gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

+17
Kikiriki
ladycat
aporw
tsili
tzelacat
FROGK
Πούπσυ
purina
ΚουκουΒάγια
natalouko
niou
Paw
SuperCatz
vaso
LAROGATA
Anatoli
ralou
21 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Δευ Οκτ 31, 2011 9:37 pm

Μια παραγωγη με περιπέτεια και όνειρα, με δραμα και γελιο.
Και με happy end βεβαιως βεβαιως! blinking


Δηλαδη τι θα κάνεις αμα έρθουν και με βουτηξουν???
Ειχε όρεξη για καυγα πρωι-πρωι!
-Ποιος να σε βουτηξει μαρη?
Να! Ολες αυτες οι γατουδες απο το γατοσπιτο που με λιγουρευονται!
-Σιγα μαρη! Σιγα μην κάνουν και διαδήλωση εξω απο το σπίτι για το ποια θα σε πρωτοκλεψει!
Δηλαδη λες να μην με θέλουν?
Αφου όλοι μου λένε ότι ειμαι κουκλα και μου βάζουν και εκείνο το μαυρογατάκι με το σκόρδο και το σιντι να με φυλάει!
... ή είναι με λεβιε και ματάκι... Τελος πάντων, ξέρεις ποιο λέω.
Αυτο mati

-Σκορδαλια, κοψε την πάρλα και προσγειωσου. Να ξερεις ότι επίσημα τρεις μόνο γατουδες έχουν δηλώσει ότι θέλουν να σε κλέψουν
Τιιι? Μονο τρεις??? Shocked
-Ναι! Μονο τρεις. Και μάλιστα οι δυο έχουν εξαφανιστει καιρο απο το γατόσπιτο και δεν μου φαίνεται να κινδυνευεις απο αυτες.
Δηλαδη? scratch
(Γμτ! Απο τότε που ειδε σε επανάληψη την Φωσκολικη Λάμψη περυσι το καλοκαιρι που ειχε αυπνίες τις μικρες πρωινές ωρες, της έχει κολλησει αυτο το «Δηλαδη?». Ισως εσεις οι παλιότερες το θυμάστε, που διάνθιζε τους εξαιρετικους διαλόγους του Μετρ, με μεγάλη συχνότητα, όταν ο κάθενας απο τους ηρωες του προσπαθουσε να λυσει τις απορίες του ρωτώντας τον καθένα απο όλους τους υπόλοιπους, σε ξεχωριστες σκηνές. Ετσι ώστε και να μην του μείνει καμια απορία και εμεις να το εμπεδωσουμε.
Τωρα που το σκέφτομαι, κάποια φίλη απο το γατοσπιτο με είχε αποκαλέσει και εμένα «Φωσκολο» καποτε και πολυ με είχε παραξενέψει, οπότε της απάντησα και εγω «Δηλαδη???» )
Ας ειναι.
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Ph_lam10
-Τι «δηλαδη?» Φρεγια? Η μαμα Κικη εχει πει ότι θα σε κλέψει, και αυτη την έχεις σίγουρη αλλά η θεία Βερα και η θεία Σελέστια, μάλλον άλλα πράγματα έχουν στο μυαλό τους πια και όχι να μπαίνουν στο γατόσπιτο, οποτε ΔΕΝ κινδυνευεις!
Δηλαδη έχω μόνο ΜΙΑ ενεργη θαυμάστρια, μία μόνο που θα ήθελε να με βουτηξει, μία μόνο που θαυμάζει την κορμάρα μου και την εξυπνάδα μου... κι αυτη ειναι η πρωτη μαμα Κικη???
Αααα! Δεν θα το αντεξω...
lipothymia

Χμμ! Εχει πλάκα η γάτα μου όταν παίζει μελλοδραμα βρε κορίτσια...
Σκέτη Κατινα Παξινου. Η μάλλον... σκέτη Ζωζω Σαπουντζάκη θα έλεγα, λόγω σωματικων προσοντων.
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Ph_pax10

Το απογευμα, η Φρεγια παρουσιάστηκε σοβαρη-σοβαρη μπροστα μας. Καλοχτενισμενη και καθαρη, αφρατη και μεταξωτη όπως εχει γίνει τωρα τελευταία, ενα χαρμα ιδέσθαι!
Μπαμπα Νικολα... μάνα... το αποφάσισα! Αφου δεν θέλουν να με βουτηξουν πάει να πει ότι δεν είμαι ουτε ρατσάτη, ουτε αρκετα διάσημη και γνωστη, ουτε επιθυμητη. Διοτι αν ήμουν μια Πατουσα για παραδειγμα, (μπηκα εγω στο γατόσπιτο και μέτρησα... όλοι αυτην και τα Νορβηγάκια ορεγονται) θα χρειαζόμουν σωματοφύλακα για να με προστατευει απο τους γατρομοκράτες και τις κλεφτογατουδες.
Θα πάω λοιπον να κάνω καριέρα στο Χολιγουντ! Να δουμε μετα αν θα τρεχουν όλες πισω μου να μου ζητησουν αυτογραφο και να φωτογραφηθουν μαζι μου!
Τέλος! Πρεπει να πάρω την ζωη μου στα χέρια μου, γιατι αν περιμενω απο σένα ρε μάνα να με κάνεις διάσημη... σωθηκα!!!

-Ρε συ Φρεγια... μάλλον στο Μπολιγουντ πρεπει να πας! Λογω σωματικων προσοντων πουλάκι μου! της λέει ο Ν.
Σκάσαμε στα γέλια με τον Νικόλα, ειχε πολυ πλάκα έτσι που τα έλεγε λες και τα πίστευε.
Αμα η Φρεγια παθαίνει κρίσεις μεγαλειου... happy2
Γελάτε!? ΓΕΛΑΤΕ?! Καλά! Θα σας δειξω εγω! vrazo
Μας γυρισε την πλάτη της και απομακρυνθηκε αποφασιστικα
-Μωρε Νικολα... λες να κάνει καμια αποκοτια...??? Ειναι τρελο αυτο το γατι. Και απροβλεπτο.
Ο Νικολας εξακολουθησε να γελάει.
-Ελα βρε Ραλου, αυτη δεν τολμάει να ξεμυτισει, όταν εμφανίζεται φίλος στο σπιτι και κατουριέται πάνω της, λες να τα τολμήσει να πάει να βρει τον Σπιλμπεργκ και να του ζητησει να την πάρει στην επόμενη ταινία του? Μην τρελαίνεσαι!

Ετσι κι εμείς το ξεχάσαμε το θέμα και περιμέναμε να το ξεχάσει και η Φρεγια.
Διότι τι αλλο θα έκανε? Αντε να χωνόταν μέσα στο μποα που μας έχει μείνει απο τις απόκριες και να ονειρευεται αποδρασεις...
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Ph_hol10

Συνεχιζεται...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Οκτ 31, 2011 9:42 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis cheers cheers cheers cheers
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από LAROGATA Δευ Οκτ 31, 2011 9:47 pm

μπραβο βρε Ρουλα μας ,θα περιμενουμε με αγωνια τη συνεχεια,να γελασει λιγο το χειλακι μας ,που μας εχουν κανει την ψυχη μαυρη.Οπως παντα "εγραψες"παλι!!!! grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 filaki
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από vaso Δευ Οκτ 31, 2011 9:56 pm

oksmily3 oksmily3 tiletheatis

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Οκτ 31, 2011 10:53 pm

Ω ρε γλέντια!Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 501866 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 501866 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 501866 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 876780 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 876780 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 876780
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από Paw Δευ Οκτ 31, 2011 11:28 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis

Ραλού αναμένουμε για τη συνέχεια!
Και να μεταφέρεις στη Φρέγια, παρακαλώ πολύ, ότι εγώ θα ήθελα να την γνωρίσω κάποια στιγμή! Μπορεί να μην την έχω στο ποια γατοσπιτόγατα θα βουτάγατε (είχα βάλει απ'την πρώτη μέρα την Εριέττα και δε νομίζω να το αλλάξω) αλλά γενικά είναι απ'τις γατοσπιτογατες που μου έχουν κεντρίσει το ενδιαφέρον!

Να της δώσεις και τα φιλιά μου, βεβαίως βεβαίως! Smile Smile
Paw
Paw
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδάκι.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο γουργουρίζω και Άνοιξη λιάζομαι με μισόκλειστα μάτια
Motto : Μην αφήσεις αυτό που σε τρώει να χορτάσει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/02/2011
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_violi

http://www.freakout.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από niou Τρι Νοε 01, 2011 9:50 am

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από natalouko Τρι Νοε 01, 2011 10:38 am

Paw έγραψε: tiletheatis tiletheatis tiletheatis

Ραλού αναμένουμε για τη συνέχεια!
Και να μεταφέρεις στη Φρέγια, παρακαλώ πολύ, ότι εγώ θα ήθελα να την γνωρίσω κάποια στιγμή! Μπορεί να μην την έχω στο ποια γατοσπιτόγατα θα βουτάγατε (είχα βάλει απ'την πρώτη μέρα την Εριέττα και δε νομίζω να το αλλάξω) αλλά γενικά είναι απ'τις γατοσπιτογατες που μου έχουν κεντρίσει το ενδιαφέρον!

Να της δώσεις και τα φιλιά μου, βεβαίως βεβαίως! Smile Smile
Την Εριέττα αν την βουτήξει κάποιος θα είμαστε εμείς κυρία μου που έχουμε και τον αρραβωνιάρη της σπίτι μας.. Madd Madd Madd


Ραλλού είσαι υπέροχη!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Θα περιμένουμε την συνέχεια!!! oksmily3 oksmily3
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Τρι Νοε 01, 2011 11:11 am

Paw έγραψε: tiletheatis tiletheatis tiletheatis

Ραλού αναμένουμε για τη συνέχεια!
Και να μεταφέρεις στη Φρέγια, παρακαλώ πολύ, ότι εγώ θα ήθελα να την γνωρίσω κάποια στιγμή! Μπορεί να μην την έχω στο ποια γατοσπιτόγατα θα βουτάγατε (είχα βάλει απ'την πρώτη μέρα την Εριέττα και δε νομίζω να το αλλάξω) αλλά γενικά είναι απ'τις γατοσπιτογατες που μου έχουν κεντρίσει το ενδιαφέρον!

Να της δώσεις και τα φιλιά μου, βεβαίως βεβαίως! Smile Smile
Aχ βρε φιλενάδα...
Να, αυτα κάνετε και κοιταξτε τι σκέφτηκε να κάνει το βλαμμενο μου...

Φιλακια παροδωθηκαν βεβαιως βεβαιως blinking
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Τρι Νοε 01, 2011 11:18 am

Πρωι.
Με τσιμπλιασμένο το μάτι ακομα, πάω να ανοιξω το δωμάτιο της για να βγει για τα συνηθισμένα πατουσάκια πάνω στις κουβέρτες του κρεβατιου και τις απαιτητικές κραυγες για φαί.
Ανοιγω την πόρτα και περιμένω την πρωτη κουτουλια στο πόδι μου.
Αφαντη!
Κουνάω τις κροκέττες για να έρθει
Αφαντη!
-Που εισαι Σκορδαλια μου, φωνάζω ανήσυχα
Αφαντη!
-Νικολαααα! Η γατα που ειναι???
-Που να ξέρω ρε συ Ραλου? Κατι θα άκουσε και πηγε και κρυφτηκε (ο καλος μου ειναι πάντα κακοδιάθετος όταν ξυπνάει)
Κούτσα-κούτσα ψάχνω τις γνωστες κρυψωνες της.
-Δδδδεεεεεννν ειναιαιαιαιαι! Ουρλιάζω τρεμοντας απο το φόβο
Ο Νικόλας σηκωνεται με ενα πήδημα απο το κρεβάτι, διότι ναι μεν δεν εχει καλοξυπνησει ακόμα, αλλά εδω πρόκειται για την ΓΑΤΑ του!
-Γαταρα μου που είσαι? Φωναζει και τρέχει μελι απο το στόμα του.
Ψάχνει ξανα όλες τις γνωστες κρυψωνες, ακομα και μερικές που η Φρεγια δεν έχει ανακαλυψει ακόμα, αλλά εμείς τις γνωρίζουμε και κοιτάμε πάντα και εκει.
Εγω, σε κατασταση υστερίας εχω παγωσει, αλλά ψάχνω το δωμάτιο της.
Ααααααα!!!! Τι ειναι αυτο?????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Ενας μεγάλος φακελος υπάρχει διπλα στο κρεβάτι της. Γραφει επάνω «Για τον Μπαμπα Νικόλα»
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Ph_env10
Παραβιάζω αδιστακτα το προσωπικο απόρρητο του άντρα μου, ξεσκιζοντας το φάκελο με νευρικές κινησεις και αρχίζω να διαβάζω...
Ααααααα!!!
Γκντουπ!
lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia lipothymia
...
...
...
Σπλατς!
Συνέρχομαι απότομα απο το ποτηρι νερο που μου ρίχνει ο Ν. στα μουτρα.
Κρατάει στο χέρι του το γραμμα της Φρεγιας και έχει γίνει άσπρος σαν πανι.

«Αγαπημενε μου μπαμπα Νικολα, μάνα και πρωτη μαμα Κικη,
...το αποφάσισα! Φευγω απο το σπιτι.
Δεν μπορω να αντέξω το να ειμαι μια μετριότητα, μια γατα που δεν την θέλει κανεις, που καμια γατού δεν θα έμπαινε στον κοπο να κλέψει.

Που, τι μου λειπει δηλαδη?
Και αφρατη και όμορφη και απαλη και ναζιάρα και χουρχουριστη ειμαι!

Σκέφτηκα λοιπον να πάω να γινω μια Σταρ στο Χολυγουντ
Να γινω γνωστη παγκοσμιως, να μου παιρνουν συνεντευξεις, να με βάζουν στα περιοδικα και οι παπαρατσι να κάνουν παρατολμα κολπα για να μου τραβηξουν μια φωτογραφια.
Μετα θα επιστρεψω στην Ελλάδα, πασιγνωση και μοιραια και αμα θέλουν ας με χρησιμοποιήσουν για πρεσβειρα καλης θελήσεως για να κάνω γνωστο στα περατα της γης το χάλι μας και την κακοπέραση μας, μπας και μας λυπηθει κανένας λεφτας.
(Ελα ρε μάνα, ψυχραιμια! Στο υπόσχομαι, δεν θα μπλέξω με τους πολιτικους, αλλωστε εχει αποστρατευτει πια κι αυτος ο επικίνδυνος ο Στρος Πως-τον-λενε , έτσι δεν είναι?)

Σας φιλω όλους.

Μην με ψαξετε, θα καλύψω καλά τα ιχνη μου. Οτι πετυχω θα το πετυχω ΜΟΝΗ ΜΟΥ και θα τριβετε τα μάτια σας.
Και όσες γατουδες θα θέλουν τότε να με βουτηξουν -που θα ειναι πολλές πια!-, χαχαχα! Θα έχουν να κάνουν με τους προσωπικους σωματοφυλακες μου!!!
Φρεγια

υ.γ.
Το ψευδωνυμο «Σκορδαλια» δεν θα το χρησιμοποιήσω.
Θα κάνω καριέρα με το ονομα «Frejia» οπως σωστα γραφεται και όχι «Fregia” όπως το γραφεις εσυ στα γκρινγκλις, αχρηστη μάνα!»


Συνεχιζεται...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Νοε 01, 2011 11:23 am

Ουπς! Shocked
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από Paw Τρι Νοε 01, 2011 11:41 am

natalouko έγραψε:
Paw έγραψε: tiletheatis tiletheatis tiletheatis

Ραλού αναμένουμε για τη συνέχεια!
Και να μεταφέρεις στη Φρέγια, παρακαλώ πολύ, ότι εγώ θα ήθελα να την γνωρίσω κάποια στιγμή! Μπορεί να μην την έχω στο ποια γατοσπιτόγατα θα βουτάγατε (είχα βάλει απ'την πρώτη μέρα την Εριέττα και δε νομίζω να το αλλάξω) αλλά γενικά είναι απ'τις γατοσπιτογατες που μου έχουν κεντρίσει το ενδιαφέρον!

Να της δώσεις και τα φιλιά μου, βεβαίως βεβαίως! Smile Smile
Την Εριέττα αν την βουτήξει κάποιος θα είμαστε εμείς κυρία μου που έχουμε και τον αρραβωνιάρη της σπίτι μας.. Madd Madd Madd

Ραλλού είσαι υπέροχη!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Θα περιμένουμε την συνέχεια!!! oksmily3 oksmily3

Μωρ' τι μας λες! Razz Razz


Ραλού περιμένουμε τη συνέχεια...! tiletheatis tiletheatis tiletheatis
Paw
Paw
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδάκι.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο γουργουρίζω και Άνοιξη λιάζομαι με μισόκλειστα μάτια
Motto : Μην αφήσεις αυτό που σε τρώει να χορτάσει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/02/2011
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_violi

http://www.freakout.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από natalouko Τρι Νοε 01, 2011 11:48 am

Paw έγραψε:
natalouko έγραψε:
Paw έγραψε: tiletheatis tiletheatis tiletheatis

Ραλού αναμένουμε για τη συνέχεια!
Και να μεταφέρεις στη Φρέγια, παρακαλώ πολύ, ότι εγώ θα ήθελα να την γνωρίσω κάποια στιγμή! Μπορεί να μην την έχω στο ποια γατοσπιτόγατα θα βουτάγατε (είχα βάλει απ'την πρώτη μέρα την Εριέττα και δε νομίζω να το αλλάξω) αλλά γενικά είναι απ'τις γατοσπιτογατες που μου έχουν κεντρίσει το ενδιαφέρον!

Να της δώσεις και τα φιλιά μου, βεβαίως βεβαίως! Smile Smile
Την Εριέττα αν την βουτήξει κάποιος θα είμαστε εμείς κυρία μου που έχουμε και τον αρραβωνιάρη της σπίτι μας.. Madd Madd Madd

Ραλλού είσαι υπέροχη!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Θα περιμένουμε την συνέχεια!!! oksmily3 oksmily3

Μωρ' τι μας λες! Razz Razz


Ραλού περιμένουμε τη συνέχεια...! tiletheatis tiletheatis tiletheatis

Shocked Shocked Shocked Shocked Madd Madd Madd
natalouko
natalouko
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Περιστέρι
Αριθμός γατουνίων : 7
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι φουλ!!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Henriette, Σείριο, Χιονάτη, Σιέλ μου!!!!!
Motto : Μην αφήνεις για αύριο ότι μπορείς να κάνεις σήμερα
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/03/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Νοε 01, 2011 11:55 am

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 71431 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 387145 Την κοπάνησε η Φρέγια?Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 387145





Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 876780 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 876780 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 876780 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 876780
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από Paw Τρι Νοε 01, 2011 12:06 pm

natalouko έγραψε:
Paw έγραψε:
natalouko έγραψε:
Paw έγραψε: tiletheatis tiletheatis tiletheatis

Ραλού αναμένουμε για τη συνέχεια!
Και να μεταφέρεις στη Φρέγια, παρακαλώ πολύ, ότι εγώ θα ήθελα να την γνωρίσω κάποια στιγμή! Μπορεί να μην την έχω στο ποια γατοσπιτόγατα θα βουτάγατε (είχα βάλει απ'την πρώτη μέρα την Εριέττα και δε νομίζω να το αλλάξω) αλλά γενικά είναι απ'τις γατοσπιτογατες που μου έχουν κεντρίσει το ενδιαφέρον!

Να της δώσεις και τα φιλιά μου, βεβαίως βεβαίως! Smile Smile
Την Εριέττα αν την βουτήξει κάποιος θα είμαστε εμείς κυρία μου που έχουμε και τον αρραβωνιάρη της σπίτι μας.. Madd Madd Madd

Ραλλού είσαι υπέροχη!!! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Θα περιμένουμε την συνέχεια!!! oksmily3 oksmily3

Μωρ' τι μας λες! Razz Razz


Ραλού περιμένουμε τη συνέχεια...! tiletheatis tiletheatis tiletheatis

Shocked Shocked Shocked Shocked Madd Madd Madd

arrogant



















escape
Paw
Paw
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδάκι.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο γουργουρίζω και Άνοιξη λιάζομαι με μισόκλειστα μάτια
Motto : Μην αφήσεις αυτό που σε τρώει να χορτάσει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/02/2011
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_violi

http://www.freakout.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Τρι Νοε 01, 2011 1:43 pm

Δεν θα σας κουράσω με τις λεπτομέρειες των επόμενων καταστάσεων που ζήσαμε, εγω να χτυπιέμαι στα πατωματα, και εκείνος να έχει κλειστει τον εαυτο του και να μην μιλιέται.
Φυσικα, επικοινωνησαμε με τον Πιπη της, που ειπε ότι δεν έχει ιδέα που να βρισκεται. Αλλά... μου φάνηκε ή δεν εμοιαζε να ανησυχει? Τέλος πάντων τα μοντερνα ζευγάρια δεν τα καταλαβαίνω. Πολυ ψυχραιμα τα βρισκω...

Και, φυσικα, δηλώσαμε την εξαφάνιση της στην Αστυνομία και βάλαμε αφίσες στο σαιτ των αναζητησεων του Ελληνικου Ερυθρου Σταυρου και όσων άλλων μας πηγε το μυαλο.
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Ph_pin10
Βεβαια... λίγοι μας έδωσαν σημασία. Εφ όσον είχε αφησει εκείνο το γραμμα πίσω της που έλεγε ότι φευγει οικειοθελως... τι μπορουσαν να κάνουν. Ενηλικη γάτα είναι...
Τα 24ωρα περνουσαν και ουτε ενα μήνυμα.
Ουτε ενα τηλεφωνημα... ουτε ενα νέο...

Φρεγια μου, καμάρι μου, κουραμπιεδάκι μου, σκορδαλια μου... γυρνα πίσω στη μανουλα!
Aφου έχεις εμάς να σ αγαπάμε κοριτσάκι μου!
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Τρεις μέρες μετα έλαβα ενα μηνυμα στο κινητο

«RE SY MANA… COOLARISE! EIMAI KALA KAI FRONTIZW THN KARIERA MOY»
Και ο Νικολας έλαβε μηνυμα στο δικο του κινητο
«MPAMPA ΜΟΥ MIN STENAXWRIESAI. SE LIGO KAIRO UA SE KALESW NA ME KAMARWSEIS OTAN PARW TO OSKAR»
Βεβαια αυτα όλα δεν ήταν καθόλου καθησυχαστικα αλλά... τι μπορει να κάνει κανεις?? tongueout

Συνεχιζεται...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Τρι Νοε 01, 2011 1:56 pm

Ψτ ψψψτ...Ραλούκα!
Μην ανησυχείς καθόλου! Είναι λογικότατο ένα ον με έντονη προσωπικότητα να θελήσει να κάνει την επαναστασή του κάποια στιγμή! Ελπίζω μόνο να κρατήσει λίγο ακόμα, να έχουμε να μαθαίνουμε νεα! Το σίγουρο όμως είναι οτι θα επιστρέψει με μεστό νιο νιο και τρελές εμπειρίες Veryhappy



tiletheatis tiletheatis tiletheatis
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Τρι Νοε 01, 2011 2:03 pm

Λες ότι ειναι υγιές αυτο που έκανε βρε Βαγια???
Ξερω γω... μακάρι!
Προς το παρον αναρωτιέμαι για την δικη μας ψυχολογικη κατασταση, όχι για την δικη της.
Με τέτοια νήλα που μας έκανε...
Ας ειναι τουλάχιστον καλα και ας ειναι μικρη η φάπα που θα λάβει απο την πραγματικη ζωη...
tongueout tongueout tongueout
Γιατι θα την φάει. Δεν μπορει να μην τη φάει
Ελάχιστοι ειναι αυτοι που την γλυτωνουν!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ΚουκουΒάγια Τρι Νοε 01, 2011 2:14 pm

ralou έγραψε:Λες ότι ειναι υγιές αυτο που έκανε βρε Βαγια???
Ξερω γω... μακάρι!
Προς το παρον αναρωτιέμαι για την δικη μας ψυχολογικη κατασταση, όχι για την δικη της.
Με τέτοια νήλα που μας έκανε...
Ας ειναι τουλάχιστον καλα και ας ειναι μικρη η φάπα που θα λάβει απο την πραγματικη ζωη...
tongueout tongueout tongueout
Γιατι θα την φάει. Δεν μπορει να μην τη φάει
Ελάχιστοι ειναι αυτοι που την γλυτωνουν!

Ναι είναι υγιές και το ξέρεις πολύ καλά! Λίγο πολύ, όλοι το κάναμε.
Η ψυχολογική σας κατάσταση μπορεί να είναι ζόρικη αλλά αυτά έχουν οι γονείς Ραλούκα μου. Είναι μεγάλος ο σταυρός ( geek ). Υπομονή και καλό κουράγιο σε σένα και τον πατέρα Νικόλα. Αναμένουμε όλοι για νεο μήνυμα (αν όχι να επιστρέψει για την ώρα). SMS, e-mail, τηλεομοιότυπο...κάτι τέλος πάντων. Θα έρθει σύντομα μήνυμα, είμαι σίγουρη.

Κουράγιο.
Κουράγιο.
Κουράγιο.

Αξίζει τον κόπο. Θα επιστρέψει σωστή γυναίκα mallias
ΚουκουΒάγια
ΚουκουΒάγια
Gatus Polytalantus
Gatus Polytalantus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Στο κλαδί της Κουκουβάγιας
Αριθμός γατουνίων : Την Χιονάτη μας,την Σακίρα μας και τον Φιόγκο μας,το γελαστό σκυλούπι!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ομιχλώδης φθινοπωρινός
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλα ανεξαρτήτως.
Motto : Κάνε μάνατζερ τη Βίκυ να 'χεις σίγουρη τη νίκη!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/07/2010
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_thinking

http://www.wix.com/vagiamusic/vagia    http://www.koukouvagia.bl

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Νοε 01, 2011 2:28 pm

Α ρε Φρεγια, α ρε Φρεγια!
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από purina Τρι Νοε 01, 2011 3:44 pm

το σκασε!!!!! φρεγιααααααααααααα
purina
purina
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 40
Τόπος : gatohome
Αριθμός γατουνίων : ενα και μαυρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ola
Motto : Who is the boss???
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/11/2007
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Τρι Νοε 01, 2011 4:08 pm

ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ Της ΦΡΕΓΙΑΣ
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Ph_dia10

meleti 1η μερα
Αγαπητο ημερολόγιο.
Το έκανα! Ναι! Το έκανα!
Αποφάσισα να πάρω τη ζωή στα χέρια μου.
Ηθελα να γίνω Πατουσα στη θέση της Πατουσας... Εριεττα στη θεση της Εριεττας... Ηθελα να γινω Πουπα, Χιονάτη, Λοις, Εκτορας, Κιμπα και άλλοι τετοιοι, που όλοι θέλουν και καραδοκουν να τους βουτηξουν.
Θα τους δειξω εγω!
Θα γίνω διασημη και πολυφωτογραφημένη απο γνωστους παπαρατσι και φωτογραφους, θα μιλάνε όλοι για μένα και θα μου πάρουν συνέντευξη απο το Ε! και αλλες εκπομπές που δειχνουν επώνυμους.
Θα φαω ως και την Κιμ Καρντασιαν!
Χολυγουντ σου έρχοοοομαιαιαιαιαι!

meleti 3η μερα
Εφτασα στο Χολυγουντ κρυμμενη μέσα στις αποσκευες ενός τουριστα. Τα ξέρω πια εγω αυτα τα κόλπα. Ειχα την εμπειρία απο τοτε που έκρυψα τον Λαρυ στην βαλιτσα και τον έφερα στην Ελλάδα.
Παρ όλο που ειχα την ατυχία να μπω μέσα στο σακβουαγιαζ με τις βρομικες κάλτσeς του... vomit
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Ph_bag10
Μα τι άλλο μου έμενε να κάνω?
Επρεπε να ψάξω να βρω το Αμερικάνικο όνειρο μου αφου στην Ελλάδα δεν υπάρχει ελπιδα...
Τουλάχιστον εδω, υπάρχουν μερικοι σπουδαιοι σκηνοθέτες και παραγωγοι που θα με δουν και θα εκτιμησουν το ταλέντο και την ομορφια μου. Γιατι στην Ελλάδα... Τι να περιμένω? Να με ανακαλυψει ο Αγγελόπουλος και να με βάλει σε καμια γωνίτσα του μονοπλάνου του, για να γινω διασημη? Η να μου δωσει το βραβειο της «Γατας της Χρονιας» η Μενεγάκη?

meleti 5η μέρα
Πειναω λιγο...
Οι αμερικάνοι δεν έχουν συνηθίσει στις αδέσποτες γατες εδω, να ριξουν κανένα φαγάκι της προκοπής. Ολες οι γάτες τους ζουν σε κάτι σπιταρωνες με πισινες και σπα και ζουν ζωη και κότα. Εμένα θα φροντισουν που προσπαθω να ζησω στη ζουλα απο κανένα σουπιδοντενεκε?
Εδω, όλες οι wannabe Σταρ δουλευουν σερβιτορες σε χαικλασσατα ρεστοραν και έχουν ενα τουπε...!
Α παπαπα! Δεν ειμαι εγω για τετοια. Για μια αξιοπρέπεια ζουμε!
...
Η γουνα μου εχει χαλάσει λιγάκι...
Πρεπει κάτι να κάνω σύντομα, γιατι μέχρι να τρυπώσω σε κανενα στουντο να πιάσω την καλη... χάλια θα είμαι...

meleti 10η μέρα
Εκανα κάτι κουτουλιτσες σε μια καλη ηλικιωμένη κυρια και με τάισε σημερα. Αραξα σε ενα ωραιο χορτάρι και πλυθηκα πολυ καλά. Μετα άραξα σε ενα ψηλο τοιχο μιας βίλλας και έπαιρνα πόζες για να με θαυμάσει ο κόσμος που περνάει.
Δεν χάνω τις ελπίδες μου, όλο και κάποιος θα με προσέξει και θα με κάνει Σταρ!
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Ph_fen10

Συνεχιζεται...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από Paw Τρι Νοε 01, 2011 4:29 pm

Καλά, οι φωτο σκίζουν!! oksmily3
Paw
Paw
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 γαταγγελουδάκι.
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο γουργουρίζω και Άνοιξη λιάζομαι με μισόκλειστα μάτια
Motto : Μην αφήσεις αυτό που σε τρώει να χορτάσει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 22/02/2011
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_violi

http://www.freakout.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από LAROGATA Τρι Νοε 01, 2011 5:52 pm

Αχ βρε Φρεγια τι σκαρωσες παλι!!!Πως θα τα βγαλεις περα σε μια ξενη χώρα εσυ που φοβοσουν να μπεις στο σαλονι της μαμας σου,οταν ειχε κοσμο?
Να προσεχεις πολυ και να μην αφήνεις τους γονεις σου χωρις νεα σου,εκεινη η Ραλου θα πεθανει απ'την αγωνια της αν δεν επικοινωνεις μαζί σου. luck luck
Ρούλα μου υπομονη,ενηλικη γυναικα ειναι πια το Φρεγιονι σου,πρεπει να απογαλακτηστει καποια στιγμή!!! filaki filaki
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Νοε 01, 2011 5:56 pm

κι εγώ πιστεύω ότι η διεθνής καριέρα και αναγνώριση θα της κάνουν πολύ καλό και θα επιστρέψει μια ντίβα που δεν θα φοβάται να βγει στον κόσμο!!! δηλώνω ήδη φαν της Φρέγιας!! Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 501866
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από FROGK Τρι Νοε 01, 2011 6:08 pm

Ανεξαρτητο γατι η Φρεγια! Δεν την σταματα τιποτα και κανενας. Τελειες οι φωτο. Συγχαρητηρια!!!!!
FROGK
FROGK
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Ladenburg
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γατανοιξη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova
Motto : Μοιρασμένη λύπη είναι μισή λύπη, αλλά η ευτυχία, όταν μοιράζεται, διπλασιάζεται.
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/10/2011
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Νοε 01, 2011 9:01 pm

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Ρούλαααα!!!Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 719932 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 719932

Α ρε Φρέγια τρελόγατο! Εγώ πάντως είμαι σίγουρη ότι όλο και κάποιος του κινηματογράφου θα σε κάνει σταρ, αργά ή γρήγορα (ας ελπίσουμε γρήγορα, για τους γονείς σου!)! Τέτοια ουρά δεν υπάρχει περίπτωση να περάσει απαρατήρητη!Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 505265 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 45749
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από ralou Τρι Νοε 01, 2011 9:36 pm

meleti 25η μέρα
Δυσκολα τα πράγματα.
Δεν απελπίζομαι! Θελω να γίνω Πατουσα στη θέση της Πατουσας!
Πρεπει να βρω το κουράγιο να συνεχίσω τις προσπάθειες.
Σημερα σταθηκα με τις γνωστες μου πόζες μπροστα στα στουντιο της Universal και περίμενα.
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Ph_stu10

meleti 32η μέρα
Δεν έγινε τίποτα, αλλά ενας πιτσιρικάς απο την καντινα μου έριξε ενα κομμάτι αμερικάνικη πίτσα απο τα αποφάγια. Ανοστη ητανε αλλά δεν πειράζει. Μπορει το υπολοιπο κομμάτι να το ειχε φαει κανένας Αγκ Λη! Για σκεφτειτε το...
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Ph_ang10

meleti 45η μέρα
Ειμαι χαρουμενη!
Η μέρα άρχισε περίεργα, όταν παλέψαμε με ενα ευτραφη τυπο γιατι του βουτηξα την τυροπιτα που του επεσε την ωρα που έτρωγε και την ηθελε πίσω.
Εκ των υστερων ανακάλυψα ότι τον λενε Μαικλ Μουρ και ειναι διάσημος σκηνοθετης!!!
Ε λοιπον! Να που επιασε τόπο η παχουλοδροσάτη μου σιλουέττα –διότι μπορει να μην τρωω πολυ εδω που ειμαι, αλλά όσο ναναι το junk food παχαινει!-
Ο τυπος με συμπάθησε και την ωρα που με κέρναγε δευτερη τυρόπιτα στο γραφειο του, ακουσε την ιστορία μου και το όνειρο μου, μου υποσχέθηκε ότι θα φροντίσει να μου δωσει ενα ρόλο στην επανέκδοση της ταινίας του «Fahrenheit 9/11»!!!!!!!
Ειμαι ευτυχισμένη!!!
Το όνειρο μου αρχίζει να παταει στα ποδια του!

meleti 52η μέρα
Εγινε! Εγινε! Εγινε!
Ειμαι πια μια Σταρ! Ε καλα.. ενα ρολάκι ητανε μικρο... αλλά δεν πειράζει!
Baby steps όπως λέμε εμείς εδω στο Αμερικα.
Το remake της ταινίας παρουσιάζει νεα στοιχεια για κάποιο «κουρεμα» (haircut) λεει. Δεν ξέρω τι σημαινει αυτο, εγω πάντως δεν τους άφησα να μου αγγιξουν ουτε μια τριχα της ουράς μου.
Ααα! Οχι! ΟΧΙ! ΟΧΙ!!!!
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Ph_far10

meleti 60η μερα
...
...
...
Σπόιλερ:


meleti 62η μερα
Ουφ! Ευτυχως! Πάνω που ειχαν τελειωσει τα ντολλαρς απο την προηγουμενη δουλεια, να που σημερα γνωρισα ενα άλλο τυπο που θέλει κι αυτος να κάνει το 273ο remake μιας παλιάς ταινίας του. Βεβαια... αυτος ο ρόλος δεν θα με κάνει Σταρ αφου καλα καλά δεν θα φαίνομαι γιατι θα φορω ενα περίεργο κοστουμι αλλά θα μου εξασφαλισει τα προς το ζειν μέχρι να έρθει η σειρα μου να γίνω επιτυχημένη...
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Ph_pla10

Συνεχίζεται...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Νοε 01, 2011 10:00 pm

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Ph_far10

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 95320 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 95320 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 95320 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 95320 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 95320 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 95320





Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 876780
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από Anatoli Τρι Νοε 01, 2011 10:02 pm

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
Οι φωτοσουπιες απαιχτες!Και το στορυ βεβαια! grinning4
Αντε να δουμε πως θα την μαζεψεις Ρουλα, που πηραν τα μυαλα της αερα! tafos
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από tzelacat Τρι Νοε 01, 2011 10:33 pm

ralou έγραψε:
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Ph_pla10
Shocked happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
tiletheatis tiletheatis tiletheatis
tzelacat
tzelacat
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Motto : There are few things in life more heartwarming than to be welcomed by a cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2010
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από niou Τρι Νοε 01, 2011 10:36 pm

happy2 happy2 happy2

ΤΕΛΕΙΟ! grinning4
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Νοε 01, 2011 11:36 pm

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261 Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 986261
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από vaso Τετ Νοε 02, 2011 12:26 am

Μια χαρά, άρχισε να ξεδιπλώνεται το ταλέντο της

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 2feaa010
vaso
vaso
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 1 και ο Joey γαταγγελουδάκι πια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Barilla, Μόιρα,Πατούσα,Φοίβος......
Motto : Real is just a matter of perception
Ημερομηνία Εγγραφής : 02/10/2008
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... Empty Απ: Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της...

Δημοσίευση από tsili Τετ Νοε 02, 2011 10:21 am

AΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!! Ραλού έγραψες πάλι....Έχω πεθάνει στο γέλιο λέμε.....και έχω και την Ίριδα που άρχισε, κι εγώ θέλω να πάω Χόλλιγουντ και κάτι τέτοιες βλακείες....

Φρέγια μου, καλά όλα τα άλλα, αλλά τη κοπάνησες έτσι , χωρίς ένα τηλέφωνο, χωρίς ούτε μια ειδοποίηση στο κολλητό σου φιλαράκι???
Είμαι πολύ λυπημένος
Ο Τσίλι σου
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Fre-Sko phone home... ή αλλιως Οταν η Φρεγια Κυνηγησε το Ονειρο της... M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης