gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

+23
houlieta
YNL
marina289
Smokys
tzelacat
Chouzouris
loulou
ladycat
Kikiriki
SuperCatz
otz
ΚουκουΒάγια
tsili
Πούπσυ
natalouko
MouSouDa
funambolo
moukelis
LAROGATA
Anatoli
doremi
alex..niaou
ralou
27 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Smokys Παρ Απρ 13, 2012 12:06 am

YNL έγραψε:
.....

Απλα, δεν υπάρχει !!!!

Κυριέ Γιάννη grinning4 grinning4 grinning4

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Smokys Παρ Απρ 13, 2012 12:13 am

ralou έγραψε:...
Επειδη ρωτάτε για το θέμα του νοσοκομείου, να σας πω ότι αυτες τις μέρες με ταλαιπωρει μια εξαρση του ασθματος μου και δεν με αφηνουν να ξεκινησω την δευτερη επέμβαση.
Επλιζω να το ξεπεράσω -και να κοιμηθω επιτέλους περισσοτερο απο 2,5 ωρες το 24ωρο που κοιμάμαι τωρα, λογω βηχα- για να ξεκινησει η διαδικασία
Στην πραγματικοτητα αν δεν υπηρχε αυτο το εμποδιο αμέσως νετα το Πάσχα θα έμπαινα μέσα.
Και η αναποδια αυτη με φέρνει ολο και πιο κοντα στο καλοκαίρι που τα πραγματα στο νοσοκομείο θα ειναι ακόμα πιο δυσκολα.
Ας ειναι...
Σας ευχαριστω όλους για το ενδιαφέρον
filaki

Ρούλα Περαστικά να είναι όλα, και μην σκέφτεσαι τις μικροδυσκολίες που παρουσιάζονται, όλα αυτα μετά φαίνονται πολύ μικρά μπρόστα στα αποτελέσματα που θα έχει το χειρουργείο σου.

Ευχομαι καλό Πασχα και καλή Ανάσταση με υγεία πάνω απο όλα. luck

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Απρ 13, 2012 12:32 am

Ναι, εννοείται ότι υπάρχει άνθρωπος που κοιμάται τόσο, ότι μπορεί ένας άνθρωπος να κοιμάται τόσο και βεβαιότατα ότι έχει δικαίωμα να κοιμάται τόσο!

Και στο εύχομαι ολόψυχα, Ρουλίτσα μου!Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 702886 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 24219 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από houlieta Σαβ Απρ 14, 2012 5:43 pm

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Happyeaster2

Όπου και να 'στε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
houlieta
houlieta
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Crazy Waters
Αριθμός γατουνίων : 3 (Ο.ο)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Motto : ...and I whispered to the horse: Trust no man in whose eyes you don't see yourself reflected as an equal...
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_skat10

http://www.dpgr.gr/usergalleries/index.php?cat=15102

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Σαβ Απρ 14, 2012 10:13 pm

Ευχαριστουμεεεεεε! flower flower flower flower
Καλο Πασχα και σε σας!
Αααα! Ο Χουλιο φορεσε και λαγουδοδοντακια oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Πεμ Απρ 19, 2012 9:47 am

ralou έγραψε:
Βαγια, οπως ειδες η γατα σου όχι μονο δεν κρυφτηκε σε καμια γωνια απο ντροπη αλλά εκανε νεες φιλιες και ολοι την αποδέχτηκαν χωρίς τιποτα να την εμποδιζει!
Σημειωσε δε ότι και αυτη πλευρισε καποια στιγμη τον Καζανοβα και του ζητουσε το τηλέφωνο του αδελφου του για να κάνει κανενα κονε με τιν RAI.
Καλα... δεν λέω... Δεν φανταζομαι να θέλει να κάνει κανένα σοου λογου blinking
Αλλα... μωρε, λες να ζηλεψε την δοξα της Ριας Αντωνίου το κορίτσι μας...???
Κριμα που δεν ειχες δει και τις αλλες φωτο της απο το γάμο του Τσιλι και της Σουσυ. (Θα μπορουσα να τις ξαναφτιαξω ίσως στο μέλλον, αλλά ειναι δυσκολο μωρε να ξαναφτιάχνεις απο την αρχη πράγματα που καταστραφηκαν.)



To τηλέφωνο το ζήτησε. Το πήρε όμως? Έλα πεεεεεεεεεεεεεες tiletheatis

Οσο για τις φωτογραφίες, δεν πειράζει Ρούλα μου!! Αρκεί που ήταν εκεί το κορίτσι και που πέρασε καλά Veryhappy Veryhappy

kissss kissss
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Πεμ Απρ 19, 2012 9:39 pm

Βαγια μου, θα μάθουμε οσονουπω
Σε λιγες μέρες γυρίζουν τα παιδια και θα μας πουν τι εγινε απο πρωτο χέρι!
Smile Smile Smile Smile Smile
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Πεμ Απρ 19, 2012 9:43 pm

e-mail απο την Φρεγια

Μαμα, γεια σου!
Ελπιζω να εισαι καλα. Και εμεις ειμαστε καλα και περνάμε τελεια.
Πηγαμε με τον Πιπη και σε κάτι στουντιο εδω στη Ρωμη ... αλλά άσε αυτα θα στα πω όταν γυρίσουμε. Smile
Σου γραφω για να σου θυμίσω να στείλεις μπομπονιέρες σε οσους παρακολουθησαν τον γάμο μας. Μην το ξεχάσεις σε παρακαλω! Μέσα στην αναμπουμουλα ξεχαστηκαμε και δεν τις μοιράσαμε.
Αλλά οχι απο εκεινες που εφτιαξες εσυ! Σου εστειλα με κουριερ κάτι άλλες πολυ κομψες, που πηραμε απο το Μιλάνο. Ελπιζω να τις ελαβες.
Σου στελνω επίσης λιστα με οσους πρεπει να στειλεις ευαριστηριο σημειωμα
Θειες:
Τετα, Λουλου, Κικη, Αλεξ, Δωρα, Αθηνα, Φροσω, Ειρηνη, Μαρια (Λαρόγατα)
Ελένη, Ελιζα, Βικυ, Ναταλια, Βαγια, Ολγα, Μαρια MouSouDa, Μαρίνα.

Θειοι:
Δημητρης και Γιαννης.

Να στείλεις και τιάρες στα κορίτσια που δεν μπορουσαν να έρθουν να τις έχουν για αναμνηστικο. Ειδικά στην Λοις που της το υποσχεθηκαμε!
Και να φτιάξεις και τρουφάκια απο εκείνα τα ωραια με το μονογραμμα, ξέρεις εσυ.
Μην το αμελήσεις μαμα, ακομα και αν λείπουν, να τα αφησεις στο σπιτι τους να τα βρουν όταν γυρίσουν.
Αυτα!
Σε φιλω στο μάγουλο.
Να μου προσέχεις τον μπαμπα μου και πες του οτι μπορει να αγαπω τον Πιπη μου αλλά εκείνος δεν θα βγει ποτέ απο την καρδιά μου!
kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss
Φρεγια ή Ζωγραφια ή Σκορδαλια ή Κοριτσάρα

υ.γ.
Χαχαχαχα! Να τα δει κανένας όλα τα ονοματα που έχω και να με περάσει για σεσημασμένη!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Απρ 19, 2012 9:46 pm

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 501866 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 876780 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 876780 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 876780 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 876780
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ladycat Πεμ Απρ 19, 2012 9:56 pm

πωπω τα σοκολατοτρουφακια ηταν μαματα
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Απρ 19, 2012 9:58 pm

χαχαχα στην Τσινετσιτα εφτασε η χαρη της??? tiletheatis
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από tzelacat Πεμ Απρ 19, 2012 11:20 pm

Veryhappy oksmily3

Η συμπεθέρα σου που χάθηκε πάλι? Suspect
tzelacat
tzelacat
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Motto : There are few things in life more heartwarming than to be welcomed by a cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Παρ Απρ 20, 2012 11:48 am

ralou έγραψε:Βαγια μου, θα μάθουμε οσονουπω
Σε λιγες μέρες γυρίζουν τα παιδια και θα μας πουν τι εγινε απο πρωτο χέρι!
Smile Smile Smile Smile Smile

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από doremi Παρ Απρ 20, 2012 6:19 pm

Λιγόλογο το βρίσκω το κορίτσι μου! πως κι έτσι! Suspect Τίποτα λεπτομέρειες γαργαλιστικές δεν έχουμε; No παρεπιπτόντως, μούρλια τα τρουφάκια σου Ραλλού μου! Smile Laughing
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Παρ Απρ 20, 2012 10:30 pm

Μαρια μου δεν ξέρω και ανησυχω!
Βεβαια, παιρνει τηλέφωνο συνέχεια τον πατέρα της και μαθαίνω ότι ειναι καλα και περνάνε τελεια.
Αλλά και εμένα μου κάνει εντυπωση που δεν έχει ξαναμπει νa πει τις γνωστες εξυπνάδες της!
Βρε λες να εβαλε μυαλο ως παντρεμένη γατα και να τα κοψει αυτα?
Λες ο Πιπης μας να τα καταφερε να την σουλουπωσει και να την κάνει πιο σοβαρη?
Μακάρι!
Οσο ναναι αισθανόμουν μια αμηχανία όταν κυκλοφορουσε στο γατόσπιτο και έλεγε τα δικά της!
Αν και...
Φοβάμαι ότι πισω εχει η αχλάδα την ουρα... και όπως ξέρεις η Φρεγια ειναι κλασσικη Αχλάδω!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Fr_pea10
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Παρ Απρ 20, 2012 10:34 pm

ralou έγραψε:
Φοβάμαι ότι πισω εχει η αχλάδα την ουρα... και όπως ξέρεις η Φρεγια ειναι κλασσικη Αχλάδω!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Fr_pea10

Μετά φταίει το κορίτσι που έχει αδυναμία στον μπαμπά Νικόλα? Οχι, φταίει? angry2

Ακους εκεί Αχλάδω No
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Παρ Απρ 20, 2012 10:42 pm

χαχαχα!
Σ αυτη τη φωτο ειναι πιο μικρη η Φρεγια μας και δεν φανταζομαι να εχει κανεις αμφιβολία πως μοιαζει με ζουμερο αχλάδι!
Ο Νικολας βεβαια γινεται εξαλλος οταν την λεω ετσι.
Γι αυτον μονο "Κοριτσάρα" επιτρεπεται να την λέμε και "Φουντωτο μεταξοσκώληκα" και όχι "Φουντωτο μεταξοσκουλικα" που την λέω εγω.

Παντως μας εστειλε και κάτι κακοτραβηγμένες με το κινητο φωτο απο το γαμηλιο ταξίδι και φαίνεται αρκετα κομψη τωρα.
Να φταιει που ντρεπεται να ντερλικωνει μπροστα στον Πιπη της???
Εχει άλλα σχέδια στο μυαλό της???
Δεν ξέρω tongueout

(Και δεν θα ξέρω μέχρι αυριο που θα μιλησω με τον γιατρο μου. Αν δεν μπω για την επέμβαση αμεσα, κάτι θα μάθουμε απο τις περιπετειες της στην Ιταλια και θα σας ενημερωσω)
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από marina289 Παρ Απρ 20, 2012 11:43 pm

ralou έγραψε:
Φοβάμαι ότι πισω εχει η αχλάδα την ουρα... και όπως ξέρεις η Φρεγια ειναι κλασσικη Αχλάδω!
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Fr_pea10
Εεεεε όχι.... No
Ντροπής πράματα... No
Φρέγια, κορίτσι μου..... gatoula

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από marina289 Σαβ Απρ 21, 2012 11:48 pm

ralou έγραψε:
Φρεγια ή Ζωγραφια ή Σκορδαλια ή Κοριτσάρα
Tώρα το είδα αυτό!
Μα καλά, σκορδαλιά την προσφωνείς την κοριτσάρα σου;; happy2 happy2 happy2

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Κυρ Απρ 22, 2012 11:04 am

Μαρίνα εγω δεν ειμαι προληπτικη σε ΤΙΠΟΤΑ.
Εκτος απο την γατα μου!
Συνεχεια την φτυνω να μην την ματιάσω την Σκορδαλια μου, τρεμει το φυλλοκάρδι μου μην -φτου φτου φτου- της συμβει κάτι.
Οποτε την εβλεπα στις ομορφιές της -δηλαδη πάντα- της ελεγα "Φτου σκορδα κοριτσάρα μου μη σε ματιάσω"
Καποια μέρα που πραγματικα ειχα φτιαξει στο σπιτι σκορδαλια, την ωρα που τρωγαμε ο Νικόλας την ειδε εκει διπλα αραχτη και μου λέει "Σαν μια κουταλια σκορδαλια ειναι μωρε. Ασπρη αφρατη και νόστιμη!"
(Οπως καταλαβαίνεις φτιάχνω κα-τα-πλη-κτι-κη σκορδαλια) Laughing
Και ετσι της εμεινε το δυο-σε-ενα ονομα. Περιέχει και το "Σκορδα" αλλά και την χαρακτηρίζει ασπρη-αφρατη-νοστιμη.

Οσο για το "Ζωγραφια", ειναι το όνομα που της ειχε δωσει η πρωτη μαμα Κικη (Kirikiki), όταν την μάζεψε στο σπιτι της και πριν μου την δωσει, εκει στην περιοχη Ζωγραφου. Αλλά εγω ειμαι βαρεμένη με τα ονοματα των γατιων μου και της το άλλαξα σε Φρεγια που ειναι το ονομα μιας Σκανδιναυικης θεοτητας, η λευκη κυρία του φωτός και της γονιμότητας. Της οποιας το αρμα σέρνουν δυο γατες Νορβηγικου Δασους!

Το "Κοριτσάρα" ειναι βεβαια το αγαπημένο του μπαμπα Νικόλα οπως εξηγησα παραπάνω.


Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Mpakaliaros-skordalia
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ROZALIA78 Κυρ Απρ 22, 2012 11:09 am

Το Φρέγια είναι ΤΕΛΕΙΟ και σαν άκουσμα αλλά και η ιστορία της Θεάς είναι τέλεια....
ROZALIA78
ROZALIA78
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Χανιά
Αριθμός γατουνίων : Τη Ροζαλία και τον Ορφέα , και ένα doggy τον Τόμμυ!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατοκαλόκαιρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αιμιλιώνης, Pupa, Shaggy!!!
Motto : Η ζωή είναι μία
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Κυρ Απρ 22, 2012 9:27 pm

Λαβαμε ταχυδρομικη επιστολη της Φρεγιας σημερα!!!!!!
Εχουμε νεα! Εχουμε νέα!
Και εμεις ΚΑΙ η Βαγια!!!!!
Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Δυστυχως, πάνω που ετοιμαζόμουν να σας ενημερωσω, το antivirus μου εβγαλε μολις τωρα μηνυμα και πρεπει να δω τι θα κάνω με τον υπολογιστη sherlock Sad
Οποτε βγαινω προς το παρόν και μολις μπορέσω θα έρθω ξανα.
Ευτυχως αυτη την φορα εχω πρόφατο μπακαπ και δεν θα γινει ζημια...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από marina289 Κυρ Απρ 22, 2012 9:28 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από moukelis Κυρ Απρ 22, 2012 9:42 pm

nio nio nio
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Κυρ Απρ 22, 2012 9:46 pm

ralou έγραψε:Λαβαμε ταχυδρομικη επιστολη της Φρεγιας σημερα!!!!!!
Εχουμε νεα! Εχουμε νέα!
Και εμεις ΚΑΙ η Βαγια!!!!!
Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Δυστυχως, πάνω που ετοιμαζόμουν να σας ενημερωσω, το antivirus μου εβγαλε μολις τωρα μηνυμα και πρεπει να δω τι θα κάνω με τον υπολογιστη sherlock Sad
Οποτε βγαινω προς το παρόν και μολις μπορέσω θα έρθω ξανα.
Ευτυχως αυτη την φορα εχω πρόφατο μπακαπ και δεν θα γινει ζημια...

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Απρ 23, 2012 12:22 am

marina289 έγραψε: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 876780 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 876780 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 876780 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 876780

+1

moukelis έγραψε: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 731743 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 731743 Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 731743

+2
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ralou Δευ Απρ 23, 2012 1:31 pm

Οι μέρες που η Φρεγια και ο Πιπης λείπουν από κοντά μας τριγυρίζοντας στην Ευρώπη, και απολαμβάνοντας τον μήνα του μέλιτος κοντεύουν να τελειώσουν!
Ε πια!
Παρόλο που τον λέμε «μηνα του μέλιτος» πόσοι σήμερα μπορούν να λείψουν ένα ολόκληρο μήνα μετά τον γάμο τους?!
Τέλος πάντων, είναι γεγονός ότι τα παιδιά δεν μας επιβάρυναν οικονομικά, αν και ακόμα δεν μας ήλθε ο λογαριασμός της πιστωτικής που ο Νικόλας έχωσε στο πατουσι της Φρεγιας λίγο πριν την αποχαιρετήσουμε στην Ανκόνα.
Για να είμαι ειλικρινής, δεν φοβόμουν τόσο τις οικονομικές σπατάλες που πιθανόν να έκαναν, όσο τις τρέλες που μπορεί να έκανε η δικιά μου... αν και ο Πιπης δίπλα της, έλπιζα κάπως να την συγκρατούσε.
Χτες το πρωί μας ήλθε μια μακροσκελής επιστολή της Φρεγιας με το ταχυδρομείο με μερικές τυπωμένες φωτογραφίες μέσα.
Περίεργο! Δεν μας έχει συνηθίσει στα γραπτά, συνήθως τηλεφωνεί ή στέλνει κανένα λιγόλογο e-mail με εντολές και απαιτήσεις.
Αυτή τη φορά ήρθε γραμμα!
Με τον περίεργο γραφικό της χαρακτήρα, με μπόλικα ορθογραφικά λάθη, χωρίς τόνους και με πολλές λέξεις γραμμένες με κεφαλαία γράμματα.
(Είμαι σίγουρη ότι έχει κάποιο βαθμό δυσλεξίας το κορίτσι μου, είναι και στα γονίδια της οικογένειας μου αυτή η μαθησιακή δυσκολία, αλλά είχε εκδηλωθεί κυρίως στα αρσενικά μέλη της μέχρι τώρα.)
Με τον Νικόλα ρουφήξαμε τις σελίδες και μετά...

Αλλά καλύτερα ας σας μεταφέρω εδώ την επιστολή της για να καταλάβετε από μόνοι σας.

«Αγαπητοι μπαμπά Νικόλα και μαμά,
Είμαστε καλά και ο Πιπης μου και εγώ, περνάμε τέλεια, έχουμε δει ένα σωρό μέρη και ο Λαρυ μας φιλοξενεί στην Αγγλία εδώ και 2 βδομάδες, όταν ήρθαμε από την Ιταλία.
Και εκεί βέβαια περάσαμε καταπληκτικά, ο Μπιζάρ και η Εριεττα ήταν φανταστικοί οικοδεσπότες και μας φιλοξένησαν σε ένα μέρος παραδεισένιο, και βγάλαμε και φωτο, τις όποιες σου στέλνω.
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Pf_c_i11
Πριν φύγουμε από το πλοίο, ο κουμπάρος Καζανόβα μου έδωσε τηλέφωνα και διεύθυνση του αδελφού του του Σοκολατένιου, που είναι υιοθετημένος από ένα παρουσιαστή της RAI και έχει πολλά κονε με τον κόσμο του θεάματος.
Ο Πιπης μου γνωρίζοντας ότι έχω εκείνη την πετριά να δίνω διάσημη, ξέρεις από τότε που είχα πάει στο Χόλιγουντ να γίνω Σταρ αλλά τελικά δεν τα κατάφερα...
http://www.gatospito.com/t7676-topic
... δεχτηκε αμέσως και μου πρότεινε να επισκεφτούμε αυτόν τον γάτο και να δούμε αν μπορεί να μεσολαβήσει για να γίνει τίποτα εδώ όπου υπάρχουν τα στούντιο της Τσινεσιτα, από όπου βγαίνουν κάτι παραγωγές μούρλια! Και με το λούστρο το Ευρωπαϊκό που όσο να ναι είναι και πιο κουλτουριάρικο!
Για να μην στα πολυλογώ, κάναμε την επαφή, ο γατογονιος του συμπέθερου μας βοήθησε και μου πρότεινε να κάνω ένα δοκιμαστικό στην RAI πρώτα, που κάνει λέει οντισιόν σε νέα ταλέντα και από κει και πέρα ανοίγουν δρόμοι ενδιαφέροντες.
Να! Δεν είδες αυτή την Ρια Αντωνίου που από Μις Πελοπόννησος, έγινε βεντέτα και όλοι σφάζονται στα πόδια της μετά την συμμέτοχη της στο Dancing with the Stars?!
Ετοιμαστηκα λοιπόν κι εγώ καλα και πήγα να δοκιμάσω την τύχη μου.
Όμως, θυμήθηκα ότι και η φιλενάδα μου η Χιονάτη της θείας Βαγιας είχε εκδηλώσει την πρόθεση να κάνει καλλιτεχνική καριέρα και αμέσως την πήρα τηλέφωνο.
Την πέτυχα πάνω στο πλοίο της επιστροφής στην διαδρομή προς την Πάτρα και εκείνη δεν έχασε καιρό!
Εβχομαι Φβεγια μου! Εβχομαι! μου ειπε.
Πράγματι, με το κατέβηκε στην Πάτρα, πήρε το πρώτο αεροπλάνο και γύρισε στην Ρώμη όπου συναντηθήκαμε.
Δεν θα σας κουράσω με τις λεπτομέρειες. Με την βοήθεια του Πιπη μου, έμαθα ένα κομμάτι για να το παρουσιάσω. Όχι όμως ότι κι ότι.
Διάλεξα ένα κομμάτι από το κλασσικό θεατρικό ρεπερτόριο για να δείξω την κουλτούρα μου! Εμ βέβαια! Με τι θα πήγαινα στους Ιταλούς να τους θαμπώσω? Με κανένα σκετσάκι από τον «Μαγο του Ροζ» ή από το «Και ξανά...ΠΑΣΟΚολλητό» των Ελλήνων Σταρ Σεφερλή και Ψάλτη??!
Παράλληλα η Χιονάτη προβληματίστηκε πολύ σε τι να δείξει το ταλέντο της, αφού είναι πολυτάλαντη.
Όπως ξέρετε είναι γνωστή Καλλιτεχνογατα, αλλά δεν μπορούσε να κάνει καριέρα στο σινεμά και το θέατρο ή ακόμα και στην TV με τα –υπέροχα είναι αλήθεια- καλλιτεχνήματα της.
Στην αρχή σκέφτηκε να τραγουδήσει αλλά μετά το μετάνιωσε. Δεν ήθελε λέει να κλέψει την δόξα της μαμάς της!

Και όπως ξέρετε, η Χιονάτη έχει και ένα μικρο κουσουράκι στην ομιλία της που είναι χαριτωμένο μεν αλλά πιστεύει ότι καθόλου δεν βοηθάει στην επίδειξη των αδιαμφισβήτητων καλλιτεχνικών της προσόντων.
Το συζητήσαμε και αποφάσισε να δείξει το ταλέντο της στον χορό. Ο Πιπης είχε τις επιφυλάξεις του για το θέμα διότι λέει μια γάτα σαν την Χιονάτη δεν θα μπορούσε να επιθυμεί να γίνει Ρια Αντωνίου στην θέση της Ριας Αντωνίου!
Είχε δίκιο, το καταλάβαμε και εμείς και τελικά η Χιονάτη αποφάσισε να κάνει μια οντισιόν στην υποκριτική. Στο κάτω κάτω το υποκριτικό ταλέντο δεν εξαρτάται από μια τέλεια άρθρωση, ακόμα και η Μεγάλη Έλλη Λαμπέτη το είχε το κουσουράκι της στην προφορά, έτσι δεν είναι?
Την εμπόδισε αυτό στην καριέρα της? Όχι βέβαια!

Ένα πρωί λοιπόν, αφού κάναμε με την Χιονάτη γαργάρες και ασκήσεις φωνητικής για να καθαρίσει το μέταλλο της φωνής μας, ξεκινήσαμε μαζί και με τον Πιπη να πάμε στα στούντιο της RAI. Τα οποία στεγάζονται μέσα στα στούντιο της Τσινεσιτα!!!
Ναι μπαμπά Νικόλα και μαμά, η κόρη σας διάβηκε τις τεράστιες πύλες των θρυλικών στούντιο και μπήκε για να δοκιμάσει την τύχη της...
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Pf_c_c11
Δεν θα σας περιγράψω τι έγινε ακριβώς αλλά να ξέρετε ότι η Χιονάτη και εγώ δι-α-πρε-ψα-με!
Το Ελληνικό ταλέντο έλαμψε στην γείτονα χώρα και όλοι έμειναν με το στόμα ανοιχτό.

Σας στέλνω λινκ να δείτε τι έγραψαν στο σαιτ τους στην RAI για τις εμφανίσεις μας για να καταλάβετε!
Δεν ξέρω βέβαια καλά Ιταλικά ακόμα, αλλά τα πέρασα από το Google Translate και σας βάζω από κάτω και τις μεταφράσεις. Μπορεί να μην είναι ακριβείς και σωστές συντακτικά, αλλά θα καταλάβετε!


Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Pf_c_n10
«ακροάσεις των νέων ταλέντων στην PAI»
«Η κυρία Frejia και και η Μις Χιονάτη από την Ελλάδα, μας κατέπληξε με το ταλέντο τους στην υποκριτική. Οι κριτικοί έχουν πει ότι έχουμε τη δυνατότητα να κάνει μια επιτυχημένη καριέρα στο θέατρο και τον κινηματογράφο»



Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Pf_c_f10
«Η Κυρια Frejia σε ένα μονόλογο από το έργο "Δωδέκατη Νύχτα" του Σαίξπηρ στο ρόλο του Rosalie.
Θα ήταν εξαιρετική και με λίγη προσπάθεια θα είναι σίγουρα το μέλλον Gullietta Massina»



Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Pf_c_c10
«Η δεσποινίς Χιονάτη έχει εκπλήξει το κοινό και τους κριτικούς με πειστική ερμηνεία του ρόλου της μακράς Έλλη Λαμπέτη με "Δεσποινίς Μαργαρίτα" του Ρομπέρτο Altainte»

Επιτέλους μαμά! Αναγνωρίστηκε η αξία μας! Είμαστε και οι δυο ανερχόμενα ταλέντα επιβεβαιωμένα πια από ένα τεράστιο κινηματογραφικό-τηλεοπτικό οργανισμό.

Και μάλιστα όχι στην Αμερική –πφφφφ! Σιγά την κουλτούρα- αλλά μέσα στην Ευρώπη μπαμπά και μαμά μου! Μέσα στο ίδιο το λίκνο του καλλιτεχνικού πολιτισμού!!!
Να φανταστείτε, μετά, μας πήρε συνέντευξη και ο ίδιος ο Paolo Garimberti ο τωρινός διευθυντής RAI!!!!
Ελπίζω να είστε περήφανοι για μένα και η θεία Βάγια για την Χιονάτη της. Νομίζω ότι το δικό της ταλέντο είναι πιο μεγάλο... Ήταν τόσο καταπληκτική που ούτε το πρόσεξαν το κουσουρακι της... ζηλεψα λιγάκι είναι αλήθεια.
Αλλά αν η Χιονάτη γίνει μια νέα Έλλη Λαμπέτη, άσχημα θα ήταν να φτάσω και εγώ στο επίπεδο μιας Αλεξάνδρας Λαδικού δηλαδή?!!!
Μέτα την οντισιόν κράτησαν τα στοιχεία μας και μας υποσχέθηκαν ότι θα μας ειδοποιούσαν όταν οι ειδικοί εκεί έβρισκαν κάποιο ρόλο που να ταιριάζει στο ταλέντο μας.
Γι αυτο να εχετε το νου σας σε επιστολές, μειλ και τηλεφωνηματα! Μην τυχον μας ειδοποιησουν και δεν το παρουμε ειδηση!!!
Και εγώ και η Χιονάτη θα πεσουμε με τα μούτρα να μάθουμε Ιταλικά φαρσί για να μπορέσουμε να αντεπεξέλθουμε στις απαιτήσεις μιας τέτοιας καριέρας
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Pf_c_i10

Μέτα η Χιονάτη επέστρεψε ευτυχής στο σπίτι της και εμείς συνεχίσαμε το ταξίδι μας μέχρι την Αγγλία όπου μας περίμενε ο πρωθυπουργικός γάτος Λαρυ για να μας φιλοξενήσει.
Χαχα! Μην ανησυχείτε! Δεν χαλάσαμε σχεδόν καθόλου λεφτά γι όλα αυτά! Μόνο κάτι λίγα ευρώ, όταν πήγαμε σε ένα σπα με την Χιονάτη πριν την οντισιόν για να λάμψει η ομορφάδα μας και να τους θαμπώσουμε όλους!

Σας φιλώ και ανυπομονώ να σε δω ξανά μπαμπακούλη μου!
Χαιρετίσματα από τον Πιπη και από τον Λαρυ, είναι εδώ μαζί μας τώρα που σας γράφω και απολαμβάνουμε ένα φαιβ ο κλοκ τίι στο σαλόνι της πρωθυπουργικής κατοικίας στην Νατουνινγκ Στριτ.
Όταν θα έρθω θα σας πω τις λεπτομέρειες από την παραμονή μας εδώ!

Σας αγαπάμε!
Φρεγια και Πιπης


Ανάμεικτα συναισθήματα μας γέμισαν όταν τελειώσαμε το διάβασμα.
-Λες να έχουμε τίποτα περίεργες καταστάσεις ξανά ρε συ Ραλου? Με ρώτησε ο Νικόλας προβληματισμένος.
- Δεν ξέρω καλέ μου... Είναι παντρεμένη γάτα πια... τι να πω... Ίσως να μην κάνει καμιά αποκοτιά... Αλλά πάλι... Φρεγια είναι αυτή, τρελάρα και απρόβλεπτη..
Τελικά όμως, είναι πια ενήλικη. Πρέπει να αναλάβει τις ευθύνες του εαυτού της. Δεν μπορούμε να την έχουμε σε ένα προστατευτικό κουκούλι για πάντα! Μπορούμε?

Ο Νικόλας δεν λέει τίποτα.

Σίγουρα είναι διχασμένος μέσα του.
Γι αυτόν η Φρεγια θα είναι πάντα το έξι μηνών γατάκι που μας έδωσε η Κική πριν τρία χρόνια. Ευάλωτο, φοβισμένο και άτολμο εφηβάκι, αυτό ακριβώς το γατάκι που έκλεψε την καρδιά του.
Βέβαια μπορεί σαν άντρας να μην δείχνει τα συναισθήματα του, αλλά εγώ ξέρω ότι τρέμει το φυλλοκάρδι του..
Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Pf_c_f11
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Απρ 23, 2012 1:55 pm

Τα καταφεραν λοιπον!!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy

ralou έγραψε:

Ανάμεικτα συναισθήματα μας γέμισαν όταν τελειώσαμε το διάβασμα.
-Λες να έχουμε τίποτα περίεργες καταστάσεις ξανά ρε συ Ραλου? Με ρώτησε ο Νικόλας προβληματισμένος.

Μπαααα, ιδεα σου! whistle whistle whistle whistle
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από moukelis Δευ Απρ 23, 2012 2:26 pm

Μπραβο τα κοριτσια,φαινοταν οτι ειναι ντιβες,επιτελους αναγνωριστηκε η αξια τους!
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Δευ Απρ 23, 2012 2:38 pm

Koριτσάαααααααααααααααααααααααααααα ρες μου ατελείωτες!!!!!!!!!!!!!!
Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Είναι διαόλου κάλτσες...μα είναι να μην κορδώνεσαι μωρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Λιώνω...λιώνω από καμάρι σας λεω..... Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy

Μωρε ας μην ήτανε η καπάτσα η Φρέγια και σιγά μην τολμούσε ποτέ η δικιά μου να παει σε οντισιόν!
Η Χιονάτη τρέφει φοβερή εκτίμηση για τη Φρέγια πλεον. Και ναι, έτσι της πρέπει της Φρέγιας!
Διότι η ζωή είναι μια, είναι του καθενα και πρέπει να δοκιμάσει ότι τραβάει η ψυχή του! Κι ας τρέμουμε εμείς οι γατογονείς. Ετσι είναι τα πράγματα. Κι αυτό που με συγκινεί είναι που στο δρόμο μας (ανθρώπων και γατών) βρίσκεται πάντα ο κατάλληλος άνθρωπος ή γάτα να μας σπρώξει να κάνουμε το βήμα που μόνοι μας ποτέ δεν θα τολμούσαμε. Ετσι και η Χιονατίτσα με την οντισιόν. Αν δεν είχε τη Φρέγια, θα το έκανε? ΠΟΤΕ!!!
Αχ Φρέγια μου, σ' ευχαιστώ τόσο πολύ!! (κι ας το πληρώσω ακριβά geek ) Εκανες την μικρή μου κάτασπρη τόσο χαρούμενη, τόσο ευτυχισμένη!!! filaki ... θα σου το χρωστάω καλή μου!!!





`





Ρούλα τι να πω!! Δεν μπορώ να πω τίποτα (για μια ακόμα φορά!!!)
Είσαι απλά Φ Ο Β Ε Ρ Η !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship

kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από natalouko Δευ Απρ 23, 2012 5:55 pm

Μπράβο στα κορίτσια!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Τέτοια ταλέντα δεν θα έπρεπε να μένουν κρυφά... πρέπει να τις δει όλος ο κόσμος!! Laughing Laughing
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από funambolo Δευ Απρ 23, 2012 6:02 pm

Πάω να ραφτώ για τα Όσκαρ run
Τώρα αν θα το πάρουν η Φρέγια και η Χιονάτη για πρώτους γυναικείους ρόλους ή η Ρούλα για πρωτότυπο σενάριο, ή όλες μαζί, δεν είμαι σίγουρη... worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από tsili Δευ Απρ 23, 2012 6:30 pm

Μπράβο στα κορίτσια, τα κατάφεραν...
(μα βρε Ρούλα, πως σου ήρθαν όλα αυτά στην γκλάβα??? grinning4 grinning4 ).

Ο Τσίλι είναι κατενθουσιασμένος και πολύ περήφανος για τη φιλενάδα του.
Η δε Ίριδα, τάπαιξε, έχει ταβλιαστεί τανάσκελα και κάτι προσπαθεί να αρθρώσει αλλά δεν καταλαβαίνω...
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από doremi Δευ Απρ 23, 2012 6:39 pm

Ρούλα συμπεθέρα μου, τα θερμά μου συγχαρητήρια για την κοριτσάρα μας και για την Χιονάτη της Βάγιας μας. Αντε βρε, αυτά τα πλάσματα θα μας βγάλουν από την μουρτζούφλα μας και θα αποδείξουν τί αξίζουν όσοι τολμούν. Veryhappy
Ο Πίπης μου βέβαια καμαρώνει με τέτοια γυναικάρα δίπλα του και καθόλου μα καθόλου δεν ζηλεύει. Veryhappy
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 Empty Απ: Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους...

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Δευ Απρ 23, 2012 6:41 pm

doremi έγραψε:Ρούλα συμπεθέρα μου, τα θερμά μου συγχαρητήρια για την κοριτσάρα μας και για την Χιονάτη της Βάγιας μας. Αντε βρε, αυτά τα πλάσματα θα μας βγάλουν από την μουρτζούφλα μας και θα αποδείξουν τί αξίζουν όσοι τολμούν. Veryhappy
Ο Πίπης μου βέβαια καμαρώνει με τέτοια γυναικάρα δίπλα του και καθόλου μα καθόλου δεν ζηλεύει. Veryhappy

Ακόμα...
...γιατί όταν θα αρχίσει να γίνεται χαμός από τα φλερτ και τους σελεμπριτογαμπρούς...φοβάμαι πως δεν θα του αρέσει του Πιπάκου μας No
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Πιπης και Φρεγια. Οταν οι γατες παιρνουν την ευτυχια τους στα πατουσια τους... - Σελίδα 6 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 11 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης