gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

+7
Smokys
Chouzouris
manto
ismini
Maro
markello
uptight
11 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από uptight Δευ Ιουλ 26, 2010 12:24 pm

Παιδιά ΣΟΣ... Στο δεύτερο όροφο ενός κτιρίου του Πολυτεχνείου, κέντρο Πατησίων, είναι ένα γατί σοβαρά τραυματισμένο... Έσερνε τα πίσω του πόδια και τώρα είναι ξάπλα και βαριανασαίνει. Είναι εδώ δυο κοπέλες που το προσέχουν αλλά ΔΕΝ μπορούν να φύγουν να το πάνε σε κλινική (μεταφορικό δεν υπάρχει, έτσι κι αλλοιώς.). Μπορεί να περάσει κανείς να το πάρει να το πάει; Κι εμένα μου είναι αδύνατον γιατί έχω πολλή δουλειά να κάνω και πρέπει να πηγαινοέρχομαι εδώ γύρω... Ψάχνουν σε διάφορες φιλοζωικές αλλά δεν τους έχει απαντήσει κανείς θετικά. Το ταΐζουν κάθε μέρα και σήμερα το πρωί κάποιος το χτύπησε. Καμιά ιδέα;
uptight
uptight
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Πειραιάς (and proud of it!)
Αριθμός γατουνίων : 1! Ο (Μπαμπα)Τσίκο μας!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Συννεφιά, κατά προτίμηση με κρύο και χιόνι... αλλοιώς, γλυκός ανοιξιάτικος ήλιος. Πάνω από 30 βαθμούς μόνο αν φοράω μαγιώ ΚΑΙ βρίσκομαι κοντά σε παραλία!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ.... ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ... ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΑ!!! :-D
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/05/2010
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Parta10

http://some-beans.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από markello Δευ Ιουλ 26, 2010 12:31 pm


ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ








Τηλεμάχου 18 Αθήνα -
Αθηναίων,


11472 -
Αττικής
Τηλ. 2103642944

- Κιν. 6942291356


Κατηγορία: Κτηνιατρεία και Κτηνιατρικές Κλινικές


ειναι ανοιχτοι μεχρι τη μια και μετα στις 5 μμ
ειναι στην Καλλιδρομιου και Τηλεμαχου στο αστυνομικο τμημα.


Ψαχνω και για πιο κοντα ακομα..
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από Maro Δευ Ιουλ 26, 2010 12:31 pm

ένα τηλέφωνο ή δικό σου ή από τις κοπέλες για να το αναρτήσω στο fb
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από uptight Δευ Ιουλ 26, 2010 12:37 pm

Ευχαριστώ πολύ... Τελικά τώρα το παίρνει κάποιος με αμάξι και θα το πάνε Ν. Χαλκηδόνα, το κανόνισαν τηλεφωνικώς... Ελπίζω να το πρλάβουν, τους είπα για τηνκλινική που είναι εδώ Εξάρχεια αλλά είπαν ότι κανονίστηκε, ήδη η μια κοπέλα έφερε μια κούτα να το βάλει. Είναι ξαπλωμένο το κακόμοιρο και δεν κουνιέται αλλά ευτυχώς ανασαίνει και έχει ανοιχτά τα μάτια. Δεν ξέρω όμως τι σημαίνει που δεν νιαουρίζει, δεν έχει δυνάμεις γι'αυτό; ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 236755 Η άλλη κυρία που το φροντίζει είναι σε κακό χάλι από το κλάμα. Ελπίζω να τα καταφέρει το μαναράκι, ή έστω αν δε γίνεται τίποτα να το κοιμήσουν να ησυχάσει.... Θα σας ενημερώσω αργότερα σήμερα ή τις επόμενες μέρες.

Τώρα για το ποιος μπάσταρδος μπορεί να το έκανε..... ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 504504
uptight
uptight
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Πειραιάς (and proud of it!)
Αριθμός γατουνίων : 1! Ο (Μπαμπα)Τσίκο μας!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Συννεφιά, κατά προτίμηση με κρύο και χιόνι... αλλοιώς, γλυκός ανοιξιάτικος ήλιος. Πάνω από 30 βαθμούς μόνο αν φοράω μαγιώ ΚΑΙ βρίσκομαι κοντά σε παραλία!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ.... ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ... ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΑ!!! :-D
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/05/2010
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Parta10

http://some-beans.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από markello Δευ Ιουλ 26, 2010 12:38 pm

Μακαρι να πανε ολα καλα!
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από ismini Δευ Ιουλ 26, 2010 12:42 pm

Να πάνε ολα καλά! Στη Ν. Χαλκηδόνα ειναι η Φιλοζωική..
Προσοχή γιατί εκει συστήνουν ευθανασία πολύ ευκολα.... ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 56971
uptight έγραψε:
Τώρα για το ποιος μπάσταρδος μπορεί να το έκανε..... ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 504504
Ισως αυτοκίνητο...Μέσα στην Πατησίων το πιθανότερο....
ismini
ismini
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : Δύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Πεπίτο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από uptight Δευ Ιουλ 26, 2010 2:32 pm

Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια! Έγραψα εκείνη την ώρα ένα ποστ αλλά πάνω στην αναμπουμπούλα μάλλον δεν ανέβηκε... Η γατούλα ευτυχώς δεν ήταν σε τέτοια τραγική κατάσταση όσο μου περιέγραψε αρχικά η μια κυρία, δηλαδή ναι μεν πρέπει να είχε χτυπήσει τα πίσω πόδια ή τη λεκάνη όμως ανακαθόταν το κουτσούνι και είχε τα μάτια ανοιχτά. Νιαούρισε μόνο λίγο όταν η κοπελιά το έβαλε στην κούτα και το πήρε.

Είναι μια πολύ γλυκιά γατουλίνα ταρταρουγίτσα, κι απ'ό,τι μου είπαν η κυρία που έκλαιγε (των τεχνικών υπηρεσιών του ΕΜΠ) και η κοπέλα (δουλεύει εκεί κοντά) δεν κυκλοφορεί ιδιαίτερα στο δρόμο, πηγαινοέρχεται μέσα στο χώρο του Πολυτεχνείου (αυλές, κτίρια) και εκεί που ήμασταν είναι τα πίσω κτίρια που δεν επικοινωνούν με το δρόμο. Εκεί στον δεύτερο της βάζουν το φαγητό της και το νερό της και πάντα ανεβαίνει μόνη της εκεί, και τώρα που χτύπησε σύρθηκε μέχρι εκεί κι έτσι την είδαν και περίμεναν δίπλα της μέχρι να βρεθεί κάποιος. Μου είπαν ότι στις 8 το πρωί που έφτασαν το γατί ήταν μια χαρά και κατά τις 11 το είδαν έτσι και πιστεύουν ότι κάποος το χτύπησε, γιατί αυτές τις μέρες μόνο ελάχιστοι φοιτητές μπαινβγαίνουν και μπορεί να παρεισφρύσει και κανένα άλλο «στοιχείο» αν δεν το προσέξουν οι θυρωροί της πύλης...

Δεν είχε αίματα, όμως έσερνε τα ποδαράκια... Εγώ πήρα πρώτα το Αττικό νοσοκομείο ζώων αλλά μου είπαν ότι δεν μεταφέρουν εκείνοι τα ζώα (στην αρχική σελίδα του «αρρωστήσαμε» λέει ότ έχουν ασθενοφόρο δικό τους) και μετά είδα τη δημοσίευση του Μαρκέλλου για την κλινικη στα Εξάρχεια όμως όταν τις βρήκα είχε ήδη κανονιστεί και η κυρία με το αυτοκίνητο ήδη ερχόταν να την πάρει. Το χαϊδέψαμε λίγο και φαινόταν να έχει ηρεμήσει. Είναι φοβερό με πόση αξιοπρέπεια μπορεί να υποφέρει ένα τόσο μικρό ζωάκι.... Κάτσαμε μέχρι που ήρθε στην πύλη της Στουρνάρη η κυρία και την κατεβάσανε. Πήρα το τηλέφωνο της κοπέλας και θα την πάρω αύριο να μάθω τι έγινε, αλλά το ζωάκι ήταν απλά χτυπημένο και μακριά από ετοιμοθάνατο. Αν το κοιμήσουν θα είναι αμαρτία από το θεό... ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 72784 ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 56971 αν και ίσως να χρειάζεται κανένα χειρουργείο και ποιος τα πληρώνει αυτά....

Ελπίζω μόνο να τα καταφέρει το μαναράκι και να ξαναδούμε τη μικρή ταρταρουγομηχανικίνα στα λημέρια της σύντομα! (Πηγαινοέρχομαι καιρό σε αυτόν τον όροφο για μια διπλωματική αλλά δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι λίγα μέτρα παραπέρα κατοικοέδρευε ένα πάνγλυκο γατούνι! ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 134150 )
uptight
uptight
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Πειραιάς (and proud of it!)
Αριθμός γατουνίων : 1! Ο (Μπαμπα)Τσίκο μας!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Συννεφιά, κατά προτίμηση με κρύο και χιόνι... αλλοιώς, γλυκός ανοιξιάτικος ήλιος. Πάνω από 30 βαθμούς μόνο αν φοράω μαγιώ ΚΑΙ βρίσκομαι κοντά σε παραλία!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ.... ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ... ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΑ!!! :-D
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/05/2010
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Parta10

http://some-beans.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από manto Δευ Ιουλ 26, 2010 2:33 pm

Όλα καλά να πάνε! ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 838337 ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 838337 ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 838337 ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 838337 ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 838337 ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 838337 ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 838337
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από Chouzouris Δευ Ιουλ 26, 2010 2:35 pm

Ενημέρωσέ μας και αν χρειαστεί εγχείριση μπορούμε να συνεισφέρουμε και στο κόστος!

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Live long and pawspurr!...
ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 02t480

I used to be schizophrenic, but WE are OK now.

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Gatota10

Chouzouris
Chouzouris
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάλημος
Αριθμός γατουνίων : 8 + τα αδεσποτάκια μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Γαταχείμωνο....
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μπάστακα, τον Ερμή & τον Σείριο
Motto : When I die I want someone fertilize my grave with catnip and every so often bring stray cat to my grave so that theyʼ ll be going all crazy and rubbing themselves all over my grave and everyone will think I was some kind of Cat God. Meow.
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Welcome

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από Smokys Δευ Ιουλ 26, 2010 2:36 pm

uptight έγραψε:Παιδιά ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια! Έγραψα εκείνη την ώρα ένα ποστ αλλά πάνω στην αναμπουμπούλα μάλλον δεν ανέβηκε... Η γατούλα ευτυχώς δεν ήταν σε τέτοια τραγική κατάσταση όσο μου περιέγραψε αρχικά η μια κυρία, δηλαδή ναι μεν πρέπει να είχε χτυπήσει τα πίσω πόδια ή τη λεκάνη όμως ανακαθόταν το κουτσούνι και είχε τα μάτια ανοιχτά. Νιαούρισε μόνο λίγο όταν η κοπελιά το έβαλε στην κούτα και το πήρε.

Είναι μια πολύ γλυκιά γατουλίνα ταρταρουγίτσα, κι απ'ό,τι μου είπαν η κυρία που έκλαιγε (των τεχνικών υπηρεσιών του ΕΜΠ) και η κοπέλα (δουλεύει εκεί κοντά) δεν κυκλοφορεί ιδιαίτερα στο δρόμο, πηγαινοέρχεται μέσα στο χώρο του Πολυτεχνείου (αυλές, κτίρια) και εκεί που ήμασταν είναι τα πίσω κτίρια που δεν επικοινωνούν με το δρόμο. Εκεί στον δεύτερο της βάζουν το φαγητό της και το νερό της και πάντα ανεβαίνει μόνη της εκεί, και τώρα που χτύπησε σύρθηκε μέχρι εκεί κι έτσι την είδαν και περίμεναν δίπλα της μέχρι να βρεθεί κάποιος. Μου είπαν ότι στις 8 το πρωί που έφτασαν το γατί ήταν μια χαρά και κατά τις 11 το είδαν έτσι και πιστεύουν ότι κάποος το χτύπησε, γιατί αυτές τις μέρες μόνο ελάχιστοι φοιτητές μπαινβγαίνουν και μπορεί να παρεισφρύσει και κανένα άλλο «στοιχείο» αν δεν το προσέξουν οι θυρωροί της πύλης...

Δεν είχε αίματα, όμως έσερνε τα ποδαράκια... Εγώ πήρα πρώτα το Αττικό νοσοκομείο ζώων αλλά μου είπαν ότι δεν μεταφέρουν εκείνοι τα ζώα (στην αρχική σελίδα του «αρρωστήσαμε» λέει ότ έχουν ασθενοφόρο δικό τους) και μετά είδα τη δημοσίευση του Μαρκέλλου για την κλινικη στα Εξάρχεια όμως όταν τις βρήκα είχε ήδη κανονιστεί και η κυρία με το αυτοκίνητο ήδη ερχόταν να την πάρει. Το χαϊδέψαμε λίγο και φαινόταν να έχει ηρεμήσει. Είναι φοβερό με πόση αξιοπρέπεια μπορεί να υποφέρει ένα τόσο μικρό ζωάκι.... Κάτσαμε μέχρι που ήρθε στην πύλη της Στουρνάρη η κυρία και την κατεβάσανε. Πήρα το τηλέφωνο της κοπέλας και θα την πάρω αύριο να μάθω τι έγινε, αλλά το ζωάκι ήταν απλά χτυπημένο και μακριά από ετοιμοθάνατο. Αν το κοιμήσουν θα είναι αμαρτία από το θεό... ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 72784 ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 56971 αν και ίσως να χρειάζεται κανένα χειρουργείο και ποιος τα πληρώνει αυτά....

Ελπίζω μόνο να τα καταφέρει το μαναράκι και να ξαναδούμε τη μικρή ταρταρουγομηχανικίνα στα λημέρια της σύντομα! (Πηγαινοέρχομαι καιρό σε αυτόν τον όροφο για μια διπλωματική αλλά δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι λίγα μέτρα παραπέρα κατοικοέδρευε ένα πάνγλυκο γατούνι! ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 134150 )

Ισως το γατόσπιτο να μπορεί να βοηθήσει σε αυτό το κομάτι.

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από uptight Δευ Ιουλ 26, 2010 2:51 pm

Θα φροντίσω να μάθω σύντομα τι έχει γίνει! Η ταρταρουγίτσα ευχαριστεί το γατόσπιτο προκαταβολικά. ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 134150 Το πήγαν στη Φιλοζωική που είναι στη Ν. Χαλκηδόνα και που αναφέρατε κι εσείς. Ίσως και σήμερα το απόγευμα να ξέρω.
uptight
uptight
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Πειραιάς (and proud of it!)
Αριθμός γατουνίων : 1! Ο (Μπαμπα)Τσίκο μας!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Συννεφιά, κατά προτίμηση με κρύο και χιόνι... αλλοιώς, γλυκός ανοιξιάτικος ήλιος. Πάνω από 30 βαθμούς μόνο αν φοράω μαγιώ ΚΑΙ βρίσκομαι κοντά σε παραλία!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ.... ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ... ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΑ!!! :-D
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/05/2010
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Parta10

http://some-beans.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από uptight Δευ Ιουλ 26, 2010 3:21 pm

Λοιπόν έχω κάποια νέα... Η κοπέλα που μου έδωσε το κινητό της μου είπε ότι στη Φιλοζωική είπαν ότι το γατί είναι παράλυτο από η μέση και κάτω ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 236755 αλλά απ'όσο έμαθε δεν θα το κοιμίζανε προς το παρόν, θα του δίνανε κάποιο παυσίπονο και αντιβίωση (?) και θα το ξαναέφερναν εδώ αύριο. Εκείνη έφυγε από εκεί και δεν ξέρει περισσότερες λεπτομέρειες, αλλά μου είπε αύριο το πρωί να πάω στην άλλη κυρία στις τεχνικές υπηρεσίες που είναι εδώ τα πρωινά και το φροντίζει και θα είναι και μαζί του αύριο που θα το φέρουν.

Δεν ξέρω κατά πόσο θα ήταν σκόπιμο να πάρω τηλέφωνο στο κτηνιατρείο της Φιλοζωικής να ρωτήσω περισσότερα, μήπως παίρνει εγχείρηση κτλ αλλά πρώτον, δεν είμαι καλή στα ιατρικά θέματα (γατίσια ή ανθρώπινα) και θα πω καμιά χαζομάρα, και δεύτερον θα μου πουν ποια είσαι εσύ πάλι. Και τρίτον, με τόσα ζώα που θα τους φέρνουν κάθε μέρα άντε να καταλάβουν για ποια περίπτωση πρόκειται. Διστάζω.
uptight
uptight
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Πειραιάς (and proud of it!)
Αριθμός γατουνίων : 1! Ο (Μπαμπα)Τσίκο μας!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Συννεφιά, κατά προτίμηση με κρύο και χιόνι... αλλοιώς, γλυκός ανοιξιάτικος ήλιος. Πάνω από 30 βαθμούς μόνο αν φοράω μαγιώ ΚΑΙ βρίσκομαι κοντά σε παραλία!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ.... ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ... ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΑ!!! :-D
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/05/2010
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Parta10

http://some-beans.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από nosyparker Δευ Ιουλ 26, 2010 3:25 pm

Να μην το κάνουν ευθανασία, υπάρχει και κόσμος που παίρνει παράλυτα ζωάκια. Ας του δώσουν μια ευκαιρία.
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από uptight Δευ Ιουλ 26, 2010 4:04 pm

Αύριο το πρωί που θα ξανάρθω απο εδώ, θα δω αν είναι η κυρία Βαρβάρα να της το πω. Να δω αν το 'χουν φέρει κιόλας το κορίτσι. Πραγματικά είναι κρίμα, χώρια που ίσως να μην είναι τόσο μη αναστρέψιμα τα πράγματα...
Δυστυχώς δεν πρόλαβα να της ζητήσω τηλέφωνο, οπότε πρέπει να περιμένω μέχρι αύριο για να την ξαναβρώ. Αν όντως το γατούνι έχει μείνει παράλυτο δύσκολα θα μπορέσει να επιβιώσει εδώ με ανθρώπους που να έρχονται μόνο
τις καθημερινές τα πρωινά... Θα πρέπει φαντάζομαι κάποιος να το έχει σε ένα σπίτι και να το έχει κι από κοντά σε καθημερινή βάση. Ελπίζω να μην αλλάξει κάτι προς το χειρότερο μέχρι αύριο οπότε και θα μπορέσω να ξαναενημερώσω. ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 854171
uptight
uptight
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Πειραιάς (and proud of it!)
Αριθμός γατουνίων : 1! Ο (Μπαμπα)Τσίκο μας!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Συννεφιά, κατά προτίμηση με κρύο και χιόνι... αλλοιώς, γλυκός ανοιξιάτικος ήλιος. Πάνω από 30 βαθμούς μόνο αν φοράω μαγιώ ΚΑΙ βρίσκομαι κοντά σε παραλία!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ.... ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ... ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΑ!!! :-D
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/05/2010
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Parta10

http://some-beans.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από uptight Τετ Ιουλ 28, 2010 12:44 am

Πήγα σήμερα από εκεί αλλά δυστυχώς δεν κατάφερα να πάω νωρίτερα από τις 4 και δε βρήκα την κυρία να της μιλήσω. ΟΜΩΣ, έχω καλά νέα - το γατούνι ήταν εκεί, στη γωνιά του, και το πέτυχα να τεντώνει το πίσω αριστερό του ποδαράκι! ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 501866 Άρα δεν παίζει να έχει παράλυση!

Η κυρία του έχει βάλει πολύ φαγητό, νερό και καθαρή άμμο, έχει περιφράξει το χώρο με χαμηλά αλλά βαριά ντουλάπια κι έχει αφήσει σημείωμα να μην του δώσει κανείς άλλο φαγητό γιατί παίρνει αγωγή και αύριο θα το ξαναπάνε στο γιατρό... Η γατούλα ήταν ήρεμη. Ελπίζω μια από αυτές τις μέρες να πετύχω την κυρία Βαρβάρα να μιλήσω μαζί της για το τι θεραπεία πρέπει να γίνει στο γατί και αν χρειάζεται κάποιο μεγάλο έξοδο... Θα μάθω περισσότερα και θα σας πω. ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 134150

(έντιτ - χριστούλη μου τι typos ήταν αυτά! ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 986261 )


Έχει επεξεργασθεί από τον/την uptight στις Τετ Ιουλ 28, 2010 1:34 am, 1 φορά
uptight
uptight
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Πειραιάς (and proud of it!)
Αριθμός γατουνίων : 1! Ο (Μπαμπα)Τσίκο μας!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Συννεφιά, κατά προτίμηση με κρύο και χιόνι... αλλοιώς, γλυκός ανοιξιάτικος ήλιος. Πάνω από 30 βαθμούς μόνο αν φοράω μαγιώ ΚΑΙ βρίσκομαι κοντά σε παραλία!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ.... ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ... ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΑ!!! :-D
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/05/2010
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Parta10

http://some-beans.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από Smokys Τετ Ιουλ 28, 2010 12:49 am

Ωραία τα νέα για το γατάκι. ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 742497

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από markello Τετ Ιουλ 28, 2010 1:00 am

Πολύ καλα νέα...μπράβο..! ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 322479 ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 322479 ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 322479
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από Maro Τετ Ιουλ 28, 2010 9:15 am

Αχ μπράβο!!!
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 55
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από ismini Τετ Ιουλ 28, 2010 9:50 am

Μπραβο σας!
Αν χρειαστεί οικονομική βοήθεια ειμαι μέσα.
ismini
ismini
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 53
Αριθμός γατουνίων : Δύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Πεπίτο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από LAROGATA Τετ Ιουλ 28, 2010 4:00 pm

ismini έγραψε:Μπραβο σας!
Αν χρειαστεί οικονομική βοήθεια ειμαι μέσα.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΙΣΗΣ!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!!
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από markello Τετ Ιουλ 28, 2010 4:58 pm

LAROGATA έγραψε:
ismini έγραψε:Μπραβο σας!
Αν χρειαστεί οικονομική βοήθεια ειμαι μέσα.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΙΣΗΣ!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!!
+1
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Τετ Ιουλ 28, 2010 7:27 pm

+ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου , το αγγελούδι,ο Μέρλυν,η Άνθια και η Αγγελίδα
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχή και μόνο βροχή
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : την Μάγια τον Ντακίρι και τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό!
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/04/2008
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από uptight Τετ Ιουλ 28, 2010 7:35 pm

Παιδιά εγώ δεν έκανα τίποτα απολύτως για το γατάκι, μόνο ενημέρωση εδώ... Η κυρία τα έκανε όλα, παρ'όλο που έμοιαζε υπερβολικά σοκαρισμένη για να κάνει οτιδήποτε προχτές το πρωί που την είδα. Μέγιστο ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 719932 από μένα, γιατί από το ΕΜΠ έχουν περάσει πολλά γατούνια αλλά αυτό έτυχε σε σούπερ κυρία. ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! 134150

(Μεταξύ των πολλών γατιών που έχουνε περάσει, ήταν κάποτε και κάτι αδερφάκια κοριτσάκια που ήταν τα πιο στρουμπουλά και ζουμπουρλούδικα γατιά που έχω δει έξω από σπίτι. Κάτι ολοστρόγγυλα γατούμπια κάμποσων μηνών, άσπρα με λίγο μαύρο, κουκλιά σωστά, όλα ήσυχα και φιλικά. Πριν χρόνια μιλάμε τώρα, δεκαετία '90. Για κανένα μήνα ήταν τα καμάρια της σχολής. Μετά εξαφανίστηκαν, αλλά το πιθανότερο είναι να τα βούτηξαν παιδιά και να τα πήραν σε σπίτια έτσι κουκλιά που ήταν. Έτσι κι αλλοιώς το ίδρυμα είναι πολύ φιλόξενο για τα ζωάκια οπότε δεν πιστεύω να έπαιξε φόλα....)
uptight
uptight
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Πειραιάς (and proud of it!)
Αριθμός γατουνίων : 1! Ο (Μπαμπα)Τσίκο μας!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Συννεφιά, κατά προτίμηση με κρύο και χιόνι... αλλοιώς, γλυκός ανοιξιάτικος ήλιος. Πάνω από 30 βαθμούς μόνο αν φοράω μαγιώ ΚΑΙ βρίσκομαι κοντά σε παραλία!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ.... ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ... ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΑ!!! :-D
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/05/2010
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Parta10

http://some-beans.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! Empty Απ: ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο!

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Ιουλ 28, 2010 11:21 pm

Πολυ χαίρομαι που ειναι καλά η γατούλα!! Veryhappy
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ΕΠΕΙΓΟΝ σοβαρά χτυπημένο γατί στο Πολυτεχνείο! M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης