gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

+8
efiny
XIONIS
vaso
Joey
Anatoli
NiaR
nosyparker
Φωτεινή
12 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Σεπ 05, 2011 12:55 pm

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 731743
Φωτεινή, σε ποια "μεγάλη" ηλικία της efiny αναφέρεσαι, όταν είσαι 38 ή 39 αν θυμάμαι καλά?

Εν πάση περιπτώσει, αν η ιστορία δεν λήξει εδώ, το θέμα θα κλειδωθεί.

Φόρουμ για γάτες είμαστε, όχι πάνσοφοι κριτές των πάντων.
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

Δημοσίευση από Chouzouris Δευ Σεπ 05, 2011 12:58 pm

ΤΕΛΟΣ ΟΛΟΙ.
Madd

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

Δημοσίευση από XIONIS Δευ Σεπ 05, 2011 1:01 pm

Βρε παιδια ΕΛΕΟΣ!!! Αλοιμονο αν ο καθενας εκανε ταξιδι ολοκληρο για να παρει ενα γατακι!!! Αν εγω που δινω το γατακι θελω και μπορω να βρω ενα τροπο να το μεταφερω ΟΚ. Διαφορετικα λεω οτι το δινω ΜΟΝΟ στην περιοχη μου και τελειωνει το θεμα!!!! Οταν υπαρχουν τοσε χιλιαδες αδεσποτα κανουμε θεμα για το αν μπορει η γυναικα ή ο οποιοσδηποτε να ταξιδεψει 700 χλμ. ή οσα ειναι μεχρι Θεσσαλονικη για να το παρει???? Αν κοιταξει τις αγγελιες θα βρει αλλα 100 καλικο γατακια που να δινονται στην Αθηνα μη πω στη γειτονια του!!! Δεν ειναι τροπος αυτος να απευθυνομαστε σε μελη ποσο μαλλον σε νεα μελη που δε τα ξεραμε κι απο χθες!!! Λιγη προσοχη στο τροπο που μιλαμε δε βλαπτει... Ειδικα απο εσενα Φωτεινη που εισαι παλιοτερο μελος θα περιμενα διαφορετικη αντιμετωπιση. Εαν εσυ ηθελες και ειχες την οικονομικη δυνατητα να παρεις γατα απο το εξωτερικο δε σημαινει οτι μπορουν ολοι!!!Διοτι εσενα ηταν ρατσας και ισως να μη μπορουσες να βρεις αλλου αλλα αδεσποτα στο δρομο να βγεις βρισκεις απειρα!!! tafos
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

Δημοσίευση από XIONIS Δευ Σεπ 05, 2011 1:02 pm

Chouzouris έγραψε:ΤΕΛΟΣ ΟΛΟΙ.
Madd
Συγνωμη αφεντικο! Δεν ξαναμιλαω... Sad
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

Δημοσίευση από efiny Δευ Σεπ 05, 2011 1:29 pm

σταματαω κ εγω!! κ πολυ το συνεχισα!!! αντι να μιλαω για την ανυπομονησια μου για τη σειρηνα ερχομαι σε αντιπαρα8εσεις!!
τι λεγαμε?? για τη σειρηνα!!! δε 8α της αλλαξω ονομα αν κ ειχα βρει πολυ πριν μπω στο φορουμ τι ονομα 8α εδινα στο γατονι μου!!! λακαντιμα 8α την εβγαζα! αλλα ελπιζω να τα παω καλα με τη σειρηνα κ να παρω κ αλλη γατουλα!!! εχω φιλοδοξιες ε?? χιχιχι ξερετε παντα πιστευα οτι οι γυναικες μοιαζουν πολυμε τα αιλουροειδη! ισως γιαυτο τις αγαπαω αν κ δεν ειχα ποτε γατουλα παρα μονο οταν ημουν μικρη γυρω στα 7 στη ραφηνα ειχα μια αδεσποτουλα τον μπαμπινο (μπαμπινο ονομα κ πραμα!) αλλα μια ωραια μερα εξαφανιστηκε με τη κοπελια του!!! δεν τον ξεχασα ποτε κ μεχρι μεγαλη οταν πηγαινα στη ραφηνα κοιταζα γυρω γυρω μηπως τον δω!! Sad

efiny
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : πειραιας
Αριθμός γατουνίων : μια κ μοναδικη...Σειρηνα!
Motto : ματια σαν το μελι...βηματισμος απαλος σαν το μεταξι...στα ματια της αντικατοπτριζεται η δικη μας ζωη...
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/09/2011
Mood : ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Σεπ 05, 2011 1:57 pm

efiny έγραψε:σταματαω κ εγω!! κ πολυ το συνεχισα!!! αντι να μιλαω για την ανυπομονησια μου για τη σειρηνα ερχομαι σε αντιπαρα8εσεις!!
τι λεγαμε?? για τη σειρηνα!!! δε 8α της αλλαξω ονομα αν κ ειχα βρει πολυ πριν μπω στο φορουμ τι ονομα 8α εδινα στο γατονι μου!!! λακαντιμα 8α την εβγαζα! αλλα ελπιζω να τα παω καλα με τη σειρηνα κ να παρω κ αλλη γατουλα!!! εχω φιλοδοξιες ε?? χιχιχι ξερετε παντα πιστευα οτι οι γυναικες μοιαζουν πολυμε τα αιλουροειδη! ισως γιαυτο τις αγαπαω αν κ δεν ειχα ποτε γατουλα παρα μονο οταν ημουν μικρη γυρω στα 7 στη ραφηνα ειχα μια αδεσποτουλα τον μπαμπινο (μπαμπινο ονομα κ πραμα!) αλλα μια ωραια μερα εξαφανιστηκε με τη κοπελια του!!! δεν τον ξεχασα ποτε κ μεχρι μεγαλη οταν πηγαινα στη ραφηνα κοιταζα γυρω γυρω μηπως τον δω!! ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 72784

Θα μπορούσες να πάρεις την Σειρήνα και τον αδερφούλη της τον Φρουφρού! ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 742497 ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 270712 Και πολύ καλύτερα θα μεγαλώσουν και πολύ πιο ευτυχισμένα θα είναι! Άσε που ένα γατί = κανένα!ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 986261 ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 741121



Τί περίεργο όνομα! Πού το βρήκες?ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 923661
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Σεπ 05, 2011 2:02 pm

Αν εχεις σκοπο να παρεις και δευτερο γατακι, τοτε κι εγω ειμαι υπερ της ιδεας να παρεις το αδελφακι της. Εχουν συνηθισει το ενα το αλλο, γνωριζονται κι ετσι θα γλιτωσεις το μανικι της γνωριμιας, των αντιπαραθεσεων, της ζηλιας και ολα αυτα που συνοδευουν την αφιξη ενος νεου γατο-μελους στο σπιτι. Laughing
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

Δημοσίευση από nosyparker Δευ Σεπ 05, 2011 2:06 pm

Anatoli έγραψε:Ποια ηλικια βρε παιδια? Η Efiny ειναι 41 χρονων και η Φωτεινη 88 συμφωνα με τις ηλικιες στα προφιλ! Razz

Ας σοβαρευτουμε λιγο. Τι ρολο παιζει η ηλικια και αναφερεται σαν μιασμα? Οι περισσοτερες εδω μεσα κοντα στην ηλικια της Efiny και της Φωτεινης ειμαστε. Ειναι μετρο φιλοζωιας η ηλικια ή η οικονομικη ανεση για να παρεις ή οχι ενα ζωο? Ή αν μπορει ο αλλος να ταξιδεψει?

Πες τα καλέ! Τα ίδια θα έγραφα κι εγώ. Στο άνθος της ηλικίας μας είμαστε όλες. happy2



Λοιπόν σας έχω νέα. Μια κοπέλα μου έστειλε ΠΜ ότι μπορεί αν μεταφέρει τη Σειρήνα στην Αθήνα στις 19 Σεπτεμβρίου αεροπορικώς! Veryhappy
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Σεπ 05, 2011 2:08 pm

nosyparker έγραψε:
Anatoli έγραψε:Ποια ηλικια βρε παιδια? Η Efiny ειναι 41 χρονων και η Φωτεινη 88 συμφωνα με τις ηλικιες στα προφιλ! ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 690518

Ας σοβαρευτουμε λιγο. Τι ρολο παιζει η ηλικια και αναφερεται σαν μιασμα? Οι περισσοτερες εδω μεσα κοντα στην ηλικια της Efiny και της Φωτεινης ειμαστε. Ειναι μετρο φιλοζωιας η ηλικια ή η οικονομικη ανεση για να παρεις ή οχι ενα ζωο? Ή αν μπορει ο αλλος να ταξιδεψει?

Πες τα καλέ! Τα ίδια θα έγραφα κι εγώ. Στο άνθος της ηλικίας μας είμαστε όλες. ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 986261



Λοιπόν σας έχω νέα. Μια κοπέλα μου έστειλε ΠΜ ότι μπορεί αν μεταφέρει τη Σειρήνα στην Αθήνα στις 19 Σεπτεμβρίου αεροπορικώς! ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 501866

Μπράβο Νόζυ, τέλεια νέα!ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 742497 ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 501866

Efiny, σου 'ρχεται το μικρό τρίχρωμο μωρό!ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 501866 ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 45749 ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 45749



Ναι είμαστε!ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 339558

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 501866 ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 465745


Έχει επεξεργασθεί από τον/την SuperCatz στις Δευ Σεπ 05, 2011 2:13 pm, 2 φορές συνολικά
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Σεπ 05, 2011 2:10 pm

nosyparker έγραψε:
Anatoli έγραψε:Ποια ηλικια βρε παιδια? Η Efiny ειναι 41 χρονων και η Φωτεινη 88 συμφωνα με τις ηλικιες στα προφιλ! Razz

Ας σοβαρευτουμε λιγο. Τι ρολο παιζει η ηλικια και αναφερεται σαν μιασμα? Οι περισσοτερες εδω μεσα κοντα στην ηλικια της Efiny και της Φωτεινης ειμαστε. Ειναι μετρο φιλοζωιας η ηλικια ή η οικονομικη ανεση για να παρεις ή οχι ενα ζωο? Ή αν μπορει ο αλλος να ταξιδεψει?

Πες τα καλέ! Τα ίδια θα έγραφα κι εγώ. Στο άνθος της ηλικίας μας είμαστε όλες. happy2



Λοιπόν σας έχω νέα. Μια κοπέλα μου έστειλε ΠΜ ότι μπορεί αν μεταφέρει τη Σειρήνα στην Αθήνα στις 19 Σεπτεμβρίου αεροπορικώς! Veryhappy

Μπουμπουκια! happy2 happy2 happy2 happy2

Τελεια! Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

Δημοσίευση από nosyparker Δευ Σεπ 05, 2011 2:19 pm

Μίλησα ήδη με την efiny. Θα κανονίσει να πάει να πάρει τη Σειρήνα από την κοπέλα που θα τη μεταφέρει Αθήνα. Laughing
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

Δημοσίευση από XIONIS Δευ Σεπ 05, 2011 2:20 pm

nosyparker έγραψε:
Πες τα καλέ! Τα ίδια θα έγραφα κι εγώ. Στο άνθος της ηλικίας μας είμαστε όλες. happy2

Ε μα πες τα!!! Madd Διοτι ως γνωστον οι 40αρες ισον με 2 20αρες που ελεγε και η Ριτα!!! chorus chorus chorus
Εγω σα να λεμε ειμαι μια 20αρα και μια 21αρα μαζι!!! tomato
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

Δημοσίευση από Πούπσυ Δευ Σεπ 05, 2011 2:28 pm

XIONIS έγραψε:
nosyparker έγραψε:
Πες τα καλέ! Τα ίδια θα έγραφα κι εγώ. Στο άνθος της ηλικίας μας είμαστε όλες. ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 986261

Ε μα πες τα!!! ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 339558 Διοτι ως γνωστον οι 40αρες ισον με 2 20αρες που ελεγε και η Ριτα!!! ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 294220 ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 294220 ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 294220
Εγω σα να λεμε ειμαι μια 20αρα και μια 21αρα μαζι!!! ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 920437

κι εγώ! ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 501866

Με το καλό να δεχτείς την κούκλα!!

όσο για το οικονομικό, ναι, δεν είναι τόσο εύκολο να ταξιδέψεις τόσα χιλιόμετρα για να πάρεις μια γατούλα. αφού υπάρχουν τρόποι να έρθει η γατούλα, γιατί το κάνουμε ζήτημα; κι εγώ φέτος που δεν είχα λεφτά να πάω ούτε διακοπές, έβαλα αγγελίες για το Νίνη μόνο στην Καλαμάτα. πέρσυ όμως τον Τρούφα τον ανέβασα εγω στην Αθήνα...
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

Δημοσίευση από nosyparker Δευ Σεπ 05, 2011 2:54 pm

Μπορεί να κλειδωθεί αυτό το θέμα, εφόσον δεν εξυπηρετεί σε τίποτα;

Υπάρχει η αγγελία της Σειρήνας εδώ: http://www.gatospito.com/t7372-topic
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 Empty Απ: ΣΕΙΡΗΝΑ { ΣΠΛΙΤ}

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Σεπ 05, 2011 3:02 pm

Οκ, κλειδώνω.

Efiny, θα βρεις το θέμα της Σειρήνας στο λινκ που έβαλε η Νόζυ!ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : ΣΕΙΡΗΝΑ  { ΣΠΛΙΤ} - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης