντικός
Ηλικία : 51
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 31/05/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία Empty Απ: Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία

Δημοσίευση από BokSurat Πεμ Μάης 31, 2012 7:25 pm

καλή επιτυχία εύχομαι στα γατούνια... ούτε εμένα μου φαίνονται καθαρόαιμα αλλά δεν έχει σημασία είναι πανέμορφα!!!
harryd δεν ξέρω αν τα φιλοξενείς εσύ ή αν απλά έκανες προώθηση την αγγελία από την χρυσή ευκαιρία, αλλά αυτό το "θα βρεθούν στο δρόμο" μου την δίνει στα νεύρα ρε παιδιά!
δηλαδή μουχει τύχει να θέλω να πάρω ένα ζωάκι και όταν διαβάζω τέτοιες φράσεις είναι ικανό να μου γυρίσει την απόφαση ανάποδα κ να πω "οχι ΔΕ θα το πάρω εγώ αυτό"
δηλαδή δεν μπορώ να καταλάβω... πας να κάνεις ένα καλό αλλά ουσιαστικά το κάνεις με ημερομηνία λήξης; υποτίθεται ότι για να μαζεύεις ένα ζώο και να του ψάχνεις σπίτι ότι το νοιάζεσαι... άμα το νοιάζεσαι πως γίνεται μετά από λίγο καιρό να το πετάς στο δρόμο;
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία Empty Απ: Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία

Δημοσίευση από PIPINA Παρ Ιουν 01, 2012 3:45 am

μαλλον ειναι περσιας τσιτσιλο! κριμα μπαντος ειναι κουκλια μακαρι να βρεθη ενα καλο σπιτακη για τα κουκλια καλη τυχη! επισης ΒΟΚSURAT εχει απολητο δικιο!.......
PIPINA
PIPINA
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 35
Τόπος : KERATSINI
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : broxeros!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : oles
Motto : NIAOY BRE GATOULA
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/05/2012
Mood : Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία Empty Απ: Λευκός Περσίας & λευκή Σιάμ έχασαν το αφεντικό τους και χρειάζονται υιοθεσία

Δημοσίευση από harryd Τετ Ιουν 06, 2012 9:43 am

BokSurat έγραψε:καλή επιτυχία εύχομαι στα γατούνια... ούτε εμένα μου φαίνονται καθαρόαιμα αλλά δεν έχει σημασία είναι πανέμορφα!!!
harryd δεν ξέρω αν τα φιλοξενείς εσύ ή αν απλά έκανες προώθηση την αγγελία από την χρυσή ευκαιρία, αλλά αυτό το "θα βρεθούν στο δρόμο" μου την δίνει στα νεύρα ρε παιδιά!
δηλαδή μουχει τύχει να θέλω να πάρω ένα ζωάκι και όταν διαβάζω τέτοιες φράσεις είναι ικανό να μου γυρίσει την απόφαση ανάποδα κ να πω "οχι ΔΕ θα το πάρω εγώ αυτό"
δηλαδή δεν μπορώ να καταλάβω... πας να κάνεις ένα καλό αλλά ουσιαστικά το κάνεις με ημερομηνία λήξης; υποτίθεται ότι για να μαζεύεις ένα ζώο και να του ψάχνεις σπίτι ότι το νοιάζεσαι... άμα το νοιάζεσαι πως γίνεται μετά από λίγο καιρό να το πετάς στο δρόμο;

Παρακαλώ για απαντήσεις ΜΟΝΟ απο αυτούς που μπορούν και ενδιαφέρονται να βοηθήσουν σε ένα πραγματικό πρόβλημα και όχι απο κριτές, διαιτητές και λοιπούς επαγγελματίες αργόσχολους.
Ευχαριστώ

harryd
Kitten
Kitten

Άντρας
Ποντικός
Ηλικία : 51
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 31/05/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης