gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

+39
otz
funambolo
ralou
Τζενη003
69cats
tsili
loulou
natalouko
alex..niaou
vaso
moukelis
polina4smile
XIONIS
marizap1
Helenitsa
Tsouki
nosyparker
catandie
ρενακι 13
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Φωτεινή
melinakef
doremi
melinaki
Bijoux743
kat-cats
houlieta
Fotoula
Anatoli
tzitzi
ROZALIA78
mariannouki
eirinaki84
Dreamer
vanilia cat
flokatoula
marina289
Chouzouris
mpoulaalekoula
43 απαντήσεις

Σελίδα 12 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από m.kat Παρ Απρ 27, 2012 2:08 pm

Τι ωραία!!! oksmily3
Άντε να περάσουν όλοι (μαμά, Γιώργος, Ροζαλία, μικρούλης, Κόκερ..) ζωή χαρισάμενη!
Μεγαλώνει η οικογένεια.. happy2
Καλά παιχνίδια και μουσουδοφιλάκια!!! Veryhappy kissss
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 Empty ευχαριστούμε όλους!!!

Δημοσίευση από eirinaki84 Παρ Απρ 27, 2012 2:22 pm

Λοιπόν καταρχήν, επειδή έχω και καιρό να μπω , θαθελα να πω ότι και εγώ είμαι πολύ συγκινημένη
από την μεριά μου διότι νιώθω ότι ο μικρούλης βρήκε παααρα πολύ καλή οικογένεια! heart heart


Η Ροζαλία φαίνεται και είναι υπέροχο άτομο και βρήκε επιτέλους την δική της Νεφέλη(διότι μοιάζει πολύ!)

lipothymia lipothymia lipothymia

Από την άλλη χαίρομαι και εγώ ιδιαίτερα για την βοήθεια που παρέχουν τέτοια Φόρουμ όπως το Γατόσπιτο (δεν το λέω για να γλείψω) το εννοω πραγματικά!!
Οπως όλοι που θα έχετε βρεθεί σε παρόμοια θέση , να έχεις μικρά σπίτι και να ζεις με την αγωνία που να τα δώσεις, γιατί συγχρόνως τα έχεις αγαπήσει πολύ, έτσι και εμείς και κυρίως η Εφη ζούσε πραγματικά μέρες αγωνίας για το που και αν θα τα δώσει..

στο άλλο φόρουμ δεν μας βοήθησαν και αυτό είναι αλήθεια! explode explode explode
μας απέκλεισαν χωρίς λόγο( για δικά τους συμφέροντα) και κυρίως σε μια τόσο δύσκολη φάση που είχαμε τόσο ανάγκη από εκείνους να μας βοηθήσουν .....και μας έκλεισαν την πόρτα! xazo

αλλά κάθε εμπόδιο για καλό!

πραγματικά η συμπαράσταση όλων σας εδώ ήταν ιδιαίτερα πολύτιμη και είναι άξια θαυμασμού!
1)ένα μπράβο στην Έφη που έκανε πραγματικά ότι μπορούσε- ξόδεψε και χρήμα και χρόνο -πάρα πολύ και τα κατάφερε!
2) ένα μεγάλο μπράβο στο Μαρινάκι που χωρίς κανένα συμφέρον μας βοήθησε να κερδίσουμε χρόνο και το κράτησε και φρόντισε με περίσσια αγάπη....ευχαριστούμε ιδιαιτέρως Μαρινάκι μου και πραγματικά χάρηκα πολύ που γνώρισα άτομα σαν και εσένα που όντως δίνουν πολλά στα ζώα!
3) ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Ροζαλία μας φυσικά που υιοθέτησε το γατάκι μας και που χαρήκαμε τόσο για αυτό!!!
4) ένα μεγάλο ευχαριστώ σε εσάς που δείξατε ενδιαφέρον και μας βοηθήσατε gatoula

χαίρομαι πολύ που βρήκαμε το Σπίτι μας και εμείς σε ένα κόσμο που όντως είναι παράδεισος για τα ζώα μας!

rainbow rainbow rainbow rainbow rainbow rainbow rainbow

eirinaki84
eirinaki84
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 40
Τόπος : αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Χιονάτη κερατσινίου, Τούλη, Οθέλλο, Σιέλ
Motto : keep dreaming
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/11/2011
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από ROZALIA78 Παρ Απρ 27, 2012 2:45 pm

Γεια σας και από εμένα.....
Ο Ορφέας έφτασε μια χαρά στις έξι το πρωί στα Χανιά, πήγαμε και τον παραλάβαμε από το καράβι στη Σούδα, και περιττό να σας πω ότι η χαρά μας ήταν απερίγραπτη.... αλλά και η έκπληξη που νοιώσαμε μόλις είδαμε πόσο μικρούλης είναι...καλέ είναι ένα μπεμπουλίνι όλο γλύκα μια σταλίτσα μουτράκι που σε κοιτάει με μια έκφραση που σου έρχεται να το φας!!!!!
Προσαρμόστηκε αμέσως στο νέο του σπίτι χωρίς κανένα πρόβλημα, δεν κρύφτηκε καθόλου από τη μαμά του, και ήταν όλο ορεξάτος για παιχνίδια!!!!
Τώρα είναι στο υπνοδωμάτιο μας παρεούλα με τον μπαμπά του και τον αδερφούλη του τον Τόμμυ!!
Ο οποίος τον είδε από το πρωί, και κοιμηθήκαμε και οι τρεις μας μαζί στο κρεβάτι, κάτι ψυχολογικά τα είχαμε να πω την αλήθεια όπως το ότι ο Τόμμυ κοιμήθηκε στο κεφάλι μου πάνω αλλά θα τα ξεπεράσουμε πιστεύω...
Όσο για τη Ροζ τον είδε δύο φορές όταν μπήκαμε μέσα με τη γατοφόρο τον είδε πεταχτά και τον μύρισε, και κάποια στιγμή που άνοιξα την πόρτα και ήταν απέξω και ο μικρός πέρναγε από δίπλα, δεν του έκανε κχχχχχ όμως καμία από τις δύο φορές, την έβαλα και μύρισε και την λερωμένη του πάνα, και από αύριο λέω να κάνω το κόλπο με την πόρτα πολύ λίγο ανοιχτή...
Μακάρι να πάνε όλα καλά και να τα βρουν όσο ποιο σύντομα γίνετε γιατί τον λυπάμαι τον καημένο μέσα σε ένα δωμάτιο κλεισμένο.....
Θέλω να ευχαριστήσω την Έφη που τον μεγάλωσε και μας τον εμπιστεύτηκε για την υπόλοιπη του ζωούλα, την Μαρίνα που μας βοήθησε να φτάσει στα χέρια μας και τον φιλοξένησε κιόλας αλλά και όλους σας για τις ευχές σας και τα καλά σας λόγια για το μπεμπουλίνι μας....
ROZALIA78
ROZALIA78
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Χανιά
Αριθμός γατουνίων : Τη Ροζαλία και τον Ορφέα , και ένα doggy τον Τόμμυ!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατοκαλόκαιρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αιμιλιώνης, Pupa, Shaggy!!!
Motto : Η ζωή είναι μία
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από marina289 Παρ Απρ 27, 2012 3:32 pm

eirinaki84 έγραψε:
στο άλλο φόρουμ δεν μας βοήθησαν και αυτό είναι αλήθεια! explode explode explode
μας απέκλεισαν χωρίς λόγο( για δικά τους συμφέροντα) και κυρίως σε μια τόσο δύσκολη φάση που είχαμε τόσο ανάγκη από εκείνους να μας βοηθήσουν .....και μας έκλεισαν την πόρτα! xazo

veryfunny veryfunny veryfunny
Μπα σε καλό σου που μας έκλεισαν και την πόρτα και που τους είχαμε και τόσο ανάγκη! geek happy2
Προσωπικά μόνη μου άνοιξα την πόρτα και μόνη μου την έκλεισα.... (και βεβαιώθηκα ότι την έκλεισα και καλά)
Και δεν είχα ανάγκη κανέναν, μη fight3
(Πολύ Μάρθα Βούρτση μου ξύπνησες σήμερα...)
Εναλλακτικές υπάρχουν , και ευτυχώς , δεν υπάρχουν μονοπώλεια στα φόρουμς...
Υπάρχει ποικιλία και δυνατότητα επιλογής, και νιώθω ότι μόνο σε καλό μας βγήκε από όλες τις απόψεις που είμαστε εδώ...
...αν έχεις πραγματική διάθεση να βοηθήσεις ένα πλάσμα (οκ, πέντε στην προκειμένη περίπτωση) θα βρεις και πάλι τον τρόπο να τους παρέχεις βοήθεια.
Έπειτα καλό είναι να υπάρχουν αφορμές που να σου πιστοποιούν τί ρόλο βαράει ο καθένας... ¨Πιστοποιούν¨ είπα, όχι ¨αποκαλύπτουν¨, γιατί να πω ότι εξεπλάγην και έπεσα από τα σύννεφα;; ψέματα θα πω...


Ροζαλία-Μαρια...να το κλειδώσουν το θεματάκι αυτό ;;
Να μπει λουκέτο ;; whistle (Αυτή τη φορά για καλό!)

Πάντως θα μου ταίριαζε και το gata antipathiticus... Suspect
Aφού οι άλλες δύο έχουν ατονίσει και έχουν γίνει sympathiticus, ας βάλω και εγώ ένα χεράκι... tongueout





marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από eirinaki84 Παρ Απρ 27, 2012 3:45 pm

Μαρινακι, ναι να κλειδωθεί!!

δεν είναι κακό να χεις ανάγκη κάποιους....εμείς τότε είχαμε ανάγκη να βρεθεί κάποιος να μας ανοίξει πόρτες ώστε να υιοθετηθούν τα μωρά!
αυτό εννοώ ανάγκη αλλιώς η ζωή μου κανονικότατα συνεχίζεται και εννοείται ότι ούτε που θα ξαναεπιστρέψω! έτσι κ αλλιώς πια δεν κουνιέται φύλλο εκεί! μιζέρια και άγονη περιοχή!! χαχαχ
μακρυαααα!!!



ας κλειδωθεί παρακαλώ!
eirinaki84
eirinaki84
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 40
Τόπος : αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Χιονάτη κερατσινίου, Τούλη, Οθέλλο, Σιέλ
Motto : keep dreaming
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/11/2011
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από ROZALIA78 Παρ Απρ 27, 2012 4:05 pm

Να κλειδωθεί να κλειδωθεί είχα βγει έξω για λίγο

Τέλος καλό όλα καλά heart heart heart heart
ROZALIA78
ROZALIA78
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 45
Τόπος : Χανιά
Αριθμός γατουνίων : Τη Ροζαλία και τον Ορφέα , και ένα doggy τον Τόμμυ!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατοκαλόκαιρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Αιμιλιώνης, Pupa, Shaggy!!!
Motto : Η ζωή είναι μία
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από m.kat Παρ Απρ 27, 2012 4:47 pm

ROZALIA78 έγραψε:Γεια σας και από εμένα.....
Ο Ορφέας έφτασε μια χαρά στις έξι το πρωί στα Χανιά, πήγαμε και τον παραλάβαμε από το καράβι στη Σούδα, και περιττό να σας πω ότι η χαρά μας ήταν απερίγραπτη.... αλλά και η έκπληξη που νοιώσαμε μόλις είδαμε πόσο μικρούλης είναι...καλέ είναι ένα μπεμπουλίνι όλο γλύκα μια σταλίτσα μουτράκι που σε κοιτάει με μια έκφραση που σου έρχεται να το φας!!!!!
Προσαρμόστηκε αμέσως στο νέο του σπίτι χωρίς κανένα πρόβλημα, δεν κρύφτηκε καθόλου από τη μαμά του, και ήταν όλο ορεξάτος για παιχνίδια!!!!
Τώρα είναι στο υπνοδωμάτιο μας παρεούλα με τον μπαμπά του και τον αδερφούλη του τον Τόμμυ!!
Ο οποίος τον είδε από το πρωί, και κοιμηθήκαμε και οι τρεις μας μαζί στο κρεβάτι, κάτι ψυχολογικά τα είχαμε να πω την αλήθεια όπως το ότι ο Τόμμυ κοιμήθηκε στο κεφάλι μου πάνω αλλά θα τα ξεπεράσουμε πιστεύω...
Όσο για τη Ροζ τον είδε δύο φορές όταν μπήκαμε μέσα με τη γατοφόρο τον είδε πεταχτά και τον μύρισε, και κάποια στιγμή που άνοιξα την πόρτα και ήταν απέξω και ο μικρός πέρναγε από δίπλα, δεν του έκανε κχχχχχ όμως καμία από τις δύο φορές, την έβαλα και μύρισε και την λερωμένη του πάνα, και από αύριο λέω να κάνω το κόλπο με την πόρτα πολύ λίγο ανοιχτή...
Μακάρι να πάνε όλα καλά και να τα βρουν όσο ποιο σύντομα γίνετε γιατί τον λυπάμαι τον καημένο μέσα σε ένα δωμάτιο κλεισμένο.....
Θέλω να ευχαριστήσω την Έφη που τον μεγάλωσε και μας τον εμπιστεύτηκε για την υπόλοιπη του ζωούλα, την Μαρίνα που μας βοήθησε να φτάσει στα χέρια μας και τον φιλοξένησε κιόλας αλλά και όλους σας για τις ευχές σας και τα καλά σας λόγια για το μπεμπουλίνι μας....

oksmily3 Όλα με το δεξί πάνε!! Τέλεια!!! Veryhappy

Καλή συγκατοίκηση!!! Να χαίρεσαι το νέο μέλος της οικογένειας!!! Smile grouphug heart
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από m.kat Παρ Απρ 27, 2012 4:51 pm

marina289 έγραψε: Πάντως θα μου ταίριαζε και το gata antipathiticus... Suspect
Aφού οι άλλες δύο έχουν ατονίσει και έχουν γίνει sympathiticus, ας βάλω και εγώ ένα χεράκι... tongueout [/size]

happy2 happy2 happy2 happy2
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από irenelizzy Παρ Απρ 27, 2012 5:13 pm

Καλή ζωούλα να χεις μικρούλη Ορφέα oksmily3 heart
irenelizzy
irenelizzy
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Κατερίνη
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χαίρομαι που ζω στην Ελλάδα και απολαμβάνω και τις 4 εποχές...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μπερδεύτηκα !!!!
Motto : Your Reputation is in the Hands of Others. The Only Thing you can Control is your Character.
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2012
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 19749211

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 Empty Απ: Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών !

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Απρ 27, 2012 8:05 pm

marina289 έγραψε:Πάντως θα μου ταίριαζε και το gata antipathiticus... Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 703780
Aφού οι άλλες δύο έχουν ατονίσει και έχουν γίνει sympathiticus, ας βάλω και εγώ ένα χεράκι... Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 43833

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 731743 Ρε τί πάθαμε..Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 339558 Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 368895

eirinaki84 έγραψε:Μαρινακι, ναι να κλειδωθεί!!

δεν είναι κακό να χεις ανάγκη κάποιους....εμείς τότε είχαμε ανάγκη να βρεθεί κάποιος να μας ανοίξει πόρτες ώστε να υιοθετηθούν τα μωρά!
αυτό εννοώ ανάγκη αλλιώς η ζωή μου κανονικότατα συνεχίζεται και εννοείται ότι ούτε που θα ξαναεπιστρέψω! έτσι κ αλλιώς πια δεν κουνιέται φύλλο εκεί! μιζέρια και άγονη περιοχή!! χαχαχ
μακρυαααα!!!



ας κλειδωθεί παρακαλώ!


Οκ, κλειδώνεται.. Μισό, όπως πάντα, να φέρω τα κλειδιά μου.. Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 300270

Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 Images?q=tbn:ANd9GcT9nHqkzK4h2JGxCylSrdtCQ6qnlqEFWGcoXiBXcZM_TwTvz6ts






Μαρία να τον χαίρεστε, να έχετε μια υπέροχη ζωή μαζί!Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 952616 Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 45749 Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Xαρίζονται 2 φουντωτά γατάκια, 30ημερών ! - Σελίδα 12 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 12 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης