gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

+16
vaso
tzelacat
BokSurat
SuperCatz
Kikiriki
LAROGATA
FROGK
natalouko
Anatoli
funambolo
doremi
tsili
moukelis
alex..niaou
Πούπσυ
ralou
20 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από Anatoli Σαβ Μαρ 10, 2012 10:53 pm

ωχ tafos
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από BokSurat Κυρ Μαρ 11, 2012 1:48 am

ralou grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship grinning4 worship

τα δικά μου τα καμάρια τα 2 έχουν πάει να ψωνιστούνε για να δώσουν το παρων στο γάμο των παιδιών! η santa είπε θέλει να κάτσει σπίτι δεν είναι των κοινωνικών εκδηλώσεων!
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tsili Κυρ Μαρ 11, 2012 9:10 am

Σήμερα πρωί πρωί πήγα να πάρω τον Τσίλι από τη θεία Ραλού.
Βρε Ρούλα τι του έκανες το παιδιού και αναπτερώθηκε έτσι το ηθικό του???
Γύρισε εμφανώς με άλλη διάθεση. Πολύ χαρούμενος, ανανεωμένος, και έχει ρίξει κάτι φάπες στην Ίριδα ξεγυρισμένες.
Αφού η Ίριδα αποσύρθηκε και λούφαξε!!!!!!!!(δεν έχει ξαναγίνει).
Και ο Τσίλι όλο στο ιντερνετ είναι και διαβάζει κάτι πράματα....δεν ξέρω.
Κάτι για μια ελληνική ταινία έλεγε με τον Κωνσταντάρα και τον Παπαγιαννόπουλο και "ολέ ο ταύρος" και "ίνδαλμά μου ο Τσάπλιν", και κάτι παρόμοια που δεν κατάλαβα...
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Κυρ Μαρ 11, 2012 10:32 am

Εχμμμ! Καλύτερα να μη την έβλεπε γιατί το τέλος δεν είναι αυτο που θα ήθελε, ωραίο μεν αλλά όχι αυτό που θα ήθελε στην αρχη ο Κωσταντάρας. No
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από funambolo Κυρ Μαρ 11, 2012 11:05 am

tsili έγραψε:Σήμερα πρωί πρωί πήγα να πάρω τον Τσίλι από τη θεία Ραλού.
Βρε Ρούλα τι του έκανες το παιδιού και αναπτερώθηκε έτσι το ηθικό του???
Γύρισε εμφανώς με άλλη διάθεση. Πολύ χαρούμενος, ανανεωμένος, και έχει ρίξει κάτι φάπες στην Ίριδα ξεγυρισμένες.
Αφού η Ίριδα αποσύρθηκε και λούφαξε!!!!!!!!(δεν έχει ξαναγίνει).
Και ο Τσίλι όλο στο ιντερνετ είναι και διαβάζει κάτι πράματα....δεν ξέρω.
Κάτι για μια ελληνική ταινία έλεγε με τον Κωνσταντάρα και τον Παπαγιαννόπουλο και "ολέ ο ταύρος" και "ίνδαλμά μου ο Τσάπλιν", και κάτι παρόμοια που δεν κατάλαβα...

veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Κυρ Μαρ 11, 2012 11:58 am

Αχαχαχαχα!
Γι αυτο άκουγα γελάκια και ψουψουψου όλο το βραδυ Ειρηνη μου!
Και το πρωί βρηκα στο Ντι-Βι-Ντι την ταινία "Κατι κουρασμένα παλικάρια"!

Αχ! Το ήξερα εγω... Γι αυτο δεν φοβαμαι τιποτα Μαρια.
Εχουν χιουμορ τα γατιά και μπορουν να κοροιδευουν τον εαυτο τους άφοβα!
Θυμάστε που σας το έλεγα? blinking

Ελισσαβετ, καλα εκανε η Σαντα μωρε... Κατι η άνοιξη, κάτι ο καθαρός αέρας, κατι ενα τσουρμο γατια τρυγυρω... θα βρισκοταν σε αμηχανία η γλυκιά μου!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από alex..niaou Κυρ Μαρ 11, 2012 12:30 pm

αχ,πολυ χαιρομαι που ξεπερασε τις ανασφαλειες ο γαμπρος μου γιατι το σουσακι μου ειναι ευαισθητο,δεν θα αντεξει να παει κατι στραβα... Scared κ εχει μεινει πολλα βραδια αϋπνη....

Οσο για την Μπαριλλα,μην ανησυχειτε! την απειλησα οτι θα κοψω το ιντερνετ στο σπιτι κ εγω θα μπαινω μονο απο το κινητο,κ να δω πως θα δολοπλοκει,κ λουφαξε η τσαουσα! devil3 επισης,θα την εχω απο κοντα,ακομα κ τουαλετα μαζι θα πηγαινουμε μεχρι να παντρευτουν τα παιδια!
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από funambolo Κυρ Μαρ 11, 2012 7:34 pm

Ο Shaggy με ρωτάει αν θα είναι και η Breena, γιατί έχει κι αυτός ένα άγχος που θα τη γνωρίσει από κοντά. Μου είπε ότι για να μην τον μπερδέψει η Breena με κανέναν άλλο γάτο θα βάλει στο πέτο ένα μουστάκι του (ξέρει αυτή, λέει).
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Κυρ Μαρ 11, 2012 8:47 pm

Ο κομπάρος αφού πλύθηκε σχολαστικά τρίχα τρίχα για κανα 2ωρο καθάρισε τα αυτιά του, έκανε μανικιούρ και στα πόδια της μανουλίτσας,κοιμάται εδώ και 5 ώρες Sleep για να συνεχίσει σε λίγο τον βραδυνό του ύπνο Sleep κι αύριο προυνό προυνό κατα τις 6, ναι τότε ξυπνάει, nio θα καταφτάσει στην θεία Ραλλού.
έχει GPS οπότε μη τον φοβάστε, δεν χάνεται. run
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από alex..niaou Κυρ Μαρ 11, 2012 8:54 pm

τις βερες μην ξεχασειιιιιι! bigboss
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από funambolo Κυρ Μαρ 11, 2012 8:57 pm

Ξυπνάει στις 6 και κάνεις nio ?
Εγώ τι να πω που ξυπνάει στις πέντε παρά τέταρτο (ακριβώς όμως) και θέλει να παίξουμε? angry2
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Κυρ Μαρ 11, 2012 8:58 pm

Αν είναι ποτέ δυνατόν! Είναι πολύ τυπικός μη τον φοβάσαι. prosoxi
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Κυρ Μαρ 11, 2012 9:04 pm

funambolo έγραψε:Ξυπνάει στις 6 και κάνεις nio ?
Εγώ τι να πω που ξυπνάει στις πέντε παρά τέταρτο (ακριβώς όμως) και θέλει να παίξουμε? angry2

gatoula
Κάνω έτσι nio γιατί μέχρι τις 7 που χτυπά το ξυπνητήρι δεν προλάβαίνω να ξανακοιμηθώ mallia
Και δεν ξυπνά μονάχος mallia η μικρή τσαπερδόνα χοροπηδάει και κάνει γρρρρρτ γρρρρρτ πάνω μου κανα μισάωρο, ο άλλος χαζοβιολης κάνει ουάου- ουάου. doing
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Κυρ Μαρ 11, 2012 10:15 pm

doremi έγραψε:
funambolo έγραψε:Ξυπνάει στις 6 και κάνεις nio ?
Εγώ τι να πω που ξυπνάει στις πέντε παρά τέταρτο (ακριβώς όμως) και θέλει να παίξουμε? angry2

gatoula
Κάνω έτσι nio γιατί μέχρι τις 7 που χτυπά το ξυπνητήρι δεν προλάβαίνω να ξανακοιμηθώ mallia
Και δεν ξυπνά μονάχος mallia η μικρή τσαπερδόνα χοροπηδάει και κάνει γρρρρρτ γρρρρρτ πάνω μου κανα μισάωρο, ο άλλος χαζοβιολης κάνει ουάου- ουάου. doing

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Α ρε Μαρια με την ηχητικη επένδυση της απάντησης σου!!!
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Κυρ Μαρ 11, 2012 10:24 pm

alex..niaou έγραψε:αχ,πολυ χαιρομαι που ξεπερασε τις ανασφαλειες ο γαμπρος μου γιατι το σουσακι μου ειναι ευαισθητο,δεν θα αντεξει να παει κατι στραβα... Scared κ εχει μεινει πολλα βραδια αϋπνη....

Οσο για την Μπαριλλα,μην ανησυχειτε! την απειλησα οτι θα κοψω το ιντερνετ στο σπιτι κ εγω θα μπαινω μονο απο το κινητο,κ να δω πως θα δολοπλοκει,κ λουφαξε η τσαουσα! devil3 επισης,θα την εχω απο κοντα,ακομα κ τουαλετα μαζι θα πηγαινουμε μεχρι να παντρευτουν τα παιδια!
alex..niaou έγραψε:τις βερες μην ξεχασειιιιιι! bigboss
Ααααχ! Απο τι με γλυτωσες τωρα Αλεξ! Ειχα ξεχασει ολωσδιόλου τις βέρες...
Πωπω τι πηγα να πάθω. Παραλιγο να τ παντρευαμε τα παιδια με δαχτυλιδια απο κουτάκια αναψυκτικου Embarassed Embarassed
Τελικα, ειναι δυσκολη η διοργάνωση ενός γαμου. Ποτε δεν ειναι κανεις σιγουρος πως τα έχει προβλέψει όλα. Εχω κατααγχωθει λέμε! No pale
funambolo έγραψε:Ο Shaggy με ρωτάει αν θα είναι και η Breena, γιατί έχει κι αυτός ένα άγχος που θα τη γνωρίσει από κοντά. Μου είπε ότι για να μην τον μπερδέψει η Breena με κανέναν άλλο γάτο θα βάλει στο πέτο ένα μουστάκι του (ξέρει αυτή, λέει).
Βεβαιότατα θα ειναι και η Μπρινα Σαγκυ μου! Αλιμονο, την καρακουκλάρα μας δεν θα ειχα εγω στο γάμο?
Κι αν ξεχάσεις το μουστακι δεν πειράζει αγορι μου. Θα σας συστησω εγω με το που θα ερθει. Αποκλειεται να μην βρεθειτε!

doremi έγραψε:Ο κομπάρος αφού πλύθηκε σχολαστικά τρίχα τρίχα για κανα 2ωρο καθάρισε τα αυτιά του, έκανε μανικιούρ και στα πόδια της μανουλίτσας,κοιμάται εδώ και 5 ώρες Sleep για να συνεχίσει σε λίγο τον βραδυνό του ύπνο Sleep κι αύριο προυνό προυνό κατα τις 6, ναι τότε ξυπνάει, nio θα καταφτάσει στην θεία Ραλλού.
έχει GPS οπότε μη τον φοβάστε, δεν χάνεται. run
Τι εννοεις Μαρια? Δεν θα ερθετε κι εσεις μαζι? Καλα... ο Λαρυ έχει άλλη δουλεια να κάνει και μάλλον θα ειναι με τον γαμπρο αλλά εσυ και η Στελλιτσα να ερθετε μαζι με τον Πιπη να πάμε με το νυφικο Χιουνται!

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Κυρ Μαρ 11, 2012 10:46 pm

για τρίτη φορα πληκτρολογώ αφού οι προηγούμενες 2 πήγαν καλιά τους με την σκατούλα που πατάει όπου δεν πρέπει. angry2 Θα έρθουμε καλέ αργότερα, όχι αξημέρωτα σαν τον κουμπάρο, να είμαστε φρέσκοι φρέσκοι. flower
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από moukelis Δευ Μαρ 12, 2012 12:41 am

Θεια Ραλλου εμενα θα με συνοδεψει ο φιλος μου ο Casanova,και δε θελω να τον δω μπροστα μου τον Shaggy.Δε χρειαζεται καν να φοραει το μουστακι στο πετο,πες του θα τον αναγνωρισουμε ολοι απο τις ορδες θαυμαστριων που τις βαζει και στη σειρα το ψωνιο.
Breena η συγχισμενη.
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 12:48 am

Τστστστς!
Σωπα κοριτσάρα μου!
Ειναι η ζηλεια που μιλάει τωρα. Κρατα την ψυχραιμία σου και μην παιρνεις αποφασεις εν βρασμω.
Αυριο θα γνωριστεις με τον Σαγκυ απο κοντα και τοτε βγάλε τα συμπερασματα σου έχοντας όλα τα στοιχεια.
Πιστευω ότι ο Σαγκυ, όντας ακόμα καπως ψαρωμένος -κι ας μην το παραδέχεται- κάνει σπασμωδικές άτσαλες κινησεις με αποτέλεσμα να παρεξηγειται.
Υπομονη μέχρι αυριο!
kissss
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 11:36 am

Η ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΤΗΣ

Όλα είναι έτοιμα!
Ο Τσιλι ετοιμάζεται στο σπίτι της Ειρήνης με την μικρή Ίριδα να μπλέκεται συνέχεια στα πόδια του και να του κάνει καζούρα ενώ ο Πρίγκιπας, ο Λακυ και ο Λαρυ,του κάνουν παρέα και τον βοηθάνε να ντυθεί.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Ts_spi10
Νατους εδώ όλους μαζί, ο Λακυ σκασμένος στα γέλια από κάποιο αστείο του δίνει την γραβάτα του, ο Πρίγκιπας τον βοηθάει να διαλέξει μπουτονιέρα και ο Λαρυ παρακολουθεί σκεφτικός, ίσως γιατί έχει τρεις αδελφές να παντρέψει στο σπίτι και σκέφτεται που θα βρει τέτοια καλά παιδιά σαν τον Τσιλι γι αυτές.
Η Ίριδα βέβαια όλο τρυπώνει στο δωμάτιο μην τυχόν και χάσει καμιά φάση και τα αγόρια την βγάζουν πιάνοντας την από το αυτί.
Που είναι ένα πολύ τρυφερό και όμορφο αυτακι ομολογουμένως!

Ο Τσιλι, αποφάσισε να μην κάνει μπάτσελορ πάρτι για τους φίλους του. Έτσι κι αλλιώς περάσανε καλά οι δυο τους με την κολλητή του τη Φρεγια το Σαββατόβραδο και τηρήθηκε κατά κάποιο τρόπο η –ξενοφερτη- παράδοση Αχ! Είναι μυαλωμένο παιδί αυτό... Σου λέει, μέρες κρίσης περνάμε, που να κάνουμε κι άλλα έξοδα, αφού όλοι μαζί θα είμαστε και στο γάμο και θα διασκεδάσουμε. Άλλωστε περιμένει τοοοσο καιρό να παντρευτεί την καλή του που δεν γουστάρει ασωτίες και άλλα παρόμοια που συνηθίζονται σ αυτά τα πάρτι.
Σας έχω πει πόσο καλό παιδί είναι ο Τσιλι μας? Και πόσο τον αγαπάω?! Μην σας πω ότι τον αγαπάω περισσότερο και από αυτή την ίδια την βρωμο-Σκορδαλιά μου. Ο Τσιλι υπήρξε πάντα τύπος και υπογραμμός, ένα καλοαναθρεμμένο παιδί με το μυαλό όλο στο κεφάλι του! Καλά καλά! Το ξέρω ότι επαναλαμβάνομαι αλλά έτσι είναι μωρέ!
Ας είναι... Τώρα θα ντύνεται γαμπρός και φαντάζομαι και η Ειρήνη θα έχει τρελαθεί από την χαρά της. Γιατί ως γνωστόν Τον Αγαπά! Τον Αγαπά! ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Ts_tsi11

Στο δικό μου σπίτι πάλι η Σουσυ αναρρωνει από την χθεσινή γιορτή που έκαναν τα κορίτσια. Δεν έγιναν τίποτα έκτροπα βέβαια αλλά και τα κρασάκια τους τα ήπιαν και το γλέντι τους έριξαν και ξενύχτισαν μέχρι πρωίας.
Η Σουσυ έχει βάλει δυο φιλέτα στα ματάκια της να φύγει το πρήξιμο και η Αλεξ την έχει βάλει κάτω και την χτενίζει μέχρι να λάμψει η γούνα της ενώ η Μπαριλα μέσα στα νεύρα που δεν είναι αυτή το επίκεντρο της προσοχής την κουτουλάει τρυφερά τάχα μου, για να αποσπάσει την προσοχή της.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Ts_sus10
Το Σουσάκι πάντως μου φαίνεται σήμερα λιγάκι κλεισμένο στον εαυτό του. Δεν ξέρω... ίσως να είναι το κλασσικό σύνδρομο των «κρυων ποδιων» που πιάνει καμία φορά τις νύφες λίγες ώρες πριν το γάμο τους και θέλουν να σηκωθούν και να φύγουν για να τον αποφύγουν.
Η Αλεξ αποφασίζει να βουρτσίσει και την Μπαριλα για να μην της σπάσει τελείως τα νεύρα, και εγώ βρίσκω την ευκαιρία να πω δυο λογάκια με την μέλλουσα νύφη.
- Αχ θεία Ραλου... είμαι τόσο μπερδεμένη... Μη πως βιάστηκα να πω το ναι στην πρόταση του Τσιλι? Άραγε είμαι έτοιμη για γάμο? Μήπως δεν γνωριζόμαστε καλά ακόμα? Μήπως δεν του αρέσει η μαγειρική μου και ο τρόπος που έχω μάθει να σιδερώνω πουκάμισα? Και μήπως δεν έπρεπε να παντρευτώ ακόμα αλλά να φροντίσω την καριέρα μου ως νομικός, που είναι στην αρχή της ακόμα?
Είναι τόσο απεγνωσμένη και τα ματάκια της ειναι θολα και λυπημένα.
Και τώρα τι απαντάνε σ αυτές τις ερωτήσεις? Δεν είναι ότι έχω ξαναπεράσει από τέτοιες καταστάσεις για να ξέρω. Το δικό μου το κορίτσι είναι ακόμα ανύπαντρο...
- Κοριτσι μου, τι λες τώρα? Σου ορκίζομαι ότι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ καλύτερο παιδί από τον Τσιλι σου. Είναι σοβαρός και μετρημένος και φαίνεται ότι σε αγαπάει τρελά! Νομίζω ότι θα περάσεις τέλεια μαζί του και θα σε προσέχει και θα σε αγαπάει όσο κανένας άλλος γάτος.
Αλλά βρε παιδί μου... τι να πω... για τις άλλες αμφιβολίες που έχεις αυτές για την καριέρα σου και για το αν είσαι έτοιμη να παντρευτείς... αυτά κοριτσάκι μου μόνο εσύ μπορείς να τα σκεφτείς και να τα αποφασίσεις... Ένα θα σου πω όμως. Follow your heart μικρή μου κι αυτή θα σε οδηγήσει!
Η Σουσυ έχει κατεβάσει τα ματια της και το σκέφτεται. Ελπίζω να πρυτανεύσει η λογική και όχι το τρακ...
- Ρε συ Αλεξ! Η μικρή το σκέφτεται για τον γάμο. Κοίτα να της μιλήσεις και συ... Κρίμα είναι να τα τινάξει όλα στον αέρα την τελευταία στιγμή...
- Ραλου μου, λες! Λες να μας κάνει καμιά νίλα... Απαπα! Και έχει καλέσει ένα σωρό κόσμο, μέχρι και Γατοπαγιτες έχουν λάβει πρόσκλησή... Ελπίζω να μην γίνει τίποτα... Όχι μόνο για την ζωή της αλλά και για την καριέρα της θα ήταν ολέθριο αυτό!
Παρατάει την Μπαριλα και τρέχει να πέσει κι αυτή από δίπλα στην Σουσυ...

Η Μπαριλα ωστόσο περί άλλα τυρβάζει και πιάνει κουβεντούλα με την Φρεγια την ώρα που στολίζονται και ετοιμάζονται για τον γάμο, έχοντας βγάλει έξω τον καθρέφτη για να έχουν φυσικό φως.
- Ελα ρε συ Φρεγια! Μια χαρά είσαι κουκλάρα! Τι προσπαθείς να κάνεις εκεί? Πάρε ανάσα παιδί μου, θα σκάσεις! Δεν μπορείς να ρουφάς την κοιλιά σου τόσες ώρες συνεχόμενα, για να δείχνεις πιο αδύνατη.
- Μαααα... θα με δει τόσος κόσμος σήμερα και έχω και αυτή την χαζή την μάνα μου που όπου σταθεί κι όπου βρεθεί λέει ότι είμαι χοντρή...
- Αστηνε ρε συ την μάνα σου! Εσύ να αισθάνεσαι άνετα και όλοι οι άλλοι...
Και ψουψουψου ψουψουψου συνεχίζουν να κοιτάζονται στον καθρέφτη –η Φρεγια με το ένα μόνο μάτι, δεν τολμάει να κοιταχτεί περισσότερο- και να ετοιμάζονται.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Ts_fr-10
Το ανεκδιήγητο καπελάκι που είναι κρεμασμένο στον καθρέφτη, το είχα πάρει για να το φορέσω εγώ στον γάμο τω παιδιών αλλά –ευτυχως- η Φρεγια το χρησιμοποίησε για σκαμπουδάκι όση ώρα ετοιμάζονταν και έτσι με γλύτωσε από την ξεφτίλα!

Ολα είναι έτοιμα και η νύφη στολισμένη, έχουμε βάλει όλοι τα καλά μας, έχουμε βάλει τις μπομπονιέρες στα καλάθια, έχουμε ετοιμάσει τα λουλούδια, τα καλαθάκια των παρανύμφων, έχουμε γράψει τα ονόματα των ανύπαντρων γατιών στο γοβάκι της Σουσυ –εεε... καλά... ένα δυο ονόματα γράψαμε μονό για το καλό, γιατί, αν τα γράφαμε όλα, η Σουσυ έπρεπε να παντρευτεί όχι με γόβες, αλλά με βατραχοπέδιλο νο 46-48!- και ετοιμαζόμαστε να ξεκινήσουμε για το χώρο που θα γίνει ο γάμος
Ο Νικόλας φορτώνει το αυτοκίνητο, παίρνει την φωτογραφική μηχανή και ετοιμάζεται να φωτογραφήσει την νύφη καθώς θα βγαίνει από το σπίτι.
- Ελάτε! Ελάτε! Θα αργησουμε!
Και βγαίνουμε στο δρόμο μαζί με την Φρεγια και περιμένουμε, ενώ εγώ παίρνω στο κινητό τον Πάρη και την Αθηνά όπως και την Μαρία για να σιγουρευτώ ότι ξεκινάνε κι αυτοί τώρα με τα παρανυφακια, για να φτάσουμε στον χώρο ταυτόχρονα όλοι μαζί.
Ολα εντάξει και η Ειρήνη μου λέει επίσης ότι ο Τσιλι είναι πανέτοιμος και περιμένει στην πόρτα με τεράστια ανυπομονησία.
Βεβαιώνομαι επίσης ότι ο Γκιζμο που θα κάνει την τελετή είναι κι αυτός έτοιμος και η Βίκυ μου λέει ότι έχει ήδη πάει εκεί αλλά καλά θα κάνουμε να βιαστούμε γιατί έχει ήδη βρει τον μπουφέ και έχει ήδη ξετίναξα ένα σιξπακ από μπυρόνια με τους μεζέδες και μετά αντι να παντρέψει τα παιδιά θα ψάχνει να βρει τουαλέτα να κατουρήσει!

Αφού λοιπόν όλα είναι τακτοποιημένα, περιμένουμε να βγει από το σπίτι η νύφη με την μαμά και την αδελφή της.Η όποια από νωρίς έχει επιθεωρήσει και εγκρίνει την νυφική διακόσμηση του Χιουνται μας.
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Ts_bar10

Άλλα ξαφνικά την βλέπουμε να πετάγεται από την είσοδο αναστατωμένη και να φωνάζει

- Θεία Ραλου, Θεία Ραλου τρέξε! Έχουμε πρόβλημα! Η Σουσυ έχει κλειδωθεί μέσα στην τουαλέτα και δεν λέει να βγει. Δεν θέλει λέει να παντρευτεί αλλά να γίνει πρόεδρος του Αρείου Πάγου!!!!!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από natalouko Δευ Μαρ 12, 2012 12:13 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Μαρ 12, 2012 12:20 pm

Shocked Shocked Shocked pale Shocked Shocked Shocked
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από ralou Δευ Μαρ 12, 2012 2:08 pm

Πα-νι-κός!
Τρέχω μέσα στο σπίτι και βρίσκω την Αλεξ να στέκεται απελπισμένη έξω από την πόρτα της τουαλέτας και να παρακαλάει
- Βρε καλή μου, βρε χρυσή μου, βγες από εκεί μέσα και ελα να φύγουμε, που σε περιμένει τόσος κόσμος και ο Τσιλι ο φουκαράς θα ξεροσταλιαζει. Βγες βρε βρωμοκοριτσο που θα μας κάνεις όλους ρεζίλι και δεν ντρέπεσαι την θεία Ραλου που έκανε τόσο κόπο για τον γάμο σου. Βγες μωρή σκατουλα γιατί θα ρίξω την πόρτα και θα σε κάνω μαύρη στο ξύλο...!
Την πιάνω από το χέρι να την ηρεμήσω. Έχω πείρα εγώ από γάτες σε υστερία –με την Φρεγια ζω άλλωστε- και ξέρω ότι απειλές και φωνές δεν κάνουν δουλειά.
- Σουσακι μου, ελα καλό μου, βγες που σε περιμένει ο αγαπημένος σου. Θέλεις να τον στεναχωρήσεις τώρα?
- Όχι! Όχι! ΟΧΙ! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ! Θέλω να γινω ειρηνοδίκης, πρόεδρος κακουργιοδικείου, θέλω να γίνω Λυκουρεζος στη θέση του Λυκουρέζου, θέλω να υπερασπιστώ μια 17 Νοέμβρη και να γίνω διάσημη! Δεν θέλω να παντρευτωωωωωωωώ!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Ts_kla10

Βουτάω το τηλέφωνο και παίρνω την Ειρήνη.
- Ειρήνη μου, εδώ έχουμε κατάσταση έκτακτης ανάγκης! Για δώσε μου λιγάκι τον Τσιλι!
Η Ειρήνη τρομοκρατημένη δίνει το τηλέφωνο στον Τσιλι
- Ελα Τσιλι αγόρι μου. Έχουμε πρόβλημα... Η Σουσυ είναι κλεισμένη στο μπάνιο και δεν βγαίνει επ ουδενί. Θέλει λέει να κάνει καριέρα και όχι να παντρευτεί...
- Καλά θεία Ραλου, μην φοβάσαι, για δώσε μου το κορίτσι μου και θα το ηρεμήσω εγώ!
Περνάω το τηλέφωνο από το μισάνοιχτο παράθυρο του μπάνιου και η Σουσυ το παίρνει.
Ακούει τον Τσιλι που της μιλάει
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Ts_tsi10
- Ναιαιαιαι! Και που ξέρω εγώ αν θα με αγαπάς πάντα ε? Σνιφ σνιφ σνιφ ρουφάει την μυτούλα της. Που ξέρω εγώ ότι δεν θα το μετανιώσεις εσύ η εγώ και τρέχουμε στα δικαστήρια για διαζύγιο ε? Και η καριέρα μου? Τι θα γινει με την καριερα μου?!
- ... ... ...
- Δηλδη μου το υπόσχεσαι?... Ε καλά... ναι... σ αγαπάω... Σνιφ σνιφ σνιφ!
- ... ... ...
- Δηλαδή κι εσύ μ αγαπάς...? Σνιφ σνιφ!
- ... ... ...
- Και θα γίνω και πρόεδρος κακουργιοδικείου ε?! Σνιφ!
- ... ... ...
Σιγά σιγά το κλάμα, το ρουθούνισμα της μυτούλας της και οι λυγμοί κοπάζουν. Δεν ξέρω τι της λέει ο καλός της στο τηλέφωνο αλλά τελικά ακούω:
- Καλά Τσιλι μου... ναι και βέβαια σ αγαπάω πολύ πολύ πολύ! Ναι! Έρχομαι!
Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Ts_bat10
Βλέπω την πόρτα του μπάνιου να ανοίγει σιγά σιγά και εμφανίζεται η νύφη πρησμένη από το κλάμα με το προσεκτικό μακιγιάζ που της έκανε η Αλεξ τόση ώρα, οριστικά κατεστραμμένο, με τα λουλούδια της πεταμένα και την γούνα της κατσιασμένη.
Χα! Την κατάφερε πάντως ο Τσιλι. Όλα ο.κ.!

- Τι γίνεται ρε παιδιά, φωνάζει ο αιωνίως αγχωμένος Νικόλας. Θα αργήσουμε!
Βουτάμε την νύφη, το πέπλο, την εφεδρικη κουάφ απο το ψυγείο και το βαλιτσάκι με τα καλλυντικά και μπαίνουμε όλοι στο αυτοκίνητο. Ξεκινάμε επιτέλους ενώ η Αλεξ, εγώ και οι δυο άλλες γάτες προσπαθούμε να ξαναμακιγιάρουμε και να σουλουπώσουμε την Σουσυ για να την δει ο καλός της ευπρεπισμένη και ωραία.
Μόλις αντικρίζουμε επιτέλους τον χώρο του γάμου η καρδιά μας παει στη θέση της.
Όλα είναι έτοιμα να αρχίσουν!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από natalouko Δευ Μαρ 12, 2012 2:12 pm

Ουφ!!! Επιτέλους... Τελός καλό όλα καλά!! Smile Smile Smile
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Μαρ 12, 2012 2:15 pm

tiletheatis tiletheatis Veryhappy tiletheatis tiletheatis
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tzelacat Δευ Μαρ 12, 2012 3:01 pm

oksmily3 oksmily3 oksmily3 tiletheatis
tzelacat
tzelacat
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Motto : There are few things in life more heartwarming than to be welcomed by a cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Δευ Μαρ 12, 2012 4:46 pm

Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από LAROGATA Δευ Μαρ 12, 2012 4:48 pm

ουφ,ξαλαφρωσαμε,αντε βουρ για το γαμο!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Μαρ 12, 2012 5:19 pm

χαχαχαχα!!!!!
βρε την μικρούλα ... αγχώθηκε μωρέ η κακομοίρα τι να κάνει... πρώτη φορά παντρεύεται άλλωστε!!! Smile
πάμε στο γάαααααααααααμοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!! Veryhappy
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tsili Δευ Μαρ 12, 2012 5:24 pm

Πήρα τηλέφωνο τον ΟΤΕ γιατ'ι δεν είχα ιντερνετ ούτε τηλέφωνο σπίτι με το που γύρισα από τη δουλειά.

Πως κρατήθηκα και δεν τους είπα "ρεμάλια τσακιστείτε, χάνω το γάμο του γατου μου" ένας Θεός ξέρει.

tiletheatis tiletheatis tiletheatis
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Δευ Μαρ 12, 2012 5:27 pm

tsili έγραψε:Πήρα τηλέφωνο τον ΟΤΕ γιατ'ι δεν είχα ιντερνετ ούτε τηλέφωνο σπίτι με το που γύρισα από τη δουλειά.

Πως κρατήθηκα και δεν τους είπα "ρεμάλια τσακιστείτε, χάνω το γάμο του γατου μου" ένας Θεός ξέρει.

tiletheatis tiletheatis tiletheatis

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 έπρεπε όμως! θα τους έφτιαχνε την μέρα! happy2
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tsili Δευ Μαρ 12, 2012 5:29 pm

ναι, θα είχαν να διηγούνται για χρόνια
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Δευ Μαρ 12, 2012 5:30 pm

Αλλη φορα να το σκέπτεσαι σοβαρά αγαπητή μου. Madd happy2 happy2
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από tsili Δευ Μαρ 12, 2012 5:31 pm

Οριακά ήμουν happy2 happy2 happy2 happy2
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από funambolo Δευ Μαρ 12, 2012 5:45 pm

tsili έγραψε:Πήρα τηλέφωνο τον ΟΤΕ γιατ'ι δεν είχα ιντερνετ ούτε τηλέφωνο σπίτι με το που γύρισα από τη δουλειά.

Πως κρατήθηκα και δεν τους είπα "ρεμάλια τσακιστείτε, χάνω το γάμο του γατου μου" ένας Θεός ξέρει.

tiletheatis tiletheatis tiletheatis

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Και φαντάσου να έπαιρνες και να σου έλεγε ο/η υπάλληλος: "Τι φωνάζετε μαντάμ? Τώρα το φτιάχνουμε γιατί είμαστε κι εμείς καλεσμένοι"!!
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος!

Δημοσίευση από doremi Δευ Μαρ 12, 2012 5:48 pm

Καλεεεεεεεεεεεεεεε λες να ήταν γνωστός της Βικυς; Shocked
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Τσίλι και Σούσυ, ένας υπέροχος, τρυφερός και ρομαντικός γάμος! - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης