gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

+22
XIONIS
tsili
mirloon
Πούπσυ
melitta
Fotoula
Pepita
Kikiriki
manto
marmanga
purina
SuperCatz
Marcos
NiaR
niou
flokatoula
markello
Maro
gatoras
ladycat
Anatoli
ralou
26 απαντήσεις

Σελίδα 8 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από melitta Δευ Φεβ 15, 2010 9:39 pm

Η δικιά μου συμπεριφέρθηκε κόσμια Ρούλα μου? Γύρισε εχθές ξημερώματα και από τότε όλο κοιμάται..

Δεν μπόρεσα να της πάρω κουβέντα...
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Φεβ 15, 2010 9:54 pm

Ραλου μπραβο για την περιγραφη του Γατοπαρτυ!Αξιος ο τιτλος Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 977566 Μπραβο!

Ναι, το Μικακυ ειναι υποδειγμα γατιου!Μπορει με τους ανθρωπους να ειναι λιγο στριντζης αλλα με το Λουκουμι ειναι σαν πατερας.πολυ με εχει συγκινησει το σκασμενο μου Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 72784
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Δευ Φεβ 15, 2010 10:01 pm

Μαρία, για σκέψου λίγο καλυτερα...
Μηπως ήρθε εχθές το απομεσήμερο; Αφου καλέ στο είπα! Την κρατησα για το φαγητό, γιατί άκουσε ότι θα είχα γαλακτομπόυρεκο και τυρόπιτα και ήθελε να φάει.
Εστειλα κομμάτια και για το σπίτι να φάτε εσύ κι ο Ομηρος! Μην μου πεις ότι τα έφαγε μόνη της στην διαδρομή...!

(ελπίζω να κατάλαβα καλά τι είπες και να μην ήρθε σήμερα τα ξημερώματα, γιατί εγω σηκώνω τα χέρια ψηλά! Με την Ζήνα που πήγαινε Σαλόνικα έφυγαν, με το limo-bus. Ελπίζω να μην ήρθε μέσω συμπρωτεύουσας... Για ρωτα και την Νosy...)
pale



Τέλος πάντων, το επόμενο ποστ, θα έχω αναφορές ΄σε όλα τα γατούνια για το πως συμπεριφερθηκαν γιατι βέλπω ότι όλες οι μαμάδες ενδιαφέρονατι να μάθουν.
Κοίτα τωρα...
Στο παρτι των αγοριών ελάχιστες είχαν ενδιαφερθει, αχ! ακόμα και στο 2010 πόσο πολύ τρέμουμε για τα κορίτσια μας εμείς οι κοριτσομαμάδες, κι ας κάνουμε τις απελευθερωμένες!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Φεβ 15, 2010 10:04 pm

Εμεις οι αγορομανες γιατι να ανησυχουμε?!αντρες ειναι και το κεφι τους θα κανουν, και ας πιουν και ενα ποτηρι παραπανω! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 270712
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Δευ Φεβ 15, 2010 10:07 pm

Anatoli έγραψε:Ραλου μπραβο για την περιγραφη του Γατοπαρτυ!Αξιος ο τιτλος Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 501866 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 977566 Μπραβο!

Ναι, το Μικακυ ειναι υποδειγμα γατιου!Μπορει με τους ανθρωπους να ειναι λιγο στριντζης αλλα με το Λουκουμι ειναι σαν πατερας.πολυ με εχει συγκινησει το σκασμενο μου Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 72784

Δεν στο έλεγα εγω!
Καλο παιδί ο Μίκυ, καλλητερο θα το κανει αυτός το Λουκούμι!
Αντε και στο επόμενο πάρτι που θα εχει μεγαλώσει και ο μικρός θα τους δούμε από κοντά και τους δύο!
Δεν μου λές, μπανιο ξέρουν;
Η Φρέγια κάτι μου έλεγε για μπιτς πάρτι το καλοκαίρι!
Για φρόντισε!
Laughing
Αχ! Δεν είχα δει το σχόλιο για τις αγορομάνες!
Αν και ... Δίκιο έχεις!
Είμαι απο χτες σε πολύ επιεική διάθεση για όλα τους αγόρια και κορίτσια.
Αν και από σήμερα...
ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ! Μην ξεχνιωμαστε ε;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Δευ Φεβ 15, 2010 10:09 pm, 3 φορές συνολικά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από melitta Δευ Φεβ 15, 2010 10:07 pm

Δυστυχώς Ρούλα, ήρθε ΣΗΜΕΡΑ τα ξημερώματα.. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 504504 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 504504 Πρέπει να το διερευνήσω.. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 708731 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 708731

Επίσης γαλακτομπούρεκο ΔΕΝ είδαμε.. Το σαβούριασε η άτιμη (μόνη της άραγε Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 703780 ), μόνο στις κροκέττες μου κάνει την ανόρεχτη..

Περιμένω να μάθω λεπτομέρειες...
melitta
melitta
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 57
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι, θερμοκρασία πάνω από 35
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Κίμπα φυσικά..
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/11/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Δευ Φεβ 15, 2010 10:59 pm

καλη τυχη μαρία... No
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ladycat Δευ Φεβ 15, 2010 11:01 pm

α μανταμ ραλλου η τια λεει θελει να ερθει να μεινει μονιμα μαζι σας εμενα με βαρεθηκε ειμαι παλιομοδιτισσα λεει
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από SuperCatz Δευ Φεβ 15, 2010 11:46 pm

Καλή Σαρακοστή και σ΄εσένα Ρούλα μου! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 24219 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 702886
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από mirloon Δευ Φεβ 15, 2010 11:51 pm

mirloon έγραψε:
Shocked Shocked Shocked happy2 happy2
Πάντως η Τίτη, πρωτη και καλύτερη σε όλα, μπορώ να πω ότι συνέβαλε σημαντικά στο κέφι παρ όλο που είναι μικρούλα. Κουκλα ειναι! να την χαίρεσαι!

σευχαριστω!!μονο για τετοια ειναι η μικρη μου! gatoula
mirloon
mirloon
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Χολαργος
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οοοολα αλλα βασικα μου τρεχουν τα σαλια για τον Yogi
Motto : Thousands of years ago cats were worshiped as Gods... Cats have never forgotten this
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από SuperCatz Τρι Φεβ 16, 2010 2:04 am

mirloon έγραψε:
mirloon έγραψε:
Shocked Shocked Shocked happy2 happy2
Πάντως η Τίτη, πρωτη και καλύτερη σε όλα, μπορώ να πω ότι συνέβαλε σημαντικά στο κέφι παρ όλο που είναι μικρούλα. Κουκλα ειναι! να την χαίρεσαι!

σευχαριστω!!μονο για τετοια ειναι η μικρη μου! gatoula

Και για εξερευνήσεις σε νεροχύτες είναι!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 986261
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από tsili Τρι Φεβ 16, 2010 9:13 am

Λοιπόν αφού συνήλθα μετά το πρώτο σοκ έβαλα κάτω το αγόρι μου και είπαμε τα εξής δύο λογάκια:

TΣΙΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ, τι είναι αυτά που έμαθα??
Σε άφησα να πας στο πάρτυ και εσύ φέρθηκες κατ΄αυτόν τον τρόπο??
Έτσι σε ανάθρεψα εγώ??

Τσίλι κατακόκκινος: Ώστε στα είπανε ε?? Ποιός Π....?
(πέφτει το πρώτο χαστούκι, ενώ συγχρόνως έχω μείνει εμβρόντητη από τη συμπεριφορά του)
΄
Ε: Πως μιλάς έτσι παιδί μου? Τι λόγια είναι αυτά? Για μαζέψου γιατί θα έχουμε κακά ξεμπερδέματα. Και δεν έχει σημασία ποιος μου τα είπε, αλλά πως συμπεριφέρθηκες εσύ στο ΄πάρτυ .

Τ (με κατεβασμένο κεφάλι): E, δεν έκανα και κάτι κακό, μία πλάκα για να διασκεδάσουμε , πως κάνεις έτσι?? Στην εποχή μας έτσι διασκεδάζουμε, τόσο οπισθοδρομική είσαι?

Δεύτερο χαστούκι που θα με πει εμένα οπισθοδρομική.
Ε: Πας καλά αγόρι μου? Σε πάρτυ μα καθωσπρέπει κορίτσια, σε έστειλα για να έχουν συνοδό, και επειδή ξέρω ότι σου αρέσει και η Φρέγια και αυτό είναι το ευχαριστώ?
Και να σου πω. Τι νομίζεις ότι θα σκέφτεται η Φρέγια τώρα για σένα ε???

Τ (ξαναβρίσκει το χρώμα του σιγά σιγά): Καταρχήν δεν ήταν καθωσπρέπει τα κορίτσια , λυσσάρες ήταν όλες τους μην αρχίσω τώρα για μία μία......(τρίτο χαστούκι αλλά συνεχίζει απτόητος).
Και γιατί νομίζεις ότι ξεσκιζόμουνα στη γυμναστική όλο αυτό τον καιρό και έχω ψωμολυσσάξει κιόλας , επειδή ζουρλάθηκες εσύ?
Και η Φρέγια δε με νοιάζει τι σκέφτεται, άλλη μου αρέσει τώρα , και ώχου λογαριασμό για το τι έκανα θα σου δώσω τώρα??? Παράτα μας.
(τέταρτο χαστούκι).
Ε: Λοιπόν νεαρέ, έχεις αποκλεισμό στο σπίτι ένα χρόνο από τώρα, ξέχνα το Μαριδάκι από κάτω , ξέχνα και τα πάρτυ , που θα με κάνεις εμένα ρεζίλι των γατιών.
Επίσης εντείνεται η προπόνηση και η γυμναστική και μη μου ξανααυθαδιάσεις εμένα γιατί θα γίνει χαμός.
Τ (ξανακοκκινισμένος, έτοιμος να βάλει τα κλάμματα και με σιγανή φωνή): Μα δεν έφταιγα εγώ. Ο Γιακουμής είχε την ιδέα και αυτός επέμενε.
Ε: Νεαρέ , τέλος συζήτησης

Τσίλι μου γύρισε την πλάτη(νομίζω ότι άκουσα ένα "άει στο διάολο βλαμμένη" αλλά δεν είμαι και σίγουρη και έφυγε).

Αυτά διαδραματίστηκαν χθες το βράδυ σπίτι μου , ζητάω και πάλι ταπεινότατα συγγνώμη από όλες τις γατοκοριτσομαμάδες.
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Τρι Φεβ 16, 2010 10:20 am

happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2
Ειρήνη
Ευχαριστω που μπήκες στον κόπο να μας δωσεις την λεπτομερή περιγραφή του διαλόγου με τιν Τσίλι.
Ενα δύο ακόμα τέτοια σχόλια και σίγουρα θα σε κάνουν και σένα ΡΟΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ
Laughing Laughing Laughing

Ωστε τιμωρία ο Τσίλι ε;
Και βαριά μάλιστα!
Παρατήρησα ωστόσο ότι μπορεί να στράβωσε το πράγμα με την Φρέγια -και εδω που τα λέμε τον είχε πολύ στο περίμενε η δικιά μου- αλλά τελικά δεν την "εδωσε"!
Διότι αυτή ήταν η ηθική αυτουργός και καθόλου ο Γιακουμής. Τα ειχε κανονίσει η κατεργάρα μαζί τους από μέρες.
Βέβαια και αυτοί δέχτηκαν.
Τι να πεις! Ετσι είναι τα παιδιά στις μέρες μας...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Marcos Τρι Φεβ 16, 2010 10:33 am

Η Μαρίκα πάντως γύρισε ξεμπαρταλωμένη και νηστική. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 56971

Η Μαρίκα τρώει ΜΟΝΟΝ ψάρι, αλλά σας λυπήθηκε μου είπε...
"Φτωχοί άνθρωποι..." μου λέει "μόνο ένα ψωροκοτόπουλο είχαν..."
"Αλλά δεν ήθελα να τους προσβάλω".
"Για πιάσε μου τώρα εκείνη την αλοιφή για τα αρθριτικά γιατί η μέση μου δεν με κρατάει" Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 72784
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από tsili Τρι Φεβ 16, 2010 10:48 am

Εμ , μου ήθελε πάρτυ και χορούς αλλά βραζιλιάνα το χούφταλο
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Τρι Φεβ 16, 2010 11:19 am

Marcos έγραψε:Η Μαρίκα πάντως γύρισε ξεμπαρταλωμένη και νηστική. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 56971

Η Μαρίκα τρώει ΜΟΝΟΝ ψάρι, αλλά σας λυπήθηκε μου είπε...
"Φτωχοί άνθρωποι..." μου λέει "μόνο ένα ψωροκοτόπουλο είχαν..."
"Αλλά δεν ήθελα να τους προσβάλω".
"Για πιάσε μου τώρα εκείνη την αλοιφή για τα αρθριτικά γιατί η μέση μου δεν με κρατάει" Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 72784
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Tι να πω τώρα εγώ!
Πέσανε τα μούτρα μου...
Τέλος πάντων, αν αποφασίσει να παραβλέψει το γεγονός και μας τιμήσει ξανά με την παρουσία της θα φροντίσουμε να της έχουμε τσιπουρίτσα ελεύθερης βοσκής και ουχί ιχθυοτροφείου.
Πάντως να σημειώσω εδώ την παράλειψη του προσωπικού της να μας ενημερώσει για το θέμα, και θα το είχαμε φροντίσει. Αλίμονο..., για την Βασίλισσα του πάρτι μας...!;
Και βέβαια δεν αρνούμαστε ότι είμαστε μερικαματιάριδες άνθρωποι των Δυτικών προαστίων, αλλά κα Μαρίκα μας, είμαστε αξιοπρεπείς μεροκαματιάριδες.
Και σας ευχαριστούμε για την τιμή που μας κάνατε!




Όπως βλέπετε, ποστάρω πλέον από το γραφείο όπου ο διορθωτής του Word έπιασε δουλειά!
Εγκεφαλικό κόντεψε να πάθει όταν του έβαλα τα κείμενα του τριήμερου να τα διορθώσει...
Αλλά την έχω πει την αμαρτία μου και ελπίζω να δείξετε κατανόηση για την ταλαιπωρία!

No pale Smile
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Marcos Τρι Φεβ 16, 2010 11:30 am

Μπορούσατε απλά να μας πείτε να έρθουμε με το ψάρι μας... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 207772 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 344870
Δείχνουμε όμως κατανόηση, διότι είμεθα μακρόθυμαι και αναγνωρίζουμε τις αγαθές σας προθέσεις. Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 280655
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Τρι Φεβ 16, 2010 11:35 am

oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3 oksmily3
Oυουουουουφφφφφ!
Ανακούφιση!

elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun elephantrun
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από mirloon Τρι Φεβ 16, 2010 8:28 pm

mirloon έγραψε:
mirloon έγραψε:
Shocked Shocked Shocked happy2 happy2
Πάντως η Τίτη, πρωτη και καλύτερη σε όλα, μπορώ να πω ότι συνέβαλε σημαντικά στο κέφι παρ όλο που είναι μικρούλα. Κουκλα ειναι! να την χαίρεσαι!

σευχαριστω!!μονο για τετοια ειναι η μικρη μου! gatoula


κι οχι μονο..χεχεεε fancat
mirloon
mirloon
Mature Cat
Mature Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 51
Τόπος : Χολαργος
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαιρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οοοολα αλλα βασικα μου τρεχουν τα σαλια για τον Yogi
Motto : Thousands of years ago cats were worshiped as Gods... Cats have never forgotten this
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από tsili Πεμ Φεβ 18, 2010 9:02 am

Mία απορία έχω, άσχετη. Γιατί το κείμενό μου πιο πάνω έγινε πορτοκαλί??
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Pepita Πεμ Φεβ 18, 2010 9:05 am

tsili έγραψε:Mία απορία έχω, άσχετη. Γιατί το κείμενό μου πιο πάνω έγινε πορτοκαλί??
γιατι αρεσε στη Ραλου αυτο που εγραψες και σε ευχαριστησε πατωντας το thanksκαι ετσι εγινες κιτρινη Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 270712

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από tsili Πεμ Φεβ 18, 2010 9:07 am

ΑΑΑ, τι καλά, ευχαριστώ Pepita μου
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 18, 2010 9:48 am

Σημερα, θα γραφτεί ο επίλογος του πάρτι και θα μπουν επιτέλους οι φωτογραφίες των κοριτσιών με τις αποκριάτικες αμφιέσεις που επέλεξαν μόλις ήρθαν στο πάρτι, από αυτές που είχα ετοιμάσει.

photo photo photo photo photo photo photo photo photo

Θεού θέλοντος και boss επιτέποντος!
Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από manto Πεμ Φεβ 18, 2010 11:44 am

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 18, 2010 3:38 pm

Επίλογος #1/9
Λοιπόν, όπως υποσχέθηκα θα σας περιγράψω συνοπτικά το υπόλοιπο πάρτι και θα σας πω εντυπώσεις από τα υπόλοιπα κορίτσια για να ενημερωθούν οι μαμάδες τους.
Μετά τον χαμό με το χάπενινγκ των αγοριών και την φρενίτιδα που τους έπιασε όλους με τόση αδρεναλίνη και όσες φερομόνες έχουν απομείνει στον οργανισμό στειρωμένων γατιών, ησύχασαν σιγά σιγά.
Ξεκοκάλισαν τα τελευταία κοτοπουλάκια, χτύπησαν ένα ολόκληρο 7κιλο κροκέτες, ήπιαν και τρίτο μπολ πάντς και μετά άραξαν το ένα πάνω στο άλλο και το έριξαν εξαντλημένα στον ύπνο. Καθόμουν και τα χάζευα έτσι ήσυχα που ήταν όλα και βρήκα την ευκαιρία να μαζέψω από το πάτωμα το βουνό με τις σερπαντίνες. (Παρεμπιπτόντως ελπίζω να ελέγξατε τα αυτιά τους όταν ήρθαν στα σπίτια σας, σίγουρα θα ήταν γεμάτα χαρτοπόλεμο.) Ο μάσκες τους πεταμένες στο πάτωμα, οι στολές σκισμένες και ανακατωμένες, όλες οι απώλειες αυτού του πάρτι, (που έμοιαζε με πόλεμο) στα πόδια μου και μετά σακουλιασμένες σε 13 μεγάλες σακούλες με σκουπίδια, που ευτυχώς για τις ευαισθησίες του καλού μου ΑΝΑΚΥΚΛΩΝΟΝΤΑΙ όλα!
Κατά τις 7 άρχισαν να σηκώνονται ένα-ένα και υπήρξε προς στιγμή ένας συνωστισμός στις αμμολεκάνες αλλά τελικά ο Νικόλας τους έβαλε όλους σε σειρά και εξυπηρετήθηκαν.
Τα ρώτησα αν θέλουν πρωινό αλλά όλα ήθελαν να επιστρέψουν στα σπίτια τους το ταχύτερο για να προλάβουν τα μαντάτα στις μανάδες τους προτού τους τα πω εγώ.
Πάμε λοιπόν! photo photo photo photo photo photo
Επιτέλους, εμφανίστηκαν και οι φωτογραφίες από το πάρτι και με κάθε αναχώρηση, σας βάζω αυτές με τα αποκριάτικα κοστούμια τους.
Σας θυμίζω ότι μπορεί να τα κατασκεύασα εγώ, αλλά η επιλογή ήταν δική τους!
Οπότε αν δεν σας αρέσουν, καλό θα ήταν να χμ… καλλιεργήσετε το γούστο τους ώστε να ταιριάζει με το δικό τους.
Στο τέλος της περιγραφής θα δείτε και ποια αμφίεση βραβεύτηκε από εμάς ως η καλύτερη, αλλά πολύ θα ήθελα να έχω και την δική σας γνώμη!

Πάμε λοιπόν...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 18, 2010 3:56 pm

Επίλογος #2/9
Φωνάξαμε το limo bus για να ξεκινήσει τις διανομές και όσο περιμέναμε ρώτησα να ήθελε κανείς να μείνει για το φαγητό που θα ετοίμαζα γαλατομπούρεκο και τυρόπιτα λόγω Τυρινής.
Το πορτοκαλί ποδαράκι της Μελίτας πετάχτηκε πρώτο. Ε! Έχουμε με το Μελιτάκι πιο πολύ θάρρος μεταξύ μας, που το είχα αγκαλιά στο προηγούμενο πάρτι, και πολύ θα ήθελα να το έχω στο σπίτι λίγο ακόμα.
Αποφασίσαμε να κρατήσουμε και την Ζήνα που θα ανέβαινε Θεσσαλονίκη όπως και την Σαρδέλα που έτσι κι αλλιώς λείπει η μαμά της και ήθελε λίγη παρέα ακόμα.
Το πρώτο όχημα έφτασε για να παραλάβει Λουσυ, Πούπσυ και Μινούσκιν, ενώ στον δρόμο θα άφηναν την Ρενάτα, τον Γιακουμή
Οι Λούσυ και Πούπσυ που όπως θυμάστε βοήθησαν την Φρέγια στο χάπενινγκ μαζί με την Ζήνα, με ευχαρίστησαν και μου ζήτησαν συγνώμη με κατεβασμένα ματάκια.
Τις φίλησα όλες.
«Να έχετε χάρη που δεν μου έχει μείνει καθόλου θυμός από χτες! Αντε αγαπούλες και να είστε φρόνιμες από δω και πέρα!»
Ελίζα η μπάλα στα χέρια σου...!
Ο Γιακουμής μου έδωσε φιλί χωρίς να με κοιτάει και έκανε να φύγει με τις ενοχές του. «Κούκλος ήσουνα παλικάρι μου» του ψιθύρισα στο αυτί και του χαμογέλασα. Τον αγαπώ, δεν το ξέρετε; Τι άλλο να έκανα!
Η Μινούσκιν μάσαγε ακόμα την χθεσινή τσίχλα και με κοίταξε ζυγίζοντας με το μάτι της το άγριο και ψηλομύτικο.
«Εσύ σκατούλα, ελπίζω να έχεις ένα ωραιότατο hung over σήμερα το πρωί που πήγες να μου μεθύσεις όλο το πάρτι. Πρόσεξε κακομοίρα μου γιατί έχεις και μικρό παιδί που ανατρέφεις, μην δίνεις το κακό παράδειγμα!»
Δεν μου ζήτησε συγνώμη, ούτε με αποχαιρέτησε... Τι κρίμα να είναι στρίντζω τόσο όμορφη γάτα!
(αλλά... λίγο πριν μπει στο πούλμαν ορμάει, με αγκαλιάζει για ένα δευτερόλεπτο και μου λέει στ αυτί
«Σας ευχαριστώ! Πέρασα υπέροχα και σας υπόσχομαι να μην το ξανακάνω αυτό με την τεκίλα... αλλά ξέρετε, μην το πείτε σε κανένα, αλλά έχω και ένα μύθο στριτζοσύνης να συντηρήσω...»)
Βάλλια, δεν ξέρω...η μπάλα στα χέρια σου...
Η Ρενάτα με πλησίασε και με αποχαιρέτησε με τους ωραίους της τρόπους.
Μα εσύ κορίτσι μου... καθόλου δεν διασκέδασες ε;
«Να σας πω κυρία ralou, ούτε εγώ ούτε ο Ντακίρι είμαστε για τέτοιες διασκεδάσεις. Η μαμά μου όμως επιμένει να μας στέλνει για να κοινωνικοποιηθούμε λέει καλύτερα με τις άλλες γάτες. Αν θέλετε ωστόσο, να πάρετε ένα απογευματάκι την Φρέγια και να έλθετε στο σπίτι μας για απογευματινό τσάι, να μιλήσουμε κιόλας τώρα που είδα και την βιβλιοθήκη σας και γνωρίζω μέσες άκρες τις προτιμήσεις σας! Πάντως σας ευχαριστώ πολύ, μου το είχε πει και ο Ντακίρι ότι οργανώνετε διασκεδαστικά πάρτι και σας ευχαριστώ που με καλέσατε κι εμένα»
Αχ! τι κορίτσι...! Τι τρόποι, τι τέλεια εκφορά του λόγου... πόσο θα ήθελα να ήταν και η Φρέγια μου έτσι κουλτουριάρα...!
Και έφυγαν όλες μαζί κουνώντας τα χέρια τους από τα παράθυρα!

Η Λουσυ ντύθηκε κλόουν με μια ψεύτικη φωτεινή μύτη στην μούρη της. Το πώς δεν έσκασε όλη νύχτα μ αυτό το πράγμα, δεν το κατάλαβα!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Lousi_10
Η Πουπσυ ντύθηκε μάγισσα και μου βούτηξε και την σκούπα του σπιτιού για να ολοκληρώσει την αμφίεση της!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Poupsi10
Η Μινουσκιν έκανε το πιο φυσικό! Έβαλε απλά στο κεφάκι της την κορώνα της Μεγάλης Αικατερίνης και θεώρησε ότι αυτό ήταν αρκετό για να κάνει το statement που επιθυμούσε…!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Minous10
Η Ρενάτα μου, όπως σας είπα, δεν πολυγούσταρε τέτοια θορυβώδη πάρτι, οπότε έμεινε απλά με την μάσκα που της είχα χαρίσει. Που ήταν βέβαια μια πολύ εντυπωσιακή μάσκα! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Renata11
Ο Γιακουμης βέβαια γνωρίζουμε όλοι τι φόρεσε στο πάρτι. Ευτυχώς, τελευταία στιγμή ξεκόλλησε από την γούνα του το τεχνητό βυζάκι με το πίρσινγκ και μου έδειξε ότι ήταν ψεύτικο και το είχε κολλήσει πάνω του με μια τσίχλα του Κιτσοτζίμη.
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Iiii_o10
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Giak_s10
Συνεχίζεται…
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 18, 2010 4:26 pm

Επίλογος #3/9
Η κα Μαρίκα, αποκαθήλωσε με την βοήθεια της Μπέζ και της Ρουμπυ τα ανοικονόμητα φτερά της και πήρε ένα ποιο λογικό σχήμα πια. Και βέβαια δεν κατάφερε να αποφύγει ένα πιασμένο λαιμό από τόσο βάρος που κουβαλούσε στο κεφάλι της όλο το βράδυ. Παρεμπιπτόντως το φωτιστικό την γλίτωσε τελικά, αφού τα κατάφερε και καθόταν τελείως ακίνητη! Ελπίζω ο προσωπικός μασέρ της να την βοηθήσει!
Μετά ήρθε η δεκάμετρη λιμουζίνα και την παρέλαβε, αφού πρώτα με αποχαιρέτησε ευγενικά και με ευχαρίστησε τυπικά. Αχ! Τι να κάνει κανείς… αυτοί οι VIP έχουν και τις παραξενιές τους αλλά είναι πάντα καλό να κάνουν την εμφάνιση τους σε εκδηλώσεις που οργανώνουμε! Αν περνάνε καλά κιόλας, τόσο το καλύτερο.
Χαρά, ελπίζω τα φτερά να έφτασαν σώα, αναγκαστήκαμε να τα δέσουμε στην οροφή της λιμουζίνας με κάτι χταπόδια που είχαμε, γιατί πάλι δεν χωρούσαν μέσα.
Όσα από τα κορίτσια είχαν μείνει, βγήκαν και την αποχαιρέτησαν ομαδικά. Πάντως μου έστειλε και μένα από μακριά ένα φιλάκι την ώρα που αναχωρούσε!

Η κα Μαρίκα έμεινε με τα ανοικονόμητα φτερά της, αλλά το πρωί έβγαλε το καπέλο της για να ξεκουραστεί ο λαιμός της!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Iii10
Η Μαρίκα πριν
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Marika13
και μετά
Συνεχίζεται………..
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 18, 2010 4:57 pm

Επίλογος #4/9
Το επόμενο πούλμαν παρέλαβε τις περισσότερες από τις υπόλοιπες.
Μπεζ και Ρούμπυ, αποκαμωμένες από τον χορό που έριξαν όλο το βράδυ, μας αγκάλιασαν και μας είπαν ότι πέρασαν τέλεια και μάλιστα πολύ καλύτερα από όσο είχα ευχαριστηθεί τα αγόρια της οικογένειας. Εμ! βέβαια! Κάτι ήξερα εγώ που δεν τις έκανα επίτιμες. Σίγουρα δεν θα είχαν ξεσαλώσει και ευχαριστηθεί τόσο!
Η καλή μου η Σονάτα, αποχαιρέτησε το Κιμπάκι και την φιλενάδα της την Ζουζού, και μας είπε ότι μπορεί να διατηρεί low profile στο Γατόσπιτο αλλά πραγματικά θα ήθελε να μην την ξεχάσουμε στην επόμενη εκδήλωση!
«Αλίμονο κουκλάρα μου! Δεν θα σε ξεχάσουμε» της είπα και της έδωσα τρελά φιλιά… Αχ!...
Η Αργυρώ, δέχτηκε την υπόκλιση που της χάρισα. Υπόκλιση που της όφειλα και σαν αρχιστρίτζω με πιστοποιητικό, αλλά κυρίως γιατί η θεϊκή ομορφιά της είναι αδιαμφισβήτητη και ας λέει η μάνα της ότι απλά είναι φωτογενής! Μου έκλεισε το μάτι σε αναγνώριση της διαβολιάς που έκανε με το πάντς αλλά το καταλάβαινες ότι δεν την θεωρούσε και τίποτα σπουδαίο!
Οι αγαπημένες Σάσυ, Ροζα και Τζόγια, με φίλησαν και με ευχαρίστησαν και το Τζογιόπουλο πήδηξε στα χέρια μου και μου είπε στ αυτί:
«Θεια ralou, πολύ σε αγαπάω, πέρασα πολύ ωραία και πολύ χάρηκα που γνώρισα τον Γιακουμή και τον Τσίλι από τόοοσο κοντά» και μου έκλεισε πονηρά το ένα ματάκι.
Αχ μωράκι μου και εγώ σ αγαπάω!
Η Ρόζα, παρ όλο που στην αρχή τα είχε πάρει με την Λουλού, όταν σύγκριναν τα γουναρικά τους, τελικά ηρέμησε με την βοήθεια και τη στιβαρή καθοδήγηση της Σάσσυς και πέρασε καλά. Η Σάσσυ, παρ όλο που ήταν λίγο βαριά όλο το βράδυ, ίσως γιατί συναισθανόταν την ευθύνη που είχε απέναντι στις μικρότερες αδελφές της, τακίμιασε με την Ζουζού και την Σονάτα και μια χαρά πέρασε. Βέβαια, δεν την χάρηκα όσο θα ήθελα που την λαχταρούσα τόσο πολύ και εύχομαι να μου δοθεί ευκαιρία να την δω από κοντά ξανά. Άλλωστε η οικογένεια της με έχει καλέσει να πάω να τους επισκεφτώ και σε πρώτη ευκαιρία θα το κάνω.

Η Μπεζ και η Ρουμπυ φόρεσαν τα καπέλα με τα φρούτα που είχα φτιάξει. Ευτυχώς πρόλαβα και τις φωτογράφησα γιατί μετά τα φρούτα τα φάγανε και κάποιο στιγμή οι πιο μικρές τα χρησιμοποίησαν για φρουτοπόλεμο!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Beize_11
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Roubi_10
Η Σονάτα ήθελε να ντυθεί κάτι μεγαλοπρεπές και τελικά διάλεξε να ντυθεί μαρκησία
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Sonata10
Η Αργυρώ, έγινε Εmo και πόσο πολύ της πήγαινε το ροζ κορδελάκι της!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Argiro11
Η Σασσυ μαχαραγιάς, (μου βούτηξε τα αληθινά κοσμήματα που έχω από την προγιαγιά μου, η οποία υπήρξε χανούμισσα στα νιάτα της) ήταν πολύ μεγαλοπρεπής!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Sassy_11
Η Ρόζα θέλησε να ντυθεί βασιλοπούλα και πόσο της πάνε τα θαλασσιά!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Roza_s10
Η Τζόγια ντύθηκε πειρατής, αλλά δεν της έδωσα σπαθί μην τυχόν και χτυπήσει το πουλάκι μου!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Joya_s10


Συνεχίζεται….
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από Pepita Πεμ Φεβ 18, 2010 5:07 pm

ralou έγραψε:Η Σασσυ μαχαραγιάς, (μου βούτηξε τα αληθινά κοσμήματα που έχω από την προγιαγιά μου, η οποία υπήρξε χανούμισσα στα νιάτα της) ήταν πολύ μεγαλοπρεπής!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Sassy_11
Η Ρόζα θέλησε να ντυθεί βασιλοπούλα και πόσο της πάνε τα θαλασσιά!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Roza_s10
Η Τζόγια ντύθηκε πειρατής, αλλά δεν της έδωσα σπαθί μην τυχόν και χτυπήσει το πουλάκι μου!
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Joya_s10

τελειες τις εκανες
μπραβο Ραλου Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497
κι οποτε θες να της δεις απο κοντα ευχαριστως
Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 702886 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 702886

Pepita
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 3 κοριτσάκια και 1 λιοντάρι!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Joey τον Σιβα τον Pablo και την Κουφίτσα
Motto : ''Πίσω από κάθε πόνο σου στέκει ένα λάθος σου''Αριστοτέλης
Ημερομηνία Εγγραφής : 17/08/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_fire

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από markello Πεμ Φεβ 18, 2010 9:07 pm

Ραλού....συγχαρητήριααααααααα.!!!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 742497 Το πάρτυ ήταν καταπληκτικο!!!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 821114 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 821114 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 821114 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 821114 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 821114


Για τις μεταμφιέσεις όλες εξαιρετικές αλλα ξεχωρισαν κατα τη γνωμη μου... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 517937

Η Μαρίκα..... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 85837 η Τζόγια.... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 85837 η Σάσσυ... Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 85837 .Και φυσικά ο Γιακουμής το γκου-γκοόυ μπόι της βραδιάς!!!!!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 751775 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 751775



και ξαναρωτάω...πού τα βρίσκεις, βρε, παιδάκι μου? Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 719932 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 719932
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 18, 2010 9:14 pm

Ευχαριστω Ειρήνη!
Ειδα ότι έβαλες το πειρατάκι σου στο αβαταρ.
Εχει πολύ πλάκα!

Μαυ, ευχαριστω!
Θα δεις και τι υπόλοιπες.
Υπάρχουν οι μεταμφιέσεις και των 30 συνολικά γατουνιων που προσκληθηκαν (είτε επίσημα, είτε λαθραία) στο πάρτι
--------------
Οι υπόλοιπες φωτο αύριο, γιατί από βλακεία δεν τις έφερα στο σπίτι.
geek Embarassed dizzy mallia
doing doing doing doing doing doing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από markello Πεμ Φεβ 18, 2010 9:15 pm

ααα, ωραία!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 876780 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 876780
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από gatoras Πεμ Φεβ 18, 2010 9:16 pm

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 986261 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 986261

Η Μαρίκα όλα τα λεφτά!!!!!!!!!!!!!!!! Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 95320 Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 95320

Να σαι καλά Ρούλα μου Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 95320

Όσο για την στρίτζω τη δικιά μου μην ανησυχείς καθόλου. Αυτοτιμωρήθηκε. Απο τη μέρα που γύρισε μόνο για να φάει σηκώνεται απο το καλάθι της η τερατίνα Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 266446
gatoras
gatoras
Γατοφόνος γατ' εξακολούθηση
Γατοφόνος γατ' εξακολούθηση

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : Oταν θελεις, ψαχνεις τροπους,....Οταν δεν θελεις, ψαχνεις αιτιες...! Τίποτα δεν αξίζει στον κόσμο που να μας κάνει να λοξοδρομήσουμε από εκείνο που αγαπάμε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/04/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από ralou Πεμ Φεβ 18, 2010 9:21 pm

Εεε Βάλια, το hung over τιμωρεί τις άτακτες νεανίδες!
Αλλά πόσο πια ήπιανε η δικιά σου και η άλλη από τις πρωτεργάτριες η Αργυρώ;
Ακόμα να συνέλθουν!!!!;;;;

Χε χε!
Δεν πειράζε! τα παθηματα γίνονται μαθήματα!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 Empty Απ: Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ)

Δημοσίευση από niou Πεμ Φεβ 18, 2010 9:30 pm

τελειες οι μεταμφιεσεις...ειδικα το Μαρικακι ακα βραζιλιανα!! worship
εμεις αναμενουμε...

tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis tiletheatis

hithere
niou
niou
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 39
Τόπος : Salonika Gatospito Department!
Αριθμός γατουνίων : την Kιμπα!!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμώνας!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : το Λουκουμακι και την Barilla!!!Αχα!A!Kαι τον Γκιζμακο!
Motto : CATS RULE, DOGS DROOL!
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/10/2009
Mood : Το αποκριάτικο πάρτι της Φρέγιας (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ) - Σελίδα 8 M_icecream

http://littlethingsblogged.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 8 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης