gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

+17
Kikiriki
ladycat
aporw
tsili
tzelacat
FROGK
Πούπσυ
purina
ΚουκουΒάγια
natalouko
niou
Paw
SuperCatz
vaso
LAROGATA
Anatoli
ralou
21 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από purina Πεμ Νοε 03, 2011 10:21 pm

επιτελους να γυρισει το φρεγιονη πισω μωρε στεναχωρεθηκα που δεν ειχε λεφτα και εκλαιγε το κακομοιρο .....μακιαααα
purina
purina
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 40
Τόπος : gatohome
Αριθμός γατουνίων : ενα και μαυρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ola
Motto : Who is the boss???
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/11/2007
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Πεμ Νοε 03, 2011 10:27 pm

Ναι Ντινάκι... επιτέλους γυρισε η Φρεγια, γυρισε και η καρδιά μας απο την Κουλουρη που ειχε πάει!
Μπορει να ταλαιπωρηθηκε στο τέλος η Σκορδαλια μας αλλά ευτυχως πήγαμε και την πήραμε και όλα καλα Veryhappy
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Πεμ Νοε 03, 2011 11:15 pm

ΟΤΑΝ Η ΦΡΕΓΙΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ

Το ζητουμενο δεν ειναι να φτασεις κάπου. Η διαδρομη,το ταξίδι ειναι το ζητουμενο...
Καποιος το έχει πει αυτο, αλλά...δεν ξέρω, κάτι μου βρωμάει εδω, ομως ας το υιοθετησω γιατι δεν μπορω να κάνω αλλιως.
Η μαμα έγραψε στην αρχη ότι αυτη η περιπετεια έχει καλο τέλος...
Για εκείνη ίσως. Επέστρεψα στο σπιτι και με βλέπει καθημερινα να αραζω στο κουβερτακι μου και να κάνω βολτες και ζουζουνιές μέσα στο σπιτι σαν να μην έχει συμβει τιποτα. Με έχουνε στα ωπα-ωπα τωρα, ουτε μια κουβέντα δε μου είπαν και αν πιστευαν και οι δυο τους στο Θεό, σιγουρα θα τον δοξολογουσαν τωρα που με έχουν πάλι κοντα τους. prosefxi livanistiri livanistiri livanistiri livanistiri livanistiri
Τελος πάντων εγω την εμπειρια μου την απόχτησα. Μπορει να ήταν τραυματικη αλλά νοιωθω ότι ήμουν εντάξει με τον εαυτο μου.
Τωρα μπορω να συνεχίσω την βαρετη ζωή μου, κάποια στιγμη θα παντρευτω και τον Πιπη μου και όλα θα πάρουν το δρόμο τους.
Ομως μέσα στο μυαλο μου θα υπάρχουν πάντα οι μέρες που αγωνιουσα και έτρεχα στις οντισιον και έκανα αυστηρη δίαιτα για να παραμείνω νουμερο 0 στα ρουχα και να παρακαλαω να μου δωσει κάποιος μια ευκαιρία. Η ενα μπολ φαι...
Γιατι κακα τα ψέμματα...
Ετσι ειμαστε εμεις οι νέοι. Θελουμε να κατακτησουμε τον κόσμο.
Το αν τα καταφέρνουμε ειναι άλλο θέμα...
Ομως, θα ξέρουμε ότι δεν περάσαμε την ζωή μας απραγοι αλλα οτι κυνηγησαμε το ονειρο μας!
Και επιτέλους, μπορει να μην έφαγα την Πατουσα στην προτιμηση των γατουδων που θα την έκλεβαν αλλά...
Ι will always have Hollywood…
Φρεγια

υ.γ.
Τι έμαθα:
1.μην ταξιδευετε ποτε σε σακ-βουαγιάζ. Οι πιθανότητες να πέσετε στα άπλυτα κανενος τουρίστα ειναι μεγάλες. Μονο σε επώνυμες βαλίτσες, κατα προτιμηση βαλιτσες πολιτικων που πανε για κουρεμα στην Ευρωπη.
Αυτονων τα άπλυτα ειναι αλλου blinking
2.Μην μπλέξετε με ατζέντιδες! Οι μιζες τους ειναι μεγάλες και δεν αξίζει τον κόπο. Ετσι κι αλλιως αν δεν κουνησετε ουρα με... άλλον τρόπο, δύσκολα θα επιβιωσετε στο σινεμα. Κακα τα ψέμματα... οι μιζες ειναι διεθνές μεγάλο κακο... Και όχι μόνο αυτες!
3.Μην πιστευετε σε μεγάλα λόγια. Ολοι τάζουν πράγματα («λεφτα υπάρχουν») και μετα ανακαλυπτεις ότι τα μόνα λεφτα που υπάρχουν ειναι τα λιγα ευρω στο πορτοφόλι σου και αυτα στα κλέβουν. Απο παλιόπαιδα που τα βουτάνε την ωρα της μεσημεριανης σιεστας, μέχρι παλιάνθρωποι που απλα σε πιάνουν στον υπνο...
4.Να αγαπάτε τους μεγαλύτερους. Πλεον... μονο απο αυτους μπορει να έρθει η σωτηρία. Διαθέτουν πράγματα που μπορουν να συνδράμουν οταν ειστε σε απελπιστκη κατασταση. Ενα χωραφάκι στο χωριο, ενα κομπόδεμα, η συνταξη τους... ή έστω ενα κινητο τηλέφωνο με μπολικες μονάδες για να επικοινωνησετε με το σπιτι σας σε μια ωρα αναγκης...
5.Μην ζηλευετε τους έχοντες και κατεχοντες. Ειναι μερικοι απο αυτους που δικαιως τα έχουν, χωρίς σωνει και καλά να ειναι απατεωνες. Μπορει απλά η τυχη να τους ευνόησε περισσοτερο απο σας και να τους έδωσε ενα ολογλυκο φατσάκι και μια γουνα μνημειωδη που δεν την έχουν την ντουλάπα το καλοκαιρι, αλλά την φοράνε ολοχρονίς, όπως η Πατουσα ας πουμε. Για τους άλλους που είναι απατεωνες... τι να πω... κουλάρετε και γυρίστε τους την πλάτη. Δεν μπορειτε να κάνετε τίποτα μ αυτους παρεκτός να σας σπάσουν τα νευρα και να σας πιάσει κατάθλιψη.
Και... Last but not least…
6.Μην τρωτε ποτε μα ποτε junk food!
Τα λιπαρα και τα κεκορεσμένα λίπη δεν έκαναν ποτέ καλο σε κανένα!
Θα μου πείτε... ουτε οι πολιτικοι... αλλά τους τρωμε στην μάπα και υποφέρουμε
Ε λοιπον! Κοψτε τους κι αυτους και την πολιτικη και τα παραθυρα και τους ειδικους και τις γνωστες που@@@ες τους δημοσιογραφους.
Ειναι πιο βλαβεροι απο την χολιστερόλη και τα τριγλυκερίδια
Και δυστυχως λειτουργουν ερημην μας...


Tέλος???
Μα όχι... υπάρχουν και οι κολλημένες/σφραγισμένες σελίδες της 60ης και της 160ης μέρας, που δεν καταφέραμε να τις διαβάσουμε.
Θα τα καταφέρω όμως να τις ξεκολλησω και θα σας ενημερωσω για το περιεχόμενο.
Αλλά αυτο ειναι πολυπλοκη διαδικασία και δεν θα προλάβω τωρα.
Οταν γυρίσω με το καλο...

Αρα… προς το παρον…

ΤΕΛΟΣ

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από LAROGATA Πεμ Νοε 03, 2011 11:26 pm

Ρούλα μου είσαι ξεκαρδιστική και συγκινητική ταυτόχρονα,μεγάλο πράγμα να έχεις αυτό το ταλέντο,να παίρνεις τις λέξεις και να τους δίνεις ζωή ,να κανεις τον άλλον να κλαιει ή να γελάει,σπάνιο χάρισμα και το έχεις αναμφίβολα .
Η καλύτερη θεση της Φρέγιας σου είναι στην αγκαλιά σου,να σου δίνει θάρρος για τις μέρες που έρχονται και να μην το βάζεις κάτω.Όλα θα πάνε καλά και θα περιμένουμε τη συνεχεια με τις κρυφές σελίδες της κοκόνας σου. Laughing mati mati mati luck luck kissss kissss kissss kissss
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ladycat Πεμ Νοε 03, 2011 11:27 pm

εμα μονο εχω να πω grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από Anatoli Πεμ Νοε 03, 2011 11:31 pm

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers kissss grinning4
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Νοε 03, 2011 11:47 pm

Ρούλα, θα περιμένουμε τη συνέχεια από τις κολλημένες σελίδες! Πράγμα που σημαίνει ότι θα περιμένουμε εσένα κεφάτη και χωρίς πόνους, να βρεις τον τρόπο να τις ξεκολλήσεις, ώστε να μάθουμε τί θέλει να κρατήσει κρυφό η Φρέγια!

Φρεγιόνι μου, μπορεί άλλες γούνες να μην μπαίνουν καθόλου στην ντουλάπα, αυτό όμως δεν σε κάνει λιγότερο υπέροχη (και την ουρά σου το ίδιο), ή λιγότερο αγαπημένο πλάσμα!

Πήγαινε τώρα στη μαμά να της κάνεις αγάπες κι αγκαλίτσες, και να έχεις υπ' όψιν σου ότι ο μικρόκοσμός σου, μπορεί να είναι πολύ πιο ενδιαφέρων και σημαντικός απ' όσο σκέφτεσαι μετά την επίσκεψή σου στο Hollywood!

Ειδικά όταν η συνγατοίκηση είναι με τη μαμά Ραλού και τον μπαμπά Νικόλα!

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 45749 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 702886 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 45749 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 702886 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 45749 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 702886 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 45749 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 702886 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 45749
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από tsili Παρ Νοε 04, 2011 1:11 am

Ρουλα μου όλα να πάνε καλά και κατ'ευχήν. Θα περιμένουμε εναγωνίως νέα σου
Ειρήνη kissss kissss
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από Kikiriki Τετ Νοε 09, 2011 5:29 pm

Δεν ΄το είχα δει . Τέλειο !!!!
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Τετ Νοε 09, 2011 11:31 pm

Κικη, ειδες πως εισαι ανάμεσα στα άτομα που εκτιμάει η Σκορδαλια μας (aka Φρεγια aka Zωγραφια) και αγαπάει!
Το ειπε κάπου στην αρχη. Smile
filaki
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από marina289 Τετ Μάης 02, 2012 6:57 pm

Tέέέέλειοοοοοοοοοοοοοο!!!! grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4

Τελικά οι κολλημένες σελίδες τί ήταν;; Suspect
Έχουμε μάθει;;

Φρέγια είσαι Θεά! kissss

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Τρι Μάης 08, 2012 9:14 pm

Αααα!
Αυτο δεν το είχα δει!
Ανακαλυψες τις περιπέτειες της Φρεγιας μας Μαρινα ε?!
Ειμαι σιγουρη ότι καταλαβες για τι γατα με "στηθος μαρμαρο και καρδια πατατα" προκειται ε?!

Σε λιγο θα σας βάλω μια μικρη συνέχεια του θέματος αυτου και αυριο θα σας αποκαλυψω τι εγραφαν οι κολλημένες σελίδες του ημερολογιου της.

Αν καταφερα να τις ξεκολλησω??? Cool
Φυσικα τα καταφερα blinking
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Τρι Μάης 08, 2012 11:35 pm

Το παρακάτω περιστατικό συνέβη λίγες ώρες αφού επέστρεψα από το νοσοκομείο τότε τον Νοέμβρη, και δεν σας το είχα εκμυστηρευτεί.
Αξίζει να το κάνω τώρα που τα πράγματα έχουν αλλάξει πολύ για να καταλάβετε τι θυσίες κάνουν οι γατομάνες για τις γατοκόρες τους...
...............................................

Το ξέρουμε όλοι μας ότι η ζωή παίζει παιχνίδια απίστευτα μερικές φορές...
Με το που γύρισα σπίτι από το νοσοκομείο, βρήκα ένα πακέτο προσωπική αλληλογραφία, από διαφημιστικά, ειδοποιήσεις από τράπεζες που έχω πιστωτικές κάρτες τους στο μηδέν και «γιατι κυρία Βούλγαρη δεν τις χρησιμοποιείτε?», από εταιρείες κινητής τηλεφωνίας με πρόσφορες να αλλάξω πάροχο, ως και προσπέκτους από ντιλιβερυ που με ήξεραν σαν καλή πελάτισσα σε άλλες διαφορετικές εποχές.
Ανάμεσα σ αυτά είχε (ευτυχώς) μπερδευτεί και ένα γραμμα προς την Φρεγια και έτσι δεν το είχε δει.
Φυσικά το άνοιξα.
Μέτα από την περιπέτεια της και στην κατάσταση που βρισκόμουν, σιγά μην διακινδύνευα καμιά καινούρια.
Το γραμμα προερχόταν από πασίγνωστο σκηνοθέτη του Χόλιγουντ!
Σας το μεταφέρω εδώ

Dear Frejia
I really hope you can contact me so that we can speak business.
I saw your performance during your stay here and I think you have great potential in the movies
If you could visit me some day I think that you will find great opportunities for a super carrier with me
I have heard of your story, from Seniora Maria Fernandez de la Catuela and I thought it would be interesting to make a film on your life and adventures!
Just think about it and call me to arrange a meeting
Yours truly,
Woody


Κοίταξα τρομαγμένα γύρω μου μην τυχόν και με είχε δει να διαβάζω το γραμμα και έρθει να με ρωτήσει
Ααα! Είναι πολύ περίεργη και κουτσομπόλα η Φρεγια μου!
Και να τη που εμφανίζεται στην πόρτα...
- Τι κρατάς εκεί ρε μάνα?
(Αυτό έγινε στην προ του γάμου της εποχή και με έλεγε ακόμα «ρε μανα». Τώρα πια μαλάκωσε λιγάκι και με λέει «ρε μαμα»)
Με μια αστραπιαία κίνηση τσαλάκωσα το χαρτί και το έχωσα στο στόμα μου
Μπλιάχ... τι απαίσια γεύση
-Πιποτα καλλλη μπου... Πιποτα, κάντι ντρωω...
Της απάντησα πνιχτά με το χαρτί να με μπουκώνει
Η Φρεγια έχασε το ενδιαφέρον της και απομακρύνθηκε.

Έκανα καλά? Δεν ξέρω...
Δεν άντεχα στην πιθανότητα να φύγει ξανά από κοντά μου και να περάσω την ίδια αγωνία.
Καλά... Ξέρω ότι οι μαμάδες πρέπει να θυσιάζονται για τα παιδιά τους και να τα βοηθούν σε κάθε ευκαιρία που τους παρουσιάζεται...
Αλλά δεν άντεξα μωρέ... Το ήθελα το γατί μου κοντά μου...
Είμαι μια άθλια μάνα...
Καταδικάστε με!

Καταλαβαίνετε τώρα για ποια θυσία μιλάω?
Όχι?!
Χα! Ξέρετε τι απαίσια γεύση έχει το χαρτί στο στόμα? Έχετε δοκιμάσει να φάτε μια σελίδα Α4 από ιλουστρασιόν χαρτί με τα χρυσαφένια λόγκο της και τις σφραγίδες και τις υπογραφές??
Για δοκιμάστε!

Επίσης κατάφερα να ξεκολλήσω και τις κολλημένες σελίδες του ημερολογίου της Φρεγιας!!!

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Ph_dia10
Αλλά αυτό αύριο!
Καληνυχτα σας gotosleep gotosleep gotosleep
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Μάης 09, 2012 12:37 am

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 986261 Βρε Ρούλα, έφαγες το γράμμα?Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 876780 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 876780
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από otz Τετ Μάης 09, 2012 12:54 am

Αχα! Έτσι εξηγείται!
Δεν ήταν δυνατό να πάει η Φρέγια στο Χόλιγουντ και να μην εντυπωσιάσει...

Edit: Μόλις είδα ότι ο Woody βρίσκεται στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή. Να περιμένουμε εξελίξεις;
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από doremi Τετ Μάης 09, 2012 9:38 am

Ακριβώς Ρούλα μου, γυρίσματα στη Σκιάθο θα κάνει ο άνθρωπος! oksmily3 Δεν θα πάει μακριά η κοκώνα μας, χώρια που θα πάμε συμπουρμπουλοι κι όλοι οι υπόλοιποι! party1 Μόνο τις σφήκες έχουμε να φοβηθούμε. fight3
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από marina289 Τετ Μάης 09, 2012 10:16 am

...ήταν αδύνατο να μην αναγνωριστεί αυτό το υπερμέγεθες ταλέντο!
oksmily3 oksmily3 oksmily3

Αναρωτιέμαι ποια θα ήταν η απάντησή της αν το μάθαινε...
Να σου πω κάτι Ρούλα;;
Μπορεί και να τον απέρριπτε τον woody ...τώρα πια μετά τον γάμο,
την βλέπω να έχει άλλες προτεραιότητες.... Suspect

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από tsili Τετ Μάης 09, 2012 5:05 pm

ΑΑΑΑ, κι όμως ο Πίπης τη στηρίζει σε αυτό.

Λέτε να έχουμε συνεργασία Φρέγιας-Woody?
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Τετ Μάης 09, 2012 8:21 pm

H Φρεγια άκουσε αυτη την πληροφορία για τον Γουντυ αλλά δεν ιδρωσε το αυτι της...
Φυσικα δεν γνωρίζει ότι της ειχε στείλει αυτη την επιστολη
και δεν θα το μαθει ΠΟΤΕ!
Φαινεται πάντως ότι η Χολιγουντιανη καριέρα εχει βγει απο το μυαλο της. Τωρα περιμένει ειδησεις απο την Τσινεσιτα...
Μωρε... εχω να μασουλησω εγω επιστολές... ουουου!
Δεν το βαζω κατω secret secret secret

Λοιπον, aspetate
Σε λιγο έρχονται οι κρυφές σελίδες του ημερολογιου της Φρεγιας!
spast spast spast
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από marina289 Τετ Μάης 09, 2012 8:29 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από otz Τετ Μάης 09, 2012 8:32 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
otz
otz
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 42
Τόπος : Χίος
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Dexter και Ninja
Motto : Καλύτερα να είσαι αισιόδοξος και να έχεις άδικο, παρά να είσαι απαισιόδοξος και να έχεις δίκιο.
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/07/2011
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Τετ Μάης 09, 2012 8:48 pm

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Ph_dia10
Ναι! Με την βοήθεια ενός βραστήρα με αχνιστό νερό μαλάκωσα την κόλλα που είχε βάλει γύρω γύρω και αυτά άνοιξαν σαν ώριμη μπανάνα!
Χα! Άμα θέλει η μάνα... (και άμα έχει παρακολουθήσει προσεκτικά παλιές Ελληνικές ταινίες που η κακιά πλούσια κόρη κλέβει τα γράμματα από τον καλό της πτωχής πλην τίμιας και τα διαβάζει κρυφά για μάθει λεπτομέρειες ώστε να υφάνει το δίχτυ της κακίας της όταν εκείνος θα επέστρεφε από την δουλειά του στα καράβια και να τον κλέψει η ίδια)
...άμα θέλει η μάνα λέω, όλα τα καταφέρνει!
Λοιπόν κοιτάξτε!


meleti 60η μέρα
Σήμερα γνώρισα στο νταινερ που μένω ένα κύριο που μόλις με είδε με συμπάθησε πολύ. Όση ώρα έπινε τον καφέ του κάθισα μαζί του και του είπα για τα όνειρα μου.
Συγκινήθηκε και μου υποσχέθηκε να μου δώσει ένα ρόλο στο σίκουελ μιας ταινίας που έκανε εκείνη την εποχή –δεν θυμάμαι ακριβώς πως την είπε... «Αβάδιστα» «Αβασάνιστα» κάπως έτσι.
Τι τίτλος ταινίας είναι αυτός δεν ξέρω αλλά όσο να ναι είναι δουλειά και εγώ δεν το βάζω κάτω.
Ωστόσο με έβαλε να του ορκιστώ στην λάμψη της γούνας μου ότι δεν θα αποκάλυπτα αυτή την δουλειά σε κανένα, διότι το πρότζεκτ ήταν εξαιρετικά hush-hush και δεν έπρεπε να αποκαλυφθεί μέχρι του χρόνου που θα παιχτεί στο σινεμά η ταινία του.
Τι να κάνω... Ας είναι και του χρόνου.
Πήγα λοιπόν στα στούντιο και έπαιξα σε μερικές ενδιαφέρουσες σκηνές.
Εξαντλητικό! Το τι περίεργα πράγματα με έβαζαν να κάνω, το τι παράξενα μινιμαλ ρούχα με έβαζαν να φοράω... δεν λέγεται!
Τέλος πάντωn η δουλειά δεν είναι ντροπή και κάποτε θα γίνω επιτέλους ΣΤΑΡ!
Λεφτά πάντως θα περιμένω όταν παιχτεί η ταινία και όχι από τώρα.
Περίεργα πράγματα αλλά δεν βαριέσαι!
Είναι τρελοί αυτοί οι Αμερικάνοι!!!

Θα το ομολογήσω με αγωνία...
Τρομοκρατήθηκα...
Αχ! Λέτε να έπαιξε και σε καμιά τσόντα η Φρεγια μου εκεί στην Αμερική...
Αυτά δεν κάνουν μερικές, και τσόντες και γυμνές φωτογραφήσεις και μετά όταν γίνονται ΣΤΑΡ τραβάνε τα μαλλιά τους αν κάποιος σκαλίσει το παρελθόν τους και τα βρει?
Τι ντροπή... τι ντροπή...
Διότι τι ταινία να είναι αυτή με τίτλο «αβαδιστα» ή «αβασάνιστα»
Ε! Δεν θα είναι και καμιά βαριά κουλτούρα!

pale pale pale pale pale pale pale
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Τετ Μάης 09, 2012 9:46 pm

Με τρόμο έπιασα να ανοίγω τις άλλες κολλημένες σελίδες. Είναι από την 160η μέρα που είχε επιστρέψει στο σπίτι. Τι θα έβλεπα άραγε?

meleti 160η μέρα
Καθώς είμαι αραχτή στο μαλακό κουβερτάκι μου ασφαλής και ωραία στο σπίτι μου πια, αισθάνομαι κάτι να με ενοχλεί στην αριστερή τσέπη.
Χώνω το χέρι μου και βλέπω ένα τσαλακωμένο φάκελο.
Α! ναι! Είχε έρθει τελευταία στιγμή πριν πάρω τους δρόμους για να βρω τηλέφωνο να τηλεφωνήσω στην μαμά να έρθει να με πάρει που δεν είχα ούτε τα ναύλα μου!
Καλά. Θα τον ανοίξω τον φάκελο αργότερα, τώρα νυστάζω...

Πραγματικά ανάμεσα στις κολλημένες σελίδες βλέπω ένα ταλαιπωρημένο φάκελο και τον βουτάω!
Με την γνωστή μέθοδο τον ανοίγω και μια φωτογραφία βγαίνει από μέσα.

Αχ Σ ευχαριστώ Θεέ μου που με φύλαξες από τα χειρότερα
Ευχαριστώ! Ευχαριστώ! Ευχαριστώ!
Να ποια ήταν τελικά η ταινία που η Φρεγια είχε παίξει και που δεν έπρεπε να ανακοινώσει πουθενά!
Δεν λεγόταν «Αβαδιστα» η «Αβασάνιστα»

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Ph_ava11
“AVCATAR” λεγότανε!!!!!
“Avcatar, the sequel” !!!

Αχ! Οι εκπλήξεις δεν τελειώνουν μ αυτή την γάτα!
elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun party2 party2 party2 tango tango tango


ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από marina289 Τετ Μάης 09, 2012 9:55 pm

happy2 happy2 happy2

Λέω και γω...
Παραμύθιασαν τη Φρέγια μας και έγινε πορνοστάρ;; Scared
Τρέμε Μαρίνα Χατζή, άλλη Ελληνίδα έρχεται να διαπρέψει στο χώρο!


Έτσι εξηγείται γιατί της έχει φύγει η κά...ψα για τον κινηματογράφο....το πραγματοποίησε το όνειρό της!
Ηρθε μετά και ο γάμος, και έπηξε το μυαλό! Laughing

Φρέγια! party2

Ρούλα μου....μωρέ...αν σου είναι εύκολο μπορείς να της ζητήσεις ένα αυτόγραφο που να γράφει πάνω ση Μελινα, τον Αχιλλέα, τον Αιμίλιο και τον Αρίστο;;
Διάβασαν τα κατορθώματά της και την έχουν είδωλο! Embarassed
Ευχαριστούμε προcatαβολικά!

marina289
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Αριθμός γατουνίων : άστατος!
Motto : For every dark night,there's a brighter day
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/03/2012
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από doremi Τετ Μάης 09, 2012 10:38 pm

ralou έγραψε:Με τρόμο έπιασα να ανοίγω τις άλλες κολλημένες σελίδες. Είναι από την 160η μέρα που είχε επιστρέψει στο σπίτι. Τι θα έβλεπα άραγε?

meleti 160η μέρα
Καθώς είμαι αραχτή στο μαλακό κουβερτάκι μου ασφαλής και ωραία στο σπίτι μου πια, αισθάνομαι κάτι να με ενοχλεί στην αριστερή τσέπη.
Χώνω το χέρι μου και βλέπω ένα τσαλακωμένο φάκελο.
Α! ναι! Είχε έρθει τελευταία στιγμή πριν πάρω τους δρόμους για να βρω τηλέφωνο να τηλεφωνήσω στην μαμά να έρθει να με πάρει που δεν είχα ούτε τα ναύλα μου!
Καλά. Θα τον ανοίξω τον φάκελο αργότερα, τώρα νυστάζω...

Πραγματικά ανάμεσα στις κολλημένες σελίδες βλέπω ένα ταλαιπωρημένο φάκελο και τον βουτάω!
Με την γνωστή μέθοδο τον ανοίγω και μια φωτογραφία βγαίνει από μέσα.

Αχ Σ ευχαριστώ Θεέ μου που με φύλαξες από τα χειρότερα
Ευχαριστώ! Ευχαριστώ! Ευχαριστώ!
Να ποια ήταν τελικά η ταινία που η Φρεγια είχε παίξει και που δεν έπρεπε να ανακοινώσει πουθενά!
Δεν λεγόταν «Αβαδιστα» η «Αβασάνιστα»

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Ph_ava11
“AVCATAR” λεγότανε!!!!!
“Avcatar, the sequel” !!!

Αχ! Οι εκπλήξεις δεν τελειώνουν μ αυτή την γάτα!
elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun party2 party2 party2 tango tango tango


Shocked ε ποτέ! lipothymia
doremi
doremi
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 64
Τόπος : Aθήνα
Αριθμός γατουνίων : 3 τον Πίπη , τον Ορφέα και την Στέλλα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι έως 32 βαθμούς όμως
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : πολλά , μα πάρα πολλά
Motto : είμαι γατομάνα τι να κάνουμε!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/11/2010
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Τετ Μάης 09, 2012 10:46 pm

Ειδες Μαρίνα τι λαχταρα πέρασα???!!! pale pale
Ευτυχως όλα πηγαν καλα και θα γινει απο ότι φαίνεται ΣΤΑΡ η γατα μου ακομα κι αν δεν το υποψιάζεται ακομα.
Δυστυχως διάβασα ότι η συγκεκριμένη ταινια θα βρει το 2015 οποτε... οτι προτάσεις εχουν να της γινουν, θα γινουν τοτε.
Εχουμε καιρο ακόμα... Smile

Συμπεθέρα, τελικα ειδες η νυφη σου μεγαλεια??? Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Η αληθεια είναι ότι όταν ειδα την φωτογραφία (ειναι το ποστερ της ταινίας που θα κυκλοφορήσει) μπερδευτηκα λίγο.
Αλλά μετα ειδα ότι ακομα και κάτω απο το βαρυ μακιγιάζ ειναι πραγματικα η Φρεγια μου!
Δες εκει γυρω στα μάτια, τα σχέδια της γουνας της φαίνονται καθαρα.
Αμα ειναι κουλα η γατα... κανενα μπλέ μακιγιαζ δεν μπορει να κρυψει την ομορφάδα της!
Laughing

ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από natalouko Πεμ Μάης 10, 2012 10:56 am

Τα πάντα καταφέρνει η Φρέγια όταν το θέλει πολύ!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Πεμ Μάης 10, 2012 12:01 pm

Βεβαιότατα Ναταλια μου...!
Θα δικαιωθει τελικα αλλά ευτυχως σε βάθος χρόνου.

Τωρα πάλι κάτι ετοιμάζει ασχετο με τα καλλιτεχνικα. tafos
Δεν κάθεται ουτε στιγνη απραγη η άτιμη Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από natalouko Πεμ Μάης 10, 2012 1:03 pm

ralou έγραψε:Βεβαιότατα Ναταλια μου...!
Θα δικαιωθει τελικα αλλά ευτυχως σε βάθος χρόνου.

Τωρα πάλι κάτι ετοιμάζει ασχετο με τα καλλιτεχνικα. tafos
Δεν κάθεται ουτε στιγνη απραγη η άτιμη Laughing

Είχε να μοιάσει το παιδί!!! oksmily3 oksmily3 oksmily3
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Μάης 10, 2012 9:04 pm

ralou έγραψε:Με τρόμο έπιασα να ανοίγω τις άλλες κολλημένες σελίδες. Είναι από την 160η μέρα που είχε επιστρέψει στο σπίτι. Τι θα έβλεπα άραγε?

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 990179 160η μέρα
Καθώς είμαι αραχτή στο μαλακό κουβερτάκι μου ασφαλής και ωραία στο σπίτι μου πια, αισθάνομαι κάτι να με ενοχλεί στην αριστερή τσέπη.
Χώνω το χέρι μου και βλέπω ένα τσαλακωμένο φάκελο.
Α! ναι! Είχε έρθει τελευταία στιγμή πριν πάρω τους δρόμους για να βρω τηλέφωνο να τηλεφωνήσω στην μαμά να έρθει να με πάρει που δεν είχα ούτε τα ναύλα μου!
Καλά. Θα τον ανοίξω τον φάκελο αργότερα, τώρα νυστάζω...

Πραγματικά ανάμεσα στις κολλημένες σελίδες βλέπω ένα ταλαιπωρημένο φάκελο και τον βουτάω!
Με την γνωστή μέθοδο τον ανοίγω και μια φωτογραφία βγαίνει από μέσα.

Αχ Σ ευχαριστώ Θεέ μου που με φύλαξες από τα χειρότερα
Ευχαριστώ! Ευχαριστώ! Ευχαριστώ!
Να ποια ήταν τελικά η ταινία που η Φρεγια είχε παίξει και που δεν έπρεπε να ανακοινώσει πουθενά!
Δεν λεγόταν «Αβαδιστα» η «Αβασάνιστα»

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Ph_ava11
“AVCATAR” λεγότανε!!!!!
“Avcatar, the sequel” !!!

Αχ! Οι εκπλήξεις δεν τελειώνουν μ αυτή την γάτα!
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 85837 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 85837 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 85837 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 85837 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 656244 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 656244 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 656244 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 190737 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 190737 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 190737



Ενώ την είδα χθες την αφίσα της ταινίας, μάλλον νύσταζα πολύ και μου διέφυγε να την σχολιάσω..Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 323663

Καταπληκτική είναι Ρουλίτσα, θα περιμένουμε εναγωνίως και να προβληθεί το 2015 αλλά πρωτίστως τη συνέχεια στην ιστορία αυτή!Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 742497 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 501866 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 24219 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από m.kat Παρ Μάης 11, 2012 1:10 am

ralou έγραψε: meleti 160η μέρα



Σημ. Της Ραλους:
Κι άλλες κολλημένες σελίδες...

meleti 162η μέρα
Ποτε πέρασαν τόσοι μηνες? Πρεπει να κανω ενα απολογισμο των εμπειριών απο την περιπετεια μου.
Τι έχασα, τι κέρδισα
Αλλά... ειναι ζεστο το κουβερτάκι μου, αφηστε με να κοιμηθω... chorus gotosleep gotosleep gotosleep
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Ph_koy10


Μια παλια φιλη της μαμας μου ειχε πει κάποτε ότι η μαμα μου είναι «λιχουδα με τις λέξεις»
Αλλη φορά ειχε πει ότι ειναι λεξιλάγνος.
Δεν ξέρω τι σημαίνουν ακριβως αυτές οι λέξεις αλλά ξέρω ότι η μαμα μου ειναι η καλύτερη μαμα του κόσμου. Τοσο καλη, όσο καλος ειναι και ο μπαμπας Νικόλας.
Καλα... Περιπου τόσο...
Και μην τολμησει κανεις να μου την λοιδορήσει η να την οικτηρει για το (συν)γραφικο της ιδίωμα, γιατι θα έχει να κάνει ΜΑΖΙ ΜΟΥ!
Ξηγηθηκαμε?!
Φρεγια


-Προσεξε Φρεγια! Μαζεψε τη γλωσσα σου γιατι θα εχεις εσυ να κάνεις μαζί μου!

Συγνωμη βρε παιδια... Την πάσανε οψιμες αγαπες. Τωρα που βολευτηκε με τις παντοφλες της στο σπιτι, με ασφάλεια και σιγουρια, το στομα της ξεφουρνιζει ότι της κατέβει στο φυστικι που έχει για μυαλό...
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Ph_pea10
...
...
...
Oχι... δεν τελειωσαμε ακόμα...
Κάντε λιιιιγη μονο υπομονη γιατι η Φρεγια έχει σιγουρα βγάλει τα συμπεράσματα της απο αυτη την περιπέτεια της και θα θέλει να σας τα πει... roll eyes roll eyes roll eyes


veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny veryfunny

Η φωτο με τα παντοφλάκια για μένα ήταν το κερασάκι στην τούρτα!!!!!!!!!! gatoula heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart heart

Τι γλύκαααααααααααα?!!!!
Βάλ' της και μια ρόμπα! happy2 happy2
m.kat
m.kat
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 34
Αριθμός γατουνίων : 1 σπίτι + 2 στον κήπο
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ουφφ.. δεν μπορώ πια να αποφασίσω πια πρωτοθέλω!
Ημερομηνία Εγγραφής : 25/02/2012
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης