gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Στο καλό Miskako

+14
Λιαννα
Πούπσυ
doremi
Chouzouris
Τζούλι το Κατσούλι
NiaR
Anatoli
BokSurat
LAROGATA
Kikiriki
nosyparker
alex..niaou
SuperCatz
MouSouDa
18 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 Empty Απ: Στο καλό Miskako

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Κυρ Φεβ 27, 2011 6:10 pm

Sad Sad Sad Τελικά είναι σίγουρο ότι "έφυγε" ο γατούλης; pale Αφού έφαγε εκείνη τη μέρα, ίσως υπάρχουν ακόμα ελπίδες... Είναι τόσο γλυκά και τα δύο στη φωτογραφία, ένα όνειρο... Sad heart Και το καημένο το μικρούλι δείχνει τόσο ήσυχο εδώ, δεν του φαίνεται ότι είναι ζουζούνι! tongueout Όπου κι αν βρίσκονται τώρα, εύχομαι να είναι όμορφα εκεί...
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 Empty Απ: Στο καλό Miskako

Δημοσίευση από MouSouDa Τετ Μαρ 02, 2011 6:14 pm

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι ... θα είναι τουλάχιστον μαζί ...

Δεν υπάρχει καμία ελπίδα να επιβίωσε το Μισκάκι ... έχει τώρα μία εβδομάδα περίπου που δεν εμφανίστηκε καθόλου ούτε για φαγητό .. Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 72784 και η περιοχή είναι περιορισμένη .. δεν υπάρχει καμία περίπτωση να πήγε αλλού Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 72784

Ένα τελευταίο Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 907334 στον Μισκάκο μου ...
Δεν φταίει αυτός ...
ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ φταίω .. που επέτρεψα να με πείσουν να τον αφήσω εκεί ..
MouSouDa
MouSouDa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1 στον ουρανο και 1 δίπλα μου (η Βασίλισσα Δρένια στην ψυχή μου ! και ο Rudy ο ηρωικός χορευτής της ζωής)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιράκι, λιακάδες, ζέστη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα είναι ευτυχισμένα εκεί που είναι !
Motto : que sera sera !!
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2010
Mood : Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 Empty Απ: Στο καλό Miskako

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Μαρ 02, 2011 8:08 pm

Κουράγιο, Mousouda, και συλλυπητήρια και για τα δύο πλασματάκια σου. Sad Σίγουρα δε φταις εσύ, αν το ήξερες ότι δε θα έχει καλή κατάληξη, δεν θα τον άφηνες εκεί τον μικρούλη! Μην κατηγορείς άδικα τον εαυτό σου! Να εύχεσαι να είναι καλά ο Μισκάκος μαζί με τη μανούλα του και εσύ να φροντίζεις, όπως σίγουρα κάνεις άψογα, τον αξιολάτρευτο Ρουντάκο σου! gatoula
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 Empty Απ: Στο καλό Miskako

Δημοσίευση από MouSouDa Τετ Μαρ 02, 2011 9:22 pm

Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:Κουράγιο, Mousouda, και συλλυπητήρια και για τα δύο πλασματάκια σου. Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 72784 Σίγουρα δε φταις εσύ, αν το ήξερες ότι δε θα έχει καλή κατάληξη, δεν θα τον άφηνες εκεί τον μικρούλη! Μην κατηγορείς άδικα τον εαυτό σου! Να εύχεσαι να είναι καλά ο Μισκάκος μαζί με τη μανούλα του και εσύ να φροντίζεις, όπως σίγουρα κάνεις άψογα, τον αξιολάτρευτο Ρουντάκο σου! Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 126539

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 72784 Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 193169

Να σου πώ ότι και μόνο που σκεφτομαι Δρένια ή Μίσκο ... Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 72784
Δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να το ξεπεράσω ... μάλλον ποτέ ..

Η Δρένια με μύησε στις γατοκαταστάσεις .. και ο Μίσκο ήταν αυτός που επιβίωσε απ την πρώτη γένα της ...

Τα Καλουτάκια είναι η αδυναμία μου (αλλά μην το πείτε πουθενά)

Και το Ρουντίνι είναι Ο ΘΕΟΣ ΜΟΥ ... "ο άνθρωπός μου" όπως είπε και η Βικ ...
Αλλά κι αυτό το καημενούλι τι φταίει να τραβάει όλες μου τις φοβίες .. και να μην τον αφήνω να κάνει ρούπι ???
Αισθάνομαι ότι το καταπιέζω το ζωντανό παρά την φύση του ... Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 387590
MouSouDa
MouSouDa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1 στον ουρανο και 1 δίπλα μου (η Βασίλισσα Δρένια στην ψυχή μου ! και ο Rudy ο ηρωικός χορευτής της ζωής)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιράκι, λιακάδες, ζέστη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα είναι ευτυχισμένα εκεί που είναι !
Motto : que sera sera !!
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2010
Mood : Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 Empty Απ: Στο καλό Miskako

Δημοσίευση από Chouzouris Τετ Μαρ 02, 2011 9:39 pm

Ααα όλα κι όλα! Ο άνθρωπός μου είναι ο Παύλας! Madd

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 Empty Απ: Στο καλό Miskako

Δημοσίευση από Τζούλι το Κατσούλι Τετ Μαρ 02, 2011 9:57 pm

MouSouDa έγραψε:
Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:Κουράγιο, Mousouda, και συλλυπητήρια και για τα δύο πλασματάκια σου. Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 72784 Σίγουρα δε φταις εσύ, αν το ήξερες ότι δε θα έχει καλή κατάληξη, δεν θα τον άφηνες εκεί τον μικρούλη! Μην κατηγορείς άδικα τον εαυτό σου! Να εύχεσαι να είναι καλά ο Μισκάκος μαζί με τη μανούλα του και εσύ να φροντίζεις, όπως σίγουρα κάνεις άψογα, τον αξιολάτρευτο Ρουντάκο σου! Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 126539

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 72784 Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 193169

Να σου πώ ότι και μόνο που σκεφτομαι Δρένια ή Μίσκο ... Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 72784
Δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να το ξεπεράσω ... μάλλον ποτέ ..

Η Δρένια με μύησε στις γατοκαταστάσεις .. και ο Μίσκο ήταν αυτός που επιβίωσε απ την πρώτη γένα της ...

Τα Καλουτάκια είναι η αδυναμία μου (αλλά μην το πείτε πουθενά)

Και το Ρουντίνι είναι Ο ΘΕΟΣ ΜΟΥ ... "ο άνθρωπός μου" όπως είπε και η Βικ ...
Αλλά κι αυτό το καημενούλι τι φταίει να τραβάει όλες μου τις φοβίες .. και να μην τον αφήνω να κάνει ρούπι ???
Αισθάνομαι ότι το καταπιέζω το ζωντανό παρά την φύση του ... Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 387590

Φοβάμαι πως κάτι τέτοιο δεν ξεπερνιέται ποτέ... Sad Όμως γιατί να ξεπεραστεί η αγάπη; Αυτή είναι η ομορφιά της ζωής και τα ζωάκια με τον άδολο τρόπο τους το δείχνουν σε όλους όσους ξέρουν να το δουν! Smile Σημασία έχει να κρατάς τις όμορφες στιγμές στην καρδιά σου και να κάνεις κουράγιο, πρώτα για τα αγαπημένα πλάσματα που έχεις κοντά σου και μετά για σένα! Όσο για τις φοβίες που βγαίνουν στο Ρουντίνι... ε, λίγη παραπάνω φροντίδα (έστω και υπερβολική) δεν έβλαψε ποτέ κανέναν! Laughing Laughing Laughing Καλή δύναμη εύχομαι και πάλι... filaki flower
Τζούλι το Κατσούλι
Τζούλι το Κατσούλι
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Γατάγου
Αριθμός γατουνίων : Δυο λευκά θαύματα εντός σπιτιού, η μικρή μου πριγκίπισσα του ονείρου και οι νιαουριστοί μου θαμώνες στον κήπο!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Τρελλλλή ηλιοφάνεια και ζέστη!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ό,τι βγαίνει σε άσπρο, μαύρο, γκρι, πορτοκαλί, μπλε και όλες τις αποχρώσεις και τους συνδυασμούς τους...
Motto : Μια γάτα έχει εννιά ζωές. Στις τρεις πρώτες παίζει, στις τρεις επόμενες γυρίζει, στις τρεις τελευταίες μένει.
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2010
Mood : Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 Empty Απ: Στο καλό Miskako

Δημοσίευση από MouSouDa Τετ Μαρ 02, 2011 10:00 pm

Chouzouris έγραψε:Ααα όλα κι όλα! Ο άνθρωπός μου είναι ο Παύλας! Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 339558

ναι ναι ... "ο άνθρωπός μου"


Σε πειράζει αν μοιραστώ την χαρά σου ? Με τον δικό μου Παυλο-Ρούντιντι όμως ? Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 134150
MouSouDa
MouSouDa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1 στον ουρανο και 1 δίπλα μου (η Βασίλισσα Δρένια στην ψυχή μου ! και ο Rudy ο ηρωικός χορευτής της ζωής)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιράκι, λιακάδες, ζέστη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα είναι ευτυχισμένα εκεί που είναι !
Motto : que sera sera !!
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2010
Mood : Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 Empty Απ: Στο καλό Miskako

Δημοσίευση από Chouzouris Τετ Μαρ 02, 2011 10:02 pm

Οκ! It's a deal! oksmily3

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 Empty Απ: Στο καλό Miskako

Δημοσίευση από MouSouDa Τετ Μαρ 02, 2011 10:03 pm

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 952616
Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:
MouSouDa έγραψε:
Τζούλι το Κατσούλι έγραψε:Κουράγιο, Mousouda, και συλλυπητήρια και για τα δύο πλασματάκια σου. Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 72784 Σίγουρα δε φταις εσύ, αν το ήξερες ότι δε θα έχει καλή κατάληξη, δεν θα τον άφηνες εκεί τον μικρούλη! Μην κατηγορείς άδικα τον εαυτό σου! Να εύχεσαι να είναι καλά ο Μισκάκος μαζί με τη μανούλα του και εσύ να φροντίζεις, όπως σίγουρα κάνεις άψογα, τον αξιολάτρευτο Ρουντάκο σου! Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 126539

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 72784 Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 193169

Να σου πώ ότι και μόνο που σκεφτομαι Δρένια ή Μίσκο ... Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 72784
Δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να το ξεπεράσω ... μάλλον ποτέ ..

Η Δρένια με μύησε στις γατοκαταστάσεις .. και ο Μίσκο ήταν αυτός που επιβίωσε απ την πρώτη γένα της ...

Τα Καλουτάκια είναι η αδυναμία μου (αλλά μην το πείτε πουθενά)

Και το Ρουντίνι είναι Ο ΘΕΟΣ ΜΟΥ ... "ο άνθρωπός μου" όπως είπε και η Βικ ...
Αλλά κι αυτό το καημενούλι τι φταίει να τραβάει όλες μου τις φοβίες .. και να μην τον αφήνω να κάνει ρούπι ???
Αισθάνομαι ότι το καταπιέζω το ζωντανό παρά την φύση του ... Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 387590

Φοβάμαι πως κάτι τέτοιο δεν ξεπερνιέται ποτέ... Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 72784 Όμως γιατί να ξεπεραστεί η αγάπη; Αυτή είναι η ομορφιά της ζωής και τα ζωάκια με τον άδολο τρόπο τους το δείχνουν σε όλους όσους ξέρουν να το δουν! Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 134150 Σημασία έχει να κρατάς τις όμορφες στιγμές στην καρδιά σου και να κάνεις κουράγιο, πρώτα για τα αγαπημένα πλάσματα που έχεις κοντά σου και μετά για σένα! Όσο για τις φοβίες που βγαίνουν στο Ρουντίνι... ε, λίγη παραπάνω φροντίδα (έστω και υπερβολική) δεν έβλαψε ποτέ κανέναν! Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 270712 Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 270712 Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 270712 Καλή δύναμη εύχομαι και πάλι... Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 193169 Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 24219

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 702886 Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 193169
Από δύναμη ... άλλο .. ΤΙΠΟΤΑ
MouSouDa
MouSouDa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1 στον ουρανο και 1 δίπλα μου (η Βασίλισσα Δρένια στην ψυχή μου ! και ο Rudy ο ηρωικός χορευτής της ζωής)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιράκι, λιακάδες, ζέστη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα είναι ευτυχισμένα εκεί που είναι !
Motto : que sera sera !!
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2010
Mood : Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 Empty Απ: Στο καλό Miskako

Δημοσίευση από MouSouDa Τετ Μαρ 02, 2011 10:05 pm

Chouzouris έγραψε:Οκ! It's a deal! Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 742497

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 742497

Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 359487
MouSouDa
MouSouDa
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1 στον ουρανο και 1 δίπλα μου (η Βασίλισσα Δρένια στην ψυχή μου ! και ο Rudy ο ηρωικός χορευτής της ζωής)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαιράκι, λιακάδες, ζέστη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : όλα είναι ευτυχισμένα εκεί που είναι !
Motto : que sera sera !!
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/10/2010
Mood : Στο καλό Miskako  - Σελίδα 2 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης