gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ασπρούλα, Bob και Ζίζη

+5
Pepita
LAROGATA
Anatoli
SuperCatz
catniki
9 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασπρούλα, Bob και Ζίζη

Δημοσίευση από catniki Δευ Αυγ 23, 2010 4:11 pm

.....Την πήρα και την έφερα απέναντι. Εντομεταξή από τη μια η Ασπρούλα από πίσω μου να με ακολουθεί και να έχω την έγνια της μήπως έρθει αυτοκήνιτο και από την άλλη να φωνάζω στον αδελφό μου για να μην έρθει κοντά στον Bob μήπως και τον τρομάξει και τρέξει στο δρόμο! Ευτυχώς στο τέλος διασχίσαμε το δρόμο όλοι με επιτυχία και ο Bob έμεινε στη θέση του. Αποφάσισα να πάρω στο σπίτι μου μόνο τη Ζίζη γιατί ο ΒοΒ κοιμόταν ίσιχος και η Ασπρούλα έμεινε εκεί κοντά του! Την πείρα, της έβαλα φαί και νερό και παίξαμε. Μου έκανε χαδάκια και μου γουργούριζε. Μάλλον με πεθίμησε Smile Σε μια φάση η Ζίζη έφυγε από το σπίτι και πήγε να κάνει τσιτσάκια της. Έτσι πήγα να πάρω και τον ΒοΒ. Ευτυχώς ήταν ακόμα εκεί με τη μαμά του. Όταν τον πείρα εμφανίστηκε μια κυρία και μου είπε ότι έρχονται συχνά εκεί αλλά τα δίόχνει γιατί η κυρία που μένει εκεί(που βρίσκετε διακοπές) δεν θέλει γάτες! Επίσης μου είπε ότι τα βλέπει κάτω από αυτοκίνητα. Φοβάμαι πάρα πολύ γιατί είναι μικρά και δεν έχουν την αίσθειση του κυνδίνου και δεν νομίζω ότι θα φοβούνται τα αυτοκίνητα!!! Μακάρι να μην γίνει πότε κάτι το τραγικό γιατί θα παιθάνω!!! Τα αγαπώ πάρα πολύ. Πάει τόσος καιρός που είχα μικρά γατάκια!!!!!

Πήρα τον ΒοΒ τελικά στο σπίτι και του έβαλα και αυτού φαγητό και νερό. Αλλά αυτός δεν ήθελε να παίξουμε. Πήγε αμέσος για ύπνο. Μετά έβαλα μια φωνή στην Ασπρούλα και ήρθε τρέχοντας(το μωρό μου το καλό Laughing ) το τάισα και αυτό και μετά πήγαν όλοι για ύπνο. θα πάω μετά να τα δω και ελπίζω να είναι ακόμα εκεί
catniki
catniki
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρο-Λευκωσία
Αριθμός γατουνίων : 1 γατόσπιτο-Ρίτα-,3 αυλόγατα-Ασπρούλα, Bob και Ζίζη- και πολλά στο χωριό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τη Μάγια
Motto : Όποιος εν αντρέπεται ο κόσμος ε δικός του!
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/03/2010
Mood : Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασπρούλα, Bob και Ζίζη

Δημοσίευση από catniki Δευ Αυγ 23, 2010 4:13 pm

Τα νέα τους:
Η Ζίζη ψήλοσε ακόμα λίγο και η ουρίτσα της φούντοσε Veryhappy
Ο ΒοΒ πάχυνε και έγινε ακόμα πιο δυνατός
Η Ασπρούλα όπως πάντα γλυκία και χαδίαρα
catniki
catniki
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρο-Λευκωσία
Αριθμός γατουνίων : 1 γατόσπιτο-Ρίτα-,3 αυλόγατα-Ασπρούλα, Bob και Ζίζη- και πολλά στο χωριό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τη Μάγια
Motto : Όποιος εν αντρέπεται ο κόσμος ε δικός του!
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/03/2010
Mood : Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασπρούλα, Bob και Ζίζη

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Αυγ 23, 2010 5:48 pm

Μπράβο! Όλα καλά λοιπόν! Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 501866 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 501866 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 501866 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασπρούλα, Bob και Ζίζη

Δημοσίευση από catniki Τρι Αυγ 24, 2010 3:35 pm

Telika apo extes mexri kai simera ine edw Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
catniki
catniki
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρο-Λευκωσία
Αριθμός γατουνίων : 1 γατόσπιτο-Ρίτα-,3 αυλόγατα-Ασπρούλα, Bob και Ζίζη- και πολλά στο χωριό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τη Μάγια
Motto : Όποιος εν αντρέπεται ο κόσμος ε δικός του!
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/03/2010
Mood : Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασπρούλα, Bob και Ζίζη

Δημοσίευση από iric Τετ Αυγ 25, 2010 3:45 pm

είναι πολύ ωραία τα γατάκια σου!!!! και πολύ όμορφα να τα χαίρεσαι!!!!


Veryhappy Veryhappy Veryhappy mati mati love
iric
iric
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρος/Λευκωσία
Αριθμός γατουνίων : 0
Motto : Δεν είσαι σπουδαίος όταν κάνεις σπουδαία πράγματα, αλλά όταν κάνεις τους άλλους να αισθάνονται σπουδαία!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2010
Mood : Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασπρούλα, Bob και Ζίζη

Δημοσίευση από iric Τετ Αυγ 25, 2010 3:48 pm

catniki έγραψε:Telika apo extes mexri kai simera ine edw Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy


oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 : Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy mati mati mati mati mati


Έχει επεξεργασθεί από τον/την iric στις Τετ Αυγ 25, 2010 4:31 pm, 1 φορά
iric
iric
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρος/Λευκωσία
Αριθμός γατουνίων : 0
Motto : Δεν είσαι σπουδαίος όταν κάνεις σπουδαία πράγματα, αλλά όταν κάνεις τους άλλους να αισθάνονται σπουδαία!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2010
Mood : Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασπρούλα, Bob και Ζίζη

Δημοσίευση από SuperCatz Τετ Αυγ 25, 2010 4:24 pm

iric έγραψε:
catniki έγραψε:Telika apo extes mexri kai simera ine edw Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy


oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 : Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy


Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 986261 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 986261 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 986261 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 742497 +100000000 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 742497 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 986261 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 986261 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 986261


Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 322479 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 322479
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασπρούλα, Bob και Ζίζη

Δημοσίευση από catniki Πεμ Σεπ 02, 2010 1:54 pm

και τελίκα τα μωρά μου εγκαταστάθικαν εδώ!!!! Δεν νομίζω να φύγουν πια γιατί έχει τόσες μέρες που δεν έφυγαν Veryhappy
Μόνο τα απογευματάκια που τους κάνει η μαμά τους απογευματινά μαθήματα!!!! blinking

όταν τα καταφέρω θα βάλω καινούργιες φότο για να δείτε τα μωρούλια μου που μεγάλωσαν! Και η Ζίζη έκανε μια ουρά!!!Εφαγα κόλιμα με την ουρά της!!!!
catniki
catniki
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 28
Τόπος : Κύπρο-Λευκωσία
Αριθμός γατουνίων : 1 γατόσπιτο-Ρίτα-,3 αυλόγατα-Ασπρούλα, Bob και Ζίζη- και πολλά στο χωριό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τη Μάγια
Motto : Όποιος εν αντρέπεται ο κόσμος ε δικός του!
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/03/2010
Mood : Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 Collec11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 Empty Απ: Ασπρούλα, Bob και Ζίζη

Δημοσίευση από SuperCatz Πεμ Σεπ 02, 2010 2:00 pm

catniki έγραψε:και τελίκα τα μωρά μου εγκαταστάθικαν εδώ!!!! Δεν νομίζω να φύγουν πια γιατί έχει τόσες μέρες που δεν έφυγαν Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 501866
Μόνο τα απογευματάκια που τους κάνει η μαμά τους απογευματινά μαθήματα!!!! Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 517937

όταν τα καταφέρω θα βάλω καινούργιες φότο για να δείτε τα μωρούλια μου που μεγάλωσαν! Και η Ζίζη έκανε μια ουρά!!!Εφαγα κόλιμα με την ουρά της!!!!

Mπράβο! Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 501866 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 501866 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 501866 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 501866


Περιμένουμε τις φωτό των μικρουλακίων! Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 270712 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 365779 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 365779 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 365779 Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 270712
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Ασπρούλα, Bob και Ζίζη - Σελίδα 2 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης