gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

+24
m.kat
marina289
houlieta
ladycat
melinakef
Chouzouris
Fotoula
FROGK
ΚουκουΒάγια
alexandrakicat
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
tsili
loulou
BokSurat
doremi
marea
Anatoli
tzelacat
natalouko
SuperCatz
funambolo
alex..niaou
LAROGATA
ralou
28 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Σαβ Φεβ 11, 2012 9:43 am

SuperCatz έγραψε:
Σπόιλερ:
tongueout
Σπόιλερ:
tongueout
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από doremi Σαβ Φεβ 11, 2012 9:49 am

ralou έγραψε:
SuperCatz έγραψε:
Σπόιλερ:
tongueout
Σπόιλερ:
tongueout


Σπόιλερ:
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Σαβ Φεβ 11, 2012 9:59 am

Νασαι καλα Μαρακι filaki
Ε! αν δεν ταιριαζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε!
Ειπα "συμπεθεριάζαμε" και σκέφτηκα...
Ελεγα να παντρεψουμε τα παιδια με το που θα σκάσει η Ανοιξη αλλα...
Βρε λες να το επισπευσουμε?
Ολη η προικουλα της Φρεγιας ειναι σε ευρω βεβαια, όμως αν τα γυρίσουμε σε Νεες Δραχμές... μπααα... ουτε για τον ανθοστολισμο δεν θα φτάνουν πια tongueout
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από doremi Σαβ Φεβ 11, 2012 10:04 am

Συμπεθέρα, τι να πω, κάνε όπως νομίζεις! Suspect Η νύφη έχει τις περισσότερες ετοιμασίες πάντα. Ο γαμπρός, 6 σωβρακοφανέλες, 6 κάλτσες,2 πυτζάμες,8 τζην και 8 φούτερ κι είναι έτοιμος.Θα πάρει και το play station βέβαια . Cool
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Σαβ Φεβ 11, 2012 10:10 am

Τιιιιι! Δηλαδη δεν θα μου στείλεις πακέτο μαζι με τον Πιπη και την προικα του και ενα εικονισμα του Αγιου Πιπη και ενα καντηλάκι???
Ααα Μαρια... δεν μας τα λες καλα. angry2
Εμένα μου τα ειχε στειλει αυτα μαζι με τον γιοκα της η πεθερα μου και πλέον αποτελει παραδοση.
Καθε νυφη που βγαινει απο αυτο το σπιτι, τα περιμένει οπωσδηποτε!
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Kantil10
Aυτα!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από doremi Σαβ Φεβ 11, 2012 10:20 am

Ουπς συγνώμη συμπεθέρα, manysmiles καθότι το θρησκευτικό δεν μου βγαίνει ιδιαίτερα το παρέλειψα. Embarassed Βεβαίως και έχω από την μάνα μου που κρατούσε τας παραδόσεις, άντε και το εικονίδιον του Αη Πίπη , βοήθειά μας, livanistiri όσο για το καντηλάκι, θα κάνω μια γύρα στο Μοναστηράκι να βρω κάτι vintage. prosoxi
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Σαβ Φεβ 11, 2012 10:21 am

ralou έγραψε:

Λοιπον! Αφηστε με να σκεφτω δοκιμασίες για τον Σαγκυ και τον Πριγκιπα Αρθουρο...
Χμμ... Αν... ναι ναι... και... ισως... όχι δεν ειναι πολυ δυσκολο αυτο... ειδικα τωρα που έχω και αυτες τις νεες πληροφορίες
Ωραια!
Εχουμε και λέμε
Ο Σαγκυ για δοκιμασια εισόδου του στο Κλαμπ πρεπει να κάνει το εξής:
Για μια ΟΛΟΚΛΗΡΗ μέρα, πρέπει να κανει γλυκες στη μάνα του και να την πεισει να ντυθει για το καρναβάλι «Γκιοσα» οτι κιαν σημαίνει αυτο.[/color][/b]
Τα υπολοιπα γατια μένουν με ανοιχτο το στόμα.
Αρχηγε μου με όλο τον σεβασμο, καλα να της κάνει γλυκες, πες ότι τα καταφέρνει... αλλά να ντυθει «γκιοσα» η μανα του... πως θα την πεισει να το κάνει αυτο. Και τελικα –και συγνωμη που ρωταω- αλλά τι σημαίνει τελικα «γκιοσα»? tολμάει να ψελίσει με ταπεινη φωνη ο Γκιζμο.
Α Το ξερω εγω! Το γκουγκλιασα και το βρηκα διότι ειμαι πολυ φιλομαθης και ήθελα να ξέρω. «Γκιοσα» σημαινει κατσίκα μαυρη με καφετιές ριγες ή κιτρινη κοιλια, πεταγεται ο Τσιλι και την ίδια στιγμη το μετανιωνει που μιλησε χωρις να τον έχει ρωτησει κανεις.
Η Αρχηγος Ηλέκτρα ρίχνει ενα κεραυνοβολο βλέμμα και στον Γκισμο και στον Τσίλι που τους κοβει τα ηπατα!
Τοσο το καλυτερο! Να μάθει τις συνεπειες των πραξεων του. Στο κάτω κάτω δεν ειπε κανεις ότι οι δοκιμασιες θα ειναι ευκολες. Τι ειμαστε εδω μέσα? Κανενα Κλαμπ Φιλοτελιστων??!!

Και τωρα που το θυμηθηκα... Θελει λέει να μπει το μουστακι του αναμεσα στα συμβολα του Κλαμπ ε? και διάλεξε και μόνος του τον τίτλο που θα του δωσω ε?
Πως το ειπε? «"Άξιος Μάγιστρος Χεζμεντέν"» χαχα! Ετσι για να γελάσω μπορει να του τον δωσω αυτο τον τιτλο...Αλλά όχι και «Αξιος Μαγιστρος» Απλα «Ιπποτης Χεσμεντεν» προς το παρον και βλέπουμε στο μέλλον.[/b][/color]

Μεχρι να σας τα μεταφέρω όλα αυτα πέρασε ήδη καμια ωρα.
Ακουω απο διπλα τον Τσιλι να συνομιλει χαμηλοφωνα με τον Πιπη
Ρε συ Πιπη! Πολυ αποφασισμένο τον βλέπω αυτον τον τυπο τον Σαγκυ!
Δεν προλάβαμε να του μεταφερουμε την δοκιμασια και κοιτααααα:

Δεν βλέπω λέμε ρε συ Τσιλι! Για ριξε καμια περιγραφη να θαυμάσω κι εγω!
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Shagy-10
Ε λοιπον, αν θέλεις το πιστευεις. Ο τυπος μπορει να ειναι χέστης –προς το παρον, ειμαι σιγουρος!- αλλά ειναι αποφασισμένος!
Εχει ήδη καταφλερει να ντυσει την μάνα του με κοστουμι «Γκιοσας», κατσικας δηλαδη με κιτρινη κοιλια οπως έλεγα. Και εχει ανέβει στην αγκαλια της και της κάθεται σαν κυριος

Τι λες ρε συ Τσιλι... Ααα! ΘΕΟΣ! Στο τέλος αυτος θα γινει μεγάλος. Πολυ μεγάλος, να μου το θυμηθεις!
Ο Γιζμο γυρνάει τα μουτρα του εκνευρισμένος
Μωρε ας γινει όσο μεγάλος θελει, αρκει να θυμαται πάντα ότι ως Ιπποτης Χεσμεντεν θα ειναι πάντα κάτω απο μένα στην ιεραρχία. Ειμαι Μέγας Διδάσκαλος του Τάγματος των Κατουρητων μην ξεχνιωμαστε
Και σιγα το κατορθωμα δηλαδη! Να αραζει πάνω στη μανα του ωραια ωραια.
Εγω θα την ειχα κατουρησει κιολας!!!


Εκείνος: Sad Sad Sad Δεν με θέλουυυυνννννν στο κλλλλααααααμππππππππππππ Sad Sad Sad
Εγώ: Μην αρχίζεις τις αηδίες πρωί πρωί
Εκείνος: Μα κοίτα τι δοκιμασία μου έβαλαν!!! Να σου κάνω γλύκες μια ολόκληρη μέρα!!! angry2 angry2 Αφού ξέρουν ότι δε σε πλησιάζω!! Επίτηδες το έκαναν, για να μη με δεχθούν Sad Sad Sad Sad Θα πάω κάτω από το κρεβάτι και δε θα βγώ για μια εβδομάδα!!
Εγώ: Να πας όπου θέλεις. Δε θα σε παρακαλάμε κιόλας. Και καλά σου είπαν, δεν είναι κλαμπ φιλοτελιστών εδώ. Αν ήταν έτσι θα είχα πάρει τον Τέλη από το σπίτι που έμενες και θα είχαν ήδη γίνει φίλοι.
Εκείνος: Γιατί δεν τους λες ότι χθες που με πήρες για τέταρτη φορά σε δυο ώρες αγκαλιά από την καρέκλα κάθησα ένα τέταρτο μαζί σου στον καναπέ?
Εγώ: Γιατί αν τους πω αυτό θα πρέπει να τους πω ότι έφυγες άρον άρον επειδή φοβήθηκες όταν έβηξα και δεν ξαναήρθες ποτέ.
Εκείνος: Κάθησα όμως ένα τέταρτο, δε μετράει αυτό;
Εγώ: Τέλος πάντων, αν κάτσεις λίγο και σήμερα, θα τους το πω. Και πόσες φορές πρέπει να σου πω ότι το ποντικάκι είναι για να παίζεις και όχι για να το κοιτάς αποχαυνωμένος όπως τη φωτογραφία της Breena?
Εκείνος: Εσύ θα ντυθείς γκιόσα?
Εγώ: Φυσικά. Εγώ δεν είμαι κότα σαν εσένα.
Εκείνος: Πολύ αέρα έχεις πάρει και δε μου μιλάς καλά.
Εγώ: Όχι θα κάτσω να σκάσω. Δεν πα να μείνεις πίσω από τη χ@στρα για κανα' μήνα, δεν πτοούμαι καθόλου. Α και από σήμερα κλείνει η πόρτα της κρεβατοκάμαρας, θα μάθεις το σαλόνι, τέλος.
Εκείνος: Θα κάτσω πίσω από την εξώπορτα του σπιτιού και θα νιαουρίζω όλη μέρα για να την ανοίξεις να φύγω.
Εγώ: Πρόσεξε μην την ανοίξω όντως και βρεθείς να παριστάνεις τον όμορφο στον ακάλυπτο.
Εκείνος: Με απειλείς?
Εγώ: Όχι. Σου εφιστώ την προσοχή, για να μη σε πετάξουν έξω από το κλαμπ και δε γίνεις όχι ιππότης, αλλά ούτε καν πότης.
Εκείνος: Ό,τι και να κάνεις γκιόσα η σχέση μας θα παραμείνει έτσι:

[img]Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Gc1[/img]

Εγώ: Εσύ χάνεις. Θα μπορούσε να είναι έτσι:

[img]Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Gc2[/img]

(ΥΓ. Ραλλού, υποκλίνομαι στο φωτομοντάζ σου! SmileSmileSmile thanks thanks thanks )
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Σαβ Φεβ 11, 2012 10:35 am

Νομιζω Αθηνα ότι ο μικρος δεν έχει πιάσει το νοημα.
Οι δοκιμασίες δεν ειναι για να δειξουν πόσο πολυ τον θέλουν στο Κλαμπ αλλά πόσο θελει εκείνος να μπει στο Κλαμπ.
Αλλωστε οι initiation ceremonies κάθε οργανωσης που σέβεται τον εαυτο της πρεπει να ειναι ακριβως έτσι. Δυσκολες!
Τι ήθελε δηλαδη ο κυριος? Να τον βάλουν να μαζευει μενεξέδες στους αγρους μια ζεστη Ανοιξιάτικη μέρα?
Τέλος πάντων... Αφου έστω και ενα τεταρτο της ωρας τα καταφερε να σου έρθει αγκαλια και αφου και συ ήσουν προθυμη να ντυθεις γκιοσα για να του κάνεις το χατηρι, νομιζω ότι θα θεωρηθει ότι την δοκιμασία την πέρασε.

(Η φωτοποπια ΔΕΝ ειναι καλη. Ειναι λιγάκι εκ του προχειρου.
Διοτι μια καλη φωτοσοπια -έτσι αποκαλουμε το φωτομονταζ εδω μέσα Laughing - χρειάζεται πρωτίστως ΥΛΙΚΟ!!! Χωρίς πολλές φωτο απο μέρους σας τι να κάνει πια κι αυτη η Γαταμυθου με φωτο-ανησυχιες ε?
Γι αυτο... Φωτογραφιζε τον ρε συ! Ξανα και ξανα να έχουμε υλικο για τετοιες δουλειες -και για οφθαλμολουτρα βεβαιως βεβαιως blinking - )
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Σαβ Φεβ 11, 2012 10:49 am

ralou έγραψε:Νομιζω Αθηνα ότι ο μικρος δεν έχει πιάσει το νοημα.
Οι δοκιμασίες δεν ειναι για να δειξουν πόσο πολυ τον θέλουν στο Κλαμπ αλλά πόσο θελει εκείνος να μπει στο Κλαμπ.
Αλλωστε οι initiation ceremonies κάθε οργανωσης που σέβεται τον εαυτο της πρεπει να ειναι ακριβως έτσι. Δυσκολες!
Τι ήθελε δηλαδη ο κυριος? Να τον βάλουν να μαζευει μενεξέδες στους αγρους μια ζεστη Ανοιξιάτικη μέρα?
Τέλος πάντων... Αφου έστω και ενα τεταρτο της ωρας τα καταφερε να σου έρθει αγκαλια και αφου και συ ήσουν προθυμη να ντυθεις γκιοσα για να του κάνεις το χατηρι, νομιζω ότι θα θεωρηθει ότι την δοκιμασία την πέρασε.
oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
Τώρα που την πέρασε θα του πω κι εγώ δυο λογάκια για να δει τι εστί βερύκοκο!!! Δεν φτάνει που είναι Χεζμεντέν, είναι και ψωνάρα!!



(Η φωτοποπια ΔΕΝ ειναι καλη. Ειναι λιγάκι εκ του προχειρου.
Διοτι μια καλη φωτοσοπια -έτσι αποκαλουμε το φωτομονταζ εδω μέσα Laughing - χρειάζεται πρωτίστως ΥΛΙΚΟ!!! Χωρίς πολλές φωτο απο μέρους σας τι να κάνει πια κι αυτη η Γαταμυθου με φωτο-ανησυχιες ε?
Γι αυτο... Φωτογραφιζε τον ρε συ! Ξανα και ξανα να έχουμε υλικο για τετοιες δουλειες -και για οφθαλμολουτρα βεβαιως βεβαιως blinking - )

Που να τον φωτογραφίζω τον Χεζμεντέν, που είναι όλο χωμένος στα ίδια σημεία!!! Και μόλις δει τη μηχανή κρύβεται ακόμη πιο βαθιά!!
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Σαβ Φεβ 11, 2012 11:03 am

funambolo έγραψε:
ralou έγραψε:Νομιζω Αθηνα ότι ο μικρος δεν έχει πιάσει το νοημα.
Οι δοκιμασίες δεν ειναι για να δειξουν πόσο πολυ τον θέλουν στο Κλαμπ αλλά πόσο θελει εκείνος να μπει στο Κλαμπ.
Αλλωστε οι initiation ceremonies κάθε οργανωσης που σέβεται τον εαυτο της πρεπει να ειναι ακριβως έτσι. Δυσκολες!
Τι ήθελε δηλαδη ο κυριος? Να τον βάλουν να μαζευει μενεξέδες στους αγρους μια ζεστη Ανοιξιάτικη μέρα?
Τέλος πάντων... Αφου έστω και ενα τεταρτο της ωρας τα καταφερε να σου έρθει αγκαλια και αφου και συ ήσουν προθυμη να ντυθεις γκιοσα για να του κάνεις το χατηρι, νομιζω ότι θα θεωρηθει ότι την δοκιμασία την πέρασε.
oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
Τώρα που την πέρασε θα του πω κι εγώ δυο λογάκια για να δει τι εστί βερύκοκο!!! Δεν φτάνει που είναι Χεζμεντέν, είναι και ψωνάρα!!


(Η φωτοποπια ΔΕΝ ειναι καλη. Ειναι λιγάκι εκ του προχειρου.
Διοτι μια καλη φωτοσοπια -έτσι αποκαλουμε το φωτομονταζ εδω μέσα Laughing - χρειάζεται πρωτίστως ΥΛΙΚΟ!!! Χωρίς πολλές φωτο απο μέρους σας τι να κάνει πια κι αυτη η Γαταμυθου με φωτο-ανησυχιες ε?
Γι αυτο... Φωτογραφιζε τον ρε συ! Ξανα και ξανα να έχουμε υλικο για τετοιες δουλειες -και για οφθαλμολουτρα βεβαιως βεβαιως blinking - )

Που να τον φωτογραφίζω τον Χεζμεντέν, που είναι όλο χωμένος στα ίδια σημεία!!! Και μόλις δει τη μηχανή κρύβεται ακόμη πιο βαθιά!!
χα!
Αυτη Αθηνα, θα είναι η δικη σου δοκιμασια για να έχεις την τιμη να έχεις γατο, μέλος του Κλαμπ!
bigboss
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Σαβ Φεβ 11, 2012 11:07 am

Λοιπόν, θα βγάλω φωτογραφία την παρούσα κρυψώνα του, για να πάρετε μια ιδέα... Ο ίδιος φυσικά δε φαίνεται, διότι είναι κρυμμένος πίιιιιιιιισω πίιιιιιιισωωωω. Λίγο πιο πίσω και θα περάσει από την άλλη πλευρά του τοίχου...
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Σαβ Φεβ 11, 2012 11:08 am

Καλα...
Αλλά να ξέρεις ότι οι καλές προθέσεις ειναι υπερτιμημένες.
Αποτελέσματα θελουμε! Madd
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Σαβ Φεβ 11, 2012 11:26 am

Ιδού... Αυτό είναι ένα τζάκι. Κάτω από το τζάκι είναι ένα καλάθι για ξύλα. Πίσω από το καλάθι με τα ξύλα είναι ο λεγάμενος. Εδώ και μιάμιση ώρα.

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 11022012094

ΥΓ. Η φωτό είναι χάλια διότι είναι από το κινητό, διότι τέλειωσε η μπαταρία από τη φωτογραφική μηχανή, διότι προσπαθούσα τρεις μέρες να τον βγάλω μια φωτογραφία κλπ κλπ κλπ...
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Σαβ Φεβ 11, 2012 11:43 am

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Shggy-10
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alexandrakicat Σαβ Φεβ 11, 2012 12:27 pm

ralou έγραψε: Που να το φανταζόμουν ότι θα συνέβαιναν όλα αυτα
Νατοι και οι νησιωτες... το έμαθαν και έσκασαν μυτη. Ο Μαικ θέλει να μπει κι αυτος στο Κλαμπ... Ρε συ Μαικ... εισαι μικρος ακομα... Ισως στο Μπουτ Καμπ... δεν ξερω βρε μωρο μου... Τελος πάντων, αφου τα έμαθε απο την Ιριδα που τα έμαθε απ τον Τσιλι τον αδερφό της... δεν μπορουμε να του χαλάσουμε το χατηρι. Μπορουμε?
Ομως ρε συ Μαικ! Θα βάλω εγω βέτο να μην μπεις να το ξέρεις! Ακομα περιμένω απο την μάνα σου καμια καλη ολοσωμη φωτο δικη σου και του Τζιντζερ για ... ξέρεις εσυ γιατι blinking Θα νομιζει ότι την έχω ξεχάσει και δεν ειναι σωστο


Η κατασταση εχει ξεφυγει πια απο τα χέρια μας...



TZINΤΖΕΡ?ΤΖΙΝΤΖΕΡ?Το τυρακι μου...ΛΑΧΑΝΙΚΟ! Shocked
Ακου ΤΖΙΝΤΖΕΡ το τυρι μου!Το Τσενταρινι μου!Ο ερωτας της ζωης μου!Μια απτις κολωνες του σπιτιου μου! happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Λοιπον οι φοτος συντομα...(το χα ξεχασει)Παντως πολυ θα θελα να γινω και γω μια γαταμυθου...βεβαια μπορει να μην γραφω για τοπ σικρετς αλλα για πολλα αλλα!

Λοιπον λοιπον!Εδω Μαικ!Κυρια Ραλου!Το ειπα εγω!Θα περιμενω 2 μηνες ακομα μεχρι να κλεισω ενος χρονου και θα ερθω παρεα με την Ιριδα που αν δεν κανω λαθος εχει περιπου την ιδια ηλικια με μενα!Ευχαριστω για την κατανοηση!

(Ραλου μου σου στελνω τωρα καποιες φοτος και να δεις αν σου κανου
alexandrakicat
alexandrakicat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Τόπος : Μυκονος
Αριθμός γατουνίων : Ενα διαολι,τον Μημ (απτό Μητσος!)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας και βέβαια !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Sushi,την Μπαριλλα,την Pupa,ολα της marinas289 και της Δωρας!
Motto : Live now Think later
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/01/2011
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_love

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000631149520

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Κυρ Φεβ 12, 2012 10:55 am

Α στο καλο!
Ολο τετοια χαζα λάθη κάνω.
Τοσες μέρες φωναζα "Τζιντζερ... Τζιντζεεεερ" για να βγει απο καμια γωνια και να βρω καμια φωτο του, αλλα δεν εμφανιζόταν
Εμ βεβαια!
Που να ακουσει ο φουκαρας ο Τσενταρ...
Τι? απο διχασμένη προσωπικοτητα πάσχει το γατι?
Λαχανικο την μέρα, το βραδυ στην τυριέρα? tongueout

Μαικ υπομονη! Να περιμένετε με την Ιριδα γιατι ειναι δυσκολες οι δοκιμασιες. Να! Δες παρακάτω...

Αλεσσα, κατσε να ξεμπερδεψουμε με το κλαμπ και μετα... Smile
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Κυρ Φεβ 12, 2012 11:03 am

Με τα μάτια ακομα πρησμένα απο τον υπνο και με το στομάχι ακομα βαρυ απο το χθεσινό στιφάδο η Αρχηγος Ηλεκτρα συνδέεται μέσω Skype με τα γραφεια του Κλαμπ –που ως γνωστον στεγαζονται στο σαλονι του σπιτιου μου- και μοιραζει εργασιες και εντολες στα μέλη.
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Cl_hle10
Λοιπον, εχουμε και λεμε:
1. Για δικη σας ενημέρωση και μονο, ανακοινωνω ότι η Μπαριλα ειναι επισημα μέλος του Κλαμπ με τον τιμητικο Τιτλο «Μεγαλη Ινφάντα πρωτης Ταξεως και Μυστικη Αρχηγος του Ghost Division».

Αρχηγε, καλα, εμεις ειμαστε ιδρυτικα μέλη και δεν χρειάστηκε να περασουμε δοκιμασιες εισόδου.
Αλλά η Μπαρίλα δηλαδη, πως θα μπει στο Κλαμπ έτσι απλά. Και σαν Μεγαλη Ινφαντα κιολας, ουτε καν Ιπποτης! Κανεις διακρίσεις Αρχηγε!

Βρε άμυαλα εκτελεστικα μου όργανα –εεε... αξιοτιμα μέλη ηθελα να πω-
Και ποια γατα νομιζετε ότι μεταμφιέστηκε σε καμαριέρα και την επεσε σε κεινο τον ανεκδιήγητο Στρος Καν με τεραστια επιτυχία και του χαλασε την καριέρα ε?
Η Μπαριλα αυτοπροσωπως!
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Cl-bar10
Τι νομιζατε βρε ανεγκέφαλοι ότι τωρα ξεκινησα τις δραστηριοτητες μου? Εσας περιμενα? Εχω οργανωμένο σχέδιο για να κατακτησω τον κόσμο –εεε... χμ... για να βοηθησω τις απανταχου γάτες εννοώ- εγω.
Ειναι αληθεια ότι η Φρεγια μου εδωσε την ιδεα να φτιάξω το Κλαμπ ζητωντας βοήθεια για λογαριασμο του Γκιζμο και του Τσιλι, αλλα δεν περιμενα αυτην βεβαια για να αρχίσω τις δραστηριοτητες μου!
Εδω και πολυ καιρο!!!

Καλα Αργηγε μας, μην θυμωνεις, μια κουβέντα ειπαμε...
ΚΑΜΙΑ κουβέντα μέχρι να τελειωσω!
2. Οι νέες δοκιμασιες για τα υποψηφια μέλη ειναι:
2.α. Χιονάτη: Θα μουτζουρωσει με φουμο την ολολευκη ομορφάδα της και θα μασουλισει –με εκφρασης πραγματικης και γνησιας απολαυσης στη φατσα της- μια σαλάτα απο τουλιπες Ολλανδικης προέλευσης χρωματος μπλε
2.β. Πριγκιπας Αρθουρος: Θα παρουσιαστει μπροστα στους συγκατοικους του με ρουχα άστεγου κλοσαρ. Θα τους υποκλιθει και θα τους πλυνει τα πατουσια με φανερη την υποταγη στα μάτια του
2.γ. Λακυ: Θα περασει 24 ωρες ταίζοντας, ποτιζοντας και ξεσκατιζοντας τον μικρο ανθρωπάκο που συγκατοικει μαζί του
3. Θεωρουμε ότι ο Σαγκυ ολοκληρωσε την δοκιμασία του επιτυχως. Να τον καλέσετε να έρθει να παραλάβει τα διακριτικα και την στολη του, όταν μας παραδώσουν το στοκ. Το χρυσο μουστακι θα του παραδοθει επίσης αλλά ΔΕΝ θα μπει ακομα στο σημα μας. Πρεπει ακομα να φαει πολλεες κροκέτες, για να του κάνω αυτη την τιμη.
Αυτα και τέλος για σημερα! Εχω κι αλλες δουλειες να κάνω!




Η οθονη σκοτεινιάζει και η Φρεγια ο Γκιζμο ο Τσιλι και ο Πιπης αραζουν στους καναπέδες για να τα πουν.
Πολυ με πειραξε αυτο που εγινε με την Μπαριλα βρε παιδια. Δεν λέω, την συμπαθω παρ όλο που ειναι κάπως σνομπ –Τι διαφορα με την αδελφη της, το Σουσάκι σου ρε συ Τσιλι!-
Εεε ναι βεβαια... το Σουσάκι ειναι θησαυρός. Τελος πάντων... Οτι πει η Αρχηγος!
Εμένα δεν με απασχολει αυτο τριανταφυλλάκι μου. Λετε να τα καταφέρουν οι άλλοι με τις δοκιμασιες τους.
Δεν λέτε που ευτυχως δεν το πρόσεξε η Αρχηγος και τον πέρασε τον Σαγκυ χωρις να καταλαβει ότι μονο ενα τεταρτο της ωρας έμεινε στην αγκαλια της... Ας μην το πουμε κι εμεις παιδια, μην τον δυσκολεψουμε τον φουκαρα που ειναι κάπως φοβισμένος ακομα!
Χα! Φοβισμένος ξεφοβισμένος την γλώσσα του όμως δεν τη κραταει όταν της μιλαει της μάνας του! Ειδατε?!
Κι εγω δεν την φοβαμαι την Χιονάτη. Ξερω πως ειναι να λερωνεις την ασπρη σου γουνα, οπως κάνω κι εγω που κυλιέμαι στα πλακακια του κηπου το καλοκαιρι και γινομαι σιμπιζάκι. Ευκολο ειναι.
Ναι αλλα λέτε ο Λακυ να καταφερει να ξεσκατισει το ανθρωπομωρο του, αυτο μου φαινεται δυσκολο εμένα!
Ολες οι δοκιμασιες δυσκολες ειναι ρε παιδια, διαφορετικα τι δοκιμασίες θα ήτανε!?
Ο Αρθουρος ο φουκαρας που θα πρεπει να ριξει την μυτη του και να πλυνει τα ποδάρια των άλλων... Ω ρε καζουρα που έχει να φαει απο την Ανθια και την Αγγελίδα! Σαν να τις ακουω να του λενε
«Ωωω Πριγκιπθ! Θαθ ευχαρθτουμε, Θας ευχαριθτουμε που ταπεινωνεθτε μπροθτα μαθ»

Γιατι μανωλια μου να μιλάνε έτσι??? Ειναι ψευδές και οι δυο τους οι κακομοιρες?
Οχι Πιπη μου! Δεν ξέρεις εσυ. Ετσι μιλουσαν όταν ήταν μικρές και ειχαν έρθει σε ενα παρτι μου, δεν γνωριζόμαστε οι δυο μας ακομα τότε. Απλα όταν θέλουν να του κάνουν πλάκα μιλάνε με το «θ», ταχα μου ότι ειναι πριγκιπας της Ισπανικης Βασιλικης οικογενειας!


Ειναι Κυριακη πρωί και σκέφτομαι ότι αντι να ετοιμαζω το Κυριακάτικο τραπέζι καθομαι και παρακολουθω ενα μάτσο βλαμμενα γατιά που βρισκονται υπο την επηρεια μιας απιστευτα Πονηρης Γατας!
tongueout
Α ρε Ηλέκτρα!
Που να φανταζόμουν ότι θα εμπλεκαν έτσι τα πράγματα όταν έδωσες στη Φρεγια εκεινο το πρασινο ντοσιε με οδηγίες για τις σκανταλιες που μπορει να κάνει μια γατα το σπιτι και την εβαλες στα αίματα...! No
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alexandrakicat Κυρ Φεβ 12, 2012 11:20 am

οκ περιμενουμε!
alexandrakicat
alexandrakicat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 24
Τόπος : Μυκονος
Αριθμός γατουνίων : Ενα διαολι,τον Μημ (απτό Μητσος!)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας και βέβαια !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Sushi,την Μπαριλλα,την Pupa,ολα της marinas289 και της Δωρας!
Motto : Live now Think later
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/01/2011
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_love

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000631149520

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από alex..niaou Κυρ Φεβ 12, 2012 1:05 pm

ralou έγραψε:Με τα μάτια ακομα πρησμένα απο τον υπνο και με το στομάχι ακομα βαρυ απο το χθεσινό στιφάδο η Αρχηγος Ηλεκτρα συνδέεται μέσω Skype με τα γραφεια του Κλαμπ –που ως γνωστον στεγαζονται στο σαλονι του σπιτιου μου- και μοιραζει εργασιες και εντολες στα μέλη.
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Cl_hle10
Λοιπον, εχουμε και λεμε:
1. Για δικη σας ενημέρωση και μονο, ανακοινωνω ότι η Μπαριλα ειναι επισημα μέλος του Κλαμπ με τον τιμητικο Τιτλο «Μεγαλη Ινφάντα πρωτης Ταξεως και Μυστικη Αρχηγος του Ghost Division».

Αρχηγε, καλα, εμεις ειμαστε ιδρυτικα μέλη και δεν χρειάστηκε να περασουμε δοκιμασιες εισόδου.
Αλλά η Μπαρίλα δηλαδη, πως θα μπει στο Κλαμπ έτσι απλά. Και σαν Μεγαλη Ινφαντα κιολας, ουτε καν Ιπποτης! Κανεις διακρίσεις Αρχηγε!

Βρε άμυαλα εκτελεστικα μου όργανα –εεε... αξιοτιμα μέλη ηθελα να πω-
Και ποια γατα νομιζετε ότι μεταμφιέστηκε σε καμαριέρα και την επεσε σε κεινο τον ανεκδιήγητο Στρος Καν με τεραστια επιτυχία και του χαλασε την καριέρα ε?
Η Μπαριλα αυτοπροσωπως!
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Cl-bar10
Τι νομιζατε βρε ανεγκέφαλοι ότι τωρα ξεκινησα τις δραστηριοτητες μου? Εσας περιμενα? Εχω οργανωμένο σχέδιο για να κατακτησω τον κόσμο –εεε... χμ... για να βοηθησω τις απανταχου γάτες εννοώ- εγω.
Ειναι αληθεια ότι η Φρεγια μου εδωσε την ιδεα να φτιάξω το Κλαμπ ζητωντας βοήθεια για λογαριασμο του Γκιζμο και του Τσιλι, αλλα δεν περιμενα αυτην βεβαια για να αρχίσω τις δραστηριοτητες μου!
Εδω και πολυ καιρο!!!


Πολυ με πειραξε αυτο που εγινε με την Μπαριλα βρε παιδια. Δεν λέω, την συμπαθω παρ όλο που ειναι κάπως σνομπ –Τι διαφορα με την αδελφη της, το Σουσάκι σου ρε συ Τσιλι!-
Εεε ναι βεβαια... το Σουσάκι ειναι θησαυρός. Τελος πάντων... Οτι πει η Αρχηγος!
[


Shocked Shocked Shocked Shocked το παιδι μου την επεσε στον Στρος Καν...?????το δικο μου το γλυκο το κοριτσακι??? Shocked Shocked Shocked Shocked Τσιλι μου,σ'ευχαριστω για τα καλα λογια για το Σουσακι,εσαι κομματι μαλαμα,αντε να σας παντρεψουμε να φυγει μια εγνοια απο το μυαλο μου και...


Μανααααααααα!!!!!!! φυγε τ-ω-ρ-α απο το πισι!!!!!!!!!!!!! Madd Madd Madd
Αρχηγε μου,Ποντι(Κο)φικοτατη μου!!!!!!Με τιμα ιδιαιτερως ο τιτλος της Μεγαλης Ινφαντας...χαιρομαι που αποκαλυψατε τον ρολο μου στα ιδρυτικα μελη του Κλαμπ,ειναι καλο να ξερουν για να μην αμφισβητουν τον τιτλο μου! ολοκληρο στρος καν εριξα απο το θρονο του,του στερησα την προεδρια του ΔΝΤ κ την υποψηφιοτητα για προεδρος γαλλιας κ δεν θα παρω εναν τιτλο???
αγαπητη φρεγια,δεν ειμαι σνομπ...απλα προσεχω με ποιους κ ποσο συναναστρεφομαι...τωρα μεσω του κλαμπ θα ερθουμε πιο κοντα...οσο μου το επιτρεψουν οι ασχολιες μου,η οργανωση του γκοστ ντιβιζιον ειναι εξουθενωτικη!
alex..niaou
alex..niaou
Γατοπαγίτης
Γατοπαγίτης

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη feat.Ηρακλειο Κρητης!
Αριθμός γατουνίων : 2 λατρεμενα διδυμακια,την Sushi και Barilla!μισό νορβηγάκι,την Eλίκη και άλλο μισό τον Ράμσον!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη-Καλοκαιρακι!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Phyllia, Ηλένια, Λιλου, Ninja
Motto : i've been putting out the fire with gasoline..!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από BokSurat Κυρ Φεβ 12, 2012 1:10 pm

ralou έγραψε:
2. Οι νέες δοκιμασιες για τα υποψηφια μέλη ειναι:
2.γ. Λακυ: Θα περασει 24 ωρες ταίζοντας, ποτιζοντας και ξεσκατιζοντας τον μικρο ανθρωπάκο που συγκατοικει μαζί του

ΜΉΝΥΜΑ ελήφθη μελλοντικέ μου ΑΡΧΗΓΕ , Υπέρτατη Ποντι(κο)φιξ !!!!
βεβαία αυτά είναι δουλειές που αναλαμβάνει η Chiara,όπως θα έιδατε και στο βίντεο που ανέβασε ο "μπαμπάς", δέχεται όλα τα αισχρά βασανιστικά χάδια από αυτό το σερνάμενο ακόμα μικροανθρωπάκι... αλλά ΠΡΕΠΕΙ να τα καταφέρω ΠΡΕΠΕΙ να μπω στο κλαμπ, ΠΡΕΠΕΙ να καταστρέψω και τους 3 (+1 το σκύλο) όσο είναι καιρός...

Αναλαμβάνω δράση αρχηγέ!!! πρέπει να αποδείξω ότι μπορώ να είμαι μέλος...

Μετά τιμής
Lucky
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από BokSurat Κυρ Φεβ 12, 2012 3:17 pm

από φωτοσουπιές δεν τα πάω καλά αλλά προσπάθησα να αποθανατίσω το γεγονός... Shocked

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 2kadoscopy
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Κυρ Φεβ 12, 2012 7:36 pm

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 40168982


Yπέρτατη Ποντί(κο)φιξ. ΣΤΟΠ
Σεβασμιώτη Αρχηγέ μας. ΣΤΟΠ
Ελαβα το μήνυμα σχετικά με την βοκιμασία. ΣΤΟΠ
Βοκιμασία εξετελέσθη. ΣΤΟΠ

Αναμένω νεα και σχετικές οβηγίες. ΣΤΟΠ
Το μήνυμα θα καταστραφεί σε 3 δεΦτερόλεΦτα μετά την ανάρτησή του. ΣΤΟΠ
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Κυρ Φεβ 12, 2012 10:51 pm

Με πολυ μεγαλη χαρα, βλέπω ότι εσεις οι μαμαδες έχετε πάρει πολυ στα σοβαρα τις δοκιμασίες των παιδιων σας.
Ετσι! Ετσι! πάντα στο πλευρο τους ακομα κι οταν κάνουν του κεφαλιου τους.
Αυριο το Κλαμπ θα αξιολογησει τα αποτελέσματα και θα κανει την επίσημη αποδοχη.

Ελ, ο Λακυ στον σκουπιδοτενεκε με την πάνα ειναι απίστευτος.
Οτι προβληματιζόμουν που θα βρω καταλληλη φωτο για την φωτοσοπια με προλαβες με τελεια αποτελέσματα!!!
Οσο για την Χιονατη... χμ... δεν νομιζω πως τσαλακωθηκε και πολυ στην δοκιμασία της. Πολυ στο αρτιστικ το έριξε. Ωτόσο τηρησε σαφως το γραμμα της δοκιμασίας, οποτε κανεις δεν θα μπορει να πει τίποτα.
Αλλωστε ειναι εξαιρετικο το αποτέλεσμα.
Χιονατακι, υποψιάζομαι ότι θα σε ονομάσουν "Σεβασμια Βεσποινα των Καλλιτεχνικων" αν και δεν ειμαι σιγουρη. Η Ηλέκτρα εχει τον τελευταίο λογο.
Laughing Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Κυρ Φεβ 12, 2012 10:59 pm

ralou έγραψε:Με πολυ μεγαλη χαρα, βλέπω ότι εσεις οι μαμαδες έχετε πάρει πολυ στα σοβαρα τις δοκιμασίες των παιδιων σας.
Ετσι! Ετσι! πάντα στο πλευρο τους ακομα κι οταν κάνουν του κεφαλιου τους.
Αυριο το Κλαμπ θα αξιολογησει τα αποτελέσματα και θα κανει την επίσημη αποδοχη.

Ελ, ο Λακυ στον σκουπιδοτενεκε με την πάνα ειναι απίστευτος.
Οτι προβληματιζόμουν που θα βρω καταλληλη φωτο για την φωτοσοπια με προλαβες με τελεια αποτελέσματα!!!
Οσο για την Χιονατη... χμ... δεν νομιζω πως τσαλακωθηκε και πολυ στην δοκιμασία της. Πολυ στο αρτιστικ το έριξε. Ωτόσο τηρησε σαφως το γραμμα της δοκιμασίας, οποτε κανεις δεν θα μπορει να πει τίποτα.
Αλλωστε ειναι εξαιρετικο το αποτέλεσμα.
Χιονατακι, υποψιάζομαι ότι θα σε ονομάσουν "Σεβασμια Βεσποινα των Καλλιτεχνικων" αν και δεν ειμαι σιγουρη. Η Ηλέκτρα εχει τον τελευταίο λογο.
Laughing Laughing

veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny

Εχει το κουσουράκι της η ομορφούλα μου, ποτέ δεν έμαθε να λεει το "δ" (έχει κι άλλο ένα κουσουράκι βέβαια, αλλά τουλάχιστον στο γραπτό λόγο το διορθώνει...στον προφορικό όοοομως!!...
Σπόιλερ:

veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny

Εγω δεν θα πω κουβέντα! Μη την αγχώσω! Ακόμα προσπαθεί στο μπάνιο να καθαρίσει το γουναρικό από το φούμο!
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Κυρ Φεβ 12, 2012 11:27 pm

Βαγια, το Κλαμπ (υποτιθεται οτι) προσπαθει να λυσει τα προβληματα των γατιων και όχι να τα επιδεινωσει.
Αν και πρεπει να παραδεχτω ότι αν ειχε πέσει στην αντιληψη της Ηλεκτρας το χαριτωμένο κουσουράκι της Χιονάτης θα της ειχε βάλει τελειως διαφορετικη δοκιμασία, όπως για παραδειγμα να πει 30 φορες συνεχόμενες:
"Ασπρη πετρα ξεξασπρη κι απο τον ηλιο ξεξασπροτερη"
και ουχι
"Ασπβη πετβα ξεξασπβη κι απο τον ηλιο ξεξασπβοτεβη"
Ευτυχώς! Απο τι ταλαιπωρία την γλυτωσε!!!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Δευ Φεβ 13, 2012 12:18 am

Ανέβηκα στον καναπέ.
Κάθησα 30 λεπτά.
Στη διάρκειά τους έκανα ένα ντουσάκι, έγραψα ένα μέηλ και πήρα έναν υπνάκο.
Μετά φοβήθηκα τη σκιά μου και ξαναπήγα κάτω από το τραπέζι.
Η γκιόσα παραλίγο να βάλει τα κλάμματα από τη συγκίνηση.
Οι φωτογραφίες είναι στο άλλο θέμα, γιατί δεν προλάβαινε να τις βάλει και σ αυτό, καθότι παραλλήλως ενημέρωνε τη χώρα για τις πολιτικές εξελίξεις.
Shaggy, ο δοκιμαστής του καναπέ
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από BokSurat Δευ Φεβ 13, 2012 12:35 am

αυτός ο γάτος σήμερα κάτι έχει πάθει...
ξεσκ@τησε το μωρό και σε όλα τα γεύματα με βοηθούσε και τον ταΐζαμε μαζί...
τι να πω... μακάρι να παραμείνει έτσι... ορίστε:
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Fagitocopy
μάλιστα για κάποιο λόγο προσπαθούσε να με πείσει να τον κάνουμε και μπάνιο αλλά δεν είναι η μέρα του σήμερα... αύριο κάνει μπάνιο ο μικρός, δεν τον καταλαβαίνω ξαφνικά άλλαξε εντελώς συμπεριφορά! tongueout προς το καλύτερο βεβαια... μακάρι να παραμείνει έτσι!

test test OVER
εδώ Lucky σήμερα όλη μέρα τάισα το μικράνθρωπο, και το ξε-σκάτισα. να το ποτίσω ΔΕΝ μπορώ γιατί δεν ποτίζεται ακόμα... προσπάθησα στην θέση αυτού να πείσω το καραφλό χωρίς ουρά μαμά μου να τον κάνουμε μπάνιο επειδής και καλά βρωμάει, αλλά δεν με άφησε... είπε αύριο το απόγευμα!
Ελπίζω η αυτού μεγαλειότης σας Yπέρτατη Ποντί(κο)φιξ να με δεχτεί παρά την μισή εκτέλεση δοκιμασίας που δεν οφειλόταν όμως σε δική μου υπαιτιότητα!
Μετά τιμής Lucky
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Δευ Φεβ 13, 2012 8:43 pm

Λακυ μου, εκτελεσες με το παραπάνω την δοκιμασια.
Δυστυχως οι γνωστες τεχνικές δυσκολιες του φορουμ εμποδισαν την γραμματεα του Κλαμπ να μπει να μας ενημερωσει για τα καθέκαστα οποτε η ανακοινωση των νέων μελων θα βγει στον αέρα αυριο.
Τα θερμα μου συγχαρητηρια την θεια Ελ που τα καταφερε και απαθανατισε τις λεπτομέρειες της δοκομασιας σου.
Καλως σε δεχτηκαμε φιλε Veryhappy Veryhappy Veryhappy
... ευχομαι να ωφεληθεις και συ απο τις διευκολυνσεις που παρεχει το Κλαμπ στα μελη του!
Φρεγια
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Δευ Φεβ 13, 2012 8:52 pm

funambolo έγραψε:Ανέβηκα στον καναπέ.
Κάθησα 30 λεπτά.
Στη διάρκειά τους έκανα ένα ντουσάκι, έγραψα ένα μέηλ και πήρα έναν υπνάκο.
Μετά φοβήθηκα τη σκιά μου και ξαναπήγα κάτω από το τραπέζι.
Η γκιόσα παραλίγο να βάλει τα κλάμματα από τη συγκίνηση.
Οι φωτογραφίες είναι στο άλλο θέμα, γιατί δεν προλάβαινε να τις βάλει και σ αυτό, καθότι παραλλήλως ενημέρωνε τη χώρα για τις πολιτικές εξελίξεις.
Shaggy, ο δοκιμαστής του καναπέ

Σαγκυ μου, ειμαι πολυ περηφανη για σενα, αληθεια σου λέω!
Μοιαζουμε ξέρεις στα χουγια πιο πολυ απο όσο φανταζεσαι.
Ειμαι και εγω γατα με στηθος μαρμαρο και καρδια πατατα.
Μπορει να ειμαι γλωσσου και αυθαδης αλλα... αν ρωτησεις άλλες θειουλες που ηρθαν σπιτι και προσπαθησαν να κάνουν δημοσιες σχέσεις μαζί μου θα σου πουν ότι ειμαι τελειως μα τελειως κατρουλου, μολις βλέπω στο σπιτι άλλον εκτος απο τους δικους μου Embarassed Embarassed Embarassed
Ετσι κι εσυ... Και για να ξέρεις, αυτη την ομοιότητα διεκρινα όταν σε προσκάλεσα στο Κλαμπ μας για να αιστανθεις ότι έχεις καποιες wing-cats στο πλευρο σου.
Παντως να ξέρεις ότι σε θαυμάζω που μόλις σε ενα μηνα τα καταφερες και ξεθάρεψες έστω και τόσο για να βγαζεις φωτογραφίες σε καναπέδες! Εγω έκανα πολυ περισσοτερο χρονο να ξεθαρεψω στο σπιτι.
Οχι ότι τωρα ξεθαρεψα και εντελως εδω που τα λέμε... και εχουν περασει και τρια χρονια απο τότε που ήρθα... tongueout
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Δευ Φεβ 13, 2012 10:46 pm

BokSurat έγραψε:αυτός ο γάτος σήμερα κάτι έχει πάθει...
ξεσκ@τησε το μωρό και σε όλα τα γεύματα με βοηθούσε και τον ταΐζαμε μαζί...
τι να πω... μακάρι να παραμείνει έτσι... ορίστε:
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Fagitocopy
μάλιστα για κάποιο λόγο προσπαθούσε να με πείσει να τον κάνουμε και μπάνιο αλλά δεν είναι η μέρα του σήμερα... αύριο κάνει μπάνιο ο μικρός, δεν τον καταλαβαίνω ξαφνικά άλλαξε εντελώς συμπεριφορά! tongueout προς το καλύτερο βεβαια... μακάρι να παραμείνει έτσι!

test test OVER
εδώ Lucky σήμερα όλη μέρα τάισα το μικράνθρωπο, και το ξε-σκάτισα. να το ποτίσω ΔΕΝ μπορώ γιατί δεν ποτίζεται ακόμα... προσπάθησα στην θέση αυτού να πείσω το καραφλό χωρίς ουρά μαμά μου να τον κάνουμε μπάνιο επειδής και καλά βρωμάει, αλλά δεν με άφησε... είπε αύριο το απόγευμα!
Ελπίζω η αυτού μεγαλειότης σας Yπέρτατη Ποντί(κο)φιξ να με δεχτεί παρά την μισή εκτέλεση δοκιμασίας που δεν οφειλόταν όμως σε δική μου υπαιτιότητα!
Μετά τιμής Lucky

Α Π Ι Θ Α Ν Η φωτό!!!!!!!!!!!!!! photo photo photo photo salia salia salia kissss kissss
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από funambolo Δευ Φεβ 13, 2012 11:04 pm

ralou έγραψε:
funambolo έγραψε:Ανέβηκα στον καναπέ.
Κάθησα 30 λεπτά.
Στη διάρκειά τους έκανα ένα ντουσάκι, έγραψα ένα μέηλ και πήρα έναν υπνάκο.
Μετά φοβήθηκα τη σκιά μου και ξαναπήγα κάτω από το τραπέζι.
Η γκιόσα παραλίγο να βάλει τα κλάμματα από τη συγκίνηση.
Οι φωτογραφίες είναι στο άλλο θέμα, γιατί δεν προλάβαινε να τις βάλει και σ αυτό, καθότι παραλλήλως ενημέρωνε τη χώρα για τις πολιτικές εξελίξεις.
Shaggy, ο δοκιμαστής του καναπέ

Σαγκυ μου, ειμαι πολυ περηφανη για σενα, αληθεια σου λέω!
Μοιαζουμε ξέρεις στα χουγια πιο πολυ απο όσο φανταζεσαι.
Ειμαι και εγω γατα με στηθος μαρμαρο και καρδια πατατα.
Μπορει να ειμαι γλωσσου και αυθαδης αλλα... αν ρωτησεις άλλες θειουλες που ηρθαν σπιτι και προσπαθησαν να κάνουν δημοσιες σχέσεις μαζί μου θα σου πουν ότι ειμαι τελειως μα τελειως κατρουλου, μολις βλέπω στο σπιτι άλλον εκτος απο τους δικους μου Embarassed Embarassed Embarassed
Ετσι κι εσυ... Και για να ξέρεις, αυτη την ομοιότητα διεκρινα όταν σε προσκάλεσα στο Κλαμπ μας για να αιστανθεις ότι έχεις καποιες wing-cats στο πλευρο σου.
Παντως να ξέρεις ότι σε θαυμάζω που μόλις σε ενα μηνα τα καταφερες και ξεθάρεψες έστω και τόσο για να βγαζεις φωτογραφίες σε καναπέδες! Εγω έκανα πολυ περισσοτερο χρονο να ξεθαρεψω στο σπιτι.
Οχι ότι τωρα ξεθαρεψα και εντελως εδω που τα λέμε... και εχουν περασει και τρια χρονια απο τότε που ήρθα... tongueout

Σήμερα μπερδεύτηκα λίγο και νόμισα ότι είχα μπει στην κρυψώνα νούμερο 432, αλλά τελικά αποδείχθηκε ότι είχα ανεβεί στην τηλεόραση της κρεβατοκάμαρας (που είναι από το 1821 και χωράω να κάτσω επάνω):
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 DSC01457-Copy

Και για να μην παίρνει και πολλά θάρρητα η γκιόσα, πήρα ένα σκεπτικό-μελαγχολικό ύφος, ίσα για να αρχίσει πάλι να ανησυχεί μήπως έφαγα αντί για κροκέτες, φυστίκια:
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 DSC01459-Copy

Μετά από τρία χρόνια (πρώτα ο Θεός και η βοήθεια του Κλαμπ) μπορεί κι εγώ να χαλάσω μια ταπετσαρία με τα νύχια μου... Μέχρι τότε πολλά kissss kissss kissss kissss kissss
funambolo
funambolo
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 58
Τόπος : Twilight Catzone
Αριθμός γατουνίων : τον Shaggy
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Casanova. Τους απογόνους του Casanova. Τους προγόνους του Casanova. Μέχρι και την αμμολεκάνη του Casanova.
Motto : Garfield: I can.. but I won't
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/01/2012
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Φεβ 13, 2012 11:12 pm

Μου αρέσει που είναι πολύ ευρηματικός στις κρυψώνες του!Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 45749
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από ralou Δευ Φεβ 13, 2012 11:28 pm

Οχι! Οχι! Ειπα όχι!
Μαααα...
Οχι ρε μανα! ΔΕΝ θα ερωτευτεις τον Σαγκυ ακους?!!!
Μωρε ειναι τοοοσο ερωτευσιμος γατος... συγνωμη δηλαδη αλλά κοιτα τι εξαιρετικη λιγο μελαγχολικη φατσα...
heart heart heart heart
Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 DSC01459-Copy
Καλα! Θα σε φτιάξω εγω!
Μπαμπα Νικολααααα!
Αυτη εδω ξεροσταλιάζει μπροστα στα καλη του Σαγκυ!
Πες της!

Ματακια μου... δεν πειραζει, εσυ εχεις εμενα Σκορδαλια μου που δεν σ αλλαζω με τιποτα!
Εεε? Α καλα! Και συ εισαι το μπακαλιαρακι μου μπαμπουλη μου... Ας κοψει τον λαιμο της αυτη! Σκασιλα μου Madd
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Φεβ 13, 2012 11:33 pm

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 986261 Τακίμιασαν και ως Σκορδαλιά και Μπακαλιαράκι, ε? Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 986261 Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 48
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET)

Δημοσίευση από LAROGATA Τρι Φεβ 14, 2012 8:58 am

-Πωωπωωπωωω τι γίνεται εδω,οι εξελιξεις τρεχουν και συ ρε μανα με εχεις αφησες απ'εξω.Και τωρα πως θα κατσω να διαβασω τοσες μερες τα νεα του κλαμπ?παλουκωσου κατω ρε μανα και κανε μου μια περιληψη ΤΩΡΑΑΑ!!
-Κατσε ρε Μαγιοπουλο μου λιγο,πρεπει να παω και στη δουλεια,θελετε κροκετες ,κονσερβες,εμβολια στο τελος του μηνα απο που θα βγουν ολα αυτα,κανε λιγο υπομονη μεχρι το απογευμα και θα την βρουμε την ακρη.
-Πφφ ολο δικαιολογιες εισαι ,εγω ποτε θα την κανω την αιτηση εισαγωγης μου στο κλαμπ?Η θεση με περιμενει και εσυ μου πουλας εξυπναδες,αμαν πια δεν σε αντεχω με τιποτα.!
-Μα βρε καλο μου σου λεω πρεπει να φυγω,οταν γυρισω σου υποσχομαι οτι θα γινουν ολα.Αντε φιλακια και να προσεχεις τα αδελφια σου.
-Χμμμμ καλα ,μην φαςε θα σου εχω γλαροσουπα!!
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Το Κλαμπ των Ανεξάρτητων Γλωσσοκοπάνων (TOP SECRET) - Σελίδα 4 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης