gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

+17
Silmaril
Gatadministrator
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
marmanga
Kikiriki
Ziggu
gatoras
nmilioni
Anatoli
markello
Marcos
Maro
manto
Pepita
Πούπσυ
NiaR
ralou
21 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Anatoli Παρ Δεκ 25, 2009 12:31 am

ralou έγραψε::xmasstr: :xmasstr: :xmasstr: :xmasstr:
00:00
Τα πράγματα εχουν ησυχάσει λιγάκι τωρα.
Αφου χόρεψαν τόσες ωρες έχουν κάνει πηγαδάκια και άραξαν να φάνε κοτόπουλο.
Τα στομάχια τους πρέπει να ηρεμήσουν λίγο με τόσα που έχουν φάει και θέλουν κάτι ελαφρύ, όποτε η σουπίτσα είναι ότι πρέπει
Κυνηγάω με ενα κουτάλι τον Μάρκελο να τον ταίσω σούπα
«Ελα αγόρι μου! Φάε λίιιιγο..., μην την φοβάσαι, είναι ευγενική αυτη η σουπίτσα και δεν θα σε στείλει στο ΚΑΤ!»
Εκείνος γουρλώνει τα μάτια και κοιτάει με νόημα τον δικό του Ομηρο, γιατί έχει καταλάβει ότι, παρ όλο που δεν σας το ανέφερα, τα ποτάκια μου τα έχω πιει κι εγω...δεν το αρνούμαι!
Και δεν ήταν non alcohol!
Πάω να καταβρέξω το κεφαλι μου. Μου φαίνεται ότι θα χάσω τον έλεγχο...
:xmasstr: :xmasstr: :xmasstr: :xmasstr:

Μια χαρα θα ειναι ο Μαρκελλο με την σουπα.Προσεξε τον μην εχει καμια παστα απο τις γνωστες στην τσεπη του και φαει απο αυτες! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 73558
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από manto Παρ Δεκ 25, 2009 12:31 am

Anatoli έγραψε:Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 71431 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 71431 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 71431 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 71431 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 71431 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 71431 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 71431 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 71431 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 71431
Ατιμη μανα, τι του κανες του παιδιου!!!!! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261
Shocked -0ππππππππππππππππππππππππππ(αυτό το έγραψε η μικρή,περνώντας πάνω από το πληκτρολογιο)
Μόνος του τα κανόνισε όλα! Γι'αυτό πήγαινε κάθε μέρα γυμναστήριο με τις ώρες! happy2
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Μια καθόλου ευχάριστη έκπληξη...

Δημοσίευση από ralou Παρ Δεκ 25, 2009 12:36 am

:xmasstr: :xmasstr: :xmasstr: :xmasstr:
00:30
Ενα χάος γύρω μου...
Ολα σηκωθηκαν από την ολιγόλεπτη ανάπαυλα και άρχισαν να χορεύουν σεντιμετάλ τωρα!
Ο κ. Κουκι πλησιάσε την Φρέγια για να χορέψει το πρώτο τσικ του τσικ της βραδιάς, αλλά ο Τσίλι σαν αστραπη πετάχτηκε και βούτηξε την Φρέγια μέσα από τα χέρια του. Επι τέλους, έστω και λαθραια της έκλεψε τον πρώτο χορό που τόσο επιθυμούσε!
Αλλά μέσως μετά, την παραχώρησε με μία υπόκληση στον κ.Κούκι για τον δεύτερο.
Ο Πρίγκιπας Αρθουρος που κατα το πρωτόκολο έπρεπε να προηγηθεί, χαμογελούσε ανεκτικά και καλοδιάθετα.
Μα τι πεφωτισμένος Πρήγκιπας είναι αυτός...

Η Φρέγια αλλάζει παρτενέρ στον χορό διαρκώς, ακόμα και με τους μικρούληδες χόρεψε που τους ρίχνει ενα κεφάλι, π.χ. με τον Τζέρυ και τους άλλους. Ως και με τα όλα τα θαντερογατάκια χορεψε και βέβαια και με τον Μαγνητη και τον Λουκουμα.
Ειπα Λουκουμάς και θυμήθηκα ότι από τότε που ήρθε δεν τον είχα δει καθόλου!!!
Τον πλησίασα μόλις τελείωνε τον χορό του με την Φρεγια και ξέρετε τι έκανε;
Με βούτηξε στην αγκαλιά του και χόρεψε ΜΑΖΙ ΜΟΥ ενα παθιασμένο ταγκό.
Αλλα... Καθώς στριφογυρίζαμε στην πίστα μου ψυθηρισε στ αυτί
«ralou καλή μου, το ξέρω ότι με έχεις ερωτευτεί και σε βεβαιωνω οτι κι εγω σ αγαπώ, αλλά σαν καλή οικογενεική φίλη! Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά καλύτερα να διοχετευσεις τα συναισθήματα σου στον Νικόλα που σε λατρευει! Δεν γνωρίζεις άλλωστε ότι το interspecies sex δεν έχει καμία έννοια!»
Μου κόπηκε η ανάσα και κόντεψα να πέσω κάτω. Ποιος μίλησε για sex τωρα; Εγω; Πότε; Ειμαι ζαλισμένη βέβαια από το ποτό, αλλά δεν είχα μιλήσει καθόλου.
Τέτοια ωμη δήλωση, τέτοια απόρριψη, έτσι στα καλά καθούμενα, δεν μου ήταν ευκολο να την χωνέψω...
Τα τρία γατιά-βρεφοκόμοι Γούργου Φοίβος και Σιβα που ήταν δίπλα μου και το άκουσαν, με έπιασαν από το χερι και με έβαλαν να καθήσω για να μην σωριαστώ.
«Μην ανησυχείς ralou μας» μου ειπαν!
«Σιγουρα σ’άγαπάει κι αυτός, αλλά δείλιασε να σου το παραδεχτεί. Το παθαίνουν καμιά φορά αυτο οι αρσενικοι.»
Ειναι αλήθεια ότι του έκανα τα γλυκά μάτια και τον φλέρταρα τόσο καιρό και πίστευα ότι ανταποκρινόταν...
«Μα τωρα τον έχασα!» είπα κλαιγοντας «Και ήθελα τόσο πολύ να τον επισκεφτω κάποια από αυτές τις μέρες στο σπίτι των Θαντερκατς... Τωρα μου πέσανε τα μούτρα... Πάει, δεν θα συναντηθούμε ποτέ ξανά! Τον έχασα σας λέω...»
Ο Γιακουμής με είδε από την άλλη μεριά της σάλας να κλαίω και μάζεψε τους πιο αγαπημένους μου, τον Μαγιούλη, τον Ντακίρι, τον Τσίλι και τον Μίκυ για να με παρηγορησουν.
Εκανα κουράγιο και μάζεψα τα κομμάτια μου, ενω ο Λουκουμάς με κοιτούσε ένοχα, με την άκρη του ματιού του.
Γι αυτό με απέφευγε όλη την βραδιά...
Είχε το σχέδιο του ο άτιμος!!!!!
Αχ Λουκουμά...
:xmasstr: :xmasstr: :xmasstr: :xmasstr:
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Παρ Δεκ 25, 2009 12:44 am

Αχ Μάντω!
Αν είχα δει το σχόλιο ενα δύο λεπτά πιο πριν...
Κοίτα τι έπαθα μόλις με τον Λουκουμα...
Αν δεν είχα πλάι μου τους αγαπημένους μου δεν ξέρω αν θα καταφερνα να συνεχίσω την περιγραφη..
Sad
Και βεβαια ο Γιακουμής θα χορέψει το μπάτσελορ και και το ιρλανδέζικο μαζί με τον Κιτσοτζίμη και ο Γατάκης το δικό του κομμάτι και ο Μίκυ κι όλοι, όλοι με ότι πραγγελιά έχει καταγραφεί.
Αλλωστε το πάρτυ έχει ακόμα πολύ χρονο μπροστα του...
Μόνο που είμαι ξεθεωμένη! Από το πρωί στι 8 είμαι στην μετάδωση, δεν φανταζόμουν ότι θα ήταν τόσο κουραστική η υλοποίηση του consept.
Θα δουμε... Ισως πάω να ξεκουραστώ λίγο...
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Kikiriki Παρ Δεκ 25, 2009 12:45 am

πω πω Ρούλα !!! Γράφεις !!!! Σούπερ γατοιστορία !!!!
Και ο Μαγιούλης μου πρωταγωνιστικό ρόλο ! ( ε να μη παινευτώ λιγάκι Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 270712)
Μπήκα για λίγο να δω πως πάει το πάρτυ & βλέπω τα σπάει !!!



Καλά χριστούγεννα σε όλους !!!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kikiriki στις Παρ Δεκ 25, 2009 12:49 am, 1 φορά
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Anatoli Παρ Δεκ 25, 2009 12:48 am

Ρουλα εισαι φοβερη!Ευχαριστουμε πολυυυυυυυυ! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 719932 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 719932 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 719932 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 719932 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 719932 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 719932 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 719932 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 719932 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 719932 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 719932 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 719932 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 719932 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 719932 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 719932 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 702886 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 702886 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 702886 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 702886 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 702886 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 702886 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 702886 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 702886
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Παρ Δεκ 25, 2009 1:08 am

:xmasstr: :xmasstr: :xmasstr: :xmasstr:
Αχ! Δεν αντέχω άλλο! Εξαντλήθηκα από αυτη την ιστορία με τον Λουκουμά. Μην ανησυχείτε! Θα σας γράψω την συνέχεια με τους χορούς τους και το after τους αύριο κάποια στιγμή. Εχω κουραστεί τόσο πολύ η μεσήλικας...
Το πάρτυ έτσι κι αλλιώς καλά κρατεί και δεν νομίζω ότι θα τελειώσει πριν τα ξημερώματα.
Συμπαθάτε με! Δεν είχα και καμία βοήθεια στις περιγραφές από το πρωί.
Νικόλαααα!
Τακίσου και πήγαινε πάλι για τις αμμολεκάνες, που μου έχεις βγάλει ρίζες στην κουζίνα και βουτάς για αγκαλιές όποιο γατί περάσει δίπλα σου, αδιακρίτως.

Α-ΜΑΝ!!!! Ξέχασα την Μαρίκα! Πρέπει να την επιστρέψω στο σπίτι της, μην τυχόν και η Χαρά εμφανιστεί και μου κόψει τα πόδια!
Νικόλαααα!
Τσακίσου και διακτίνισε την Μαρίκα πάλι σπίτι της! Τωρα είπα! Και ρώτα και τον Μπάστακα αν θέλει να έρθει μαζί σας.
Ο Νικόλας ξεχνάει τις αμμολεκάνες και προτιμάει να κανονίσει τα του διακτινισμου της Μαρίκας στο σπίτι της. Φεύγουν μαζί, αφού η Μαρίκα ειπε στον Μπάστακα να μείνει για να διασκεδάσει κι αύτός που όλο το βράδυ δεν κούνησε ρούπι από κοντά της. Ο Μπάστακας την αποχαιρετά λιγο θλιμμένος. Αχ βρε ομοιοπαθη μου κι εσύ...
Καλά Χριστούγεννα Μαρίκα!
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Marika12
:xmasstr: :xmasstr: :xmasstr: :xmasstr:

Οπότε τι μου μένει εμένα...;
Μα... να πάω εγω για τις αμμολεκάνες!
Παναγία μου!
Η μέση μου...!

Καλή σας νύχτα για απόψε.
Εχουμε να γεμίσουμε και γαλοπουλα αύριο και να φτιάξουμε ζυμωτό ψωμάκι
Ασε που το σπίτι θα είναι σαν βομβαρδισμένο!
Σας φιλώ όλους, θα τα πούμε αύριο.
Και μην φοβάστε για τα γατούνια σας
Σας βεβαιώνω ότι είναι σε καλά χέρια αφού ο Νικόλας φρέσκος φρέσκος, που ηταν αραχτός όλο το βράδυ, θα εποπτεύει όλη την υπόλοιπη νύχτα...
Καλά Χριστούγενα να περάσετε όλοι.

filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filakifilaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki filaki

dizzy dizzy dizzy dizzy dizzy dizzy dizzy dizzy dizzy dizzy dizzy dizzy dizzy

yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn yawn

gotosleep gotosleep gotosleep gotosleep gotosleep gotosleepgotosleep gotosleep
Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

p.s.
Ευχαριστω Τέτα
Ευχαριστώ Κική
Καλά Χριστούγεννα!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από marmanga Παρ Δεκ 25, 2009 1:12 am

Τα σέβη μου στην οικοδέσποινα! grinning4
Καλή ξεκούραση για να 'χει δύναμη για τα μαγειρέματα (και τα καθαρίσματα από το πάρτυ, βεβαίως-βεβαίως)!!! Την ξεθέωσαν τόσα γουναρικά μαζεμένα!
kissss
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Παρ Δεκ 25, 2009 1:15 am

thanks hithere
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Marcos Παρ Δεκ 25, 2009 1:16 am

Ευχαριστούμε Ρούλα! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 708731
Θα μου στείλεις πίσω την Μαρίκα να πέσουμε για ύπνο;;; Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 708731
Θα πάθει κανα εγκεφαλικό η γριά.... Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 43833
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Marcos Παρ Δεκ 25, 2009 1:17 am

Ήρθε!!!!! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 742497
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Marcos Παρ Δεκ 25, 2009 1:18 am

Ευχαριστώ πολύ! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 702886 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 702886 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 702886
Σούπερ ο διακτινισμός όμως ε; Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 703780
Μέχρι να πείς dt ήρθε η γραία! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 120741
Και ο Μπάστακας δυστυχώς.... Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 435590
Marcos
Marcos
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : Μόνο 1 πιά... Το ΑΠΑΙΣΙΟ ΜΑΡΙΚΑΚΙ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Μαντού ασυζητητί._
Motto : Hey!!! Hey!!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/04/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από gatoras Παρ Δεκ 25, 2009 1:22 am

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261
Το γλέντι καλά κρατεί ακόμη ε?
Ευχαριστούμε Ρούλα μου Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 751775 . Άψογη οικοδέσποινα και αφηγήτρια.
Καλή ξεκούραση
gatoras
gatoras
Γατοφόνος γατ' εξακολούθηση
Γατοφόνος γατ' εξακολούθηση

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 49
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : Oταν θελεις, ψαχνεις τροπους,....Οταν δεν θελεις, ψαχνεις αιτιες...! Τίποτα δεν αξίζει στον κόσμο που να μας κάνει να λοξοδρομήσουμε από εκείνο που αγαπάμε.
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/04/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από manto Παρ Δεκ 25, 2009 2:03 am

grouphug Ευχαριστούμε πολύ για όλα, Ρούλα μου!thanks
Ξεκουράσου, έχεις αγώνα αύριο! Laughing
kissss kissss kissss kissss kissss kissss kissss
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από markello Παρ Δεκ 25, 2009 10:55 am

Ρούλακι, ξεκου΄ρασου!!!! Θα ρωτησω τον Μαρκέλλο πώς τα πέρασε εχθές και κυρίως πού πηγε μετά το πάρτυ.... και θα επιστρέψω να τα πούμε. Φιλιά και ευχαριστούμε!!!!
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από manto Παρ Δεκ 25, 2009 5:56 pm

Laughing Xρόνια Πολλά Ρούλα! :xmasstr: Συνηλθες από χθες;filaki
Να σε ρωτήσω: Ο Γιακουμής πότε θα γυρίσει σπίτι; Ο Κιτσοτζίμης γύρισε το πρωί και μου είπε οτι ο Γιακού θα έρθει σε λίγο, αλλά έχω αρχίσει πλέον να ανησυχώ....Scared
MaddΚαι το κινητο του το έχει κλειστό.... No Πες του σε παρακαλώ να με πάρει τηλεφωνο pale
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από markello Παρ Δεκ 25, 2009 5:59 pm

Λοιπόν η κατάσταση μου εχτές στο πα΄ρτυ ήταν κάπως έτσι

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 1354309 απτόητος όμως, πήρα τη "γουρούνα" μου από το συνεργείο γιατι έχανε λάδια Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 28708_102395και ξεκίνησα από την Πετρούπολη για το τσανάκι της Κυρα-Ραλούς! ζήτησα απο τη μάνα μου να μου δώσει ένα κουτί γλυκά που είχαμε στο ψυγείο.

Εφτασα ολα καλά το Φρεγιόνι ήταν κουκλάκι και ήταν κι άλλοι μάγκες εκει! Βέβαια πολύ μπακουρίαση, βρε παιδάκι μου, η μονη κοπέλα εκτος της Φρέγιας ήταν η Μελιττα αλλά συνοδευόταν απο Α.Μ.Ε.Α και δεν εκανα κινηση.

Το πάρτυ ήταν εξαιρετικο!!!! Μονο οταν ανοιξε η Φρέγια τις πάστες αναφώνησε!!Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Images

"Πάλι αυτές, δεν σου είπε η μανα σου πως είναι εδώ και 3 μηνες αγορασμένες, θα πάθουμε τίποτα!! " και τις πέταξε γιατι κινδυνευε η στομαχική μας ακεραιότητα, είπε!

στο τέλος όταν διώξαμε και τον κ. Κουκι που πολύ ψυλομήτας είναι της είπα "πάμε μια βόλτα με το όχημα? Θα αφησουμε τον Ομηρουλη στο σπιτι και θα την κάνουμε"

Την πήγα τσάρκα στο ΛυκαβηττοΤο Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Thumb_%CE%9F_%CE%9B%CF%85%CE%BA%CE%B1%CE%B2%CE%B7%CF%84%CF%84%CF%8C%CF%82_2_3_2008_381



πήραμε κι ένα 'βρώμικο' Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Hotdog




και μετά την πήγα σπιτι.. Ήταν ηδη 6κ30 το πρωί και δεν ηθελα η Κυρά-Ραλού αφ' ενός να λαχταρήσει και αφ' ετέρου να με κακοχαρακτηρίσει!


Κινηση, όμως δεν έκανα.... γιατί έμαθα πως η Φρέγια την καρδια της, την έχει δοσμένη αλλού και δεν ηθελα να ενοχλησω!! έτσι κι αλλιως γκομενάκια ερχονται και παρέρχονται, οι καλοι φιλοι ομως...κι η Φρέγια ειναι φιλη μου!


ευχαριστούμε Φρέγια!!! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 751775
ευχαριστούμε κυρά-Ραλού εισαι οκ άτομο! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 742497
Χρονια πολλά και καλή χρονια!!!! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 90469 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 90469 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 90469 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 90469


Με αγάπη
Μαρκέλλο
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ Παρ Δεκ 25, 2009 6:31 pm

Αξιότημη δίδα Φρέγια,

σας ευχαριστώ για την υπέροχη βραδιά,

Όλα ήταν άψογα θα σας περιμένω με την αξιολάτρευτη μητέρα σας για τσάι

Με τιμή

Πρίγκηπας Αρθούρος
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Μυτιλήνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : ένα λατρεμένο αγόρι , το μπεμπέ μου,ο άγγελος μου
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Το Εκτορίνι τον Ντακίρι τον Χιόνη
Motto : Δεν ύπάρχει κανείς που να γεννήθηκε με άσχημο αστέρι.Είναι που δεν ξέρει να διαβάσει τον ουρανό
Ημερομηνία Εγγραφής : 06/04/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Gatadministrator Παρ Δεκ 25, 2009 7:57 pm

grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4 grinning4
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 24219 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 24219 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 24219 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 24219


ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑΜΥΘ-ΡΟΥΛΑ!


Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 24219 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 24219 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 24219 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 24219
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866
Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 501866

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
If a person with multiple personalities threatens suicide, is that considered a hostage situation? Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 662310

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Gatota10

Gatadministrator
Gatadministrator
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάτω Χώρες
Αριθμός γατουνίων : 8 εσωτερικές...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Αλήτη της Μ81
Motto : Ι used to be schizophrenic but WE are OK now!
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Anger2

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Παρ Δεκ 25, 2009 11:52 pm

Καλησπέρα σε όλους σας!
Αυτην την στιγμη τελειωσαν τα Χριστουγεννα για μένα...
Μόλις έβαλα το τελευταίο πλυντηριο πιάτων και άδειασα για πολλοστη φορά τον κάδο της ηλεκτρικής σκουπας.
Η μέρα ήταν πολυ κουραστική, τελικά έφτιαξα ενα κοκοράκι ξεγυρισμένο γεμιστο (3,5 κιλά ήταν) και ψωμί ζυμωτό.
Ειχαμε και κόσμο στο σπίτι, διότι εκτός από μας και την Φρέγια, στο σπίτι είχαμε τον Τσίλι, που τον φιλοξενώ όσο λείπει η Εφη, τον Μαγιούλη που τον έπεισε η Φρέγια να μείνει για το γευμα των Χριστουγέννων και μερικούς ακόμα γάτους που έμειναν εδω.
Να ανασυνταχθω λίγο και επιστρέφω για περιγραφές του υπόλοιπου της βραδιάς που δεν κατάφερα να σας δώσω χθές!

Μαυ, μην πιστευεις τιποτα από όσα σου λέει ο Μάρκελος, αλλιως έγιναν τα πράγματα και τα έχω διασταυρώσει απο διάφορες πηγές. Περίμενε και θα δεις!

Υψηλότατε Πρίγκηψ
Ηταν τιμή μας που παραβρεθήκατε και χαίρομαι πολύ που ευχαριστηθήκατε.
Δεχόμαστε την πρόσκληση σας και ας επικοινωνήσει η γραμματεία της αυλής σας για να κανονίσουμε την συνάντηση για το τσάι όποτε το επιθυμείτε.
Η μαμά ralou έχει συγκινηθει πολύ με το ευχαριστηριο σημέιωμα σας.
"Να βρε παιδί μου" μου είπε πριν λίγο. "Ετσι φαίνονται οι πραγματικοί γαλαζοαίματοι!!!"

Μαντω μου συγνώμη για την καθυστερηση στην επιστροφή του Γιακουμή, αλλά έγιναν τόσα πολλά μετά... σε λίγο θα δεις.
Ελπίζω ο Γ. να έχει συνέλθει τωρα πια, πάντως μου φαίνεται ότι και τα δύο πέρασαν καλα.
Σου είπε ότι συμφωνησε με μερικούς γατους να έρθουν στο σπίτι σου την Πρωτοχρονιά για πόκερ; Ετοιμάσου κακομοίρα μου!!!

Αντμίνα μας ευχαριστούμε πολύ για τα εύσημα.
Ελπίζω οι επίτιμοι να πέρασαν καλά, είχα ενα άγχος γι αυτούς και τον κ. Κούκι. Με τέτοιο χαμό οι επίσημοι είναι ευκολο να χάσουν την βολή τους και -αλίμονο μου!- να δυσαρεστηθούν.
Εγινε κι αυτη η γκάφα της Φρέγιας με τα ονόματα τους... Ας όψεται το απαίσιο Μαρικάκι που έβαλε το πατουσάκι της...
Παραμυθρούλα.
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από markello Παρ Δεκ 25, 2009 11:55 pm

Ρούλα, πες τα μου ολα! Αν το παιδι μου βγήκε αλητίριος μαύρο φιδι που τον έφαγε! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 72784 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261 Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261
markello
markello
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου
Γατοσπιτική Εκπρόσωπος Άνευ Γατοφυλακείου

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 46
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 30/06/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_thinking

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty ...λιγη ξεκούραση...

Δημοσίευση από ralou Σαβ Δεκ 26, 2009 12:42 am

:xmasstr: :xmasstr: :xmasstr: :xmasstr:
Λοιπόν!
Εδω είμαστε και πάλι.
Χθες, όταν κατέρευσα από την κούραση έπεσα με τα ρούχα να κοιμηθώ λίγο στο κρεβάτι.
Αλλά τι ήταν στο κρεβάτι;;;
Θυμάστε; Ειχα βάλει όλα τα Θαντερογατάκια και την Μελίτα, να κοιμηθούν, αλλά εκ περιτροπής οι μικρότεροι γάτοι έριχναν κι αυτοί κανένα υπνάκι για να ξεκουρστουν. Οχι πολύ ωρα μην φανταστείτε, κανένα δεκαλεπάκι, μέχρι ο Γιακουμής, που είχε αναλάβει DJ, να βάλει το επόμενο σουξέ που τα ξεσήκωνε και έτρεχαν ξανά στο σαλόνι.
Τα εσπρωξα απαλά πιο κει και ακούμπησα με τα ρούχα να ξεκουραστώ λίγο.Μέσα στον ύπνο του το Μελιτάκι μυρισε την μυρωδια μου, την αναγνωρισε και ανέβηκε πάνω μου για να συνεχίσει τον ύπνο του.
Με πήρε τελικά ο ύπνος χωρίς να με εμποδίζει ο σαματάς που γινόταν δίπλα μου...
(το τελευταίο πράγμα που σκέφτηκα πριν χαθώ, ήταν ο Λουκουμάς. Αχ βρε παλιόπαιδο!...)
...ξύπνησα σε 30 λεπτά ακριβως γιατί ο Νικόλας είχε γυρίσει από τον διακτινισμό της Μαρίκας και ήθελε να μου πεί ότι όλα πήγαν μια χαρά και η Μαρίκα στην διαδρομή του ζήτησε να με ευχαριστήσει προσωπικά, γιατί όταν μιλήσαμε ήταν ακόμα λίγο νευριασμένη με την απαγωγή και δεν το είχε κάνει.
Από ότι φαίνεται η γραία πέρασε τελικά καλά παρ όλο που κουράστηκε λόγω ηλικίας. Ειμαι σίγουρη ότι σήμερα θα κοιμόταν όλη μέρα.
Τέλος πάντων με μισή ωρα ύπνου με όλα τα μωρά γύρω μου, σηκώθηκα αρκετά καλύτερα.
:xmasstr: :xmasstr: :xmasstr: :xmasstr:

p.s.
Μαυ μην φοβάσαι! Λίγες νεανικές τρέλες αλλά τίποτα που ν απαιτεί διανυκτέρευση σε... Αστυνομικό τμήμα! Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Χοροί και ξεφντώματα!

Δημοσίευση από ralou Σαβ Δεκ 26, 2009 1:32 am

:xmasstr: :xmasstr: :xmasstr: :xmasstr:
Η ωρα ήταν πια περασμένες δύο και ζήτησα από τον Γιακουμή να μειώσει λίγο την μουσική για να μην ενοχληθούν οι γείτονες. Αλλά δεν με άκουσε! Ηταν όσο δυνατη η ένταση, που δεν με άκουσε!
Αλλωστε όλοι ήταν στο τσακίρ κέφι και χόρευαν τσιφτετέλια, χασάπικα και ζεμπέκικα αλλά και άλλες μουσικές κατα τα γούστα τους, ενω οι νεώτεροι διέπρεψαν στο συρτάκι.
Οι επίτιμοι χορεύουν κάτι λεβεντοζεμπέκικα που έτριξε το πάτωμα...
Η Φρέγια λικνιζει το κορμί της για τον Μαγιούλη της, ενώ ο Τσίλι παρακολουθεί σφιγμένος. Από κοντά οι γκριζόσπροι, Μουμουκος και Μίου και ο Μπάστακας με τον Μάρκελο και τον Πίπη, της χτυπάνε ρυθμικά παλαμάκια.
Ο Εκτορας με τον Παρη και τον Γούργου στα μεγάλα κέφια του, χορεύουν καρσιλαμά και προκαλούν τον θαυμασμό με τις κομψές ντελικάτες χορευτικές φιγούρες τους, μ’ όλο που του Παρούλη, του έχει βαρύνει η κοιλίτσα από το πολύ φαί και δυσκολεύεται.
Ο Χιόνης που κράτησε χαμηλό προφίλ σ όλη την διάρκεια της βραδιάς ενωνεται με όσους χορεύουν τσιφτετέλι και κάνει κάτι τσαλίμια στο χορό που η Φρέγια τον χειροκροτεί γιατί τον αναγνωρίζει για καλύτερο της. Φαίνεται ότι η μαμά Ασπα τα πηγαίνει σε κάποιο χοροδιδασκαλείο, δεν εξηγείται αλλιώς.
Ο πρίγκηπας Αρθούρος χορεύει ενα φοξ-ανγκλε με την Φρέγια και όλοι κάνουν κύκλο για να τους κάνουν χώρο για τις φιγούρες τους.
Ο Αλήτης δήλωσε από την αρχή ότι δεν χορεύει, αλλά η Φρέγια τον παρασύρει να χορέψει ενα μπλούζ μαζί της. Τι όμορφο ζευγάρι...! Ο Τσίλι από δίπλα έχει ορθώσει την γούνα του από την ζηλια. Πω πω! Μεγάλη ζημιά έχει πάθει το παλικάρι σήμερα...
Ο Λουκουμάς δεν χορεύει, έχει απομονωθεί γιατι κανένας δεν του μιλάει. Το αγόρι μου ο Γιακουμής, θυμωμένος με την συμπεριφορά του, εριξε σύρμα και όλοι τον έχουν στην απέξω. Τωρα έχει σταθεί δίπλα στην βιβλιοθήκη και ξεφυλλίζει τα βιβλία μου. Τι κρίμα βρε Λουκουμά! Κι εμένα μου χάλασες την βραδια και συ δεν διασκέδασες! Και σε περίμενα με τόση λαχτάρα –οικογενειακέ!- φιλε μου...
Ο Μάρκος και ο Μαγνήτης χορεύουν χασαποσέρβικο με τον Μίκυ στην μέση. Τέλειος ο συγχρονισμός τους, παρ όλο που δεν έχουν κάνει ούτε μια πρόβα μαζί!
Ο Γατάκης χορεύει με μπρίο την εξαιρετική μουσική που βρήκε γι αυτόν η Μάυ

Μάιλς και Ματου δεν λένε να ξεκολλήσουν από την κουζίνα και τον Νικόλα. Ουτε μια στιγμη δεν βγηκαν από εκεί. Ο Μάιλς εξακολουθεί να κάθεται στην αγκαλιά του Νικόλα και λικνίζεται ελαφρά –μαζί με τον Νικόλα- στους ρυθμους των μουσικών που ακούγονται από τα άλλα δωμάτια. Ο Ματου... αχ ο Ματου...! Εχει μαγειρέψει μέχρι τώρα απίστευτες λιχουδιές, (τόσο εφευρετικός ο καλός μου) με ότι έχει βρει στα ντουλάπια μου. Τωρα έχει ανέβει σε ενα σκαμνί για να φτάνει και φτιάχνει σιμιγδαλένιο χαλβά στην μεγάλη μαρμίτα για να φάνε όλοι!
Ο κ. Κούκι χόρεψε επι τέλους την παραγγελιά του με την Φρέγια

Ο Ντακίρι, δεν γούσταρε πολύ τα Ελληνικά και τελικά χόρεψε την παραγγελιά του μαζί της και η Φρέγια, έλειωσε στην αγκαλιά του.

Αυτο είναι το τραγουδι του Αλήτη. Ωστόσο αρνήθηκε ευγενικά να ξαναχορέψει...

Το χόρεψαν μαζί η Φρέγια με τον Φοίβο τον Πίπη και τον Σίβα αγκαλιασμένοι όλοι μαζι!

Ο Γιακουμής χορεύει τον Ιρλανδέζικο χορό μαζί με τον Κιτσοτζιμάκο
Ολοι παραληρούν από τα γέλια και τον ενθουσιασμό! Ειναι απίστευτοι και οι δύο, απόλύτα συντονισμένοι, δεν πήγαν στράφι οι πρόβες που κάνανε τόσες μέρες στην ταράτσα του σπιτιου τους!

Αχ! Τι βραδιά ήτανε αυτή! Πάντα τέτοια να έχουμε βρε παιδιά!!!
:xmasstr: :xmasstr: :xmasstr: :xmasstr:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Σαβ Δεκ 26, 2009 1:36 am, 1 φορά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από manto Σαβ Δεκ 26, 2009 1:35 am

happy2 happy2 happy2 oksmily3
kissss kissss kissss kissss kissss kissss
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Σαβ Δεκ 26, 2009 1:41 am

Μάντω, αστέρι της βραδιάς αποδείχτηκε ο Γιακουμής!
Σου μιλάω ειλικρινά, το παιδί ήτανε μέσα σ΄΄ολα, λεβέντης, όμορφος, εξυπηρετικός, ευγενικός, πήρε την κατάσταση στα στιβαρά του χέρια περισσότερες από μία φορες.
Ηταν εκεί για να βοηθήσει σε ότι χρειαζόμουν!
Πιο πολύ κι απο τον Νικόλα βοήθησε σου λέω!
Βρε συ! Μήπως να ξαποστείλω τον Ν. και να παντρευτω τον παλήκαρο μου τον Γιακουμή...;
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από Anatoli Σαβ Δεκ 26, 2009 1:42 am

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 742497 Ρουλα που τα βρισκεις!!!! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261
Πολυ θα θελα να δω τον Γιακουμη και τον Κιτσοτζιμη αλα Stavros Flatley Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από manto Σαβ Δεκ 26, 2009 1:43 am

ralou έγραψε:Μάντω, αστέρι της βραδιάς αποδείχτηκε ο Γιακουμής!
Σου μιλάω ειλικρινά, το παιδί ήτανε μέσα σ΄΄ολα, λεβέντης, όμορφος, εξυπηρετικός, ευγενικός, πήρε την κατάσταση στα στιβαρά του χέρια περισσότερες από μία φορες.
Ηταν εκεί για να βοηθήσει σε ότι χρειαζόμουν!
Πιο πολύ κι απο τον Νικόλα βοήθησε σου λέω!
Βρε συ! Μήπως να ξαποστείλω τον Ν. και να παντρευτω τον παλήκαρο μου τον Γιακουμή...;
happy2 happy2 happy2 Εγώ πάντως σε θέλω για νύφη! Laughing
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Σαβ Δεκ 26, 2009 2:19 am

Τέτα, thanks Δυστυχώς δεν προλάβαμε να βάλουμε το φωτογραφικό υλικό του πάρτι (δεν έχω και φωτοσοπ στο σπίτι...)
Συνεχίζονται οι περιπέτειες όλων.
Θα το ξενυχτησω απόψε γι να μάθετε και τα υπόλοιπα που έγιναν στο πάρτι, μέχρι τις πρωινές ωρες!
Μαντω τι καλά.... το σκέφτομαι σοβαρά...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από manto Σαβ Δεκ 26, 2009 2:21 am

Anatoli έγραψε:Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 742497 Ρουλα που τα βρισκεις!!!! Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261
Πολυ θα θελα να δω τον Γιακουμη και τον Κιτσοτζιμη αλα Stavros Flatley Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 986261
Έλα μια μέρα απ'το σπίτι! Laughing
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από manto Σαβ Δεκ 26, 2009 2:23 am

ralou έγραψε:Τέτα, thanks Δυστυχώς δεν προλάβαμε να βάλουμε το φωτογραφικό υλικό του πάρτι (δεν έχω και φωτοσοπ στο σπίτι...)
Συνεχίζονται οι περιπέτειες όλων.
Θα το ξενυχτησω απόψε γι να μάθετε και τα υπόλοιπα που έγιναν στο πάρτι, μέχρι τις πρωινές ωρες!
Μαντω τι καλά.... το σκέφτομαι σοβαρά...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy Veryhappy
party2 party2 party2 party2
mallias mallias mallias mallias mallias mallias mallias mallias mallias mallias mallias mallias mallias mallias mallias mallias mallias
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Σαβ Δεκ 26, 2009 2:24 am

:xmasstr: :xmasstr: :xmasstr: :xmasstr:
Μόλις τελείωσε ο χορός του Γιακουμή με τον Κιτσοτζιμάκο ο τελευταίος έτρεξε και χώθηκε βιαστικά στο δωμάτιο της Φρέγιας που είναι και το Γραφείο μας.
Οι μικροί χορεύουν εκεί μόνοι τους.
Εχουν μαζευτεί Πόλυς, Πάρις, Μονκ, Μελιτάκι, Θαντερογατάκια, Κιτσοτζιμης, Τζέρυ, και ακούνε τα γνωστά χιπ-χοπ αλλά και ραπιές και άλλα που ακούνε οι έφηβοι, ενω δυσανασχετουν με το Μελιτάκι και τα θαντερογατάκια γιατί τα θεωρούν πολύ μικρά για την παρέα τους.
Αυτά ωστόσο αρκουδίζουν αναμεσα στα πόδια τους διασκεδάζοντας τρελά!
Η πόρτα του δωματίου παραμένει κλειστη και πάω να ελέγξω.
Χωνω το κεφάλι μέσα και όλα γυρίζουν και με κοιτάνε με παγωμένα χαμόγελα...
Χμ... Ποιός ξέρει τι κανουνε εκεί μέσα τόση ωρα! Δεν φαντάζομαι...!
Οσο έχω ανοιχτή την πόρτα τα Θαντερογατάκια και η Μελίτα πετάγονται έξω σαν αστραπή για να πάνε για πιπί.
Οσο αυτά απόμακρύνονται σκέφτομαι ότι πρέπει να παρακολουθώ τους μικρούς πιο στενα ενώ ο Γκόγια, άλλος εξαφανισμένος αυτός, μπαίνει μέσα στο δωμάτιο των μικρών την τελευταία στιγμή πριν κλείσω. Κάτι κρατάει στο ένα πατουσάκι αλλά δεν πρόλαβα να δω τί ήταν.
Χμμ.. θα γυρίσω σε λίγο να ξαναελέγξω!
:xmasstr: :xmasstr: :xmasstr: :xmasstr:
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από manto Σαβ Δεκ 26, 2009 2:27 am

Shocked Λες να κάπνιζαν τα παλιόγατα;;; vrazo
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από ralou Σαβ Δεκ 26, 2009 2:42 am

Αχ Μάντω...
Πως τα ξέρεις εσύ...
Θα δεις! Θα δεις!
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Απ: Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή

Δημοσίευση από manto Σαβ Δεκ 26, 2009 2:44 am

Shocked Shocked Shocked what what what fire fire fire
manto
manto
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus
Γατοσπιτόγατα Gatacus-Gatacus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Κερατσίνι - Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Καρβουνάκη που μου είναι κι εύκολο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/01/2009
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 Empty Οι πρωτες αναχωρήσεις

Δημοσίευση από ralou Σαβ Δεκ 26, 2009 2:51 am

:xmasstr: :xmasstr: :xmasstr: :xmasstr:
Η ωρα είναι περσμένες 4:00
Το πάρτυ κάνει κοιλιά και οι επίτιμοι αποφασίζουν να αποχωρήσουν.
Τό ίδιο και ο κ. Κουκι που μας λέει ότι η νυχτερινή ζωή καταστρέφει την ομορφιά του.
Αμέσως βρίσκουν την ευκαιρία να φύγουν μερικοί ακόμα που νίωθουν εξαντλημένοι
Ο Μουμούκος, που θέλει λέει να επιστρέψει πια κοντά στην αγαπημένη του Μαφάλντα.
Ο Ντακίρι, γιατί λέει ότι κουράστηκε και προτιμά να πάει ν αράξει πάνω στην Ρενάτα του.
Ο Ματου –αφου είχε πάρει τα εύσημα από όλους για τον τέλειο χαλβά του-, πιστεύει ότι είναι πια αργά διότι είχε να μαγειρέψει και την γαλοπουλα το πρωί και τραβάει από το αυτί τον Μάιλς. Αυτός ετοιμάζεται να αποχωρήσει αφου φιλάει σταυρωτά τον Νικόλα και τον ευχαριστεί για την ολονύχτια αγκαλίτσα.
Ο Λουκουμάς δηλώνει ότι θα αποχωρήσει κι αυτός και αν θέλει ο Μαγνητης ας κάτσει και ας γυρίσει μαζί με τα Θαντερογατάκια.


Τρέχω να φωνάξω τους τρανφεράδες με τις λιμουζίνες για την επιστροφή όσων θέλουν να φύγουν.
Περιμένοντας οι επίτιμοι, ο κ. Κούκι και ο Ντακίρι με αποχαιρετούν με τις ευχές τους, και όλοι δηλώνουν στην Φρέγια ότι πέρασαν υπέροχα.
Ο Μουμούκος με αγκαλιάζει και με ευχαριστει ιδιαίτερα για τις συμβουλές που του έδωσα το πρωί, σχετικά με τον άγουρο έρωτα του με την Μαφάλντα. «Να με κρατάς ενήμερη και ότι θέλεις, ρίξε τηλέφωνο! Εγω θα είμαι πάντα εδώ για σένα!»
Η Φρέγια πλησιάζει τον Λουκουμά, αθωα τάχα μου και του λέει κάτι στ’αυτι που τον κάνει να κοκκινήσει ολόκληρος από την ντροπή. Πήρε το αίμα μας πίσω το κορίτσι μου...!
Εμφανίζεται ενας στόλος από λιμουζίνες και ο Αλήτης αποφασίζει να φυγει πια κι αυτός γιατι υποσχέθηκε στην Μαρίνα του να μην γυρίσει ξημερώματα!
Ο Λουκουμάς με πλησιάζει με κατεβεσμένα μάτια και μου ζητάει συγνώμη...
Του απαντάω "Καλά Χριστουγεννα αγαπημένε μου. Εγω θα σε λατρεύω πάντα! Και όχι απλά σαν οικογενειακό φίλο..."
...
Γίνεται πανικός με τις αναχωρήσεις, οι λιμουζίνες έχουν κλείσει τον δρόμο, ακουγονται παντου φωνές, γέλια, ευχές και καληνυχτίσματα, αλλά 15 λεπτά αργότερα ο Νικόλας, η Φρέγια κι εγω μπαίνουμε στο σπίτι αφου έχουμε αποχαιρετησει και τον τελευταίο.

Ο Τσίλι, βλέπει την Φρέγια και περνάει σαν αστραπη μπροστά μας κυνηγώντας την και φωνάζοντας «Φρέγια στάσου! Μύγδαλα...Μύγδαλα!»
Μα τι επίμονο που είναι αυτό το ερωτευμένο παιδί!!!

Στο σπίτι έχουν μεινει πια λιγοτεροι και έχουν αράξει στους καναπέδες λειωμένοι.
Ο Μαγιούλης παίρνει στα πεταχτά ενα υπνάκι ενω ο Γιακουμής χαμηλώνει την μουσική για να ξεκουραστουν τα αυτιά τους
Μετράω πάλι κεφάλια.
Εκτός από τους μικρούς που παρμένουν στο δωμάτιο της Φρέγιας, έχουν μείνει οι:
Μάρκελος, Μίκυ, Γιακουμής, Μαγιούλης, Μίου, Τσίλι, Εκτορας, Μπάστακας, Ομηρος της Μελίτας και Ομηρος του Μάρκελου, Φοίβος, Σιβα, Μάρκος και πρίγκιπας Αρθούρος, Μαγνήτης, Γουργούρης και Γατάκης
Χμ... μάλλον θα φυγουν κι αυτοί σε λίγο...

Α-Μαν! ξέχασα να ελέγξω τα μικρά!
Τρέχω! τρεχω!
Καλά Χριστούγεννα Χουζούρη, Παυλα, Τελεία, κ. Κουκι, Αλήτη, Μουμούκο, Ντακίρι,Λουκουμά!:xmasstr: :xmasstr: :xmasstr: :xmasstr:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ralou στις Σαβ Δεκ 26, 2009 3:15 am, 1 φορά
ralou
ralou
Γαταμυθού
Γαταμυθού

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 114
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : Ενα και άλλο ένα που το περιμένω να γυρίσει...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Χειμωνας, κρυο, υγρασία, βροχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΓΟΥΡΓΟΥ και ΜΙΚΥ και ΝΤΑΚΙΡΙ και ΤΣΙΛΙ βέβαια, γιατι ο ΜΑΓΙΟΥΛΗΣ είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ! Εκτορας, Τεζορινι και Λλλλόις
Motto : H καρδιά μας δεν είναι χωρος πεπερασμένος! Μπορεί να χωρέσει παλιές και νέες αγάπες χωρίς να κλέψει χωρο από καμιά τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2008
Mood : Το Xριστουγεννιάτικο Ρεβεγιον της Φρέγιας σε real time περιγραφή - Σελίδα 4 M_sad

http://www.rvoulgari.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης